Σελίδα 6 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 76 έως 90 από 120
  1. 26-01-11 01:32 #76
    The Wolf
    Το avatar του χρήστη Zylo

    Εγγραφή
    26-03-2010
    Περ.
    Γουδή
    Μηνύματα
    1.433
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hunteranimator Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μαλλον δεν εκανες σωστη χρυση γιατι η μανα μου σπουδασε μελισοκομος και πηγαινα και εγω σε μερικα μαθηματα.Υπαρχει κατι σαν ενα πολυ πολυ μικρο κουταλακι,ας πουμε 2-3 δοσεις με μια οδοντογλυφιδα.Αυτη ειναι η δοση που ξερω και επερνα και εχω δει αρκετους μελισοκομους.Θα πρεπει να την παρεις με αδειο στομαχι και να μην φας για κανα μισαορο.Απο οσο ξερω η πρωινη στυση ωφειλετε σε αυξηση της τεστοστερονης περιπου 30-60mg[ας με διορθωσει καποιος δεν θυμαμε πολυ καλα].Οποτε μαλλον η δεν την επερνες σωστα η μαλλον δεν την επερνες αρκετα η και τα 2.Εαν ησουν πολυ μικρος δεν ξερω εαν θα εκανε κατι.
    οταν λεω μικρος εννοουσα 14 χρονων περιπου....πριν κανα 5αρι χρονια δλδ....οι ιδιοι οι μελισσοκομοι οπως και οι πωλητες σε καταστηματα με βιολογικα προιοντα (τουλαχιστον οσους εχω ρωτησει) λενε η δοσολογια ειναι οσο η ακρη της οδοντογλυφιδας...κουταλακι η κατι τετοιο δεν εχω δει ποτε...τελος το site που παρεθεσες ηταν απο τον πανελληνιο συνδεσμο μελισσοκομων....τι περιμενες να γραψουν σε ενα τετοιο site???ειναι αχρηστο και μην ξαναπαρετε???απλα και μονο επειδη βγαινει σε μικρη ποσοτητα το βγαλανε θαυματουργο και οποιος προλαβει προλαβε.....κλεψιμο 100%
    the only thing u really need to gain muscles....is WILL
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-01-11 01:42 #77
    Το avatar του χρήστη hunteranimator

    Εγγραφή
    04-05-2010
    Περ.
    σαλαμινα
    Μηνύματα
    342
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Zylo Εμφάνιση μηνυμάτων
    οταν λεω μικρος εννοουσα 14 χρονων περιπου....πριν κανα 5αρι χρονια δλδ....οι ιδιοι οι μελισσοκομοι οπως και οι πωλητες σε καταστηματα με βιολογικα προιοντα (τουλαχιστον οσους εχω ρωτησει) λενε η δοσολογια ειναι οσο η ακρη της οδοντογλυφιδας...κουταλακι η κατι τετοιο δεν εχω δει ποτε...τελος το site που παρεθεσες ηταν απο τον πανελληνιο συνδεσμο μελισσοκομων....τι περιμενες να γραψουν σε ενα τετοιο site???ειναι αχρηστο και μην ξαναπαρετε???απλα και μονο επειδη βγαινει σε μικρη ποσοτητα το βγαλανε θαυματουργο και οποιος προλαβει προλαβε.....κλεψιμο 100%
    1 Εγω σου βρηκα μια χυμηκη αναλυση απο ελληνες,εσυ θα πρεπει να μου βρεις μια χυμηκη αποδηξη απο ξενους[μιας και αυτοι δεν παραπλανουν] που λενε την αληθεια αλλιως υποστηριζεις το πιστευω σου με την γνωμη σου και οχι με καποια αποδηξη.Δεν εχω ακουσει καποια ξενη πηγη που λεει οτι δεν εχει ορμονες.
    2 Στο φαρμακειο πουλανε βασιλικο πολτο φυσικο διατηρητε σε ψυγειο.Εχει κουταλακι η δοση ειναι 1-4 γραμμαρια αναλογος την κατασταση.Παραγετε απο μια εταιρια api pharm.Οταν παρεις βασιλικο πολτο δεν κανει ουτε νερο να πιεις για κανα 30 λεπτο για να αποροφηθει τελεια.Η εταιρια εχει και τηλεφωνο εαν θες στο δινω παρε τηλ μιλησε μαζι τους=ισως σε παραπεμψουνε και σε καμια ξενη ερευνα.
    ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΤΥΧΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ...
    ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ...
    Η ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΤΥΧΕΡΗ...
    ΠΑΘΑΙΝΩ...ΜΕΤΑ ΑΚΟΥΩ...ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ...
    ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ...
    ...ΠΑΘΑΙΝΩ...ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ...ΔΕΝ ΜΑΘΑΙΝΩ...ΑΥΤΗ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-01-11 01:48 #78
    The Wolf
    Το avatar του χρήστη Zylo

    Εγγραφή
    26-03-2010
    Περ.
    Γουδή
    Μηνύματα
    1.433
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hunteranimator Εμφάνιση μηνυμάτων
    1 Εγω σου βρηκα μια χυμηκη αναλυση απο ελληνες,εσυ θα πρεπει να μου βρεις μια χυμηκη αποδηξη απο ξενους[μιας και αυτοι δεν παραπλανουν] που λενε την αληθεια αλλιως υποστηριζεις το πιστευω σου με την γνωμη σου και οχι με καποια αποδηξη.Δεν εχω ακουσει καποια ξενη πηγη που λεει οτι δεν εχει ορμονες.
    2 Στο φαρμακειο πουλανε βασιλικο πολτο φυσικο διατηρητε σε ψυγειο.Εχει κουταλακι η δοση ειναι 1-4 γραμμαρια αναλογος την κατασταση.Παραγετε απο μια εταιρια api pharm.Οταν παρεις βασιλικο πολτο δεν κανει ουτε νερο να πιεις για κανα 30 λεπτο για να αποροφηθει τελεια.Η εταιρια εχει και τηλεφωνο εαν θες στο δινω παρε τηλ μιλησε μαζι τους=ισως σε παραπεμψουνε και σε καμια ξενη ερευνα.
    http://metavolismos.com/?p=860

    Ποσοτικά οι έρευνες που έχουν ασχοληθεί μαζί του είναι πολύ λίγες, ενώ από ποιοτική άποψη, είναι ακόμα πιο λίγες αυτές που δείχνουν κάτι το στοιχειωδώς θετικό. Επιπλέον, ορισμένες έρευνες έχουν δείξει πως μπορεί να προκαλέσει αλλεργικές αντιδράσεις. Μερικά από τα συστατικά του βασιλικού πολτού έχουν ένα δυναμικό για να έχουν μία προστατευτική δράση αλλά και οι λίγες έρευνες που υποστηρίζουν κάτι τέτοιο συνήθως δεν γίνονται σε ανθρώπους αλλά σε καλλιέργειες κυττάρων στα πλαίσια ενός εργαστηρίου.
    the only thing u really need to gain muscles....is WILL
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-01-11 20:23 #79
    Το avatar του χρήστη hunteranimator

    Εγγραφή
    04-05-2010
    Περ.
    σαλαμινα
    Μηνύματα
    342
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Zylo Εμφάνιση μηνυμάτων
    http://metavolismos.com/?p=860

    Ποσοτικά οι έρευνες που έχουν ασχοληθεί μαζί του είναι πολύ λίγες, ενώ από ποιοτική άποψη, είναι ακόμα πιο λίγες αυτές που δείχνουν κάτι το στοιχειωδώς θετικό. Επιπλέον, ορισμένες έρευνες έχουν δείξει πως μπορεί να προκαλέσει αλλεργικές αντιδράσεις. Μερικά από τα συστατικά του βασιλικού πολτού έχουν ένα δυναμικό για να έχουν μία προστατευτική δράση αλλά και οι λίγες έρευνες που υποστηρίζουν κάτι τέτοιο συνήθως δεν γίνονται σε ανθρώπους αλλά σε καλλιέργειες κυττάρων στα πλαίσια ενός εργαστηρίου.
    1 Oι αρχαιοι ελληνες ηξεραν πως κανει κακο στον εγκεφαλο το χουζουρεμα σε αντιθεση με το πρωινο ξυπνημα[και οταν ξυπνησουμε να δουμε το φως του ηλιου-οχι καταματα,ξυπνα ο οργανισμος].Ηξεραν οτι το ζεστο μπανιο και μετα με λιγο κρυο νερο κανει πολυ καλο στο κυκλοφορικο συστημα.Πραγματα που τωρα τα βρηκαν οι επιστημονες και απορουνε πως τα ξερανε.Σε ενα αρθρο στο γερμανικο focus εαν δεν κανω λαθος,βρηκαν σε ναυαγειο ελληνικο χαπια απο εκχυλισμα καροτου για την αποτροπη της δηλητηριασης απο φιδια.Θελω να σου πω πως απο την αρχαιοτητα χρησιμοποιουσαν τον βασιλικο πολτο κατι θα ηξεραν και χρηματα απο αυτο δεν νομιζω να βγαζανε τιποτα το σπουδαιο.
    2 Αλεργικη αντιδραση μπορει να προκαλεσει και ο σκυλος το γαλα ειναι θεμα ανοσοποιητικου ισως να εχει καποιες ουσιες που εχει και η γυρη,αυτο βεβαια δεν σημαινει οτι ειναι επικυνδυνη η γυρη.
    3Το ιαουλουρικο οξυ ειναι καλο για τα σαλιγκαρια αλλα και στους ανθρωπους σε εμενα εχει κανει θαυματα στην μουρη μου απο το τελευταιο τροχαιο ολοκαινουργιος ειμαι.Το λαδι του καρχαρια κανει τον καρχαρια να μην παθαινει καρκινο με τιποτα αυτο κανει θαυματα στους ανθρωπους.Εφοσον δεν κανει κακο ο βασιλικος πολτος γιατι τοτε να μην κανει καλο?
    4γιατι δεν κανουν πειραματα σε ανθρωπους και κανουν σε καλιεργιες κυτταρων?
    5ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΞΑΦΝΗΚΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΕΥΕΡΓΕΤΙΚΟΣ Ο ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΠΟΛΤΟΣ...
    ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ...ΘΑ ΧΑΛΑΣΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ...........
    ΓΕΝΙΚΑ Η ΦΥΣΗ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΔΥΝΑΤΑ ΕΥΕΡΓΕΤΙΚΑ...
    6 υποθετικα τωρα!!!!!!!!! εαν ησουν μεγαλοκαρχαριας και μαθαινεις πως ο βασιλικος πολτος[αλλα και αλλες ουσιες φυσικες οχι μονο ο βασιλικος] ειναι αντικαρκινικος λειτουργει τελεια σαν test-booster και πολλα αλλα...θα σε συμφερε?ΟΧΙ!!!Διοτι παραγετε δυσκολα και δεν θα μπορουσες να το παραγεις και κυριως ποσοτηκα.Οποτε βγαινουνε μερικες ερευνες επιφανειακες και τελειωνει το θεμα.
    7 Εφοσον ο κοσμος εχει μεγαλωποιηση το βασιλικο πολτο γιατι η επιστημη δεν ασχολειτε σοβαρα με σοβαρες ερευνες?Μαλλον καποιους δεν συμφερει...Τα εμβολια ειναι ποιο επικερδες...
    8Κανε ενα πειραμα περνε 3 η 4 γραμαρια το πρωι και μην πιεις ουτε νερο για 30 λεπτα καντο για ενα 20 ημερο.Αμα δεν δεις κατι τοτε αστο.
    ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΤΥΧΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ...
    ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ...
    Η ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΤΥΧΕΡΗ...
    ΠΑΘΑΙΝΩ...ΜΕΤΑ ΑΚΟΥΩ...ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ...
    ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ...
    ...ΠΑΘΑΙΝΩ...ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ...ΔΕΝ ΜΑΘΑΙΝΩ...ΑΥΤΗ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 26-01-11 21:55 #80
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 06-02-11 18:19 #81
    Banned
    Εγγραφή
    17-12-2008
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    875
    Προεπιλογή
    Hunteranimator αυτό που λέμε βασιλικός πολτός είναι μερικές χημικές ενώσεις μαζεμένες , λίγες βιταμίνες, λίγα αμινοξέα κτλ. Υπάρχει τεκμηρίωση για να είμαστε τόσο θετικοί ;
    Ξέρεις , την επιχειρηματολογία περί συμφερόντων και φαρμακευτικών κτλ την έχω συναντήσει πολλές φορές. Μπορείς με αυτό το επιχείρημα να αποδείξεις σχεδόν τα πάντα αφού παντού αν σκάψεις λίγο υπάρχουν συμφέροντα. Και ναι υπάρχουν συμφέροντα με τις φαρμακευτικές κανείς δεν το αρνείται αυτό. Και ναι κάποια φυσικά προϊόντα ή μη επεμβατικές θεραπείες παραγκωνίζονται για ακριβότερες και όχι τόσο αποτελεσματικές θεραπείες. Μπορούμε να μιλάμε για ώρα για αυτό και άνθρωποι μέσα στην επιστήμη τα καταγγέλουν αυτά τα φαινόμενα.

    Αλλά αν κάθε φορά που ένα συμπλήρωμα δεν έχει έρευνες που να δικαιολογούν την πώληση του λέμε πως πρέπει οπωσδήποτε να είναι οι φαρμακευτικές από πίσω που κρύβουν την αλήθεια κτλ τότε μπορούμε να αγοράσουμε πολλά πράγματα με αυτόν τον τρόπο σκέψης και να χάσουμε αρκετά χρήματα. Προσωπικά δεν έχω χρήματα για χάσιμο. Προτιμώ να βλέπω αν υπάρχουν αποδείξεις.
    Είναι η επιστήμη διεφθαρμένη; Ναι γιατί υπάρχει το ανθρώπινο στοιχείο. Δεν είναι όμως όλοι οι επιστήμονες διεφθαρμένοι , αλλά ΟΚ ας πούμε ότι είναι και ας σκεφτούμε το εξής ...Ένας απόλυτα διεφθαρμένος επιστήμονας που θα ήθελε μόνο πλούτη και δόξα δεν θα ήθελε να χρεωθεί μία ανακάλυψη π.χ για μία ιδιότητα του βασιλικού πολτού και να πάρει ένα βραβείο Νόμπελ, να γραφτεί στην ιστορία και ότι αυτό συνεπάγεται;
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 19-04-11 15:34 #82
    Το avatar του χρήστη chris corfu

    Εγγραφή
    09-07-2010
    Περ.
    Κέρκυρα
    Μηνύματα
    465
    Προεπιλογή
    παιδες μπορει οι εταιρεις να θελουν να βγαλουν φραγκα κ αυτο γινεται πουλωντας βασιλικο πολτο ενω δεν ειναι βασιλικος πολτος. ειδικα στην εξεφτελιστικα χαμηλη τιμη που εχει στα φαρμακεια. ναι χαμηλη τιμη και οχι υψηλη που θα επρεπε να εχει αν ηταν "καθαρος" . εχει ο πατερας μου μελισες(μονο για παρτι μας κ για τους συγκενεις μας) και το να βγαλεις βασιλικο πολτο περαν του οτι ειναι πολυ δυσκολο γτ πρεπει να εχεις ενα ψυγειο διπλα σου για να μην υπαρχει αλλειωση κτλ πρεπει να καταστρεψεις και μια κυψελη και να βγει κ ελαχιστη ποσοτητα β.πολτου απο αυτην. του εχω ζητησει να μου βγαλει για να τσεκαρω πραγματικα τι κανει αλλα ακομα δεν συμφωνει μεχρι να δημιουργησει περισσοτερες κυψελες ωστε να μπορει να χασει κιολας.. μιλαμε για κατι πολυ δυσκολο κ πραγματικα πανακριβο αν ειναι καθαρο(γι αυτο κ αν δεν το εχεις και ειναι καποιος γνωστος σου απλα δεν ειναι καθαρο) εδω μεχρι κ το μελι οι μελισοκομοι που πουλανε σε κοσμο, οχι με μαγαζια κτλ ενα 90% νοθεουν το μελι με ζαχαρι για να το πουλανε 3-4 ευρω πιο φθηνα το κιλο και να ειναι κ ολοι ευχαριστημενοι με την τιμη του κ καλα ντοπιου μελιου.οπως επισης για να βγαζουν περισσοτερο μελι δεν αφηνουν στις μελισσες να τρωνε απο το μελι τους αλλα τους βαζουν να τρωνε ζαχαρη για να τους μενει περισσοτερο μελι. τα λεω ολα αυτα που τα εχω δει πανω στην πραξη επειδη ευτυχως ο πατερας μου εχει ενα καλο για μενα χομπυ και οχι μεσα απο τα ματια του εμποριου..
    Τελος οτι η καθε ευρενα λεει οτι λεει πανω σε τετοια θεματα της φυσης εγω τις εχω γραμμενες εκει που δεν πιανει μελανι κ εχω μαθει να "ακουω" τον ευατο μου. συμπερασμα μου παντα φιλικα μην τα μηδενιζεται ολα αλλα εαν δεν εχετε καποιον συγκενη η πολυ μα πολυ γνωστο σας να σας δωσει καθαρο βασιλικο πολτο μην αγοραζετε γτ τοτε ειναι τσαμπα λεφτα.
    ειμαι μικρος,λιγο πρυσμενος,λιγο καπως,,
    αληθεια δεν σας βλεπω απο ψηλα πως ειναι ο πατος???!!!


    train hard, feel good
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 19-04-11 16:17 #83
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chris corfu Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδες μπορει οι εταιρεις να θελουν να βγαλουν φραγκα κ αυτο γινεται πουλωντας βασιλικο πολτο ενω δεν ειναι βασιλικος πολτος. ειδικα στην εξεφτελιστικα χαμηλη τιμη που εχει στα φαρμακεια. ναι χαμηλη τιμη και οχι υψηλη που θα επρεπε να εχει αν ηταν "καθαρος" . εχει ο πατερας μου μελισες(μονο για παρτι μας κ για τους συγκενεις μας) και το να βγαλεις βασιλικο πολτο περαν του οτι ειναι πολυ δυσκολο γτ πρεπει να εχεις ενα ψυγειο διπλα σου για να μην υπαρχει αλλειωση κτλ πρεπει να καταστρεψεις και μια κυψελη και να βγει κ ελαχιστη ποσοτητα β.πολτου απο αυτην. του εχω ζητησει να μου βγαλει για να τσεκαρω πραγματικα τι κανει αλλα ακομα δεν συμφωνει μεχρι να δημιουργησει περισσοτερες κυψελες ωστε να μπορει να χασει κιολας.. μιλαμε για κατι πολυ δυσκολο κ πραγματικα πανακριβο αν ειναι καθαρο(γι αυτο κ αν δεν το εχεις και ειναι καποιος γνωστος σου απλα δεν ειναι καθαρο) εδω μεχρι κ το μελι οι μελισοκομοι που πουλανε σε κοσμο, οχι με μαγαζια κτλ ενα 90% νοθεουν το μελι με ζαχαρι για να το πουλανε 3-4 ευρω πιο φθηνα το κιλο και να ειναι κ ολοι ευχαριστημενοι με την τιμη του κ καλα ντοπιου μελιου.οπως επισης για να βγαζουν περισσοτερο μελι δεν αφηνουν στις μελισσες να τρωνε απο το μελι τους αλλα τους βαζουν να τρωνε ζαχαρη για να τους μενει περισσοτερο μελι. τα λεω ολα αυτα που τα εχω δει πανω στην πραξη επειδη ευτυχως ο πατερας μου εχει ενα καλο για μενα χομπυ και οχι μεσα απο τα ματια του εμποριου..
    Τελος οτι η καθε ευρενα λεει οτι λεει πανω σε τετοια θεματα της φυσης εγω τις εχω γραμμενες εκει που δεν πιανει μελανι κ εχω μαθει να "ακουω" τον ευατο μου. συμπερασμα μου παντα φιλικα μην τα μηδενιζεται ολα αλλα εαν δεν εχετε καποιον συγκενη η πολυ μα πολυ γνωστο σας να σας δωσει καθαρο βασιλικο πολτο μην αγοραζετε γτ τοτε ειναι τσαμπα λεφτα.
    εμενα ο πατερας μου ειχε παρει οχι απο φαρμακειο με 50 ευρω μια αμπουλα που ηταν ελαχιστα γραμμαρια και επερνε οσο ενα σπυρακι με την οδοντογλυφιδα τωρα μη με ρωτησετε τι διαφορες ειδε γιατι δε τον ρωτησα κ δν ασχολειται κ με το bb απλα ετσι το χε παρει
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 19-04-11 23:02 #84
    Προεπιλογή
    Βασιλικός πολτός, σπιρουλίνα, ιπποφαές, πρωτόγαλα και το κακό συναπάντημα... Always the same story, πουλάνε στον κόσμο φύκια για μεταξωτές κορδέλες. Καλύτερα να δώσω 50 ευρώ και να πάρω ένα Animal Pak παρά μια αμπούλα βασιλικό πολτό από το φαρμακείο.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 19-04-11 23:06 #85
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    εμενα ο πατερας μου ειχε παρει οχι απο φαρμακειο με 50 ευρω μια αμπουλα που ηταν ελαχιστα γραμμαρια και επερνε οσο ενα σπυρακι με την οδοντογλυφιδα τωρα μη με ρωτησετε τι διαφορες ειδε γιατι δε τον ρωτησα κ δν ασχολειται κ με το bb απλα ετσι το χε παρει
    Και συ δεν δοκίμασες καθόλου να δεις τι παίζει?
    No money no
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 19-04-11 23:12 #86
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kaloutsikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και συ δεν δοκίμασες καθόλου να δεις τι παίζει?
    οχι γιατι μυριζε απαισια παρολο που εβαζες ποσοτητα ισα μ ενα σπυρακι
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 19-04-11 23:16 #87
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι γιατι μυριζε απαισια παρολο που εβαζες ποσοτητα ισα μ ενα σπυρακι
    Αν ήξερες τι κάνει αυτή η ποσότητα...
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 19-04-11 23:19 #88
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lao Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν ήξερες τι κάνει αυτή η ποσότητα...
    δε ξερω παντως κ το πακ δε μ εκανε τπτ,μονο υγιη με κρατουσε κ δεν ειχα αρρωστησει ενα χειμωνα που το παιρνα
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 19-04-11 23:38 #89
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    δε ξερω παντως κ το πακ δε μ εκανε τπτ,μονο υγιη με κρατουσε κ δεν ειχα αρρωστησει ενα χειμωνα που το παιρνα
    Λίγο το χεις αυτό;
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 19-04-11 23:41 #90
    Προεπιλογή
    Εγώ δεν έχω αξιωθεί ακόμα να δοκιμάσω, παρόλο που ακούω πολύ καλά λόγια.
    Που θα πάει θα πάρω και γώ!
    No money no
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 6 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ΤελευταίαΤελευταία