Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Αποτρίχωση......Τι κανετε?

Ψήφισαν
502. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Τιποτα απολυτως

    125 24,90%
  • Ξυραφι

    137 27,29%
  • Wax ζεστο

    25 4,98%
  • Wax αυτοκολλητες ταινιες (βλεπε veet)

    40 7,97%
  • Laser (για τα high tech ατομα..)

    36 7,17%
  • Αποτριχωτική μηχανή

    38 7,57%
  • Κουρευτική μηχανή

    101 20,12%
Σελίδα 23 από 47 ΠρώτηΠρώτη ... 13212223242533 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 331 έως 345 από 696
  1. 27-06-10 18:56 #331
    Master of Pain
    Το avatar του χρήστη GEORGEXX1

    Εγγραφή
    01-12-2009
    Μηνύματα
    2.468
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για ποια περιοχη σκεφτεσαι Γιωργο?
    αυτο παει πακετο ρε Βασιλη χερια στηθος,κοιλια,αντε και τα εκανες, τα ποδια θα μεινουν ετσι;;;σαν το μακακα της παρεας θα εισαι πανω γυμνος,κατω(ΠΟΔΙΑ )τριχα τουλουμπα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-06-10 19:01 #332
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GEORGEXX1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο παει πακετο ρε Βασιλη χερια στηθος,κοιλια,αντε και τα εκανες, τα ποδια θα μεινουν ετσι;;;σαν το μακακα της παρεας θα εισαι πανω γυμνος,κατω(ΠΟΔΙΑ )τριχα τουλουμπα.
    Μαλιστα,γνωμη μου ειναι να το δοκιμασεις.Δεν εχεις να χασεις τιποτα,περα απο τριχες!Αν δε σου αρεσει σε κανενα 3μηνο θα εισαι οπως τωρα περιπου.

    Βασικα,εαν εχεις καποια μυικη μαζα πανω σου,που φανταζομαι οτι εχεις θα ειναι πολυ καλο το αποτελεσμα.Εαν οχι,εγω δε θα το επιχειρουσα περα απο πλατη που ειναι το πιο αντιαισθητικο σημειο κατ εμε,ειτε εισαι γυμνασμενος ειτε οχι.Υποθετικα παντα,αμα εχεις πολυ τριχα στην πλατη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 01-07-10 15:23 #333
    Προεπιλογή
    Εξαρταται τι θελουμε υπαρχει καιτο καταλληλο προιον...Αν θεσ μακροχρονια αποτρηχωση,με καλα αποτελεσματα και αργη επανεμφανηση της τριχας τοτε κανεις με κερι...ισωσ ποναει λιγο αλλα αν εισαι "σπιχτος" σφιγγεσαι λιγο και δεν καταλαβαινεις τπτ...ενα προβλημα ειναι μονο πιθανον ερεθησμοι κ κοκκινιλες που φευγουν ομως αν βαλεις μετα και μια αληφη εισαι οκ...αν ομως σου την σπαει η διαδικασια,και οι ερεθησμοι τ κανεις με μια αληφη αλλα ειναι πολυ κοντα στο ξηραφι,εμφανιζονται γρηγορα και αγριες...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-07-10 15:25 #334
    Το avatar του χρήστη gmalamos

    Εγγραφή
    12-03-2010
    Περ.
    Salonica
    Μηνύματα
    2.186
    Προεπιλογή
    greek lover με τριχα για πουλοβερ ρε..
    I love .
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 01-07-10 17:59 #335
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GEORGEXX1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο παει πακετο ρε Βασιλη χερια στηθος,κοιλια,αντε και τα εκανες, τα ποδια θα μεινουν ετσι;;;σαν το μακακα της παρεας θα εισαι πανω γυμνος,κατω(ΠΟΔΙΑ )τριχα τουλουμπα.
    Εχε υποψιν οτι μιλαμε για πολυ πονο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 07-08-10 16:33 #336
    Προεπιλογή
    Εντος της ημερας θα κανω την πρωτη μου αποτριχωση με κερι veet(για αντρες http://www.veet.gr/formen/products_men.php ) σε στηθος και πλατη. Ανακεφαλαιωνω λοιπον.

    Ξεκιναω κοβωντας τις τριχες με μηχανη για να ειναι κοντες. Κανω μπανιο με ζεστο νερο,σκουπιζομαι καλα και μετα βαζω λιγο ταλκ. Αυτοσυγκεντρωνομαι για 2-3 λεπτα και προετοιμαζω καλα τον εαυτο μου για τον πονο που θα ακολουθησει. Ζεσταινω τις ταινιες με τα χερια μου, τις απλωνω και τις τραβαω αντιθετα με την φορα της τριχας. Αφου τελειωσει η αποτριχωση αφαιρω το κερι με τα μαντηλακια και με το baby oil. Τελος απλωνω με σπατουλα bebanthol και ειμαι κομπλε. Σωστος?

    Αφου γινει η αποτριχωση θα ενημερωσω για τα αποτελεσματα και για την εμπειρια. Ευχηθειτε μου καλη τυχη!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-08-10 18:32 #337
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Φιλε μου σε στηθος δε το συνιστω εκτος και εαν εχει λιγες τριχες.Καλυτερα ξυραφι η ξυριστικη!

    Πλατη οκ!!

    Για μενα καλυτερα ζεστο μπανιο πριν για να ανοιξουν οι ποροι και αφου γινει η αποτριχωση ακομα ενα μπανιο με κρυο νερο για να κλεισουν και οταν στεγνωσεις βαζεις bepanthol.Συνιστω πολλες φορες τις 2 πρωτες μερες,οχι μονο μετα το ξυρισμα.Επισης αν σε προλαβα μην το κανεις και το βραδυ πας για ποτο,καλυτερα μεσα και χωρις μπλουζα για να παιρνει αερα το δερμα σου και να αποφυγεις μολυνση και σπυρρακια(αν και το βλεπω αναποφευκτο).

    Καλους πονους!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 07-08-10 18:53 #338
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε μου σε στηθος δε το συνιστω εκτος και εαν εχει λιγες τριχες.Καλυτερα ξυραφι η ξυριστικη!

    Πλατη οκ!!

    Για μενα καλυτερα ζεστο μπανιο πριν για να ανοιξουν οι ποροι και αφου γινει η αποτριχωση ακομα ενα μπανιο με κρυο νερο για να κλεισουν και οταν στεγνωσεις βαζεις bepanthol.Συνιστω πολλες φορες τις 2 πρωτες μερες,οχι μονο μετα το ξυρισμα.Επισης αν σε προλαβα μην το κανεις και το βραδυ πας για ποτο,καλυτερα μεσα και χωρις μπλουζα για να παιρνει αερα το δερμα σου και να αποφυγεις μολυνση και σπυρρακια(αν και το βλεπω αναποφευκτο).

    Καλους πονους!!

    Στο στηθος γιατι οχι? Λογω πονου?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 07-08-10 18:58 #339
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Nαι,αλλα και λογο ερεθισμου.Επισης εαν κανεις θα πρεπει να αφησεις την περιοχη γυρω απο τις θηλες επειδη ειναι λιγο επικινδυνο απ οσο ξερω.Νομιζω λογο αιμοφορων αγγειων αλλα δεν ειμαι σιγουρος,οποτε ετσι κι αλλιως πρεπει να πεσει ξυραφι μετα.

    Εγω ειχα βγαλει σπυρακια σε ολο το στηθος,πανω σε καθε πορο ειχα σπυρακι που με τις μερες εγινε σμυγμα.Ειχα 20 μερες να συνερθω,με αλοιφες κτλπ.Δε το ξανα επιχειρησα.

    Εσυ ομως ισως εχεις πιο ανθεκτικο δερμα απο μενα,δεν ξερω.Δοκιμασε και βλεπεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 07-08-10 21:05 #340
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Nαι,αλλα και λογο ερεθισμου.Επισης εαν κανεις θα πρεπει να αφησεις την περιοχη γυρω απο τις θηλες επειδη ειναι λιγο επικινδυνο απ οσο ξερω.Νομιζω λογο αιμοφορων αγγειων αλλα δεν ειμαι σιγουρος,οποτε ετσι κι αλλιως πρεπει να πεσει ξυραφι μετα.

    Εγω ειχα βγαλει σπυρακια σε ολο το στηθος,πανω σε καθε πορο ειχα σπυρακι που με τις μερες εγινε σμυγμα.Ειχα 20 μερες να συνερθω,με αλοιφες κτλπ.Δε το ξανα επιχειρησα.

    Εσυ ομως ισως εχεις πιο ανθεκτικο δερμα απο μενα,δεν ξερω.Δοκιμασε και βλεπεις.

    H δοκιμη εγινε στην κοιλια και στο στηθος(φαινομαι σαν καραγκιοζης τωρα) για να δω πως θα ανταποκριθει το δερμα. Στην αρχη ημουν τελειως κοκκινος και παντου ειχα μικρα μικρα σπυρακια. Ηδη εχει αρχισει και ξεκοκκινιζει, αλλα τα σπυρακια δεν εχουν φυγει. Θα το αφησω κανα 2 μερες να δω πως θα παω. Αν φυγουν θα κανω παντου, αν δεν φυγουν,θα αφησω την αποτριχωση μπροστα

    Παντως δεν ξερω για εσας ,αλλα εγω πονουσα τρελα στην αποτριχωση(απορω πως αντεχουν οι γυναικες).
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 07-08-10 23:28 #341
    Το avatar του χρήστη ellaki

    Εγγραφή
    12-03-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    316
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο toure7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    H δοκιμη εγινε στην κοιλια και στο στηθος(φαινομαι σαν καραγκιοζης τωρα) για να δω πως θα ανταποκριθει το δερμα. Στην αρχη ημουν τελειως κοκκινος και παντου ειχα μικρα μικρα σπυρακια. Ηδη εχει αρχισει και ξεκοκκινιζει, αλλα τα σπυρακια δεν εχουν φυγει. Θα το αφησω κανα 2 μερες να δω πως θα παω. Αν φυγουν θα κανω παντου, αν δεν φυγουν,θα αφησω την αποτριχωση μπροστα

    Παντως δεν ξερω για εσας ,αλλα εγω πονουσα τρελα στην αποτριχωση(απορω πως αντεχουν οι γυναικες).
    αχχχχχχ τι να σου λεω τωρα...
    it's good to be me...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 08-08-10 00:37 #342
    Προεπιλογή
    Χαχαχαχα!!! Οι γυναικες έχουν συνηθίσει μαλλον φίλος...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 08-08-10 00:43 #343
    Master of Pain
    Το avatar του χρήστη GEORGEXX1

    Εγγραφή
    01-12-2009
    Μηνύματα
    2.468
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Randime Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαχαχαχα!!! Οι γυναικες έχουν συνηθίσει μαλλον φίλος...
    καιρος να συνηθιζουμε και εμεις λες;;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 08-08-10 00:55 #344
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    λειζερ σε επαγγελματια και μονο λειζερ πλεον...εκανα χρονια χαλαουα με λεμονι ζαχαρη και ηταν πολυ καλα ...αλλα το λειζερ τα εχει εξαφανισει ολα!δουλευει πολυ καλα...μπορει να τα δινεις μαζεμενα τα λεφτα αλλα αν σκεφτεις τι γλιτωνεις μακροπροθεσμα....δεν το συζηταω!αλλα εχει λιγο πονο....αλλα βαζεις κρεμα ειδικη κ εισαι σχεδον οκ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 08-08-10 00:58 #345
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Ποναν ωρε τα παλικαρια???

    Πονααααν,ποναααααν..
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 23 από 47 ΠρώτηΠρώτη ... 13212223242533 ... ΤελευταίαΤελευταία