Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 61
  1. 24-06-10 15:33 #1
    Thumbs down Διαβασμα χωρις αποτελεσμα...
    Ρε παιδια,η πολυ χαζος ειμαι,η ειναι ακαταλαβιστικα αφτα που υπαρχουν στο φορουμ,το μονο που κανω τις τελευταιες 2 μερες ειναι να διαβαζω για να βρω διατροφη για γραμμωση....Βλεπω κατι Scoop,κατι αλλα περιεργα που δεν εχω ιδεα τι ειναι το καθενα...Ε λοιπον κουραστικα θα παω σε κανεναν διατροφολογο μηπως βρω ασπρη μερα... τι να πω
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-06-10 15:36 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    ποσταρε αποριες
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-06-10 15:36 #3
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Καλό δρόμο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 24-06-10 15:40 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Machiavelli Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλό δρόμο.
    Ευχαριστω...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 24-06-10 15:42 #5
    Master of Pain
    Το avatar του χρήστη GEORGEXX1

    Εγγραφή
    01-12-2009
    Μηνύματα
    2.468
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lazarakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδια,η πολυ χαζος ειμαι,η ειναι ακαταλαβιστικα αφτα που υπαρχουν στο φορουμ,το μονο που κανω τις τελευταιες 2 μερες ειναι να διαβαζω για να βρω διατροφη για γραμμωση....Βλεπω κατι Scoop,κατι αλλα περιεργα που δεν εχω ιδεα τι ειναι το καθενα...Ε λοιπον κουραστικα θα παω σε κανεναν διατροφολογο μηπως βρω ασπρη μερα... τι να πω
    Ριξε μια ματια εδω

    http://www.bodybuilding.gr/index.php...10-00&Itemid=4

    και πες μας τη δεν καταλαβες,οπως βλεπεις τα παληκαρια εδω εχουν τρελη διαθεση για βοηθεια,αρκει να εχεις ορεξη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 24-06-10 15:56 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lazarakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδια,η πολυ χαζος ειμαι,η ειναι ακαταλαβιστικα αφτα που υπαρχουν στο φορουμ,το μονο που κανω τις τελευταιες 2 μερες ειναι να διαβαζω για να βρω διατροφη για γραμμωση....Βλεπω κατι Scoop,κατι αλλα περιεργα που δεν εχω ιδεα τι ειναι το καθενα...Ε λοιπον κουραστικα θα παω σε κανεναν διατροφολογο μηπως βρω ασπρη μερα... τι να πω
    ΟΧΙ
    οι πιο πολλοί δίνουν σκάρτες πληροφορίες!
    πες ό,τι θες εδώ και αν μπορούμε θα σε βοηθήσουμε στα περισσότερα!
    scoop-->όταν αγοράσεις μία πρωτείνη,θα βρεις μέσα στον κουβά ένα πλαστικό πράγμα που παίρνεις την πρωτείνη και την ρίχνεις στο ποτήρι!κάθε πρωτείνη έχειι και 1 συνιστωμένη δώση!π.χ. 2 scoop..εννοεί ότι κάθε φορά που θα παίρνεις πρωτείνη καλά είναι να ρίχνεις 2 scoop μέσα(άμα θες)!κατάλαβες πάνω κάτω;
    αν είσαι καλός στο να προβλέπεις το ανθρώπινο μυαλό..
    τότε δεν αφήνεις τίποτα στην τύχη του!

    Jigsaw
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 24-06-10 15:57 #7
    Το avatar του χρήστη Mitsen

    Εγγραφή
    02-04-2010
    Περ.
    Piraeus
    Μηνύματα
    2.293
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lazarakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδια,η πολυ χαζος ειμαι,η ειναι ακαταλαβιστικα αφτα που υπαρχουν στο φορουμ
    Το δεύτερο σενάριο δεν ισχύει! Αν παίζει αναγκαστικά ένα από τα δυο τότε τι μένει?
    Τι θα πρέπει να υποθέσω τώρα?...
    Where the mind goes, the body follows...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 24-06-10 15:59 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mitsen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το δεύτερο σενάριο δεν ισχύει! Αν παίζει αναγκαστικά ένα από τα δυο τότε τι μένει?
    Τι θα πρέπει να υποθέσω τώρα?...
    δεν είναι έτσι!άμα δεν του τα εξηγήσει κάποιος πως θα τα καταλάβει;
    αν είσαι καλός στο να προβλέπεις το ανθρώπινο μυαλό..
    τότε δεν αφήνεις τίποτα στην τύχη του!

    Jigsaw
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 24-06-10 16:06 #9
    Το avatar του χρήστη Mitsen

    Εγγραφή
    02-04-2010
    Περ.
    Piraeus
    Μηνύματα
    2.293
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο versus Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν είναι έτσι!άμα δεν του τα εξηγήσει κάποιος πως θα τα καταλάβει;
    Συμφωνώ απόλυτα στο να εξηγήσουμε κάποιες απορίες! (όχι μασημένη τροφή) αλλα εδώ γραφει ότι δεν κατάλαβε τίποτα από το forum και δίνει δυο σενάρια.

    Το να ξεκινήσει μια συζήτηση περί τι είναι υδατάνθρακας και τι κάνουν τα συμπληρώματα πρωτεΐνης μου φαίνεται ανούσιο ενώ ταυτόχρονα αχρηστεύει άρθα και topics που γράφτηκαν από ανθρώπους για τέτοιου είδους καταστάσεις.

    Συγγνώμη αν ακούγεται κάπως, να βοηθήσω θέλω.
    Where the mind goes, the body follows...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 24-06-10 16:06 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο versus Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΟΧΙ
    οι πιο πολλοί δίνουν σκάρτες πληροφορίες!
    πες ό,τι θες εδώ και αν μπορούμε θα σε βοηθήσουμε στα περισσότερα!
    scoop-->όταν αγοράσεις μία πρωτείνη,θα βρεις μέσα στον κουβά ένα πλαστικό πράγμα που παίρνεις την πρωτείνη και την ρίχνεις στο ποτήρι!κάθε πρωτείνη έχειι και 1 συνιστωμένη δώση!π.χ. 2 scoop..εννοεί ότι κάθε φορά που θα παίρνεις πρωτείνη καλά είναι να ρίχνεις 2 scoop μέσα(άμα θες)!κατάλαβες πάνω κάτω;

    Ααα ετσι πες !!! Τωρα μαλιστα μου εφυγε μια απορια ! Κατι αλλο,Υπαρχει τιποτα που να μπορουμε να μετραμε την ποσοσητα γραμμαριων φαγητου? Πχ βλεπω να λενε 120γ ρυζι και τετοια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 24-06-10 16:08 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mitsen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνώ απόλυτα στο να εξηγήσουμε κάποιες απορίες! (όχι μασημένη τροφή) αλλα εδώ γραφει ότι δεν κατάλαβε τίποτα από το forum και δίνει δυο σενάρια.

    Το να ξεκινήσει μια συζήτηση περί τι είναι υδατάνθρακας και τι κάνουν τα συμπληρώματα πρωτεΐνης μου φαίνεται ανούσιο ενώ ταυτόχρονα αχρηστεύει άρθα και topics που γράφτηκαν από ανθρώπους για τέτοιου είδους καταστάσεις.

    Συγγνώμη αν ακούγεται κάπως, να βοηθήσω θέλω.
    Ναι αγορι μου σε καταλαβενω και εχεις δικαιο,και συγνωμη αν εδειξα κατι τετοιο...Απλα με εφαγε η απελπεσια ...

    Αλλα δικο μου το λαθος,επρεπε να ρωτησω αποκλειστικα για το θεμα που ψαχνω
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 24-06-10 16:11 #12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lazarakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ααα ετσι πες !!! Τωρα μαλιστα μου εφυγε μια απορια ! Κατι αλλο,Υπαρχει τιποτα που να μπορουμε να μετραμε την ποσοσητα γραμμαριων φαγητου? Πχ βλεπω να λενε 120γ ρυζι και τετοια...
    ζυγαριά ακρίβιας!υπάρχουν ζυγαριές για την κουζίνα!σε συμβουλεύω να πάρεις μία!
    αν είσαι καλός στο να προβλέπεις το ανθρώπινο μυαλό..
    τότε δεν αφήνεις τίποτα στην τύχη του!

    Jigsaw
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 24-06-10 16:13 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mitsen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνώ απόλυτα στο να εξηγήσουμε κάποιες απορίες! (όχι μασημένη τροφή) αλλα εδώ γραφει ότι δεν κατάλαβε τίποτα από το forum και δίνει δυο σενάρια.

    Το να ξεκινήσει μια συζήτηση περί τι είναι υδατάνθρακας και τι κάνουν τα συμπληρώματα πρωτεΐνης μου φαίνεται ανούσιο ενώ ταυτόχρονα αχρηστεύει άρθα και topics που γράφτηκαν από ανθρώπους για τέτοιου είδους καταστάσεις.
    Συγγνώμη αν ακούγεται κάπως, να βοηθήσω θέλω.
    οκ
    αν είσαι καλός στο να προβλέπεις το ανθρώπινο μυαλό..
    τότε δεν αφήνεις τίποτα στην τύχη του!

    Jigsaw
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 24-06-10 16:14 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο versus Εμφάνιση μηνυμάτων
    ζυγαριά ακρίβιας!υπάρχουν ζυγαριές για την κουζίνα!σε συμβουλεύω να πάρεις μία!
    Ααα ωραια σημερα κιολας θα το κοιταξω Η μανα μου φτεει για το οτι δεν το ξερω,δεν εχει
    ...


    Εχω ακουσει οτι οι διατροφολογοι δινουν καθε εβδομαδα καινουργιο προγραμμα (πανω στο ιδιο θεμα,δλδ την διατροφη για γραμμωση) Μπορεις να φτιαξεις και να ακολουθησεις ενα προγραμμα για πολυ καιρο? Η οντως πρεπει να το αλαξεις ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 24-06-10 16:14 #15
    Το avatar του χρήστη Mitsen

    Εγγραφή
    02-04-2010
    Περ.
    Piraeus
    Μηνύματα
    2.293
    Προεπιλογή
    Συγγνώμη ρε Lazare, δεν είμαι κομπλεξικός ούτε βαριέμαι να γράφω, το αντίθετο μάλιστα δεν έχω κάτι καλύτερο να κάνω.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lazarakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ααα ετσι πες !!! Τωρα μαλιστα μου εφυγε μια απορια ! Κατι αλλο,Υπαρχει τιποτα που να μπορουμε να μετραμε την ποσοσητα γραμμαριων φαγητου? Πχ βλεπω να λενε 120γ ρυζι και τετοια...
    Αλλα αυτή η ερώτηση ακούγεται σαν ποντιακό ανέκδοτο! Η ζυγαριά σου περασε καθόλου από το μυαλό? Εσύ ας πούμε πως ζύγισε, πως μετράς την ώρα?

    Όλα αυτά στα λέω για το καλο σου. Ακόμα και αν σου απαντήσουν μια-μια τις ερωτήσεις σου δεν πρόκειται ποτε να μαζέψεις τις κατάλληλες λεπτομέρειες και να σχηματίσεις μια ποιο σφαιρική γνώμη των πραγμάτων. Το πολύ-πολύ να μαζέψεις απαντήσεις τύπου ναι η όχι.
    Where the mind goes, the body follows...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία