Θέμα: EΡΩΤΗΣΗ

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 10
  1. 02-04-11 13:05 #1
    Το avatar του χρήστη Spyrous

    Εγγραφή
    15-01-2011
    Περ.
    Ston Ourano
    Μηνύματα
    804
    Προεπιλογή EΡΩΤΗΣΗ
    Αλανια να σας 3αναεπενθυμησω ειμαι 1.88 78 κιλα χαμιλα επιπεδα λιπους τα εχω τελιωποιησει τα σημεια του σωματος μου στα κιλα που βρισκομαι και σας ρωταω τι χρειαζεται περα απο αεροβια η οποια εχει μπει στο προγραμμα μου εδω και ενα μηνα..κανα συμπληρωμα? ενα click ειμαι για να φανουνε... [για κοιλιακους μιλαω..]
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-04-11 13:35 #2
    Το avatar του χρήστη Marine

    Εγγραφή
    10-08-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.026
    Προεπιλογή
    ε καποιος λιποδιαλυτης θα σε βοησουσε πιστευω..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-04-11 15:16 #3
    Προεπιλογή
    διατροφη μαζι με αεροβια πιστευω πως ειναι το καλυτερο που θα μπορουσες να κανεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-04-11 18:09 #4
    Το avatar του χρήστη Spyrous

    Εγγραφή
    15-01-2011
    Περ.
    Ston Ourano
    Μηνύματα
    804
    Προεπιλογή
    Εντομετα3υ αυτηνα την τελευταια βδομαδα δν εκανα κα8ολου αεροβια λογο γριπης και αισ8ανομαι πιο γερος ρε παιδια..8ελω να πω πιο γεματος....Οντως με την αεροβια το αισ8ανομαι οτι πεφτω σε μυηκα κιλα ...Τι εχεται να μου προτινεται?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-04-11 18:33 #5
    Το avatar του χρήστη magdaline

    Εγγραφή
    09-03-2011
    Περ.
    Czech Republic
    Μηνύματα
    1.650
    Προεπιλογή
    Καταρχήν το να χτίσεις ένα σώμα θέλει υπομονή και συνεχή προπόνηση και διατροφή. Για τους κοιλιακούς, εφόσον έχουν αρχίσει να φαίνονται σημαίνει ότι είσαι σε καλό επίπεδο αλλά και πάλι θα χρειαστείς χρόνο. Αν νομίζεις ότι χάνεις μυική μάζα αύξησε τη πρωτείνη που παίρνεις στα γεύματα σου.. εφόσον γυμνάζεσαι δεν θα χεις πρόβλημα όση πρωτεινη και αν φας, ο θέμα είναι να μην τρως λιγότερη. Μη ξεχνάς ότι και ο ύπνος είναι ιδιαίτερα σημαντικός στη μυική ανάπλαση. Όσο για τα συμπληρώματα, ψάξε στο φόρουμ για υπάρχων τόπικς και είμαι σίγουρη ότι κάτι θα βρεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-04-11 18:41 #6
    Το avatar του χρήστη Spyrous

    Εγγραφή
    15-01-2011
    Περ.
    Ston Ourano
    Μηνύματα
    804
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο magdaline Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταρχήν το να χτίσεις ένα σώμα θέλει υπομονή και συνεχή προπόνηση και διατροφή. Για τους κοιλιακούς, εφόσον έχουν αρχίσει να φαίνονται σημαίνει ότι είσαι σε καλό επίπεδο αλλά και πάλι θα χρειαστείς χρόνο. Αν νομίζεις ότι χάνεις μυική μάζα αύξησε τη πρωτείνη που παίρνεις στα γεύματα σου.. εφόσον γυμνάζεσαι δεν θα χεις πρόβλημα όση πρωτεινη και αν φας, ο θέμα είναι να μην τρως λιγότερη. Μη ξεχνάς ότι και ο ύπνος είναι ιδιαίτερα σημαντικός στη μυική ανάπλαση. Όσο για τα συμπληρώματα, ψάξε στο φόρουμ για υπάρχων τόπικς και είμαι σίγουρη ότι κάτι θα βρεις.
    Κανω 7 μερες την βδομαδα γυμναστικη σε γρηγορη ενταση 170 παλμοι εκει πανω κατω....Κοιλιακους πεζω 7 μερες την βμομαδα 160+ οσο για πρωτεινη ναι τρωω κρεατακι λαδια και υστοριες και τυγανιτα και βρομικα εχω να φαω απο το καλοκαιρι που μας περασε... μερικες φορες κανω και εγω παραβιασεις με merenda.. Τι με προτινεις και εσυ με την σειρα σου?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Spyrous : 02-04-11 στις 18:47
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 02-04-11 18:52 #7
    Το avatar του χρήστη magdaline

    Εγγραφή
    09-03-2011
    Περ.
    Czech Republic
    Μηνύματα
    1.650
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Spyrous Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανω 7 μερες την βδομαδα γυμναστικη σε γρηγορη ενταση 170 παλμοι εκει πανω κατω....Κοιλιακους πεζω 7 μερες την βμομαδα 160+ οσο για πρωτεινη νεα τρωω κρεατακι λαδια και υστοριες και τυγανιτα και βρομικα εχω να φαω απο το καλοκαιρι που μας περασε... μερικες φορες κανω και εγω παραβιασεις με merenda.. Τι με προτινεις και εσυ με την σειρα σου?
    Η γράμμωση των κοιλιακών στηρίζεται στη λεπτομέρεια.
    Κοιλιακούς γυμνάζω μέρα παρά μέρα με gymball. Αερόβια κάνω μέρα παρα μέρα (οταν δεν γυμνάζω κοιλιακούς) όσο για τη διατροφή;
    Απέφευγε τα πολλά φρούτα δηλαδή να προτιμήσεις πράσινο μήλο ίσως μετά τη προπόνηση, να πίνεις πολύ νερό, να κοιμάσαι σωστά, να προσθέσεις στα κυρίως γεύματα πατάτα βραστή και ψάρι. Η ζάχαρη επίσης είναι ένα θέμα όπως και τα πολλά γαλακτοκομικά ..ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΝΕ.
    Όσον αφορά αυτό μ τη μερέντα, καλό θα ναι να γίνεται μια φορά στις 10 μέρες ή μια φορά τη βδομάδα.
    Υπάρχουν άτομα που μπορεί να σε βοηθήσουν εδώ με τη διατροφή αλλά μπορείς να ψάξεις και στο φόρουμ διατροφές άλλων μελών για γράμμωση και να βρεις μια που να σου ταιριάζει.
    Επίσης πολύ σημαντικό. Το σώμα χρειάζεται ξεκούραση και εσύ αν το γυμνάζεις 7 μέρες την εβδομάδα το καταπονείς. Δώσε μια μέρα ρεπό στο σώμα σου..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη magdaline : 02-04-11 στις 18:54
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 02-04-11 19:02 #8
    Το avatar του χρήστη Spyrous

    Εγγραφή
    15-01-2011
    Περ.
    Ston Ourano
    Μηνύματα
    804
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο magdaline Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η γράμμωση των κοιλιακών στηρίζεται στη λεπτομέρεια.
    Κοιλιακούς γυμνάζω μέρα παρά μέρα με gymball. Αερόβια κάνω μέρα παρα μέρα (οταν δεν γυμνάζω κοιλιακούς) όσο για τη διατροφή;
    Απέφευγε τα πολλά φρούτα δηλαδή να προτιμήσεις πράσινο μήλο ίσως μετά τη προπόνηση, να πίνεις πολύ νερό, να κοιμάσαι σωστά, να προσθέσεις στα κυρίως γεύματα πατάτα βραστή και ψάρι. Η ζάχαρη επίσης είναι ένα θέμα όπως και τα πολλά γαλακτοκομικά ..ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΝΕ.
    Όσον αφορά αυτό μ τη μερέντα, καλό θα ναι να γίνεται μια φορά στις 10 μέρες ή μια φορά τη βδομάδα.
    Υπάρχουν άτομα που μπορεί να σε βοηθήσουν εδώ με τη διατροφή αλλά μπορείς να ψάξεις και στο φόρουμ διατροφές άλλων μελών για γράμμωση και να βρεις μια που να σου ταιριάζει.
    Επίσης πολύ σημαντικό. Το σώμα χρειάζεται ξεκούραση και εσύ αν το γυμνάζεις 7 μέρες την εβδομάδα το καταπονείς. Δώσε μια μέρα ρεπό στο σώμα σου..
    Σε ευχαριστω magda.. Οσο για την αεροβια 2 φορες την βδομαδα καλα δν ειναι? Γιατι μετα δν νιω8ω εγω ικανοποιημενος χανω μυικο ιστο πολυ ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 02-04-11 19:09 #9
    Το avatar του χρήστη magdaline

    Εγγραφή
    09-03-2011
    Περ.
    Czech Republic
    Μηνύματα
    1.650
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Spyrous Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ευχαριστω magda.. Οσο για την αεροβια 2 φορες την βδομαδα καλα δν ειναι? Γιατι μετα δν νιω8ω εγω ικανοποιημενος χανω μυικο ιστο πολυ ..
    Καλύτερα να βγάλεις κάποιες φωτογραφίες και να τις ποστάρεις ώστε να σου πουν άνθρωποι που ξέρουν περισσότερα πράγματα από μένα τη άποψή τους για το τί χρειάζεσαι ακριβώς, ποια είναι τα δυνατά σου σημεία και ποια τα αδύνατα. Αν έχεις χαμηλά ποσοστά λίπους, είσαι ΟΚ, αλλά ίσως δεν γυμνάζεις σωστά τους κοιλιακούς ή δεν τρως σωστά. Η διατροφή παίζει σημαντικότερο ρόλο από ότι η γυμναστική, για μένα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη magdaline : 02-04-11 στις 19:12
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-04-11 19:51 #10
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    το θεμα σου μεταφερθηκε εδω. προσεχε που ανοιγεις θεματα και τι τιλους βαζεις.
    τιτλοι οπως <ερωτηση> η <sos> h <βοηθεια> ειναι ακυροι.
    Απάντηση με παράθεση