Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 25
  1. 16-04-10 01:34 #1
    Exclamation GH Release (Sci-Mentor)
    Εχω ξεκινησει το Gh release της Sn συμπληρωμα αυξητικης ορμονης... Μου το συστησε ενας γνωστος μου... Ειναι επικινδυνο να ανεβαζεις την αυξητικη ορμονη με συμπληρωματα? Εχει παρενεργειες? SOS!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-04-10 01:53 #2
    Το avatar του χρήστη Haris Pilton

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Shao Lin
    Μηνύματα
    1.341
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο karlito# Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω ξεκινησει το Gh release της Sn συμπληρωμα αυξητικης ορμονης... Μου το συστησε ενας γνωστος μου... Ειναι επικινδυνο να ανεβαζεις την αυξητικη ορμονη με συμπληρωματα? Εχει παρενεργειες? SOS!!








    Καλο θα ηταν πριν κατεβαζεις οτι κατεβαζεις,να ξερεις και τι κανει,λεω γω τωρα...
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-04-10 01:54 #3

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Και πολυ καλα λες Χαρη!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 16-04-10 02:20 #4
    Master of Pain
    Το avatar του χρήστη GEORGEXX1

    Εγγραφή
    01-12-2009
    Μηνύματα
    2.468
    Προεπιλογή
    Δηλαδη τη κανει ρε παιδια;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 16-04-10 02:41 #5

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Δεν ειπαμε οτι κανει κατι κακο(εγω τουλαχιστον),αλλα εσυ θα πηγαινες να παρεις κατι που δεν ξερεις τι κανει??Απο ηλεκτρικη συσκευη μεχρι οτιδηποτε...
    Ποσο μαλλον για κατι που θα βαλεις στο σωμα σου.
    Κανονικα πρωτα ρωτας,μαθαινεις και αν κρινεις οτι θα σε βοηθησει,πας και το παιρνεις.Λεω εγω τωρα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-04-10 02:44 #6
    Το avatar του χρήστη Haris Pilton

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Shao Lin
    Μηνύματα
    1.341
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GEORGEXX1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδη τη κανει ρε παιδια;;
    Πάντως όχι αυτό που ισχυρίζεται!

    Μαρεσει η συσκευασία όμως.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 16-04-10 10:29 #7
    Master of Pain
    Το avatar του χρήστη GEORGEXX1

    Εγγραφή
    01-12-2009
    Μηνύματα
    2.468
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Haris Pilton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως όχι αυτό που ισχυρίζεται!

    Μαρεσει η συσκευασία όμως.
    Χαρη αν θες φωτισε με παραμανω για το θεμα.
    ΠΡΟΣΕΞΕ:δεν σε ειρωνευομαι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-04-10 10:51 #8
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    sωπατε καλε..υπαρχουν κιαλλα προιοντα κ μαλιστα απο γιουνιβερσαλ,κ αλλες εταιριες με τα ιδια πανω κατω συστατικα(αμινο,κ καποιους co factors)για να αυξανουν την gh..κ υπαρχουν μελετες για να το υποστηριξουν αυτο,οπως για την αργινινη,κλπ,που τα ειχαμε ξανασυζητισει με τον rock..

    μια χαρα ειναι,για αυξηση gh,με φυσικο τροπο..κ η εταιρια ειναι οκ,εχω δοκιμασει κατι απο αυτην..

    το συγκεκριμενο μαλιστα ηθελα να το παρω κ γω,κ να πω στον φιλο που το ποσταρε αρχικα,οτι δεν υπαρχουν παρενεργειες..ενα ματσο αμινοξεα ειναι ποθ λειτοθργουν συνδιαστικα..κ μην νομιζεις οτι θα σου τιναξουν την αυξητικη στα υψη,ετσι??απλα εχουν δειξει μελετες οτι την ανεβαζουν εστω κ λιγο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-04-10 11:44 #9
    The Researcher
    Το avatar του χρήστη The Rock

    Εγγραφή
    28-08-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.553
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    sωπατε καλε..υπαρχουν κιαλλα προιοντα κ μαλιστα απο γιουνιβερσαλ,κ αλλες εταιριες με τα ιδια πανω κατω συστατικα(αμινο,κ καποιους co factors)για να αυξανουν την gh..κ υπαρχουν μελετες για να το υποστηριξουν αυτο,οπως για την αργινινη,κλπ,που τα ειχαμε ξανασυζητισει με τον rock..

    μια χαρα ειναι,για αυξηση gh,με φυσικο τροπο..κ η εταιρια ειναι οκ,εχω δοκιμασει κατι απο αυτην..

    το συγκεκριμενο μαλιστα ηθελα να το παρω κ γω,κ να πω στον φιλο που το ποσταρε αρχικα,οτι δεν υπαρχουν παρενεργειες..ενα ματσο αμινοξεα ειναι ποθ λειτοθργουν συνδιαστικα..κ μην νομιζεις οτι θα σου τιναξουν την αυξητικη στα υψη,ετσι??απλα εχουν δειξει μελετες οτι την ανεβαζουν εστω κ λιγο..
    Συμφωνώ όντως ανεβάζουν την αυξητική. Αλλά είναι εντελώς διαφορετικό να την ανεβάζουν σε σχέση με την χορήγηση μερικών IUs εξωγενούς αυξητικής ορμόνης.(χρήστες καταλαβαίνουν τι εννοώ)
    Είναι διαφορετικό γιατί πολύ απλά το ότι αυξάνεται στον ορό η GH δεν σημαίνει ότι μπορεί να αξιοποιηθεί.
    Ποστάρω ένα πολύ λιτό αλλά και πολύ περιεκτικό σχόλιο του αγαπητού Bane περί του θέματος:
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Bane Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να ξέρετε ότι το να προσπαθείτε να εκμεταλευτήτε την αυξητική με συμπληρώματα είναι γενικά ματαιοπονία
    The last three or four reps is what makes the muscle grow. This area of pain divides the champion from someone else who is not a champion. That's what most people lack, having the guts to go on and just say they'll go through the pain no matter what happens.
    Arnold Schwarzenegger
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-04-10 12:01 #10
    Προεπιλογή
    αν το συνδιασεις με το test-x της ιδιας εταιριας θα δεις πολυ καλα αποτελεσματα σε δυναμη κ αντοχη. δεν εκανα αναλογες εξετασεις εκεινο τον καιρο αλλα ειμαι σιγουρος οτι ειχα ανεβασει τεςτ. σε εμενα ο συνδιασμος αυτος δουλεψε πολυ καλα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 16-04-10 18:37 #11
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Στα νιατα όταν πιστευα ότι μπορουν καποια συμπληρωματα να αυξησουν την αυξητικη μου ορμόνη έπαιρνα τον κλασσικο συνδυασμο αργινινης/ορνιθινης,ηταν ενας συνδυασμος που βοηθαει την εκκριση της αυξητικης...
    Η αυξητικη ορμονη παραγεται από τον οργανισμο μετα από καποιες ωρες βαθυ ύπνου,δεν είναι μυστικο αυτο..Για αυτό λενε ότι οι bbers πρεπει να ξεκουραζονται και να κανουν όσο το δυνατον περισσότερες ωρες ύπνου.
    Τωρα απο ενα συμπληρωμα καλό είναι να είμαστε προσγειωμενοι ως προς τα αποτελεσματα του,από την μια αποδεχόμαστε ότι είναι συμπληρωματα και από την αλλα περιμενουμε θαυματα,γενικα συμπληρωματικα βοηθανε ,αλλα για καποιον που έχει φραγκα να τα σπρωχνει γενικα και θελει να κανει πειραματα,,,Ειδαλλως,stick to basics και να κοιμασαι αρκετες ώρες.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 16-04-10 18:48 #12
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο The Rock Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποστάρω ένα πολύ λιτό αλλά και πολύ περιεκτικό σχόλιο του αγαπητού Bane περί του θέματος:
    καλα αυτο δεν σημαινει οτι ειναι 100% απολυτο..δεν αμφισβητω την γνωμη κανενος,απλα ειναι μια γνωμη,δεν ειναι γεγονος.ειπαμε,βοηθανε εστω κ λιγο..κ σαφως δεν εχουν σχεση με αλλους τροπους χορηγησης της..

    ενας ββ,που δεν κανει χρηση εξωγενων παραγοντων,πρεπει να "εκμεταλευεται" οτιδηποτε μπορει,για να φτασει τους στοχους του,κ εφοσον του το επιτρεπει η τσεπη του,ειτε στην διατροφη,ειτε στα συμπληροματα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 16-04-10 19:29 #13
    Προεπιλογή
    Διαβασα ενα ιατρικο αρθρο σε περιοδικο σχετικο που ελεγε οτι δεν πρεπει να επεμβαινεις στην εκκριση τετοιων ορμονων(igf1,igf2..)....Συγεκριμενα λεει οτι μπορει να προκαλεσει μεγαλοκαρδια, μεγαλοακρια, διαβητη κα.... Αναφερεται στην αυξητικη γενικα η οταν λαμβανεται με εξωγενεις τροπους?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 16-04-10 19:54 #14
    Προεπιλογή
    τωρα που το πηρες τελειωσετε αλλα μην ξαναδωσεις τα λεφτα οχι μονο για αυτο,αλλα για οποιοδηποτε συμπληρωμα υποσχετε αυξησεις σε τεστο,αυξητικες,κωδικες ντι εν ει για μυικη αναπτυξη,δυναμη των μειον 350 φαρεναιτ και τα λοιπα..αυτα τα L-ΝΞΣΒΦΞ που λεει απο πισω ειναι αμονιξεα.επισης εχει ταυρινη,και κατι αλλα που τα εχουν και καποιες πρωτεινες..δεν ξερω αν αυξανουν την αυξητικη αλλα σιγουρα αυξανουν τα χρηματα στις τσεπες αυτων που τα βγαλαν...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 16-04-10 20:18 #15
    The Researcher
    Το avatar του χρήστη The Rock

    Εγγραφή
    28-08-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.553
    Προεπιλογή
    Φίλε μου Πολύνεικε, σιγά βρε γέροντα ... άκου εκεί "στα νιάτα"
    Πέρα από την πλάκα Αργιρίνη/Ορνιθίνη με δόσεις 12-14 γρ. το καθένα ξεχωριστά και η Ορνιθίνη σε τέτοιες δόσεις σύμφωνα με έρευνα προκαλεί διάρροια και στομαχικές διαταραχές.

    Αγαπητέ Beefmeup πίστεψε με άμα σου λέω ότι έχω ψάξει ότι υπάρχει για αύξηση GH με supps και παρόλο που υπάρχουν αρκετά που ην ανεβάζουν κανένα όπως δεν μας επιτρέπει να την ακιοποιήσουμε σε βαθμό που να δούμε έμπρακτα αποτελέσματα. Ο Bane μου το έχει ξεκαθαρίσει εξάλλου.
    Τσέκαρε :
    http://thermolife.com/forum/showthread.php?t=1586
    http://forum.bodybuilding.com/showth...hp?t=123269771
    The last three or four reps is what makes the muscle grow. This area of pain divides the champion from someone else who is not a champion. That's what most people lack, having the guts to go on and just say they'll go through the pain no matter what happens.
    Arnold Schwarzenegger
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία