Σελίδα 306 από 609 ΠρώτηΠρώτη ... 206256296304305306307308316356406 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 4.576 έως 4.590 από 9134
  1. 28-05-11 11:50 #4576
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Noobas Εμφάνιση μηνυμάτων
    spyroulina λέει τπτ ? βοηθάει τους μύες ή χρησιμοποηείται απλά για ενέργεια?
    υπαρχει θεμα,ψαξτο μια.
     

  2. 28-05-11 21:35 #4577
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    elite dymatize.

    Agorina αυτη λες?http://www.healthy2day.gr/product.asp?catid=2974

    Ενα ευρω διαφορα εχει με την γκολντ
     

  3. 28-05-11 21:38 #4578
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beatshooter Εμφάνιση μηνυμάτων
    Agorina αυτη λες?http://www.healthy2day.gr/product.asp?catid=2974

    Ενα ευρω διαφορα εχει με την γκολντ
    απο εκει που την περνω εγω η γκολντ εχει κοντα 50 κ η ελιτ μου βγαινει κοντα 37..

    δεν εγραψες οτι εψαχνες απο ελλαδα..
     

  4. 28-05-11 23:01 #4579
    Προεπιλογή
    Nai Ελλαδα αγοραζω.Δουλευεις ακομα τηην ελιτε?Κριτικες που διαβασα στο τοπικ της δεν ηταν και οι καλυτερες.
     

  5. 29-05-11 10:27 #4580
    Προεπιλογή
    kalimera paidia epairna 3 evdomades cell-tech (malakia kai mish)twra stamathsa kai lew na parw get pumped prepei na kanw kna dialleima h mporw na ksekinisw kateu8eian????thanks

    ***γραφε με ελληνικους χαρακτηρες.MODS TEAM***
     

  6. 29-05-11 14:19 #4581
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο boxer1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    kalimera paidia epairna 3 evdomades cell-tech (malakia kai mish)twra stamathsa kai lew na parw get pumped prepei na kanw kna dialleima h mporw na ksekinisw kateu8eian????thanks
    καλως ηρθες.... γραφε με ελληνικα....

    ναι μπορεις να το παρεις και κατευθειαν...
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
     

  7. 29-05-11 18:08 #4582
    Banned
    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    εβριγουερ
    Μηνύματα
    6.038
    Προεπιλογή
    το Sesamin της Scivation το εχει δοκιμασει κανενας???????
     

  8. 29-05-11 18:24 #4583
    Προεπιλογή
    οκ μια χαρα τοτε ευχαριστω φιλε......!!!
     

  9. 29-05-11 18:28 #4584
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο exkaliber Εμφάνιση μηνυμάτων
    το Sesamin της Scivation το εχει δοκιμασει κανενας???????
    δεν θα το προτεινα.... libido killer....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
     

  10. 29-05-11 18:31 #4585
    Banned
    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    εβριγουερ
    Μηνύματα
    6.038
    Προεπιλογή
     

  11. 29-05-11 18:35 #4586
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν θα το προτεινα.... libido killer....
    σωστό και το θέμα είναι ότι δεν σου αφήνει περιθώρια ευελιξίας. Και εξηγώ τι θέλω να πω: είναι συμπλήρωμα που για να δουλέψει θέλει μεγάλες δόσεις, και τότε είναι που θα επηρεάσει την libido. Από την άλλη αν το παίρνεις σε μικρές δόσεις για να μην επηρεάσεις αυτή, θα είναι σα να μην το παίρνεις από πλευράς αποτελεσματικότητας.
     

  12. 29-05-11 18:36 #4587
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο exkaliber Εμφάνιση μηνυμάτων
    μην σπαμαρεις.....

    το ξεχασα ρε..... τι να κανω ενα μυαλο εχω ο ανθρωπος.....

    τωρα που θα μου απαντησης θα κανεις quote το μηνυμα μου και θα απαντησεις στα οφφ τοπικ....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
     

  13. 29-05-11 20:40 #4588
    Προεπιλογή συμπληρωματα διατροφης
    Γεια σας
    Εχω ξεκινήσει πριν 6 μήνες περίπου γυμναστήριο με πολύ καλή διατροφή πλούσια σε θρεπτικά συστατικά και καθημερινή άσκηση (βάρη)
    Εκτός από τα γεύματα συμπληρώνω την διατροφή μου πριν την προπόνηση εδώ και ένα μήνα περίπου με protein solgar whey της εταιρίας solgar
    SOLGAR - WHEY TO GO PROTEIN 80% pwd, ΣΟΚΟΛΑΤΑ 454gr

    Επειδή η πρωτεΐνη μου τελείωσε απευθύνθηκα στο κατάστημα με συμπληρώματα bodybuilders και μου πρότειναν ως καλή πρωτεΐνη η οποία βοηθάει αύξηση μυικής μάζας το
    san soupersize myo juiced
    SAN - MYOJUICED
    Αγόρασα το σκεύασμα επειδή βιαζόμουν αλλά δεν το “πήρα” στην προπόνηση αφενός γιατί η συσκευασία είναι γραμμένη όλη στα αμερικανικά χωρίς να αναφέρεται πουθενά ότι είναι εγκεκριμένο το σκεύασμα απο τον ΕΟΦ και αφετέρου με όλα αυτά που ακούγονται γύρο από τα συμπληρώματα διστάζω και διατηρώ κάποιες επιφυλάξεις
    -Θεωρείται ότι ειναι ασφαλές το σκεύασμα για κατανάλωση;
    και αν ξέρετε μπορώ να το ελέγξω αν είναι εγκεκριμένο απο τον ΕΟΦ;

    Οσο αναφορα τον σωματοτυπο μου ειμαι 180 υψος 73 κιλα 32 ετων και στο τελευταιο ιατρικο ελενχο που εχω κανει δεν εχω καποιο προβλημα εκτος απο χαμηλό αιματοκρίτη εντος των οριων φυσιολογικα

    Σας ευχαριστω


    μην ποσταρεις link σε παρακαλω.... κανονες του φορουμ....
     

  14. 29-05-11 20:47 #4589
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick34 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας
    Εχω ξεκινήσει πριν 6 μήνες περίπου γυμναστήριο με πολύ καλή διατροφή πλούσια σε θρεπτικά συστατικά και καθημερινή άσκηση (βάρη)
    Εκτός από τα γεύματα συμπληρώνω την διατροφή μου πριν την προπόνηση εδώ και ένα μήνα περίπου με protein solgar whey της εταιρίας solgar


    Επειδή η πρωτεΐνη μου τελείωσε απευθύνθηκα στο κατάστημα με συμπληρώματα bodybuilders και μου πρότειναν ως καλή πρωτεΐνη η οποία βοηθάει αύξηση μυικής μάζας το
    san soupersize myo juiced

    Αγόρασα το σκεύασμα επειδή βιαζόμουν αλλά δεν το “πήρα” στην προπόνηση αφενός γιατί η συσκευασία είναι γραμμένη όλη στα αμερικανικά χωρίς να αναφέρεται πουθενά ότι είναι εγκεκριμένο το σκεύασμα απο τον ΕΟΦ και αφετέρου με όλα αυτά που ακούγονται γύρο από τα συμπληρώματα διστάζω και διατηρώ κάποιες επιφυλάξεις
    -Θεωρείται ότι ειναι ασφαλές το σκεύασμα για κατανάλωση;
    και αν ξέρετε μπορώ να το ελέγξω αν είναι εγκεκριμένο απο τον ΕΟΦ;

    Οσο αναφορα τον σωματοτυπο μου ειμαι 180 υψος 73 κιλα 32 ετων και στο τελευταιο ιατρικο ελενχο που εχω κανει δεν εχω καποιο προβλημα εκτος απο χαμηλό αιματοκρίτη εντος των οριων φυσιολογικα

    Σας ευχαριστω
    Νομίζω οτι κανένα δεν εχει έγκριση απο τον εοφ...Απλα γνωστοποίηση έχουν... Καμιά σχέση το ένα με το άλλο...
     

  15. 29-05-11 21:33 #4590
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick34 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας
    Εχω ξεκινήσει πριν 6 μήνες περίπου γυμναστήριο με πολύ καλή διατροφή πλούσια σε θρεπτικά συστατικά και καθημερινή άσκηση (βάρη)
    Εκτός από τα γεύματα συμπληρώνω την διατροφή μου πριν την προπόνηση εδώ και ένα μήνα περίπου με protein solgar whey της εταιρίας solgar
    SOLGAR - WHEY TO GO PROTEIN 80% pwd, ΣΟΚΟΛΑΤΑ 454gr

    Επειδή η πρωτεΐνη μου τελείωσε απευθύνθηκα στο κατάστημα με συμπληρώματα bodybuilders και μου πρότειναν ως καλή πρωτεΐνη η οποία βοηθάει αύξηση μυικής μάζας το
    san soupersize myo juiced
    SAN - MYOJUICED
    Αγόρασα το σκεύασμα επειδή βιαζόμουν αλλά δεν το “πήρα” στην προπόνηση αφενός γιατί η συσκευασία είναι γραμμένη όλη στα αμερικανικά χωρίς να αναφέρεται πουθενά ότι είναι εγκεκριμένο το σκεύασμα απο τον ΕΟΦ και αφετέρου με όλα αυτά που ακούγονται γύρο από τα συμπληρώματα διστάζω και διατηρώ κάποιες επιφυλάξεις
    -Θεωρείται ότι ειναι ασφαλές το σκεύασμα για κατανάλωση;
    και αν ξέρετε μπορώ να το ελέγξω αν είναι εγκεκριμένο απο τον ΕΟΦ;

    Οσο αναφορα τον σωματοτυπο μου ειμαι 180 υψος 73 κιλα 32 ετων και στο τελευταιο ιατρικο ελενχο που εχω κανει δεν εχω καποιο προβλημα εκτος απο χαμηλό αιματοκρίτη εντος των οριων φυσιολογικα

    Σας ευχαριστω


    μην ποσταρεις link σε παρακαλω.... κανονες του φορουμ....
    Από ότι έχω μάθει στο φόρουμ αυτό κανένα συμπλήρωμα δεν μπορεί να έχει την πραγματική έγκριση του ΕΟΦ. Απλά πληρώνουν κολλάν μια ετικέτα οτι και καλά είναι εγκεκριμένα απο τον ΕΟΦ αλλά πραγματικοί έλεγχοι δεν προλαβαίνουν να γίνουν σε όλα τα συμπληρώματα.
    Έστω και αμερικάνικα οι ορολογίες σχετικά με τα συστατικά που περιέχει μέσα καταλαβαίνονται εύκολα.
    Για παράδειγμα πρωτεινη=protein χοληστερόλη=cholesterol.
    Τί δεν καταλαβαίνεις;
     

Σελίδα 306 από 609 ΠρώτηΠρώτη ... 206256296304305306307308316356406 ... ΤελευταίαΤελευταία