Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7
  1. 27-05-12 09:47 #1
    Προεπιλογή Ωμοι-πλατη problema...
    Λοιπον εχω ενα προβλημααα...οι ωμοι μου γερνουν προς τα μπροστα κ ουσιαστικα αντι να ειναι ευθεια --> | ειναι ετσι --> ( ...δν ξερω αν καταλαβατε αν μπορει καποιος να με βοηθησει με καποιο προγραμμα πλατης ή ωμων να ερθουν στα ισα τους θα τον ευχαριστουσα απιστευτα πολυ
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-05-12 09:54 #2
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο arxangelos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπον εχω ενα προβλημααα...οι ωμοι μου γερνουν προς τα μπροστα κ ουσιαστικα αντι να ειναι ευθεια --> | ειναι ετσι --> ( ...δν ξερω αν καταλαβατε αν μπορει καποιος να με βοηθησει με καποιο προγραμμα πλατης ή ωμων να ερθουν στα ισα τους θα τον ευχαριστουσα απιστευτα πολυ
    Για να ανοιξει η πλατη...(αυτο θες βασικα ωστε να μη γερνουνε οι ωμοι)
    Πρεπει να κανεις πολυ μονοζυγο-τροχαλιες...μονο αυτο θα σε βοηθησει..επισης προσπαθησε και εσυ οταν περπατας να εχεις ισιους οσο μπορεις τους ωμους και οταν καθεσαι
    No pain..No gain
    No excuses
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-05-12 10:01 #3
    Προεπιλογή
    Τροχαλιες 4-10αρια πισω κ 4-10αρια μπροστα εε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-05-12 10:17 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο arxangelos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τροχαλιες 4-10αρια πισω κ 4-10αρια μπροστα εε?
    Μπορεις και 3 δεκαρια..
    Να σου πω πας γυμναστηριο:;
    Μπορεις να μας γραψεις το προγραμμα που ακολουθεις;;
    Ποσο καιρο ασχολεισαι;;;
    No pain..No gain
    No excuses
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-05-12 11:27 #5
    Προεπιλογή
    πάω εδώ κ 2 χρόνια απλά λόγο φόρτου με διαβάσματα κτλ πάω περιοδικά...τώρα πήγαινα 3 μήνες αλλά πάλι σταμάτησα πριν ενα μήνα γιατί δίνω εξετάσεις. Τώρα από 10 Ιούνη θα ξανά ξεκινήσω.

    το πρόγραμμα το αλλάζω συχνά απλά δίνω βάση στο να κάνω αρκετά κιλά
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-05-12 15:25 #6
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    εγω για ωμους θα προτεινα

    στρατιωτικες πιεσεις

    . πλαγιες και εμπροσθιες εκτασεις

    και εκτασεις Ψ.

    και shrugs ποιανουν ωραια το σημειο π θελεις.

    για δε πλατη θα σου ελεγα

    ελξεις σε μονοζυγο

    κωπηλατικες με αναποδη λαβη

    και τροχαλια

    βεβαια δεν ευνοει και το πολυ "καθισιο" λογω διαβασματος. η σταση σωματος παιζει μεγαλο ρολο. καλο θα ηταν αν αρχισεις να το διατηρησεις και να μη πας κατα περιοδους. καλη επιτυχια κιολας
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-05-12 12:58 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο arxangelos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπον εχω ενα προβλημααα...οι ωμοι μου γερνουν προς τα μπροστα κ ουσιαστικα αντι να ειναι ευθεια --> | ειναι ετσι --> ( ...δν ξερω αν καταλαβατε αν μπορει καποιος να με βοηθησει με καποιο προγραμμα πλατης ή ωμων να ερθουν στα ισα τους θα τον ευχαριστουσα απιστευτα πολυ
    Λοιπον αν οι ωμοι σου ειναι κυρτοι προς τα κατω πρεπει να γυμνασεις καλα την πλατη και το στηθος ωστε να τραβηχτουν πισω και πανω...και φυσικα τους ιδιους τους ωμους για να δειξουν καλυτερα...ομως σε καμια περιπτωση μην γυμναζεις τραπεζοειδης!!!!αν αυτος ο μυς ειναι μεγαλος δεινει την εντυπωση του --> ( ακομα περισσοτερο...αντιθετα οσο πιο μικρος ειναι τοσο πιο --> l φαινεσαι...εγω εχω το ακριβως αντιθετο...δηλαδη οι ωμοι μου ειναι ετσι --> )...και παλευα να γεμισω τους τραπεζοειδης ωστε να μην φαινεται τοσο...
    Απάντηση με παράθεση