Σελίδα 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 105
  1. 11-06-10 13:27 #31
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Machiavelli Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν πάρεις μια θα πάρεις την whey που είναι καλύτερη για μετά την προπόνηση.
    Αγοράζεις πρώτη φορά απ' ότι καταλαβαίνω, αποφάσισε τι θα πάρεις, πήγαινε, παρ' το και φύγε, μη μιλήσεις με τους υπαλλήλους.
    χαχαχα
    Μηπως πρεπει να τον παει καποιος? που μενει κοντα του βρε αδερφε.
    Εναλλακτικα κανε τον ΑΜΕΑ, οτι δε μπορεις να μιλησεις.

    Εγω απορω πως μπηκες στη διαδικασια να ψαξεις για πρωτεΐνες πριν ακομα αρχισεις γυμναστηριο... τεσπα, το μονο που θα χρειαστεις ειναι μια φορα μετα την προπονηση, οποια και να παρεις θα δουλεψει για σενα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-06-10 13:31 #32
    Προεπιλογή
    Ισως μια Complete 8 (Warriorlab) για μετα την προπονηση.Συμφωνεις Flowin Through?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-06-10 13:38 #33
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο warrior Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι πιστευεις εντελως επιμορφωτικα ρωταω,οτι παραπλανει με αυτες τις διατυπωσεις?
    Δεν προσπαθεί να παραπλανήσει, εγώ γι αυτά που λέει σου μιλάω, λέει έχει whey, πρωτεΐνη αυγού και micellar casein, ήτοι δεν είναι whey.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-06-10 13:40 #34
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο warrior Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ισως μια Complete 8 (Warriorlab) για μετα την προπονηση.Συμφωνεις Flowin Through?
    Οχι πολλων πηγων μετα την προπονηση!!!whey η whey isolate..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-06-10 13:42 #35
    Προεπιλογή
    Μαλιστα παντως απο περιγυρο κ παρεα οσοι την χρησιμοποιουν εχουν μεινει αρκετα ικανοποιημενοι(κ προσωπικα).Αποδεκτη η αποψη σ παντως.

    Απο Cyto ξερεις τπτ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 11-06-10 13:46 #36
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lef Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι πολλων πηγων μετα την προπονηση!!!whey η whey isolate..
    Εχεις δικιο αλλα πιστευω αν συνδιαζει whey κ πολλων πηγων καλυτερα η πρωτη να ειναι πριν κ η δευτερη μετα για την ολοκληρωμενη κ συνεχη ροη αμινοξεων
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-06-10 13:48 #37
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο warrior Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μαλιστα παντως απο περιγυρο κ παρεα οσοι την χρησιμοποιουν εχουν μεινει αρκετα ικανοποιημενοι(κ προσωπικα).Αποδεκτη η αποψη σ παντως.

    Απο Cyto ξερεις τπτ?
    Λογικα θα ειναι καλη ειναι συνδυασμος 8 πηγων και πολυ καλη τιμη αν δεν κανω λαθοσ.προσωπικα δεν την εχς δοκιμασει.τωρα εχω την πολλων πηγων της οn,την περων στο πρωινο μου.

    για το cytolean(αν αυτο εννοεις) το καλυτερο ειναι να κανεις ενα κυκλο 1 μηνος με mitotropin και μετα ενα μηνα cyto.μετα ενα διμηνο σιγουρα διαλλειμα πριν ξαναπαρεις.ειναι πολυ καλο λιποτροπικο.το θεμα ειναι αν κανεις ολα τα απαραιτητα για να παρεις βοηθεια απο αυτο(διατροφη αεροβια...)
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 11-06-10 13:51 #38
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο warrior Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχεις δικιο αλλα πιστευω αν συνδιαζει whey κ πολλων πηγων καλυτερα η πρωτη να ειναι πριν κ η δευτερη μετα για την ολοκληρωμενη κ συνεχη ροη αμινοξεων
    εδω συμφωνω.αλλα εσυ πριν ειπες ν παρει μετα την προπονηση την πολλων πηγων.τελος παντων συννενοηθηκαμε
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 11-06-10 13:52 #39
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lef Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λογικα θα ειναι καλη ειναι συνδυασμος 8 πηγων και πολυ καλη τιμη αν δεν κανω λαθοσ.προσωπικα δεν την εχς δοκιμασει.τωρα εχω την πολλων πηγων της οn,την περων στο πρωινο μου.

    για το cytolean(αν αυτο εννοεις) το καλυτερο ειναι να κανεις ενα κυκλο 1 μηνος με mitotropin και μετα ενα μηνα cyto.μετα ενα διμηνο σιγουρα διαλλειμα πριν ξαναπαρεις.ειναι πολυ καλο λιποτροπικο.το θεμα ειναι αν κανεις ολα τα απαραιτητα για να παρεις βοηθεια απο αυτο(διατροφη αεροβια...)
    Οχι για την Cytosport μιλαω για ενα συγκεκριμενο προιον.Αν ξερεις κ εχεις δοκιμασει θα με βοηθησει πολυ η αποψη σου.Υπαρχει συγκεκριμενο post για αυτη την εταιρια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 11-06-10 13:59 #40
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο warrior Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι για την Cytosport μιλαω για ενα συγκεκριμενο προιον.Αν ξερεις κ εχεις δοκιμασει θα με βοηθησει πολυ η αποψη σου.Υπαρχει συγκεκριμενο post για αυτη την εταιρια.
    δυστυχως φιλε δεν μπορω να βοηθησω,μου εχει ξεφυγει αυτη η εταιρια δεν εχω δοκιμασει ποτε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 11-06-10 14:01 #41
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω παντως..
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 11-06-10 14:51 #42
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο warrior Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μαλιστα παντως απο περιγυρο κ παρεα οσοι την χρησιμοποιουν εχουν μεινει αρκετα ικανοποιημενοι(κ προσωπικα).Αποδεκτη η αποψη σ παντως.

    Απο Cyto ξερεις τπτ?
    Δε κατάλαβες. Δεν είπα την άποψη μου, τα συστατικά είπα, αποδεκτά ή όχι αυτά έχει (ή μας λένε ότι έχει έστω). Ως προς τι έμειναν ικανοποιημένοι;
    Την complete whey είχα πάρει παλιότερα από cytosport, μέτρια γεύση, καλή καθαρότητα και είναι από τις ακριβές. Δε ξαναπήρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 11-06-10 15:04 #43
    Προεπιλογή
    Αρα συμφωνουμε οτι ειναι whey..Συγκεκριμενα αναφερομαι για Monster Pump απο Cyto
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 11-06-10 15:08 #44
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Αυτό κατάλαβες; Από τη στιγμή που έχει μέσα micellar casein και egg albumen δεν είναι whey. Είναι protein blend, έχει μέσα και whey αλλά δε θα απορροφηθεί με το ίδιο γρήγορα με μια whey.
    Δε το ξέρω το monster pump.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 11-06-10 15:12 #45
    Προεπιλογή
    Δεν σε καταλαβαινω φιλε μ.Πεφτεις σε αντιφασεις..Τα ιδια ακριβως συστατικα εχει και της ΟΝ και το λεει χαρακτηριστικα protein blend
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία