Σελίδα 183 από 206 ΠρώτηΠρώτη ... 83133173181182183184185193 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 2.731 έως 2.745 από 3080
  1. 28-03-11 22:01 #2731
    Το avatar του χρήστη Stella

    Εγγραφή
    02-09-2009
    Περ.
    Mitilini
    Μηνύματα
    3.025
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantina Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι αδύνατον να δω τις φωτο σας στο email γιατί εχω πάνω απο 2000, στείλτε μου πμ εδω στο φόρουμ!!
    2000 email;;; Πολύ πραμα βρε παιδί μου!
    Βασικά δεν ξέρω πώς μπορώ να σου στειλω φωτό μεσω μηνύματος και να τη δεις μόνο εσύ!
    Δεν πειράζει όμως καλή μου! Θα σου στείλω φωτό κάποια άλλη στιγμή που θα είσαι πιο εύκαιρη και θα μπορείς να τη δεις (θα έχω βελτιωθει κιόλας κι΄άλλο)!

    Φιλιά πολλά!!!
     

  2. 28-03-11 23:16 #2732
    Προεπιλογή
    Γεια σου Κωνσταντινα μου!

    Χίλια ευχαριστώ για την τόσο γρήγορη απάντηση σου, ξεκινάω διατροφή / πρόγραμμα αμέσως αύριο. Μόνο μερικές ερωτήσεις έχω:

    - Το πρωί να τρώω καμιά φορά και μια φέτα σικάλεως με γαλοπούλα αντί για κουάκερ;
    - Ασπράδια στο 4ο ή 5ο γεύμα (που ειναι και μετά την προπόνηση μου ) καμιά φορά είναι οκ ή να μείνω στις φραουλίτσες;

    Με το πρόγραμμα όλα οκ, θα ρωτήσω και τον γυμναστή να τα κάνω όλα σωστά.

    Εισαι πηγή έμπνευσης κοριτσάκι, να είσαι πάντα καλά, εσύ και οι δικοί σου ανθρώποι.
     

  3. 29-03-11 06:43 #2733

    Εγγραφή
    11-05-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    35
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantina Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα μπαίνω γκρίνια μου, αχχχχχχχχ 6 γευματα την ημέρα ετοιμάζω, ελα να μου τα φτιάχνεις κ οτι θες απο μένα
    κανε με βοηθο σου να ρχομαι μαζι στα ταξιδια και θα σου μαγειρευω οτι θες...ασε που θα αυτομαστιγωνομαι καθε φορα θα σαι κοντα μου λολ
    Οι οδηγιες σου θα ακολουθηθουν κατα γραμμα ,εισαι μια κουκλα ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
     

  4. 29-03-11 19:09 #2734
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantina Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαλησπέρα Pegy μου σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!!Το gym είναι το μοναδικό που μπορείς να κάνεις προπόνηση να το ""συμπαθήσεις"''' κ να το αγαπήσεις μόνο ετσι θα δεις αποτελέσματα στο σώμα σου, το οτι δεν εχεις χρόνο οκ σε αυτο τι να πω, πρώτα η δουλειά σου, αγάπη μου δεν μπορώ να σου βγαλω προγ/μα προπόνησης, αν καποια στιγμή αλλάξει κάτι κ καταφέρεις να πας gym θα σου βγάλω!!Διατροφή ακυρη εχεις με ελάχιστη πρωτείνη σου την φτιάχνω μέσα στο ιδιο το ποστ σου
    Κανόνισε να τα κάνεις γιατί θα πάρω το μαστίγιο προς το παρόν με αυτό χαχαχα!!Φιλιά κούκλα μου!!
    Κωνσταντίνα καλησπέρα!!! έχω ήδη αλλάξει τη διατροφή μου έτσι όπως μου την έφτιαξες εσυ κ θα σου πω τα αποτελέσματα σε λίγο καιρό!!! να ξέρεις πάντως πως άν είπα οτι θα το κάνω δεν με εμποδίζει τίποτα! θα ήθελα να σε ρωτήσω κάποια πραγματα για τη διατροφή μου....

    1.στο πρωινό ποσα γρ, βρώμη να βάζω; νομίζω πως δεν ήρθε ακόμα ο καιρός να πάρω πρωτεϊνη σε σκόνη, με τι μπορώ να την αντικαταστήσω;

    2. στο δεύτερο ενδιάμεσο που μου έχεις τα ασπράδια με τις ρυζογκοφρέτες, εγω συνήθως είμαι έξω κ δεν μπορώ να φάω κάτι τέτοιο., εντωμεταξύ εκείνη την ώρα πεινάω κιόλας. μήπως έχεις καμία εναλακτική; 3 ρυζογκοφρέτες με 2 φ γαλοπούλα είναι οκ; Η αν το πρωι εχω φάει βρώμη, μπορώ εδώ να φάω τοστ με γαλοπούλα;

    3. όταν έχω μεσημεριανό φασόλια ποσα γρ. βρασμενα; αν το πρωί εκείνο έχω φάει τοστ, εχω ήδη φάει 2 φετες ψωμι, μπορώ να μην φάω ψωμί μαζί με τα όσπρια κ να βάλω μερικές κουταλιές ρύζι;
    το κρεας μου ποσα γρ. να είναι;

    4. στο βραδυνό μπορώ για πρωτείνη να τρώω 2 αυγά βραστά +πατάτα + σαλάτα+ 2κσ λάδι;

    5. τι να κάνω αν δεν καταφέρω να φάω κάποιο γεύμα; πάω κατ ευθείαν στο επόμενο ή το τρώω κ αυτό;

    6.γυμναστική μπορώ να κάνω μόνο το πρωί με άδειο το στομάχι, είναι κακό αυτο;

    7. αν δεν εχω επαρκή ποσότητα κρέατος,μπορώ να βάλω κ καμια κουταλιά κοτατζ η δεν κάνει να τα μπερδευουμε;

    Σ ευχαριστώ κ πάλι για την ώρα φεύγω!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PEGY : 06-04-11 στις 14:38
     

  5. 30-03-11 17:37 #2735

    Εγγραφή
    23-11-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tapas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγαπητή Κωνσταντίνα καλημέρα.

    Αρχικά θα ήθελα να σου υποβάλλω τα "σέβη" μου , συγχαρητήρια για ότι έχεις καταφέρει ως σήμερα και εύχομαι κ ακόμη περισσότερες επιτυχίες!!!

    Είμαι 27 χρονών με ύψος 1,70 και κατάφερα μέσα σε ένα χρόνο να παρω 10κιλά!!!
    Μου αρέσει πολύ το φαγητό, ιδιαιτέρως το junk και έτρωγα τεράστιες ποσότητες.
    Αλλά κάπως κατάφερνα και το ισορροπούσα, μέχρι που παντρεύτηκα..εεε από κει και πέρα χάσαμε τον μπούσουλα!
    Κι εγώ και ο άντρας μου....
    Εγώ όπως σου ανέφερα πήρα μέσα στο χρόνο 10!!!
    Ήμουν πέρσυ το καλοκαίρι (μετά από διαιτα με διαιτολόγο) 59 και έφτασα φέτος 69!!!

    Αυτή τη στιγμή ζυγίζω 65 (τα πρώτα 4 έφυγαν απλά από το κόψιμο του καθημερινού junk food, φαντάζομαι τα περισσότερα ήταν υγρά).

    Ξεκίνησα εδώ και 2 βδομάδες (αυτή είναι η τρίτη) γυμναστήριο, πάω 3-4φορές τη βδομάδα, κάνω ένα βασικό πρόγραμμα για όλο το σώμα με σκοπό στο μήνα να το αλλάξω και να κανω το μισό σώμα κάθε μέρα.
    Και μετά συνήθως 15-30 λεπτά αερόβιας.

    Το πρόγραμμα διατροφής μου αυτή τη στιγμή έχει ως εξής:

    08.20 - 50γρ κουάκερ με 250 ml γαλα 1,5% (έτρωγα special k, προσπαθώ να τα κόψω)
    11.00 - γιαούρτι 2% + ακτινίδιο ή πορτοκάλι ή μήλο
    13.15 - τόστ με 2φέτες γαλοπούλας, 1/2ντομάτα, και ή ασπράδι αβγού ή cottage κλπ
    15.45 - μαρουλοσαλάτα(με αγγούρι και κόκκινη πιπεριά), 100-130 γρ. είτε κοτόπουλο είτε τόνο είτε μπιφτέκι άπαχο, 100γρ πατάτα (όχι πάντα), 1κγ ελαιόλαδο (επίσης όχι πάντα)
    17.00 - γυμναστήριο (όταν πηγαίνω)
    19.00 - πάλι σαλάτα με 100-150 (ανάλογα) γρ. πάλι κοτόπουλο ή μπιφτέκι ή μοσχάρι ή σολωμό (όχι συχνά) κλπ με 100γρ πατάτα ή ρύζι καστανό

    Συνολικά οι θερμίδες κυμαίνονται από 1450-1600 όπως τις υπολογίζω.

    συνήθως δεν ξανατρώω μετά.
    Σπάνια να πιω άλλο ένα ποτήρι γάλα.

    Θέλω να μου πεις τη γνώμη σου, πως σου φαίνεται το πρόγραμμα μου και τι θα μου πρότεινες να αλλάξω?
    Καλησπέρα Κωνσταντίνα!!!!!!!!!!
    Ελπίζω να είσαι πολύ καλά!!!!

    Εξαφανίστηκα αλλά δεν τα παράτησα!
    Σου παραθέτω το αρχικό ποστ για να με θυμηθείς.
    Θέλω να σου πω τα αποτελέσματα μου ως τώρα.
    Όλο αυτό το διάστημα που πέρασε υπήρξαν περίοδοι ατασθαλιών αλλά και περίοδοι που συγκρατήθηκα αρκετά.
    Το γυμναστήριο το συνέχιζα χωρίς διακοπή.
    Πλέον πηγαίνω 3φορές τη βδομάδα για βάρη με 25λεπτά αερόβιας μετά και άλλες 2που κάνω μόνο αερόβια 45-55λεπτά.
    Την διατροφή μου την είχα ψιλοαλλάξει, έκοψα τα πολλά ψωμιά, ρύζια, πατάτες κλπ και έτρωγα περισσότερο πρωτείνες, γιαούρτάκια, λαχανικά κλπ..υδατάνθρακα κυρίως είχα στο πρωινό.
    Γυμναστήριο πλέον πηγαίνω κατά τις 9το βράδυ.
    Από κιλά πλεόν είμαι 60.500 αλλά έχω μέλλον μπροστά μου.
    Το θέμα είναι ότι βαρέθηκα τη διατρόφή μου... θέλω να βάλω πάλι κανένα τοστάκι, κανένα όσπριο αλλά φοβάμαι μήπως ανέβουν πολύ οι υδατάνθρακες και πέσω σε πρωτείνες
    ααα να σου πω ακόμη ότι παίρνω και συμπλήρωμα whey τις μέρες που κάνω βάρη.
    Τι θα μου πρότεινες για τη διατροφή μου?
    Γιατι πλησιάζει και καλοκαιράκι!!!
    Σου στέλνω και φώτο !!!

    Φιλάκια πολλά!!!
     

  6. 01-04-11 16:06 #2736
    Προεπιλογή διατροφη-εκγυμναση
    γεια σου κωσταντινα!ειμαι η αγγελικη και θέλω να με βοηθησεις.ειμαι 19 χρονων,1.63 και 56 κιλα. παλιότερα ημουν 52-53 που θεωρώ οτι ειναι και το ιδανικο βαρος για μενα.θέλω να ξαναφτασω σε αυτα τα κιλα.να χασω δλδ 4 κιλα.με τη γυμναστικη ασχολουμαι αρκετα καθως δεν αφηνω το σωμα μου να χαλαρωσει κανοντας γυμναστικη στο σπιτι οπως ασκησεις με βαρακια,αεροπερπατητη,ασκησεις στρετσινγκ,και μυικης ενδυναμωσης.παλιοτερα εκανα ανα διαστηματα χορο,βολει,τεννις ,κολυμβηση πιο μικρη.Επισης πααω συχνα για τρεξιμο στη φυση.το κυριως προβλημα που εχω ειναι οτι το λιπος που εχω παραπανω βρισκεται στουσ γλουτους μου.τι μπορω να κανω για να το διωξω?θελω να μου πεις καποια πραγματα για μεταπροπονητικη διατροφη,τι να τρωω και τι οχι,ποιοι συνδιασμοι ειναι καλοι κτλ.δεν θέλω καθημερινη διατροφη,τρωω παντα σπιτικα φαγητα,συνηθως μαγειρευτα λογω γιαγιας και αυτο δεν γινεται να το αλλαξω και γενικα τρωω υγειινα αρκετες αλατεσ-φρουτα-δημιτριακα και προιοντα ολικης.οι αναλογιες μου ειναι 85-65-95.θελω να φτασω 85-60-90. η βοηθεια σου θα μου ηταν πολυ χρησιμη.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη angela : 12-04-11 στις 01:45
     

  7. 02-04-11 19:07 #2737
    Προεπιλογή
    θεαρα μου......παθαινω πλακα με τις φωτο σου καθε που ανεβαζεις φεισμπουκ!!!!!!!!!!!!μια απορια: πειραζει οταν κανς αερομπικ να φοραω απο μεσα αυτες τις φορμες εφιδρωσης θα καταφερω κατι???
     

  8. 02-04-11 21:40 #2738
    Προεπιλογή νεα στην παρέα!
    Κωνσταντίνα, είσαι το πρότυπο μου! Ισως και λόγω της συνωνυμίας, αλλα περισσοτερο επειδη εχεις υπομονη με τους ανθρώπους και εισαι γελαστη. Θα σου πω επιγραμματικα (??) λιγα για μένα.

    ΣΤΟΧΟΙ
    Είμαι 66.5 κιλά με 1.67 υψος
    θα ξαναζυγιστώ μετα απο ενα μηνα.
    Ο στόχος μου ειναι, αυτό το μήνα να μην υποκύψω σε ατασθαλίες. Ο τελικός μου στόχος είναι τα 56 κιλά, αλλα με απώλεια λίπους. Πότε το βλέπεις να πετυχαίνω το στόχο αυτο? Αν θεωρείς οτι με κατάλληλη διατροφή θα μπορούσα να το πετύχω σε 2,5 μηνες πες τι πρέπει να κάνω και θα εισακουστείς άμεσα! Αν πάλι, ειναι ανέφικτο, δεν πειράζει..το θεμα ειναι να φτιαξω καλες διατροφικές συνήθειες, και να μεινω σε αυτες.

    ΔΙΑΤΡΟΦΗ (η σημερινή, και αν συμφωνείς την κραταω, αν διαφωνείς κάνε τις απαραίτητες διορθωσεις και θα ακολουθησω. Δεν εχω προτιμήσεις, δεν εχω δυσανεξίες, μπορώ να φάω Ο,ΤΙ μου πεις)

    Πρωινό
    170 γρ γιαούρτι 1% με 35 γρ βρώμη

    Δεκατιανό
    Ομελέτα με 1 κρόκο και 2 ασπράδια
    1 φετα ψωμί ολικής

    Μεσημεριανό
    100 γρ ψητό κοτοπουλο στήθος
    Χόρτα με μια κουταλιά του γλυκού λάδι.
    2 ρυζογκοφρέτες

    Απογευματινό
    1 σκουπ πρωτεΐνη myofusion vanilla
    1 πράσινο μήλο


    Βραδυνο
    ο,τι το μεσημέρι (αλλα χωρίς τις ρυζογκοφρέτες)

    ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
    Πάνω γυμναστήριο εδω και μια βδομάδα, ο γυμναστης μ εχει στην αερόβια και απο βδομάδα θα μου βγάλει πρόγραμμα είπε.
    Πάντως θα πηγαίνω 4-5 φορες τη βδομαδα, και εως τωρα εκανα καθημερινή αερόβια σπίτι μου.



    ΟΙ ΑΠΟΡΙΕΣ
    2-3 καφέδες σκέτοι είναι πολλοι?
    για ροφήματα όπως χαμομήλι-μέντα-λουιζα εχουμε περιορισμούς? (εννοείται οτι ειναι σκέτα-χωρις ζαχαρη και γλυκαντικα)
    Αν βρίσκομαι εκτός σπιτιου μπορώ να φάω 2 καλαμάκια κοτόπουλο ή μια μοσχαρίσια ή ενα ψητο μπιφτεκι? και μεχρι ποσες φορες τη βδομάδα μπορώ να το κάνω (επειδη υπαρχουν μερες που ειμαι εκτός Αθηνων για δουλεια)


    Σήμερα για πρώτη φορά πήρα ρυζογκοφρέτες και είναι τέλειες!!!! Θυμίζουν ποκ κορν


    Επεκτάθηκα, αλλα ελπίζω να τα εγραψα καθαρα και κατανοητα.
     

  9. 03-04-11 22:56 #2739
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantina Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σου Αμαλίτσα μου γλυκιά εχω τόσο τρέξιμο οσο δεν φανταζόμουνα πολύ κούραση αλλά το πολύ ευχάριστο είναι οτι πάνε ολα πολύ καλά !!! Απο φρούτα οτι σου εχω πει συν φράουλες!!Αν δεν εχουμε αερόβιο βάλε 2 φορές την εβδομάδα απο 30 λεπτά, συνέχισε ετσι οι πόντοι μας ενδιαφέρουν (το λίπος) μην κοιτάς την ζυγαριά τον καθρέπτη σου κ τα ρούχα σου Εχεις κ τα δικά μου φιλιά!!
    Μεχρι τωρα εκανα γρηγορο περπατημα 3 φορες την εβδομάδα για 30-40 λεπτα..συνεχίζω ετσι?Είναι μείον που δεν κάνω ελλειπτικο/ποδήλατο?Γυμνάζω μια φορα τη βδομαδα πόδια και δεν ξερω αν αρκει για συσφιξη..αν θα ήταν καλό να αλλαξω το βαδισμα με ενα απο αυτά, πες μου please : )

    Κωνσταντίνα μην ανησυχεις όλα θα τα προλάβεις!!Βαζεις πάντα προγραμμα,είμαι σίγουρη!χεχε
    Πολλα φιλια!
     

  10. 05-04-11 09:14 #2740
    Προεπιλογή
    18 μέρες χωρίς μέλια, τυράκια, παξιμαδάκια, ξηροκάρπια, παστέλιααααααχ! Έχω ένα στο συρτάρι του γραφείου μου κ κάθε φορά που το ανοίγω με κοιτάει με ένα παράπονο.... ραγίζει η καρδιά μου

    Βέβαια δεν θα κρυφτώ, την Κυριακή έφαγα. Μια πίτα(λαδομένη) με καλαμάκι κοτόπουλο(θα μπορούσε να ήταν κ χειρότερα ε κ λίιιιιιιιγες πατάτες τηγανιτές κ σαλάτα.
    Πώς τα καταφέρνεις στις παρασπονδίες; εγώ εκείνη την ώρα τα ίσια ανάποδα σκέφτομαι

    Από δευτέρα όμως, κυρία!
     

  11. 06-04-11 14:30 #2741
    Προεπιλογή
    Καλη μου Κωνσταντινα θελω την γνωμη σου σε κατι.
    Υπαρχει προβλημα αν το τελευταιο γευμα αντικατασταθει με ροφημα πρωτεινης;
    Σε μια διατροφη για χασιμο κιλων οπως αυτη που ειχαμε πει:
    1ο τοστ με 3 φετες γαλοπουλα και 1 κουταλια κοτατζ ή βρομη σε νερο
    2ο μπανανα ή μηλο
    3ο πρωτεινη με σαλατα ,πατατα ή ρυζι και 2 κουταλιες ελαιολαδο
    4ο γιαουρτι 2% με μηλο
    5ο 1 σκουπ πρωτεινης σε νερο

    Πειραζει;Πρεπει να συνοδευτει με κατι αλλο;7-8 κιλα θελω να χασω ακομα!
    Ο,τι μου πεις θα κανω!!
     

  12. 06-04-11 17:23 #2742
    Cool Διατροφη ....
    Καλησπέρα Κωνσταντίνα . Ειμαι καινουρια στη παρεα σας ... Θα ήθελα να μου προτείνεις ενα πρόγραμμα διατροφής . Ειμαι 24 χρονων , 66 κιλά , ύψος 1.73 . Εδω και περιπου 5 χρονια ασχολουμαι με το κικ μποξινγκ . Στόχος μου ειναι να χάσω 6 κιλα ... Οι προπόνησεις ειναι 3 φορές την εβδομάδα δευ-τετ-κυρ από 2 ώρες (20:00-22:00) . Τις υπόλοιπες μέρες τρέχω περίπου 30 λεπτα . Tη τρίτη .. ρεπό! Περιμένω τις πολυτιμες συμβουλές σου .
     

  13. 07-04-11 23:45 #2743
    Προεπιλογή Διατροφη και ασκηση
    ΚΑλησπερα Κωνσταντινα,

    ειμαι καινουργιο μελος στην παρεα σας. Διαβασα με προσοχη και αποφασισα να σου γραψω και για το δικο μου θεμα.

    Ειμαι 1.73 και 68 κιλα. Δυστυχως τα τελευταια δυο χρονια ειχα αφησει μακρια μου την σωστη διατροφη και την ασκηση παρολο που παλαιοτερα εκανα ποδηλασια για 6 χρονια. επειδη δεν παει αλλο εδω και ενα μηνα εχω ξεκινησει γυμναστηριο 3-4 φορες την εβδομαδα με αεροβια, οργανα και λιγα βαρη. Σταματησα το φαγητο απ'εξω και μειωσα στο ελαχιστο την σοκολατα που ειναι μεγαλη μου αδυναμια. Εχω δει μια μικρη διαφορα και στην φυσικη μου κατασταση. Αυτο που θελω ειναι να επανελθω στα παλια μου κιλα, ζυγιζα 58 κιλα, δλδ πρεπει να κατεβει 10 κιλα η ζυγαρια. Κυριως εχω ενα σωματοτυπο ποθ τα παιρνς στην κοιλια και στους γοφους.

    Αυτα που τρωω ειναι κυριως λαχανικα, σαλατες δλδ χωρις ντρεσινγκ με ελαιολαδο και ξυδι η λεμονι, τυρι cottage και λιγα οσπρια. Απο κρεας 2 φορες την εβδομαδα μια κοκκινο (μοσχαρι κυριως ψητο) και μια γαλοπουλα βραστη με λιγο λαδι και λεμονι. Το πρωι τρωω ποριτζ αν και δεν ειναι το αγαπημενο μου απλα ο ετρωγα και παλια και ξερω πως ειναι καλο.

    Θα ηθελα βεβαια την γνωμη σου για μια διατροφη και ποσοτητες και τι πρεπει να αποφευγω.

    Ευχαριστω εκ των προτερων και συνεχισε την πολυ καλη δουλεια που κανεις!
     

  14. 08-04-11 14:41 #2744
    Προεπιλογή
    Κωνσταντίιιιινα που είσαιαιαιαιαι;;;;;;;;;;

    Ευχομαι να εισαι καλά...

    Καλά, δοκίμασα να φτιάξω σήμερα πιτάκια με βρόμη και γίνανε delicious!!! (Εβαλα 4 ασπράδια και 5-6 κ.σ βρώμη).Τα έφαγα με σαλατιτσα δίπλα.

    Ερώτηση: Στην διατροφή που μου έδωσες δεν τα έβαλες. Να μη τα φτιάχνω ακόμη, ή ειναι οκ; Αν ναι πότε εινα σωστό να τα τρώμε;

    Φιλιά!!!
     

  15. 09-04-11 20:33 #2745

    Εγγραφή
    22-11-2010
    Περ.
    Ναυπλιο
    Μηνύματα
    11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantina Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο email??? κούκλα μου
    Κωνσταντίνα, σου στέλνω το πρόγραμμα μου εδώ εφόσον δεν μπορείς να το ανοίξεις στο e mail σου.
    Στήθος

    1. Πιέσεις οριζόντιου πάγκου 4 επί 10
    2. Φλαις με αλτήρες επικλινή 4 επί 10
    3. Διασταυρώσεις καλωδίων χαμηλά 4 επί 15

    Πλάτη

    1. Τραβήγματα τροχαλίας τρίγωνο 4 επί 10
    2. Pull over τροχαλίας 4 επί 10
    3. Κωπηλατική τροχαλίας ανοιχτή 4 επί 10

    Ωμοί Τραπεζοειδής

    1 .Εκτάσεις πίσω τροχαλία 4 επί 10
    2. Εκτάσεις πλάγια καθιστή 3 επί 10
    3. Προτάσεις αλτήρες καθιστή 4 επί 10
    4. Πιέσεις με αλτήρες 3 επί 10

    Τετρακέφαλοι

    1. Πρεσσα ποδιών ψηλά 4 επί 15
    2. Βαθιά καθίσματα με αλτήρα 4 επί 15
    3. Προβολές 3 10/10

    Οπίσθιοι Μηριαίοι

    1. Πιέσεις οπ. μηριαίων κάτω 4 επί 15
    2. Άρσεις θανάτου τεντωμένα 3 επί 8

    Γαστροκνημίοι

    1. Εκτάσεις γαμπών όρθιος 4 επί 10
    2. Πιέσεις γαμπών στην πρεσσα 3 επί 12

    Δικέφαλοι

    1. Larry Scott 3 επί 12
    2. Κάμψεις καλωδίου 3 επί 10

    Τρικέφαλοι

    1. Εκτάσεις με αλτήρα 4 επί 10
    2. Εκτάσεις με καλώδιο kick back 3 10/10




    Το εγκρίνεις? Να σου θυμίσω - δεν έχω γάμπες καθόλου!
    Βέβαια το κάνω σε τετραήμερη βάση με τη σειρά που μου έγραψες:
    Δευτέρα:Πόδια-κοιλιακούς-διαδρομο
    Τρίτη:Στήθος-γάμπες
    Τετάρτη:Ρεπό
    Πέμπτη:Πλάτη-δικέφαλα-διάδρομο
    Παρασκευή:Ωμοι-τρικέφαλα-κοιλιακούς
    Σ/Κ ξεκούραση

    Φιλακια πολλα
     

Σελίδα 183 από 206 ΠρώτηΠρώτη ... 83133173181182183184185193 ... ΤελευταίαΤελευταία