Σελίδα 40 από 51 ΠρώτηΠρώτη ... 30383940414250 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 586 έως 600 από 759
  1. 04-03-12 14:33 #586
    Προεπιλογή Πρωτεινη
    Καλησπερα θα ηθελα να ενημερωθω οσο αναφορα το συμπληρωμα την πρωτεινη.. θελω να παρψ για τον λογο οτι δεν συμπληρωνο την πρωτεινη που χρειαζομαι.. τι διαφορα ογκου - γραμμοσης ; εχει μεγαλο αποτελεσμα ;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-03-12 16:06 #587
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Crased Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα θα ηθελα να ενημερωθω οσο αναφορα το συμπληρωμα την πρωτεινη.. θελω να παρψ για τον λογο οτι δεν συμπληρωνο την πρωτεινη που χρειαζομαι.. τι διαφορα ογκου - γραμμοσης ; εχει μεγαλο αποτελεσμα ;
    Φίλε κάνε μια βόλτα στο φόρουμ και θα σου λυθούν όλες οι απορίες. Μην τα θες όλα έτοιμα και σε λάθος τόπικ μάλιστα..
    Επίσης η διατροφή κάνει τον όγκο και την γράμμωση και όχι η πρωτείνη. (Εκτός και αν πάρεις καμία με 200gr υδατάνθρακα τη δόση...)
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-03-12 16:30 #588
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dimitrios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε κάνε μια βόλτα στο φόρουμ και θα σου λυθούν όλες οι απορίες. Μην τα θες όλα έτοιμα και σε λάθος τόπικ μάλιστα..
    Επίσης η διατροφή κάνει τον όγκο και την γράμμωση και όχι η πρωτείνη. (Εκτός και αν πάρεις καμία με 200gr υδατάνθρακα τη δόση...)
    επειδη δεν μπορω να παιρνω καθαρη πρωτεινη εννοω σε φαει για αυτο λεω να παρω το συμπληρωμα...!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-03-12 16:51 #589
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Crased Εμφάνιση μηνυμάτων
    επειδη δεν μπορω να παιρνω καθαρη πρωτεινη εννοω σε φαει για αυτο λεω να παρω το συμπληρωμα...!
    Ναι ωραία μαζί σου.. αλλά ρωτάς σε λάθος τόπικ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-04-12 22:18 #590
    Προεπιλογή
    Eimai ena vima prin agorasw tn serious mass ts ON...proswpika m aresei i geush sokolatas s skoni omws m tn teleutaia prwteini ogkou p phra(nutrabolic Mass Fusion) allaksa gnwmi g tn geush sokolatas...mhpws th mporousate n m proteinete geuseis g tn serious mass?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-04-12 22:27 #591
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Zafi93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eimai ena vima prin agorasw tn serious mass ts ON...proswpika m aresei i geush sokolatas s skoni omws m tn teleutaia prwteini ogkou p phra(nutrabolic Mass Fusion) allaksa gnwmi g tn geush sokolatas...mhpws th mporousate n m proteinete geuseis g tn serious mass?
    σε παρακαλω γραφε ελληνικα αρχικα.2ον joke mass ειναι αυτες ογκου κτλπ. αν θελεις παρε whey gold standar chocolate παλι της ΟΝ πολυ ωραια γευση. οπως κ της myofusion απο οτι ακουγεται πολυ καλη η γευση
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-04-12 22:46 #592
    Προεπιλογή
    syntha 6, ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει απο γεύση.
    Eat Clean, Lift Hard.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-04-12 22:47 #593
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tolis93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε παρακαλω γραφε ελληνικα αρχικα.2ον joke mass ειναι αυτες ογκου κτλπ. αν θελεις παρε whey gold standar chocolate παλι της ΟΝ πολυ ωραια γευση. οπως κ της myofusion απο οτι ακουγεται πολυ καλη η γευση
    Με συγχωρεις απλά ειμαι καινούργιος στο site...όσον αφορά την gold standar τν είχα σε γεύση chocolate κ την myofusion της gaspari την είχα σε banana απλά ήθελα να πάρω μια φορά πρωτεΐνη όγκου γιατί ειμαι λίγα κιλά....ήθελα πολύ υδατανθρακα γιατί αγορασα για πρώτη φορά κρεατίνη κ ήθελα να τ συνδιασω λόγο καλύτερης απορρόφησης κρεατινης
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-04-12 23:09 #594
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Zafi93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με συγχωρεις απλά ειμαι καινούργιος στο site...όσον αφορά την gold standar τν είχα σε γεύση chocolate κ την myofusion της gaspari την είχα σε banana απλά ήθελα να πάρω μια φορά πρωτεΐνη όγκου γιατί ειμαι λίγα κιλά....ήθελα πολύ υδατανθρακα γιατί αγορασα για πρώτη φορά κρεατίνη κ ήθελα να τ συνδιασω λόγο καλύτερης απορρόφησης κρεατινης
    (σορρυ παλι για το οφ) η κρεατινη δεν νομιζω οτι σου βαζει κιλα. γεμισματα σου δινει. παρε απο φαγητο ρε συ τις αναλογες θερμιδες κ τους υδατανθρακες βαλε 2 μπανανες βαλε 3 μπανανες με γαλα κ τη πρωτεινη στο μπλεντερ κ εισαι τοπ δε νομιζω να θες τπτ αλλο. πολυ ωραια ειναι κ η whey shake βανιλια....απο τις ωραιες π εχω δοκιμασει και μαλιστα προσφατα.απλα δε ξερω αν τη βρισκεις ευκολα.το παλικαρι π μ εδωσε την εχει καμποσο καιρο
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-04-12 23:38 #595
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tolis93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    (σορρυ παλι για το οφ) η κρεατινη δεν νομιζω οτι σου βαζει κιλα. γεμισματα σου δινει. παρε απο φαγητο ρε συ τις αναλογες θερμιδες κ τους υδατανθρακες βαλε 2 μπανανες βαλε 3 μπανανες με γαλα κ τη πρωτεινη στο μπλεντερ κ εισαι τοπ δε νομιζω να θες τπτ αλλο. πολυ ωραια ειναι κ η whey shake βανιλια....απο τις ωραιες π εχω δοκιμασει και μαλιστα προσφατα.απλα δε ξερω αν τη βρισκεις ευκολα.το παλικαρι π μ εδωσε την εχει καμποσο καιρο
    Σ' ευχαριστω πολυ.....αν κ απο θεματα διατροφης κανω υπερκαταναλωση....μια ερωτηση ακομη θα ηθελα να σου κανω....αγορασα μονοιδρικη κρεατινη αλλα απ οτι εχω ακουσει η αλκαλικη εχει καλυτερα αποτελεσματα αν κ απο τιμη δεν συμφερει
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 04-04-12 01:41 #596
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Zafi93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...αγορασα μονοιδρικη κρεατινη αλλα απ οτι εχω ακουσει η αλκαλικη εχει καλυτερα αποτελεσματα αν κ απο τιμη δεν συμφερει
    μπα οχι φιλε..η μνουδρικη ειναι η ασφαλεστερη προσσεγιση οσον αφορα την κρεατινη κ ειδκα αν δεν εχεις ξαναπαρει..
    αν τωρα παρεις κ δεις οτι δεν σου κανει διαφορα,μπορεις να δοκιμασεις κ αλλες μορφες..

    μην βγαλουμε οφ το θεμα..αν εχεις ερωτησεις πανω στις κρεατινες,περνα απο τα αναλογα θεματα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 29-06-12 13:42 #597
    Προεπιλογή
    η καλυτερη γευση σε πρωτεινη που εχω δοκιμασει ποτε ειναι η whey isolate απο τη perfect nutrition..προσωπικα στις γευσεις ειμαι πολυ δυσκολος και με αυτη τη πρωτεινη εχω βρει την υγεια μου...ειναι και isolate (που 9 στισ 10 δεν πινονται)...ειδικα η φραουλα ειναι εξαιρετικη!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 29-06-12 19:46 #598
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο -beba- Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στέλιο πρόσφατα δοκίμασα και την scitec nutrition με γευση καραμέλα!Ουάου!!!
    Ασύγκριτη ακόμα και με τη myofusion. Ολα τα λεφτά!!! Αν την βρείς πάρτην και θα με θυμηθείς.
    ποια απ ολες? βγαζει πολλες η scitec nutrition , anabolic? delite ? 100% whey pro ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 29-06-12 19:51 #599
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GeoDask Εμφάνιση μηνυμάτων
    syntha 6, ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει απο γεύση.
    ναι γιατι δεν εχει και λιγους υδατανθρακες
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 29-06-12 19:58 #600
    Το avatar του χρήστη panakos

    Εγγραφή
    06-04-2011
    Περ.
    karditsa
    Μηνύματα
    4.006
    Προεπιλογή
    εμενα μια πρωτεινη που μου αρεσε σαν γευση ηταν και η νιτρο τεκ κουκιες...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 40 από 51 ΠρώτηΠρώτη ... 30383940414250 ... ΤελευταίαΤελευταία