Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 105 από 105
  1. 22-06-10 21:17 #91
    Το avatar του χρήστη Ramrod

    Εγγραφή
    21-03-2010
    Περ.
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    2.348
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Senereison Εμφάνιση μηνυμάτων
    λίγο ακριβή δεν είναι 908 gr 61 euro θα πεθάνω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Κοίτα είναι Isolate και μάλιστα με πολύ καλή σύνθεση και απο αξιόπιστη εταιρεία με καλή φήμη. Πόσο ήθελες να έχει? Πάντως θα μπορείς να τη βρείς και πιο φθηνά...
    Μάθε τι χρειάζεται το σώμα σου και γιατί...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-06-10 21:23 #92
    Master of Pain
    Το avatar του χρήστη GEORGEXX1

    Εγγραφή
    01-12-2009
    Μηνύματα
    2.468
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kwstas25 Εμφάνιση μηνυμάτων
    1ον δεν εινε και απο τις καλιτερες ..2ον δεν ξερο αλλα πρεπει να περνεισ βαρος
    1ον: εχεις δικιο δεν ειναι απο τις καλυτερες,ειναι η καλυτερη isolate

    2oν: με 21γρ.πρωτεινη στο σκουπ και 88 θερμιδες παχαινεις οσο και με 3 αυγα ασπραδια
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-06-10 22:16 #93
    Προεπιλογή
    επιμενω παντως φιλοι μου ,οτι τελικα ακομα κι αυτη η χωρις υδατανθρακα πρωτεινη ,ειναι κατα τη γνωμη μου για ογκο.Σαν να λεω με απλα λογια -και παντα κατι τη γνωμη μου- καθε πρωτεινη ειναι καλη για ογκο και δυσκολευει οποιον θελει γραμωση.Αυτο βλεπω αυτο λεω.Δεν θελω μυς και ογκο που συνοδευονται με παραπανισια κιλα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-06-10 22:35 #94
    Το avatar του χρήστη Ramrod

    Εγγραφή
    21-03-2010
    Περ.
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    2.348
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KILERMAN Εμφάνιση μηνυμάτων
    επιμενω παντως φιλοι μου ,οτι τελικα ακομα κι αυτη η χωρις υδατανθρακα πρωτεινη ,ειναι κατα τη γνωμη μου για ογκο.Σαν να λεω με απλα λογια -και παντα κατι τη γνωμη μου- καθε πρωτεινη ειναι καλη για ογκο και δυσκολευει οποιον θελει γραμωση.Αυτο βλεπω αυτο λεω.Δεν θελω μυς και ογκο που συνοδευονται με παραπανισια κιλα.
    Ρε συ αυτό που λες δε στέκει. Και γιατί να μην είναι και το κοτόπουλο για όγκο? Είμαι σίγουρος ότι πιο πολλά περιττά κιλά σου δίνει το φιλέτο. Η πρωτεϊνη δε σε παχαίνει. Σκέχου ότι όσοι κάνουν γράμμωση δίνουν ακόμα περισσότεροι έμφαση στην πρωτεϊνη για να διατηρήσουν τα ποιοτικά κιλά τους!

    Είναι νοθευμένη! Η σε επηρέασε η παυση αεροβικής και κάποιες μικρές παρασπονδίες που ίσως να τις θεωρείς αμεληταιες. Σκέφτηκες και το ενδεχόμενο να κρατάς νερά, αφου μείωσες την αεροβική? Και φαντάζομαι θα πίνεις περισσότερο λόγο καλοκαιριού...
    Μάθε τι χρειάζεται το σώμα σου και γιατί...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-06-10 23:28 #95
    Master of Pain
    Το avatar του χρήστη GEORGEXX1

    Εγγραφή
    01-12-2009
    Μηνύματα
    2.468
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KILERMAN Εμφάνιση μηνυμάτων
    επιμενω παντως φιλοι μου ,οτι τελικα ακομα κι αυτη η χωρις υδατανθρακα πρωτεινη ,ειναι κατα τη γνωμη μου για ογκο.Σαν να λεω με απλα λογια -και παντα κατι τη γνωμη μου- καθε πρωτεινη ειναι καλη για ογκο και δυσκολευει οποιον θελει γραμωση.Αυτο βλεπω αυτο λεω.Δεν θελω μυς και ογκο που συνοδευονται με παραπανισια κιλα.
    ρε κιλερμαν ποσες δοσης περνεις την ημερα;;;Θ τρελαθουμε εντελως πιο συστατικο της μπορει να σε παχαινει;;;; αδεια ειναι δεν εχη τιποτα ρε συ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 22-06-10 23:46 #96
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KILERMAN Εμφάνιση μηνυμάτων
    επιμενω παντως φιλοι μου ,οτι τελικα ακομα κι αυτη η χωρις υδατανθρακα πρωτεινη ,ειναι κατα τη γνωμη μου για ογκο.Σαν να λεω με απλα λογια -και παντα κατι τη γνωμη μου- καθε πρωτεινη ειναι καλη για ογκο και δυσκολευει οποιον θελει γραμωση.Αυτο βλεπω αυτο λεω.Δεν θελω μυς και ογκο που συνοδευονται με παραπανισια κιλα.
    αυτο ειναι λαθος ψηλε μου..

    αλλο ο "ογκος",κ αλλο η μυικη υπερτοφια..

    η προτεινη ειναι για το δευτερο,μην βασανιζεσαι αδικα..

    κ για τα παραπανησια κιλα που λες αν κανεις οτι κανεις σωστα,θα βαλεις λιγους μυς,κ θα μεινεις στεγνος..σε χαλαει??

    αντιθετως,η προτεινη,εχει αποδειχθει οτι βοηθαει στην καυση λιπους..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-06-10 23:57 #97
    Προεπιλογή ανταλλαγη αποψεων
    1 σκουπ μονο μετα απο προπονηση με βαρη επαιρνα και αντε καποιες μερες και το πρωι ,οπως συμβουλευουν εδω οι πιο εμπειροι φιλοι.Πληροφοριακα...χμ...πρεπει να το πω αυτο...διεκοψα τη συγκεκριμενη πρωτεινη και αρχισα αμινοξεα bcaa!!!
    Δεν μπορω να σας περιγραψω το ποσο καλυτερα ειναι τα αποτελεσματα πανω μου.Αυξηση μυος,πρηξιμο,οχι βαρος στη κοιλια...αυτο βλεπω αυτο συνεχιζω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 26-06-10 22:14 #98
    Το avatar του χρήστη kwstas25

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Metsovo
    Μηνύματα
    477
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KILERMAN Εμφάνιση μηνυμάτων
    1 σκουπ μονο μετα απο προπονηση με βαρη επαιρνα και αντε καποιες μερες και το πρωι ,οπως συμβουλευουν εδω οι πιο εμπειροι φιλοι.Πληροφοριακα...χμ...πρεπει να το πω αυτο...διεκοψα τη συγκεκριμενη πρωτεινη και αρχισα αμινοξεα bcaa!!!
    Δεν μπορω να σας περιγραψω το ποσο καλυτερα ειναι τα αποτελεσματα πανω μου.Αυξηση μυος,πρηξιμο,οχι βαρος στη κοιλια...αυτο βλεπω αυτο συνεχιζω!
    αμινοξεα bcaa εινε καλιτερα απο προτεινι ??? μονο πριν τιν προπονιση τα περνεις αυτα ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 26-06-10 22:27 #99
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kwstas25 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αμινοξεα bcaa εινε καλιτερα απο προτεινι ??? μονο πριν τιν προπονιση τα περνεις αυτα ?
    κωστας25 ασε τη πήρε ο κιλερμαν και παρε αυτο που σου ειπαν τα παιδια πολλα ποστ πριν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 26-06-10 22:32 #100
    Το avatar του χρήστη Ramrod

    Εγγραφή
    21-03-2010
    Περ.
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    2.348
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINI 144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    κωστας25 ασε τη πήρε ο κιλερμαν και παρε αυτο που σου ειπαν τα παιδια πολλα ποστ πριν.
    +1

    Γενικότερα δε σημαίνει ότι ότι παίρνουν οι άλλοι είναι καλό και για εμάς...
    Μάθε τι χρειάζεται το σώμα σου και γιατί...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 19-07-10 23:10 #101
    Το avatar του χρήστη kwstas25

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Metsovo
    Μηνύματα
    477
    Προεπιλογή
    παιδια για αλλη μια φορα θελω την βοιθεια σας ..... ειχα παρει πριν λιγο καιρο την γνωστη για ολους μας 100%whey gold standar και τωρα τελιωνει αυτο το κουτι .... μεσα σε 1 μηνα με πολυ προσπαθεια στης προπονησεις μου και στην διατροφη μου να τα κανω οσο πιο σωστα μπορω εχω δει απιστευτα αποτελεσμα και ακομα βλεπω....... για μενα αυτο ηταν ενα πολυ καλο βιμα ... λιπον η προτεινη αυτη μου τελειωνει και θελω τιν βοιθεια σας να κανω μια επιλογη για μετα την προπονιση και για το προι αν ειναι να αγορασω και διαφορετικες προτεινες... δλδ μια για το προι και μια για το μεταπρονιτικο ροφιμα ..η αλλιος μια και για τα 2
    Love
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 20-07-10 02:20 #102
    Το avatar του χρήστη Ramrod

    Εγγραφή
    21-03-2010
    Περ.
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    2.348
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kwstas25 Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια για αλλη μια φορα θελω την βοιθεια σας ..... ειχα παρει πριν λιγο καιρο την γνωστη για ολους μας 100%whey gold standar και τωρα τελιωνει αυτο το κουτι .... μεσα σε 1 μηνα με πολυ προσπαθεια στης προπονησεις μου και στην διατροφη μου να τα κανω οσο πιο σωστα μπορω εχω δει απιστευτα αποτελεσμα και ακομα βλεπω....... για μενα αυτο ηταν ενα πολυ καλο βιμα ... λιπον η προτεινη αυτη μου τελειωνει και θελω τιν βοιθεια σας να κανω μια επιλογη για μετα την προπονιση και για το προι αν ειναι να αγορασω και διαφορετικες προτεινες... δλδ μια για το προι και μια για το μεταπρονιτικο ροφιμα ..η αλλιος μια και για τα 2
    (το θέμα που άνοιξες έχει ανοιχτεί πολλές φορές...και άλλη μια απο εσένα νομίζω)

    Πάρε αυτή που παίρνεις αν είσαι ευχαρηστημένος. Το πρωϊ με γάλα και έτσι λαμβάνεις 2 πηγές κατά κάποιο τρόπο, ορό γάλακτος και καζεϊνη, και μετά την προπόνηση με νερό. Αν θες και τρίρη πηγή το πρωϊ φάε και ένα αυγό...Δεν υπάρχει λόγος να αγοράσεις 2 πρωτεϊνες εκτός αν θες απλά να δοκιμάσεις ή να έχεις 2 διαφορετικές γευσεις...
    Μάθε τι χρειάζεται το σώμα σου και γιατί...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 20-07-10 15:25 #103
    Το avatar του χρήστη kwstas25

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Metsovo
    Μηνύματα
    477
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ramrod Εμφάνιση μηνυμάτων
    (το θέμα που άνοιξες έχει ανοιχτεί πολλές φορές...και άλλη μια απο εσένα νομίζω)

    Πάρε αυτή που παίρνεις αν είσαι ευχαρηστημένος. Το πρωϊ με γάλα και έτσι λαμβάνεις 2 πηγές κατά κάποιο τρόπο, ορό γάλακτος και καζεϊνη, και μετά την προπόνηση με νερό. Αν θες και τρίρη πηγή το πρωϊ φάε και ένα αυγό...Δεν υπάρχει λόγος να αγοράσεις 2 πρωτεϊνες εκτός αν θες απλά να δοκιμάσεις ή να έχεις 2 διαφορετικές γευσεις...

    οκ την ιδια λεω να παρω κ εγω.... να παρο την 4,5κg ?
    Love
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 20-07-10 19:30 #104
    Το avatar του χρήστη Ramrod

    Εγγραφή
    21-03-2010
    Περ.
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    2.348
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kwstas25 Εμφάνιση μηνυμάτων
    οκ την ιδια λεω να παρω κ εγω.... να παρο την 4,5κg ?
    Εμάς ρωτάς???
    Μάθε τι χρειάζεται το σώμα σου και γιατί...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 20-07-10 19:59 #105
    Το avatar του χρήστη kwstas25

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Metsovo
    Μηνύματα
    477
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ramrod Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμάς ρωτάς???
    θα παρω ηθελα να πω....(σκεφτομουνα κατι αλλο εκινει την στιγμη :S)
    Love
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567