Θέμα: Νεφρα

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7
  1. 19-12-17 04:06 #1
    Προεπιλογή Νεφρα
    Καλημερα σε ολους και χαιρομαι πολυ που γινομαι μελος αυτου του καταπληκτικου και πολυ χρησιμου ιστοτοπου!!
    Θα ηθελα να ρωτησω κατι το οππιο με εχει ανησυχησει!
    Σημερα το απογευμα τελειωνοντας την προπονηση μουξεκινησα την καινουρια πρωτεινη που αγορασα την infity mass

    Όνομα: car_04.jpg Εμφανίσεις: 465 Μέγεθος: 93,0 KB




    πρωτη μερα και μεχρι χθες χρησιμοποιουσα τη serious mass της ON.Το προβλημα μου,με το που την ηπια γονατισα απ τον πονο στα νεφρα και μεχρι κ αυτη την ωρα εχω καποιες μικροενοχλησεις οχι κατι σπουδαιο αλλα εκεινη την ωρα πραγματικα τα δα ολα μαυρα απ τον πονο.Θα ηθελα λοιπον καποιος που γνωριζει να με ενημερωσει σχετικα με το τι μπορει να συναιβει,αν το προιον ειναι καλο και καλη επιλογη ως συνεχεια της serious mass,και γενικοτερα να ξερω αν θα τη συνεχισω και αν ηταν απλα τυχαιο το γεγονος η να μειωσω τη συνιστομενη δοση(2 φορες τη μερα χ 3σκουπ).

    Ευχαριστω εκ των προτέρων!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-12-17 09:18 #2

    Εγγραφή
    24-11-2009
    Περ.
    attiki
    Μηνύματα
    1.748
    Προεπιλογή
    Καλημερα, καλως ηρθες, καλυτερα να επισκεφθεις εναν γιατρο να το δεις και μετα τα περι ποσοτητας κπλ!
    to soma einai ypalilos toy myaloy
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-12-17 10:59 #3
    Προεπιλογή
    Ρε φιλε ειναι δυνατον να σε πονανε τα νεφρα σου και αντι να τρεξεις σε ενα γιατρο καθεσαι και ρωτας σε φορουμ? Απορω καποιες φορες πραγματικα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-12-17 11:55 #4
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Καλημέρα.
    Η πρωτείνη η συγκεκριμένη είναι καλης ποιότητας όπως και η εταιρία έχει καλό όνομα, δεν μπορεί αυτό να σου το προκάλεσε.
    Πλην τούτου, τα νεφρά δεν σε βαράνε από μια δόση , αν έχεις πρόβλημα (κατι που απευχομαι), είναι συσσωρευτικό ετών.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-12-17 12:47 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alsos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε φιλε ειναι δυνατον να σε πονανε τα νεφρα σου και αντι να τρεξεις σε ενα γιατρο καθεσαι και ρωτας σε φορουμ? Απορω καποιες φορες πραγματικα
    Επειδη ρωτησε για την συγκεκριμενη πρωτεινη ενω πριν οπως λεει με αλλη δεν ειχε προβλημα , παντως δεν νομιζω κ εγω να δικαιολογειται ''να γονατισει απο τον πονο'' αμεσα απο οποιοδηποτε συμπληρωμα.
    Μηπως ετυχε; Κ αν ακομα ετυχε αμεσα στον αρμοδιο γιατρο ,ισως καποιος κολικος ασχετο με το συμπληρωμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 19-12-17 14:37 #6
    Προεπιλογή
    Ρ φιλε εννοειτε πηγα σε γιατρο και μου γραψε απλα υπερηχο κλασικα.Εγω ρωταω εδω αρχικα γιατι δεν γνωριζω το συμπληρωμα και θελω να ειμαι σιγουρος οτι δεν προκληθηκε απ αυτο και περαν απο αυτο ο γιατρος το μονο που θα σου πει κατα 90% ειναι οτι δεν ειναι καλα αυτα τα πραγματα και να τα σταματησω.Επισης θεωρω οτι η εμπειρια πολλων εδω μεσα ειναι καλυτερη απο γιατρου σε ορισμενα θεματα
    Επιπλεον θελω να ρωτησω αν τελικα ειναι καλο συμπληρωμα για αυξηση μυικης μαζας ή μηπως πρεπει να ανοιξω καινουριο θεμα αλλου;

    Ευχαριστω πολυ και για τις απαντησεις σας!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 19-12-17 19:43 #7
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Για την αξιολόγηση του θέματος ανοίγεις τρόπο όπως λένε εδώ οι οδηγίες .
    Απο εκεί και πέρα, για να ξερεις αν σου έχει συμβεί κάτι που να οφείλεται αποκλειστικά απο τα προιοντα που πέρνεις γίνεται μονο αν έχεις κάνει εξετάσεις πριν και η μόνη παράμετρος που έχει αλλάξει στις καθημερινές σου συνήθειες είναι η χρήση συμπληρωμάτων.
    Αν π.χ. έχεις ειχες πάρει 2-3 ντεπόν πριν μια εξέταση επειδή εχεις πονοκέφαλο και βρεθεί αυξημενο ουρικο οξύ, ο γιατρός θα σου πει κοψε τα συμπληρώματα, όχι το ντεπόν
    Απάντηση με παράθεση