Σελίδα 304 από 609 ΠρώτηΠρώτη ... 204254294302303304305306314354404 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 4.546 έως 4.560 από 9134
  1. 26-05-11 11:07 #4546
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Manos1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το oep εγώ δε το καταλαβαίνω ακόμα και με 5 κάψουλες τη μέρα αλλά γενικά είμαι αναίσθητος σε ότι κι αν έχω πάρει.....δε θα την τσιτώσει λες?
    Με cytolean και κορτιζόλη δεν παίζει πρόβλημα σε γυναίκες ε?
    σιγα την επιδραση στην κορτιζολη που εχει.. και αν στην μειωνει λιγο θα ειναι...δεν εχω

    δει σε κανενα φορουμ τπτ αρνητικο απο τη χρηση του ουτε γω ειδα....με το να

    μειωσεις λιγο την κορτιζολη καλο κανεις,δεν την εξαφανιζεις εξαλλου....ισα ισα που

    αμα λιωσει στην αεροβια αργοτερα και εκτοξευσει την κορτιζολη η ζυγαρια κολλησει

    ανετα απο την κατακρατηση...αν την πιασουν τα stims τωρα δεν ξερω,γιατι δεν ξερω

    ποια η σχεση της μαζι τους
    If you can make her laugh,you can make her scream
     

  2. 26-05-11 12:16 #4547
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Manos1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εσύ δίκιο έχεις δε το συζητώ και είσαι και σίγουρα από τις καταλληλότερες για συμβουλές προς κοπέλες αλλά ξέρεις αυτόν τον ενθουσιασμό μόλις χάσεις τα πρώτα κιλά. Εχει τρελαθεί και πάει και παίρνει ότι μαλακία της πασάρουν....π.χ πήγε κι έδωσε 35 ευρώ για το lipotox......ε και σκέφτομαι να της δώσω κάτι εγώ να μη χαλάει τουλάχιστον τα λεφτά της και αν κάνει και κάτι, έχει καλώς. Τι λες για το lipo6 για γυναίκες ή OEP/ cytolean που προτείνει ο cobras?
    Εσύ έχεις χρησιμοποιήσει κάτι?

    να σου πω εγω πηρα το ντικανα και αυτο γιατι ηταν δωρο και εληγε σε λιγο καιρο κ λεω αντε ας το παρω...το προγραμμα μου κανονικα βγαινει ετσι οπως επρεπε να βγει...δηλαδη ουτως η αλλως θελω δεν θελω θα ανεβαινε σε ενταση,διαρκεια ολα(ας μιλησουμε για αεροβιο),δεν ειδα τιποτα φοβερο κ δεν νομιζω οτι ειναι απαραιτητα...εγω το παιρνω ακομα κ η διατροφη ειναι 100 τα εκατο αυστηρη κ στεγνη κ ολα...αλιμονο μια κοπελα που θα προσεξει εστω κ λιγο την διατροφη της να μην δει διαφορα...

    βασικα γιατι δεν την παιρνεις μαζι σου προπονηση?η εστω δεξε της να κανει μονη με το βαρος της...βαλτην εστι στο τρυπακι να νιωσει λιγο την ενταση απο κανονικη προπονηση...

    μετα πραγματικα τιποτα να μην παρει...θα πεταξει τα λεφτα της ρε συ κ ειναι κριμα...καλυτερα ας παρει μια πολυβιταμινη...κ πες της αχ αυτο θα σε βοηθησει...να δεις μια χαρα θα το πιστεψει κ θα λεει γουαου...δουλευει!!!
    πες της να μπει στο φορουμ να της μιλησω-ουμε και θα καταλαβει...




    Το oep εγώ δε το καταλαβαίνω ακόμα και με 5 κάψουλες τη μέρα αλλά γενικά είμαι αναίσθητος σε ότι κι αν έχω πάρει.....δε θα την τσιτώσει λες?
    Με cytolean και κορτιζόλη δεν παίζει πρόβλημα σε γυναίκες ε?
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο arisfwtis Εμφάνιση μηνυμάτων
    αμα δεν παει γυμναστηριο δωστης κανα πρασινο τσαι σε αλλο κουτι για το πλασιμπο
    σωστο κ αυτο...το πλασιμπο ειναι αστα να πανε...τοπ τοπ!

    γυναικειο σωμα=διατροφη αυστηρ+πολλα κιλα σε βαρη και σωστα...τοτε βλεπεις διαφορα...
    ο μονος τροπος να δεις διαφορα με εναν λιπο ειναι να εισαι 1000 τα εκατο σωστος σε διατροφη και 1000 τα εκατο σωστος σε προπονηση και τοτε ενα 5 τα εκατο μπορει να βοηθησει ενας ''απλος''λιπο...
     

  3. 26-05-11 12:43 #4548
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Manos1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε διάολε για πες κανένα λιποδιαλυτικό για κοπέλα 23 χρονών. Κάνει διατροφή low carb και σταδιακά πέφτει σε θερμίδες, μια χαρά πάει αλλά μου τα χει πρήξει για κανά χαπάκι
    Γυμναστήριο δε παίζει ακόμα αλλά θα ξεκινήσει αργότερα(έτσι λέει).
    Κάτι ελαφρύ προφανώς αλλά να κάνει και τίποτα πέρα από το placebo που κάνει τα μέγιστα έτσι κιαλλιώς.
    Και όποιος άλλος ξέρει φυσικά κάτι περί του θέματος, παρακαλώ ας ρίξει μια ενημέρωση

    p.s να της δώσω κανά διουρητικό να γουστάρει τη ζωή της για λίγες μέρες ? xD

    αρα γυμαναστικη δεν κανει....

    η' πας σε CLA,Sesamin,TTA μερια.... η' της δινεις Ω3... λες οτι κανουν για αδυνατισμα.... πιανει μια χαρα το placebo... και εχει και το εξτρα κερδος των Ω3.... καλο κανουν ετσι κι αλλιως οχι κακο...
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
     

  4. 26-05-11 13:08 #4549
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    δώσε της κάνα Ω3 όπως σου είπαν ή κάνα superfats (nutrabolics) ή sesamin (scivation). Μία περιγραφή να διαβάσει από τα σάιτ τους θα νομίζει ότι παίρνει τίποτα τούμπανο. εκεί να δεις placebo στο φουλ
     

  5. 26-05-11 13:12 #4550
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    αρα γυμαναστικη δεν κανει....

    η' πας σε CLA,Sesamin,TTA μερια.... η' της δινεις Ω3... λες οτι κανουν για αδυνατισμα.... πιανει μια χαρα το placebo... και εχει και το εξτρα κερδος των Ω3.... καλο κανουν ετσι κι αλλιως οχι κακο...


    οντως αυτο σκεφτομουν τωρα για τα ωμεγα...αλλα ο δαιμονας ως συνηθως προλαβαινει τους παντεςςςςςς.....τα ωμεγα τελικα για μενα τα θεωρω τα πιο απαραιτητα...
     

  6. 26-05-11 14:52 #4551
    Banned
    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    εβριγουερ
    Μηνύματα
    6.038
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    αρα γυμαναστικη δεν κανει....

    η' πας σε CLA,Sesamin,TTA μερια.... η' της δινεις Ω3... λες οτι κανουν για αδυνατισμα.... πιανει μια χαρα το placebo... και εχει και το εξτρα κερδος των Ω3.... καλο κανουν ετσι κι αλλιως οχι κακο...
    με βλεπω να κανω αυτο που λες εδω περα
    εκτος αν εχεις να προτεινεις και κατι ακομα..
    φανταστικε officer

    και μαλιστα,επειδη δεν εχω πολλα Ω3 θα της πω (της μαμας μου) οτι ειναι παρανομα
    και να παιρνει μονο 1 την ημερα
     

  7. 26-05-11 15:15 #4552
    Προεπιλογή
    Mισο λεπτο ρε παιδια...Τα ω3 δεν βοηθανε και στην λιποδιαλυση,εστω και λιγο?
    Παπκες,παπκες που μου κανουν πα πα πα
    και με αγχωνουν μου θυμωνουν μου τσακιζουν τα φτερα
    κ ετσι μετα δεν θα πετω μες στο κεφαλι το ρηχο σαν χορωδια μοναχος μου δυνατα θα τραγουδω
    Παπκες,παπκες στο μυαλο μου...
     

  8. 26-05-11 16:27 #4553
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο exkaliber Εμφάνιση μηνυμάτων
    με βλεπω να κανω αυτο που λες εδω περα
    εκτος αν εχεις να προτεινεις και κατι ακομα..
    φανταστικε officer

    και μαλιστα,επειδη δεν εχω πολλα Ω3 θα της πω (της μαμας μου) οτι ειναι παρανομα
    και να παιρνει μονο 1 την ημερα
    κατι τετοιο θα προτεινα.... ισως οχι ΤΤΑ... αλλα τα αλλα ναι...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Αντωνης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mισο λεπτο ρε παιδια...Τα ω3 δεν βοηθανε και στην λιποδιαλυση,εστω και λιγο?
    δεν εχω ιδεα τι ρολο μπορει να βαρανε.... βασικα εχω μια ιδεα αλλα δεν ειμαι σιγουρος...

    καλα γενικα υπαρχει μια θεωποιηση των Ω3 χωρις λογο.... οκ κανουν καλο... αλλα μην το ξεφτυλισουμε δεν κανουν θαυματα....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
     

  9. 26-05-11 17:00 #4554
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν εχω ιδεα τι ρολο μπορει να βαρανε.... βασικα εχω μια ιδεα αλλα δεν ειμαι σιγουρος...
    E πες κιολας ποια ειναι αυτη η ιδεα που εχεις για το τι μπορει να κανουν,τι μας αφηνεις με το μυστηριο?
    Παπκες,παπκες που μου κανουν πα πα πα
    και με αγχωνουν μου θυμωνουν μου τσακιζουν τα φτερα
    κ ετσι μετα δεν θα πετω μες στο κεφαλι το ρηχο σαν χορωδια μοναχος μου δυνατα θα τραγουδω
    Παπκες,παπκες στο μυαλο μου...
     

  10. 26-05-11 17:28 #4555
    Προεπιλογή
    Εχετε καμια προταση για πρωτεινη με τις ιδιες ποσοτητες ανα σκουπ με την Gold whey alla pio oikonomikh?
     

  11. 26-05-11 17:29 #4556
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beatshooter Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχετε καμια προταση για πρωτεινη με τις ιδιες ποσοτητες ανα σκουπ με την Gold whey alla pio oikonomikh?
    elite dymatize.
     

  12. 26-05-11 17:55 #4557
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα, θα ήθελα να μου πειτε αν μπορω πριν την προπονηση να παιρνω λιποδιαλυτη (lipo 6x) μαζί με N.O. XPLODE?
    Σας ευχαριστώ!
    ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ ! ! !
     

  13. 26-05-11 17:55 #4558
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    αν δεν εχεις θεμα με την πολυ καφεινη που εχουν κ τα 2 μαζι,παρτα..
     

  14. 26-05-11 19:17 #4559
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ellispontos 4 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα, θα ήθελα να μου πειτε αν μπορω πριν την προπονηση να παιρνω λιποδιαλυτη (lipo 6x) μαζί με N.O. XPLODE?
    Σας ευχαριστώ!
    δεν θα το επιχειρούσα ειδικά με αυτά τα δύο. πάρα πολύ καφείνη! με άλλα ίσως με αυτά όχι. Προσωπική άποψη...
     

  15. 26-05-11 22:05 #4560
    Banned
    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    εβριγουερ
    Μηνύματα
    6.038
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    κατι τετοιο θα προτεινα.... ισως οχι ΤΤΑ... αλλα τα αλλα ναι...


    l carnitine πριν το περπατημα λες να βοηθησει?????????
     

Σελίδα 304 από 609 ΠρώτηΠρώτη ... 204254294302303304305306314354404 ... ΤελευταίαΤελευταία