Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Γυναικε με αρκετους μυς.Προτιμησεις..

Ψήφισαν
76. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Ναι.Γιατί;

    30 39,47%
  • όχι.Γιατί;

    46 60,53%
Multiple Choice Poll.
Σελίδα 1 από 9 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 127
  1. 10-04-10 04:16 #1
    Το avatar του χρήστη ANGEL81

    Εγγραφή
    29-03-2010
    Περ.
    athens greece
    Μηνύματα
    133
    Unhappy Γυναικείο Bodybuilding!Ρατσισμος
    δε μπορω να το καταλαβω αυτο το πραγμα......ειναι ενα αθλημα που αν το προσεξεις και το ακολουθησεις σωστα,εχοντας βεβαια καποιες βασικες προυποθεσεις σωματικα,αποκτας με το καιρο το ονειρεμενο σωμα...γιατι ειναι τοσο παρεξηγημενο αθλημα απο καποιους ειδικα στην ελλαδα;το χω παρατηρησει προσεχτικα...ειδικα οι αντρες και μαλιστα αυτοι που υστερουν σε σωματικα προσοντα η βαριονται κ που ζουνε,το παρεξηγουν πολυ οταν μια γυναικα ασχολειται σοβαρα με το μποντι μπιλντινγκ.....το χω ακουσει πολλες φορες και το χω δει κι εγω η ιδια.......γιατι καποιοι ανθρωποι εχουν τοσα χαζα κομπλεξ σε καποια πραγματα;;εγω που το ζω χρονια αυτο το αθλημα δε σημαινει μποντι μπιλντινγκ =φαρμακα κ μονο η κανω μπρατσα και πουλαω μουρη η δερνω ολο το κοσμο...υπαρχουν ανθρωποι που το βρισκουν αθλημα αξιο θαυμασμου!μονο η πειθαρχια και ο αυτοελεγχος που αποκτας,σωματικη ψυχικη υγεια φτανει...απο μικρο παιδι που ημουν το λατρεψα αυτο το αθλημα και για τη δυσκολια του,ασχετα οτι ασχοληθηκα και με αλλα αθληματα και θυληκοτητα κρατας αν το προσεξεις....αλλο ελλαδα ομως αλλο αμερικη.....!!!
    I am the punishment of god...If you had not commited great sins,god would not have sent a punishment like me upon you,and when provoked,may the ashes of my enemies lay beneathe my feet -GENGIS KHAN
     

  2. 10-04-10 04:47 #2
    Το avatar του χρήστη Ramrod

    Εγγραφή
    21-03-2010
    Περ.
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    2.348
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ANGEL81 Εμφάνιση μηνυμάτων
    υπαρχουν ανθρωποι που το βρισκουν αθλημα αξιο θαυμασμου!μονο η πειθαρχια και ο αυτοελεγχος που αποκτας,σωματικη ψυχικη υγεια φτανει...απο μικρο παιδι που ημουν το λατρεψα αυτο το αθλημα και για τη δυσκολια του,ασχετα οτι ασχοληθηκα και με αλλα αθληματα και θυληκοτητα κρατας αν το προσεξεις...
    Λοιπόν...ξεκινώ λέγοντας ότι εγώ ψήφισα ναι.
    Είμαι άνθρωπος που δε κρίνω τους άλλους απο την εξωτερική τους εμφάνιση, οπότε δεν έχει σημασία αν κάποιος έχει πολλούς μυες ή μπυροκοιλιά.

    Σε ότι αφορά τις κοπέλες, αν μιλήσουμε για το τι μου αρέσει στην προσωπική μου ζωή θα σου πω πως το πρότυπο γυναίκας που προτιμώ δεν είναι η πολύ αθλητική, σιγουρα όχι ακρότητες (πολύ αδύνατη ή πολύ παχιά) και όχι πολύ μυώδης. Παρ όλα αυτά θα παρέβλεπα εύκολα το "πρότυπο" αυτό που έχω στο μυαλό μου αν με κέντριζε ο χαρακτήρας. Πιστεύω μάλιστα πως αυτό που έχω σε quote δείχνει κάποια θετικά στοιχεία για το χαρακτήρα ενός ατόμου και κατ επέκταση είναι "συν". Χώρια ότι θα μου άρεσε να έχω ένα πολύ μεγάλο κοινό ακόμα, την αγάπη μου για το άθλημα. Αυτά κυρίως για το προσωπικό επίπεδο (ξέρω δε σας ενδιαφέρει αλλά το ανέλυσα ).

    Γενικότερα όπως είπα και ξεκινώντας δε με απασχολεί τι κάνει ο καθένας ούτε θα τον κρίνω απο το σώμα του, είτε είναι κατα τα δικά μου πρότυπα, είτε όχι. Δεν έχω κανένα πρόβλημα με τις κοπέλες BB και θεωρώ ότι είναι δικαίωμά τους να το ακολουθούν αφού τις ευχαριστεί.

    Σε ότι αφορα τη θυληκότητα, θεωρώ ότι χάνεται με την υπερβολή, όχι με το σωστό BB.
    Μάθε τι χρειάζεται το σώμα σου και γιατί...
     

  3. 10-04-10 04:51 #3
    Το avatar του χρήστη ANGEL81

    Εγγραφή
    29-03-2010
    Περ.
    athens greece
    Μηνύματα
    133
    Προεπιλογή
    ok φιλε μου ,καλα εκανες και ανελυσες τη σκεψη σου και τα πιστευω σου,γι αυτο ανοιξα το τοπικ.......σωστα τα εθεσες τα πραγματα.....καλη σου μερα!
    I am the punishment of god...If you had not commited great sins,god would not have sent a punishment like me upon you,and when provoked,may the ashes of my enemies lay beneathe my feet -GENGIS KHAN
     

  4. 10-04-10 10:31 #4
    Προεπιλογή
    επισης ψηφισα ναι.
    ειναι ωραιο ενας ανθρωπος να ειναι γυμνασμενος, και ακριβως το ιδιο και μια γυναικα..οσοι κοροιδευουν γενικα οποιον γυμναζεται ας κατσουν σπιτι να τρωνε σουβλακια..

    μ αρεσει το προτυπο της γυμνασμενης και της πολυ γυμνασμενης γυναικας θα ελεγα αλλα οχι της παραμορφωμενης προφανως..

    κακως μπλεκουμε την πολλη γυμναστικη με το φαρμακο. οντως υπαρχει κομπλεξισμος με καποιον που γυμναζεται γιατι πολυ απλα διαφερει. οπως μπορει να υπαρχει και ανασφαλεια στον αντρα ή στη γυναικα που θα μπλεξει με μια γυμνασμενη ή ενα γυμνασμενο αντιστοιχα. ολα στο προγραμμα ειναι. και μη γελιομαστε, σε καμια που εχει μαθει να ειναι σπιτι και να τρωει ντολμαδες σην τι βι δεν αρεσει να παει ο καλος της να γραφτει γυμναστηριο. εκει εχουμε φτασει. ασε σου λεει μην κανει σωμα και κοιταει αλλες. ουτε οτι ειναι θεμα υγειας δε μας ενδιαφερει πλεον.
     

  5. 10-04-10 11:51 #5
    Το avatar του χρήστη Haris Pilton

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Shao Lin
    Μηνύματα
    1.341
    Προεπιλογή
    Η δημοσκοπηση ρωταει αν θα πρωτιμουσα μια γυναικα με αρκετους μυες.
    Οχι,γιατι δεν μαρεσουν οι μυς σε μια κοπελα,αρα δεν θα την προτιμουσα.


    Αλλα θα θαυμαζα μια κοπελα με μυικη αναπτυξη σε ενα διαγωνισμο,καθως το μποντι μπιλντιγκ που ολοι με αυτο ασχολουμαστε,επικροτει την μεγιστη μυικη αναπτυξη.Και επειδη οι γυναικες βαζουν πολυ πιο δυσκολα μυς απο τους αντρες.
     

  6. 10-04-10 12:41 #6
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Μου αρεσει το figure & fitness και οχι το bb στις γυναικες.Μου τη δινει να βλεπω παραμορφωμενα προσωπα και αλλα τετοια κουλα.Επισης δε μου αρεσει καμια γυναικα σε περιοδο αγωνων.

    Για να συνοψισω,μου αρεσουν γυναικες με μυς,αρκετους μυς αλλα δε μ αρεσει η υπερβολη.Θελω να βλεπω ποδια με εμφανεις καμπυλες,σφυχτα,με διαχορισμενη γαμπα αλλα δε θελω να βλεπω κομμενους 4κεφαλους και γαμπες καρδια.Για μενα ειναι υπερβολη.
     

  7. 10-04-10 12:44 #7
    Το avatar του χρήστη ANGEL81

    Εγγραφή
    29-03-2010
    Περ.
    athens greece
    Μηνύματα
    133
    Προεπιλογή
    καλη σου μερα.....τα εθεσες πολυ σωστα κ λογικα τα πραγματα........δυστυχως το επαναλαμβανω υπαρχει αρκετη πλειοψηφια στην ελλαδα ,αντρων γυναικων που κομπλαρουν ο συντροφος τους να ναι δυναμικος κ να τολμαει μεγαλα πραγματα......στο κατω κατω η γυναικα πλεον εχει κατακτησει πολλους τομεις στη ζωη εξισου με τον αντρα....γιατι οχι κ μια θεση στο μποντι μπιλντινγκ!!
    I am the punishment of god...If you had not commited great sins,god would not have sent a punishment like me upon you,and when provoked,may the ashes of my enemies lay beneathe my feet -GENGIS KHAN
     

  8. 10-04-10 12:47 #8
    Το avatar του χρήστη ANGEL81

    Εγγραφή
    29-03-2010
    Περ.
    athens greece
    Μηνύματα
    133
    Προεπιλογή
    ωραια ,καλα τα λες δεν εχεις κι αδικο.......ξερεις καμια φορα το παθος μας τυφλωνει σε κατι κι αργουμε να το καταλαβουμε να το διορθωσουμε,που λεει ο λογος....
    I am the punishment of god...If you had not commited great sins,god would not have sent a punishment like me upon you,and when provoked,may the ashes of my enemies lay beneathe my feet -GENGIS KHAN
     

  9. 10-04-10 12:48 #9
    Το avatar του χρήστη ANGEL81

    Εγγραφή
    29-03-2010
    Περ.
    athens greece
    Μηνύματα
    133
    Προεπιλογή
    να σαι καλα φιλε μου,σεβαστη η γνωμη σου......
    I am the punishment of god...If you had not commited great sins,god would not have sent a punishment like me upon you,and when provoked,may the ashes of my enemies lay beneathe my feet -GENGIS KHAN
     

  10. 10-04-10 12:52 #10
    Προεπιλογή
    oταν θες να απαντησεις σε καποιον μπορεις αν θες να κανεις quote σε αυτο που εγραψε και να γραψεις απο κατω την απαντηση σου.

    γιατι ετσι οπως τα εγραψες δεν ξερουμε σε ποιον λες τι!!!

     

  11. 10-04-10 13:10 #11
    Προεπιλογή
    Εμενα γυναικες με πολυ μυικοτητα(επιπεδου bbing) δεν μου αρεσουν να πω την αληθεια.Οχι ομως οτι θα απορριψω καποια που με πλησιασει πριν τη γνωρισω.Γενικα μιλωντας παντως θα ηθελα να γυμναζεται η κοπελα μου, ειδικα να γυμναζομαστε μαζι
     

  12. 10-04-10 13:14 #12
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου αρεσει το figure & fitness και οχι το bb στις γυναικες.Μου τη δινει να βλεπω παραμορφωμενα προσωπα και αλλα τετοια κουλα.Επισης δε μου αρεσει καμια γυναικα σε περιοδο αγωνων.

    Για να συνοψισω,μου αρεσουν γυναικες με μυς,αρκετους μυς αλλα δε μ αρεσει η υπερβολη.Θελω να βλεπω ποδια με εμφανεις καμπυλες,σφυχτα,με διαχορισμενη γαμπα αλλα δε θελω να βλεπω κομμενους 4κεφαλους και γαμπες καρδια.Για μενα ειναι υπερβολη.
    Όχι ψήφισα. Συμφωνώ απόλυτα με τον Eddie
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
     

  13. 10-04-10 13:53 #13
    Το avatar του χρήστη ANGEL81

    Εγγραφή
    29-03-2010
    Περ.
    athens greece
    Μηνύματα
    133
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Levrone Εμφάνιση μηνυμάτων
    oταν θες να απαντησεις σε καποιον μπορεις αν θες να κανεις quote σε αυτο που εγραψε και να γραψεις απο κατω την απαντηση σου.

    γιατι ετσι οπως τα εγραψες δεν ξερουμε σε ποιον λες τι!!!

    οκ καλως θα το προσεξω......ευχαριστω παιδια για τη συμμετοχη!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ANGEL81 : 10-04-10 στις 22:32
    I am the punishment of god...If you had not commited great sins,god would not have sent a punishment like me upon you,and when provoked,may the ashes of my enemies lay beneathe my feet -GENGIS KHAN
     

  14. 10-04-10 14:14 #14
    Προεπιλογή
    μπορει να μην εχει παραμορφωμενο προσωπο? αυτο με νοιαζει.

    ας ειναι χωρις παραμορφωμενο προσωπο και ας εχει και πιο πολλα μυικα κιλα απο μενα!

    ειναι ομως και κατι αλλο, τον bber (να χρησιμοποιησω μια τετοια εννοια λεμε τωρα..) θα τον δεις και με την τυπισσα τη σχετικα αδιαφορη που κατι πανω της θα προεξεχει..

    η γυναικα η φουλ γυμνασμενη (οπως γι αυτες που μιλαμε εδω) σχεδον ποτε δε θα συνοδευτει απο τον παχουλο!!! αυτο εξηγειται?
     

  15. 10-04-10 14:52 #15
    Το avatar του χρήστη Ramrod

    Εγγραφή
    21-03-2010
    Περ.
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    2.348
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savage Εμφάνιση μηνυμάτων
    αλλα για να μην παραμυθιαζομαστε,καμια γυναικα οσο καλη διατροφη και σκληρη προπονηση κι αν κανει δεν μπορει να γινει αντιαισθητικη,ουτε θα σκληρυνει το προσωπο της,αν δεν παρει φαρμακα.θα φαινεται πολυ γυμνασμενη αλλα οχι αντιαισθητικη πιστευω.

    οποτε λεμε ναι στις γυμνασμενες και βροντοφωναζουμε ΟΧΙ στις female bber
    +1 για το πρώτο...συμφωνώ απόλυτα, αυτό πιστεύω και εγώ.

    Αλλά πιστεύω το BB είναι άθλημα...μη κάνουμε παραλληλησμούς μόνο με τους/τις Ολύμπια μόνο! Δε σημαίνει ότι όποιος ασχολείται με το BB έχει "κτήνωδες" σώμα είτε έιναι άντρας είτε γυναίκα.
    Μάθε τι χρειάζεται το σώμα σου και γιατί...
     

Σελίδα 1 από 9 123 ... ΤελευταίαΤελευταία