Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 25

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 13-07-10 07:26 #1

    Εγγραφή
    08-08-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    145
    Exclamation Ενοχλησεις στα νεφρα!!!!!
    Μολισ πινω πρωτεινη μετα απο καμια ωρα νιωθω καποιο ελαφρο τσιμπημα ποτε στο δεξι η στο αριστερο νεφρο .. ειναι απτη συγκεκριμενη πρωτεινη η ο οργανισμος δεν τη σηκωνει??
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-07-10 08:23 #2
    Προεπιλογή
    Αν νιώθεις τσίμπημα στα νεφρά το σωστό είναι να επισκεφτείς κάποιον γιατρό.
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-07-10 10:08 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο liosis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μολισ πινω πρωτεινη μετα απο καμια ωρα νιωθω καποιο ελαφρο τσιμπημα ποτε στο δεξι η στο αριστερο νεφρο .. ειναι απτη συγκεκριμενη πρωτεινη η ο οργανισμος δεν τη σηκωνει??
    πως καταλαβαινεις οτι ειναι νεφρο?σε τσιμπαει χαμηλα στο πισω μερος της πλατης?μπορει να ειναι και νευροπονος,παντως το βρισκω δυσκολο να φταιει η πρωτεινη,οπως και να χει συμβουλεψου γιατρο,εμεις τι να σου πουμε(?)..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-07-10 12:22 #4

    Εγγραφή
    08-08-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    145
    Exclamation
    ναι φιλε ακριβωσ εκει π λε..αλλα οταν δεν πινω δεν με ποναει τι παιζει να ναι????
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-07-10 12:24 #5
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο liosis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι φιλε ακριβωσ εκει π λε..αλλα οταν δεν πινω δεν με ποναει τι παιζει να ναι????
    η ιδεα σου.Λοιπον φιλε περα απ'την πλακα πηγαινε δες το αν οντως σε ενοχλει αν και μου ακουγεται πολυ παραξενο οταν και μονο οταν καταπινεις την πρωτεινη
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 13-07-10 13:56 #6
    Προεπιλογή
    νερο πινεις μπολικο στην καθημερινοτητα σου?εξετασεις ουρων εχεις κανει προσφατα?το εχεις παρατηρησει καιρο αυτο?να το ψαξεις λιγο το θεμα,μπορει να ειναι ψυχοσωματικο αλλα μπορει να ειναι και κατι παθολογικο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-07-10 14:49 #7
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    ρε παιδια και γω καθε πρωι που ξυπναω νιωθω ενα βαρος-πονο πισω και στα 2 νεφρα οταν ανασαινω,και οταν παω τουαλετα φευγει...εχω κανει 2 φορες γενικες ουρων σε αυτο το χρονο και ηταν ολα οκ...πφφφφ...εχετε υποψην σας τπτ???θα παω τωρα να κανω και γενικες αιματος
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 14-07-10 09:12 #8

    Εγγραφή
    08-08-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    145
    Exclamation
    ρε σεις δεν ξερω τι να σας πω ...αν παω σε γιατρο σιγουρα θα μ πει κοψε την πρωτεινη κ μαλον αυτο θα ναι το σωστο ,εφοσον δεν με ποναει αν δεν πιω ισως να ναι μαλλον η πρωτεινη τι να πω......
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 14-07-10 19:20 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο liosis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε σεις δεν ξερω τι να σας πω ...αν παω σε γιατρο σιγουρα θα μ πει κοψε την πρωτεινη κ μαλον αυτο θα ναι το σωστο ,εφοσον δεν με ποναει αν δεν πιω ισως να ναι μαλλον η πρωτεινη τι να πω......
    ποια πρωτεινη παιρνεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 14-07-10 23:54 #10

    Εγγραφή
    08-08-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    145
    Exclamation
    φιλε εχω παρει 3 πρωτεινες κ με τ 3 τα ιδια ...1)warriolab whey2)warriolab gainer3)musletech .....αυτη π περνω τωρα ειναι η gainer warriolab...αλλα δεν μπορο να το εξηγησω αυτο οταν παιρνω με πιανει κ οταν δεν περνω οχι τι παιζεται εχω τρελαθει
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 15-07-10 04:03 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο liosis Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε εχω παρει 3 πρωτεινες κ με τ 3 τα ιδια ...1)warriolab whey2)warriolab gainer3)musletech .....αυτη π περνω τωρα ειναι η gainer warriolab...αλλα δεν μπορο να το εξηγησω αυτο οταν παιρνω με πιανει κ οταν δεν περνω οχι τι παιζεται εχω τρελαθει
    δεν εχεις δικιο που λες οτι θα σου πει ο γιατρος κοψε την πρωτεινη,ουτε ειναι σωστο να την κοψεις για κανα μηνα και μετα να πας για εξετασεις..συνεχιζε την διατροφη σου οπως την κανεις και τωρα που εχεις αυτες τις ενοχλησεις ειναι ευκαιρια να κανεις μια εξεταση ουρων να δεις αν εχεις καποιο προβλημα..μην κανεις αυτο που κανουν καποιοι αλλοι οταν ειναι να πανε για εξετασεις αιματος για παραδειγμα κανουν αποχη απο συμπληρωματα η φαρμακα και μετα αφου βγουν οι εξετασεις λενε ευτυχως δε με καταλαβε ο γιατρος.σκοπος των εξετασεων ειναι να δεις εκεινη την στιγμη που σε ποναει κατι απο που προερχεται αυτος ο πονος. και οσον αφορα τις πρωτεινες τις συγκεκριμενες που παιρνεις δε θα τις αγγιζα,οπως και με ολα τα τραφιμα,συμπληρωματα,προιοντα υπαρχουν πιο αξιοπιστα και λιγοτερο αξιοπιστα..ε αυτες οι πρωτεινες τις warriorlab ειναι για τα σκουπιδια κατα τη γνωμη μου και απορω πως κυκλοφορουν εξου και ο λογος που ειναι φθηνες. Υ.Γ. εγω οταν επαιρνα την νιτροτεκ πριν 2-3 χρονια με πηγαινε κατευθειαν κοψιμο,ενω με ολες τις αλλες πρωτεινες δεν ειχα παρατηρησει κατι τετοιο,φαντασου για τι σκουπιδι-πρωτεινη μιλαμε
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Hercules : 15-07-10 στις 04:08
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 15-07-10 08:23 #12

    Εγγραφή
    08-08-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    145
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Hercules Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν εχεις δικιο που λες οτι θα σου πει ο γιατρος κοψε την πρωτεινη,ουτε ειναι σωστο να την κοψεις για κανα μηνα και μετα να πας για εξετασεις..συνεχιζε την διατροφη σου οπως την κανεις και τωρα που εχεις αυτες τις ενοχλησεις ειναι ευκαιρια να κανεις μια εξεταση ουρων να δεις αν εχεις καποιο προβλημα..μην κανεις αυτο που κανουν καποιοι αλλοι οταν ειναι να πανε για εξετασεις αιματος για παραδειγμα κανουν αποχη απο συμπληρωματα η φαρμακα και μετα αφου βγουν οι εξετασεις λενε ευτυχως δε με καταλαβε ο γιατρος.σκοπος των εξετασεων ειναι να δεις εκεινη την στιγμη που σε ποναει κατι απο που προερχεται αυτος ο πονος. και οσον αφορα τις πρωτεινες τις συγκεκριμενες που παιρνεις δε θα τις αγγιζα,οπως και με ολα τα τραφιμα,συμπληρωματα,προιοντα υπαρχουν πιο αξιοπιστα και λιγοτερο αξιοπιστα..ε αυτες οι πρωτεινες τις warriorlab ειναι για τα σκουπιδια κατα τη γνωμη μου και απορω πως κυκλοφορουν εξου και ο λογος που ειναι φθηνες. Υ.Γ. εγω οταν επαιρνα την νιτροτεκ πριν 2-3 χρονια με πηγαινε κατευθειαν κοψιμο,ενω με ολες τις αλλες πρωτεινες δεν ειχα παρατηρησει κατι τετοιο,φαντασου για τι σκουπιδι-πρωτεινη μιλαμε
    κ γω με την nitrotech το ιδιο επαθα εχεις να μ πρωτεινεισ καποια???
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 16-12-10 09:42 #13
    Το avatar του χρήστη Gaspari

    Εγγραφή
    07-10-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    600
    Προεπιλογή
    Μετά απο καιρό, ξέθαψα και γω ενα τόπικ για να πω πως κ εγώ έχει κανα 2-3 μέρες που όταν τραβιέμαι πρός τα πίσω με την πλάτη πχ, ή γενικά μερικές φορές νιώθω ενα μικρό πόνο στους κάτω ραχιαίους κοντά δεξιά κ απο αριστερά και με ανησυχεί αυτό... Διατροφές ιστορίες όλα καλά πάντως. Απο πρωτεϊνη, πέρνω την Gold Standard 3scoop ημερισίως, βιταμίνη C 1gr σε αναβράζον και μια πολυβιταμίνη της power health (Α to Z Multivit 90 tabs) που κυρίως την πήρα για το σίδηρο που έχει μέσα (20mg 150% σχεδόν).

    Τι μπορεί να παίζει; Νερό δεν ξέρω πόσο μπορεί να πίνω.. Πάντως λογικά, πάνω απο 2,5 - 3 λίτρα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-01-11 22:57 #14
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gaspari Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετά απο καιρό, ξέθαψα και γω ενα τόπικ για να πω πως κ εγώ έχει κανα 2-3 μέρες που όταν τραβιέμαι πρός τα πίσω με την πλάτη πχ, ή γενικά μερικές φορές νιώθω ενα μικρό πόνο στους κάτω ραχιαίους κοντά δεξιά κ απο αριστερά και με ανησυχεί αυτό... Διατροφές ιστορίες όλα καλά πάντως. Απο πρωτεϊνη, πέρνω την Gold Standard 3scoop ημερισίως, βιταμίνη C 1gr σε αναβράζον και μια πολυβιταμίνη της power health (Α to Z Multivit 90 tabs) που κυρίως την πήρα για το σίδηρο που έχει μέσα (20mg 150% σχεδόν).

    Τι μπορεί να παίζει; Νερό δεν ξέρω πόσο μπορεί να πίνω.. Πάντως λογικά, πάνω απο 2,5 - 3 λίτρα...
    κανεις δεν ξερει τι μπορει να παιζει...μονο οι εξετασεις ....εγω ειχα κανει τοτε και ολα ηταν οκ,παρολο που και μεχρι τωρα καθε πρωι οταν ανασαινω εχω βαρος πισω χαμηλα κ οταν κανω πιπι μου φευγει
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 03-02-11 22:57 #15
    Το avatar του χρήστη Panagiot1s

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    Ηρακλειο κρ
    Μηνύματα
    95
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο liosis Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε εχω παρει 3 πρωτεινες κ με τ 3 τα ιδια ...1)warriolab whey2)warriolab gainer3)musletech .....αυτη π περνω τωρα ειναι η gainer warriolab...αλλα δεν μπορο να το εξηγησω αυτο οταν παιρνω με πιανει κ οταν δεν περνω οχι τι παιζεται εχω τρελαθει
    Γιατι δεν δοκιμαζεις πρωτεινη απο καμια πιο σοικη εταιρια οπως ΟΝ η Reflex?
    Εχω και εγω ανα διαστηματα το πρωι που σηκωνομαι πονους στα νεφρα, εχω κανει αρκετες φορες εξετασεις ουρων και αιματος και ειμαι κομπλε.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία