Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hunteranimator Εμφάνιση μηνυμάτων
Μαλλον δεν εκανες σωστη χρυση γιατι η μανα μου σπουδασε μελισοκομος και πηγαινα και εγω σε μερικα μαθηματα.Υπαρχει κατι σαν ενα πολυ πολυ μικρο κουταλακι,ας πουμε 2-3 δοσεις με μια οδοντογλυφιδα.Αυτη ειναι η δοση που ξερω και επερνα και εχω δει αρκετους μελισοκομους.Θα πρεπει να την παρεις με αδειο στομαχι και να μην φας για κανα μισαορο.Απο οσο ξερω η πρωινη στυση ωφειλετε σε αυξηση της τεστοστερονης περιπου 30-60mg[ας με διορθωσει καποιος δεν θυμαμε πολυ καλα].Οποτε μαλλον η δεν την επερνες σωστα η μαλλον δεν την επερνες αρκετα η και τα 2.Εαν ησουν πολυ μικρος δεν ξερω εαν θα εκανε κατι.
οταν λεω μικρος εννοουσα 14 χρονων περιπου....πριν κανα 5αρι χρονια δλδ....οι ιδιοι οι μελισσοκομοι οπως και οι πωλητες σε καταστηματα με βιολογικα προιοντα (τουλαχιστον οσους εχω ρωτησει) λενε η δοσολογια ειναι οσο η ακρη της οδοντογλυφιδας...κουταλακι η κατι τετοιο δεν εχω δει ποτε...τελος το site που παρεθεσες ηταν απο τον πανελληνιο συνδεσμο μελισσοκομων....τι περιμενες να γραψουν σε ενα τετοιο site???ειναι αχρηστο και μην ξαναπαρετε???απλα και μονο επειδη βγαινει σε μικρη ποσοτητα το βγαλανε θαυματουργο και οποιος προλαβει προλαβε.....κλεψιμο 100%