Θέμα: spinning bike

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 18
  1. 05-06-10 00:52 #1
    Προεπιλογή spinning bike
    καλησπερα παιδια!σκεφτομαι να αγορασω spinning bike και θελω γνωμες.εχω γυμναστει σε τετοιο ποδηλατο και με ειχε ενθουσιασει.τωρα εχω βρει ενα σε καλη τιμη και σκεφτομαστε με την αδερφη μου να το παρουμε μιας και στο γυμναστηριο δεν εχουν και βολευει καμια μερα που δεν μπορεις ή βαριεσαι να πας γυμναστηριο ή εχεις παγωσει τη συνδρομη σου και θελεις να γυμναστεις λιγο.
    εχω ακουσει οτι αυτα τα ποδηλατα εχουν πολυ καλα αποτελεσματα και το ειχα διαπιστωσει και μονος μου.
    αν θελει καποιος να του δειξω το spinning bike που σκεφτομαι να παρω ας μου στειλει ενα pm να του στειλω το link και να μου πει και την αποψη του.ευχαριστω εκ των προτερων.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 05-06-10 00:55 #2
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    ανεβασε τη φωτογραφια μονο εδω cphook.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 05-06-10 01:32 #3
    Προεπιλογή
    οριστε η φωτο.περιμενω γνωμες!
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 05-06-10 10:44 #4
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    αν και παλιας τεχνολογίας (με ιμαντα ειναι) για αερόβια ειναι μια χαρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-06-10 12:37 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINI 144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν και παλιας τεχνολογίας (με ιμαντα ειναι) για αερόβια ειναι μια χαρα.
    πως φαινονται αυτα που ειναι με ιμαντα και αυτα που ειναι με μαγνητικη αντισταση?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-06-10 12:40 #6
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    απο τον κύλινδρο που εχει μπροστα, λες να κανω λαθος?! δεν ειμαι σίγουρος, ειναι με ρευμα η οχι? τη λεει στην περιγραφη?!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 05-06-10 12:49 #7
    Προεπιλογή
    δεν λεει κατι.με εβαλες σε σκεψεις ομως τωρα
    θα παω αν ειναι απο το καταστημα να το δοκιμασω και να ρωτησω περισσοτερες πληροφοριες
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-06-10 13:17 #8
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Τελικα τι παραπανω εχει αυτο το ποδηλατο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 05-06-10 13:19 #9
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    καλή τιμή υποθέτω?!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 05-06-10 13:24 #10
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Δεν εννοω το συγκεκριμενο... αλλα γενικα τα spinning bikes. Δλδ απο οτι ειδα λενε οτι ειναι πιο διασκεδαστικο (δονειται ας πουμε? ), σε καποια σαιτ λενε οτι εχει οθονες και μουσικες και κατι τετοια. Δεν βλεπω τετοιο πραγμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 05-06-10 13:26 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINI 144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλή τιμή υποθέτω?!
    απο 480 το εχουν 280 με 250.και με ιμαντα να ειναι λογικα θα το παρω.ειναι καλη τιμη πιστευω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 06-06-10 22:28 #12
    Προεπιλογή
    φιλε, καλησπέρα...
    η γνώμη μου επειδη ασχολουμε με το ποδηλατο (βουνου), ειναι να σκεφτεις και την επιλογη προπονητηριο ποδηλατου (εργομετρο) και ενα ποδηλατο.
    Ενα προπονητηριο καλο (όχι σουπερ αλλα να κάνει τη δουλεια του) έχει γυρω στα 150 €
    ,και αν δεν έχεις ποδηλατο παιρνεις ένα με 100-150 € (απλο , χωρις πολλα πολλα αν το θες μονο για εσωτερικη γυμναστικη και μονο να το χρησιμοποιεις στο προπονητηριο βρισκεις και με 80 € και κανεις πολυ παραπανω δουλεια απο ολα τα στατικα ποδηλατα...
    εκμεταλλευεσαι ολες τις αντιστασεις του εργομετρου και ολες τις ταχυτητες του ποδηλατου...'
    Σκέψου το σαν επιλογη.....αν δεν ασχολεισε με το ποδηλατο ισως αυτα να σου ακουγονται λιγο κινέζικα,,,,,αν θες κανε καμια ερωτηση σε κανενα ποδηλαταδικο να δεις απο κοντα , και θα καταλαβεις....'

    καλο βράδυ
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 07-06-10 13:40 #13
    Προεπιλογή
    φιλε stereo πολυ καλη η ιδεα σου και η αποψη σου γενικοτερα.
    ομως το να βαλω κανονικο ποδηλατο μεσα στο σπιτι δεν μου αρεσει και τοσο σαν ιδεα.να το εχω για να κανω βολτες εξω και ειδικα σε βουνο μου αρεσει πολυ.
    θα μου πεις τωρα (και θα εχεις και δικιο) τι το θες τοτε το στατικο ποδηλατο?
    απλα επειδη το βρηκα σε καλη τιμη και επειδη η αδερφη μου με το σχολειο δεν προλαβαινει να βγαινει εξω για τρεξιμο,σκεφτηκαμε να παρουμε μαζι αυτο.εγω μια κωπηλατικη θα ηθελα αλλα κοστιζει...και η αδερφη μου δεν θελει να χτισει πλατες
    γενικοτερα πιστευω πως το διαδρομο μπορεις να το αναπληρωσεις με τρεξιμο εξω και το στατικο ποδηλατο με ενα κανονικο αλλα την κωπηλατικη δυσκολα...
    ασε που μονο στο χωριο μου μπορω να κανω ποδηλατο ανετα ι αντε σε κανα σειχ-σου.με τους οδηγους να μην νοιαζονται το φοβαμαι λιγο.και οταν βρεχει γινεσαι παπι και θα φας και καμια βουτα.

    Υ.Γ. και το ποδηλατο και το διαδρομο στο γυμναστηριο τα βαριεμαι.μολις ανοιγει ο καιρος τρεχω εξω στη παραλια.οταν τρεχω δηλαδη... απλα λογω τιμης το σκεφτομαι και για τους λογους που σου ειπα πιο πανω
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 07-06-10 13:43 #14
    Master of Pain
    Το avatar του χρήστη GEORGEXX1

    Εγγραφή
    01-12-2009
    Μηνύματα
    2.468
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stereo Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε, καλησπέρα...
    η γνώμη μου επειδη ασχολουμε με το ποδηλατο (βουνου), ειναι να σκεφτεις και την επιλογη προπονητηριο ποδηλατου (εργομετρο) και ενα ποδηλατο.
    Ενα προπονητηριο καλο (όχι σουπερ αλλα να κάνει τη δουλεια του) έχει γυρω στα 150 €
    ,και αν δεν έχεις ποδηλατο παιρνεις ένα με 100-150 € (απλο , χωρις πολλα πολλα αν το θες μονο για εσωτερικη γυμναστικη και μονο να το χρησιμοποιεις στο προπονητηριο βρισκεις και με 80 € και κανεις πολυ παραπανω δουλεια απο ολα τα στατικα ποδηλατα...
    εκμεταλλευεσαι ολες τις αντιστασεις του εργομετρου και ολες τις ταχυτητες του ποδηλατου...'
    Σκέψου το σαν επιλογη.....αν δεν ασχολεισε με το ποδηλατο ισως αυτα να σου ακουγονται λιγο κινέζικα,,,,,αν θες κανε καμια ερωτηση σε κανενα ποδηλαταδικο να δεις απο κοντα , και θα καταλαβεις....'

    καλο βράδυ
    επειδη αυτην την εποχη ενδιαφερομαι για κατι τετοιο για εξηγεισαιτο πιο λιανα ρε φιλε stereo
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 07-06-10 14:35 #15
    Το avatar του χρήστη killer85

    Εγγραφή
    24-03-2010
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    530
    Προεπιλογή
    Εγώ πάντως πήρα ΄΄ενα απλό μαγνητικό και το έχω σπίτι για πρωινή αερόβια και είμαι μια χαρά... συνεπώς το προτείνω σαν λύση...

    Αλλά αν ήξερα ότι μπορώ να πάρω κανονικό ποδήλατο και με ένα εργομετρικό να το είχα δύο σε ένα αυτό θα έκανα, δεν το ήξερα όμως νωρίτερα τώρα το έμαθα...
    Κωνσταντίνος
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία