Θέμα: ασχετος

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 22
  1. 19-05-10 16:17 #1
    Προεπιλογή ασχετος
    ο γυμναστης μου μου συστυνει να κανω καθε μερα αεροβια και καθε μερα κοιλιακους ραχιαιους και 4 σιγκεκριμενα οργανα..ποδια,στηθος,στηθος και χερια,χερια..και οταν του ειπα οτι δεν ειναι καλο να κανω καθε μερα αυτα μου θυμωσε και μου ειπε οτι λεω βλακειες και ποιος μου τα λεει αυτα..και οτι δεν θα προκοψο ποτε ετσι!!!!!!!εγω του ειπα μετα την αεροβια να κανω 1 μερα ποδια και να μου προσθεσει ακομα ενα οργανο για ποδια(το προσθεσα μονος μου χθες) και την επομενη στηθος και χερια..και 1-1 κοιλιακους ραχιαιους!!μιλαω για χασιμο λιπους παιδια
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-05-10 16:31 #2
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο just Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο γυμναστης μου μου συστυνει να κανω καθε μερα αεροβια και καθε μερα κοιλιακους ραχιαιους και 4 σιγκεκριμενα οργανα..ποδια,στηθος,στηθος και χερια,χερια..και οταν του ειπα οτι δεν ειναι καλο να κανω καθε μερα αυτα μου θυμωσε και μου ειπε οτι λεω βλακειες και ποιος μου τα λεει αυτα..και οτι δεν θα προκοψο ποτε ετσι!!!!!!!εγω του ειπα μετα την αεροβια να κανω 1 μερα ποδια και να μου προσθεσει ακομα ενα οργανο για ποδια(το προσθεσα μονος μου χθες) και την επομενη στηθος και χερια..και 1-1 κοιλιακους ραχιαιους!!μιλαω για χασιμο λιπους παιδια
    Προφανως ειναι απο τους πολλους ασχετογυμναστες που κυκλοφορουν και αμαυρονουν την εικονα μας.Καθε μερα αεροβια ΝΑΙ οκ γινεται αλλα καθε μερα κοιλιακους ραχαιους ΟΧΙ,ΟΥΤΕ και κυκλικο να κανεις με 4 συγκεκριμενα οργανα ειναι σωστο καθε μερα!!!
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-05-10 16:37 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TEFAAtzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προφανως ειναι απο τους πολλους ασχετογυμναστες που κυκλοφορουν και αμαυρονουν την εικονα μας.Καθε μερα αεροβια ΝΑΙ οκ γινεται αλλα καθε μερα κοιλιακους ραχαιους ΟΧΙ,ΟΥΤΕ και κυκλικο να κανεις με 4 συγκεκριμενα οργανα ειναι σωστο καθε μερα!!!

    ναι και μου λεει οτι αυτα γινονταν οταν τα γυμναστηρια ηταν υπογεια!!!ταχα και καλα παλιες θεοριες που δεν στεκουν..πηγαινω 4 φορες την βδομαδα οποταν ειμαι καλυμενος...ναι το γνοριζα οτι δεν ειναι καλα γιαυτο τα κανο 1-1 φυσικα με βοηθησε η σελίδα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-05-10 16:43 #4
    Προεπιλογή
    Άστα να πάνε φίλος με αυτούς τους γυμναστές. Δεν ξέρεις που θα πέσεις. Ενας γνωστός μου μου μετέφερε κάτι τρελά από τον "γυμναστή" του και ειχα φρικάρει εντελώς. Τον έβαλα να ρωτήσει με πλάγιο τρόπο προϋπηρεσία του γυμναστή και αποδείχτηκε πως έπαιζε επαγγελματικά παλιά ποδόσφαιρο και απλά κρατούσε το γυμναστήριο...
    Οπότε καλύτερα ξεστραβώσου στο φόρουμ εδώ για οτιδήποτε και απλά ζήτα την άποψη του για να μας την μεταφέρεις να γελάμε (κακία )
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-05-10 16:46 #5
    Το avatar του χρήστη blackgym

    Εγγραφή
    08-02-2009
    Περ.
    κρητη
    Μηνύματα
    578
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TEFAAtzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προφανως ειναι απο τους πολλους ασχετογυμναστες που κυκλοφορουν και αμαυρονουν την εικονα μας.Καθε μερα αεροβια ΝΑΙ οκ γινεται αλλα καθε μερα κοιλιακους ραχαιους ΟΧΙ,ΟΥΤΕ και κυκλικο να κανεις με 4 συγκεκριμενα οργανα ειναι σωστο καθε μερα!!!
    εγω ξερω οτι μπορεις να γυμναζεις τους κοιλιακους και τις γαμπες καθε μερα γιατι αποθεραπευονται πολυ γρηγορο λογο οτι τους χρησιμοποιουμε ολη την μερα..
    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will..
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 19-05-10 16:49 #6
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο blackgym Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω ξερω οτι μπορεις να γυμναζεις τους κοιλιακους και τις γαμπες καθε μερα γιατι αποθεραπευονται πολυ γρηγορο λογο οτι τους χρησιμοποιουμε ολη την μερα..
    Δεν συμφωνω και ειδικα για τους κοιλιακους γιατι αν κανεις καλη προπονηση και δυνατη καθε μερα θα τους καψεις.Ασε που και αυτοι μυες ειναι και θελουν και αυτοι ξεκουραση για να αναπτυχθουν
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 19-05-10 16:56 #7
    Προεπιλογή
    οταν προτοανακαλυψα την σελιδα τον ειχα ρωτησει την γνωμη του για βαρη πρωτα και μετα αεροβικη και μου απαντησε καταφατικα ΟΧΙ..φισικα αυτο ισχυει για αυτους που θελουν ογκο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 19-05-10 17:04 #8
    Το avatar του χρήστη blackgym

    Εγγραφή
    08-02-2009
    Περ.
    κρητη
    Μηνύματα
    578
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TEFAAtzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν συμφωνω και ειδικα για τους κοιλιακους γιατι αν κανεις καλη προπονηση και δυνατη καθε μερα θα τους καψεις.Ασε που και αυτοι μυες ειναι και θελουν και αυτοι ξεκουραση για να αναπτυχθουν
    μια μερα πανω μια μερα κατω μετρια ενταση
    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will..
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 19-05-10 17:05 #9
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο just Εμφάνιση μηνυμάτων
    οταν προτοανακαλυψα την σελιδα τον ειχα ρωτησει την γνωμη του για βαρη πρωτα και μετα αεροβικη και μου απαντησε καταφατικα ΟΧΙ..φισικα αυτο ισχυει για αυτους που θελουν ογκο..
    Nα δω ποτε θα φυγουν ρε γαμωτο τετοια ατομα απο τον χωρο μπας και παμε καθολου μπροστα και σαν γυμναστες γιατι με αυτες τις παπαρολογιες που να κατσει ο αλλος αμα ψαχτει και λιγο να σε ξαναεμπιστευτει να σε ξαναπληρωσει και να σε ξαναπροτιμησει ???
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 19-05-10 17:07 #10
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο blackgym Εμφάνιση μηνυμάτων
    μια μερα πανω μια μερα κατω μετρια ενταση
    Ετσι ισως ναι.Δεν μπορω να σου απαντησω με σιγουρια γιατι δεν θελω να το παιζω και ξερολας αλλα σαν ιδεα ο διαχωρισμος καλος ειναι....
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 19-05-10 19:21 #11
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Καλου κακου ρωτησε τον τι ειδικότητα είχε παρει στα ΤΕΦΑΑ
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 19-05-10 21:23 #12
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλου κακου ρωτησε τον τι ειδικότητα είχε παρει στα ΤΕΦΑΑ
    Οτι και να εχει παρει.......και το πτυχιο και με βαθμο να το χει παρει μπορει να ξερει ολα τα αλλα, αλλα απο 8εματα προπονησης ειναι ασχετος
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 19-05-10 21:32 #13
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο blackgym Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω ξερω οτι μπορεις να γυμναζεις τους κοιλιακους και τις γαμπες καθε μερα γιατι αποθεραπευονται πολυ γρηγορο λογο οτι τους χρησιμοποιουμε ολη την μερα..
    Γαμπες γυμναζε καθε μερα ο Αρνολντ.Και μαλιστα αναμεσα στα διαλειμματα ασχετων ασκησεων,αλλα φυσικα δεν ειμαστε ολοι Αρνολντ και ουτε μπορουμε να γινουμε.

    Γαμπες-κοιλιακους-πηχεις ανα δευτερη μερα ειναι ενταξει πιστευω.Καθε μερα με τιποτα!

    Αποψη μου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 19-05-10 21:34 #14
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    [QUOTE=Eddie;175214]Γαμπες γυμναζε καθε μερα ο Αρνολντ.Και μαλιστα αναμεσα στα διαλειμματα ασχετων ασκησεων,αλλα φυσικα δεν ειμαστε ολοι Αρνολντ και ουτε μπορουμε να γινουμε.

    Tις γυμναζε γιατι δεν μεγαλωναν,ειχε δοκιμασει τα παντα μεχρι που στο τελος εβαλε σιλικονη και υσηχασε
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 19-05-10 21:52 #15
    Προεπιλογή
    Όντως είχε μεγάλο πρόβλημα με τις γάμπες. Αλλά αυτό με την ``σιλικόνη`` δεν το έχω διαβάσει κάπου... Ισχύει?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία