Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Αποτρίχωση......Τι κανετε?

Ψήφισαν
502. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Τιποτα απολυτως

    125 24,90%
  • Ξυραφι

    137 27,29%
  • Wax ζεστο

    25 4,98%
  • Wax αυτοκολλητες ταινιες (βλεπε veet)

    40 7,97%
  • Laser (για τα high tech ατομα..)

    36 7,17%
  • Αποτριχωτική μηχανή

    38 7,57%
  • Κουρευτική μηχανή

    101 20,12%
Σελίδα 17 από 47 ΠρώτηΠρώτη ... 7151617181927 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 241 έως 255 από 696
  1. 10-12-09 14:16 #241
    Το avatar του χρήστη Haris Pilton

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Shao Lin
    Μηνύματα
    1.341
    Προεπιλογή
    Δεν παιζει να ξυρισω το σωμα μου...Πρακτικοι λογοι!...
    Θα το θελα αλλα...
    Θα βουλωσει η μπανιερα,στανταρ πραματα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-12-09 15:53 #242
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Haris Pilton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν παιζει να ξυρισω το σωμα μου...Πρακτικοι λογοι!...
    Θα το θελα αλλα...
    Θα βουλωσει η μπανιερα,στανταρ πραματα!
    Μπορείς να κάνεις το σώμα σου με την κουρευτική μηχανή εκτός μπανιέρας και μετά να σκουπίσεις τις τρίχες. Επειτα μπαίνεις στην μπανιέρα και καλό ξύρισμα.
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-01-10 13:14 #243
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο -beba- Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα σου συνιστούσα το λέιζερ ειδικά για πλάτη. Με το κερί πρέπειει να κάνεις συχνά. Το λέιζερ είναι λίγες επισκέψεις και τέλος. Δεν πονάει πολύ το λέιζερ.
    Στήθος - πόδια κάντα με μηχανή (κουρευτική+ξυριστική). Ουτως ή άλλως πιστεύω μόνο για το καλοκαίρι το θές. Σε έναν άντρα δεν χτυπάει άσχημα η τριχοφυία σε πόδια και στήθος.
    το laser οχι απλα ποναει..εγω δακρυζω καθε φορα..ΣΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ..στους αντρες ποναει γιατι? γιατι εχουμε 10πλασιες τριχες και 10 φορες πιο σκληρες!επισης, οι γυναικες νιω8ετε πολυ λιγοτερο τον πονο απο τους αντρες..εγω κανω εδω και ενα χρονο..δεν μειωνοντε οι τριχες οπως νομιζα..

    αν πας και ρωτησεις σε ποσα ραντεβου θα μου φυγουν και σου πουν σε 8 πχ ειναι ψεμματα!! αυτο να ξερετε οποιος ενδιαφερεται.. αναλογα τον τυπο του δερματος,της τριχας,το ποσο τακτικα πας και τις "χτυπας"..παιζουν πολλα ρολο

    παντως ειναι πανακριβο και εγω που εχω κανει 5-6 φορες δεν εχω δει μειωση..απλα για ενα μηνα δεν εχεις τπτ..

    αα και παιζει ρολο πολυ το σημειο που κανεις..στα ποδια πχ φευγουν πολυ πιο ευκολα..στην πλατη μπορει να μην φυγουν καν και να γινεις αρκουδα..ειδικα αν ειναι χνουδακι..
    ANNA CHAVDAROVNA και τα μυαλα στα καγκελα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-01-10 13:17 #244
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο albertob30 Εμφάνιση μηνυμάτων
    το laser οχι απλα ποναει..εγω δακρυζω καθε φορα..ΣΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ..στους αντρες ποναει γιατι? γιατι εχουμε 10πλασιες τριχες και 10 φορες πιο σκληρες!επισης, οι γυναικες νιω8ετε πολυ λιγοτερο τον πονο απο τους αντρες..εγω κανω εδω και ενα χρονο..δεν μειωνοντε οι τριχες οπως νομιζα..

    αν πας και ρωτησεις σε ποσα ραντεβου θα μου φυγουν και σου πουν σε 8 πχ ειναι ψεμματα!! αυτο να ξερετε οποιος ενδιαφερεται.. αναλογα τον τυπο του δερματος,της τριχας,το ποσο τακτικα πας και τις "χτυπας"..παιζουν πολλα ρολο

    παντως ειναι πανακριβο και εγω που εχω κανει 5-6 φορες δεν εχω δει μειωση..απλα για ενα μηνα δεν εχεις τπτ..

    αα και παιζει ρολο πολυ το σημειο που κανεις..στα ποδια πχ φευγουν πολυ πιο ευκολα..στην πλατη μπορει να μην φυγουν καν και να γινεις αρκουδα..ειδικα αν ειναι χνουδακι..
    To λειζερ δεν ενδύκνειται για χνούδι γιατί το αγριευει πολύ.
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-01-10 15:19 #245
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mantus3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν στα 16 σας βαζεις ξυραφι στα 25 τι θα κανεις???
    αλλαγη φυλου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 11-01-10 15:49 #246
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    ρε μανο, ρε μανο....... αν απαντήσει επιθετικά θα σας στείλω στα χαλικια να σκοτωθείτε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-01-10 16:10 #247
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINI 144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε μανο, ρε μανο....... αν απαντήσει επιθετικά θα σας στείλω στα χαλικια να σκοτωθείτε.
    Ελα ρε παιδια δεν με εχετε μαθει περναω φαση μπλακ χουμορ δεν το γραφω για να προσβαλω καποιον.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-01-10 06:21 #248
    Το avatar του χρήστη No Cash

    Εγγραφή
    30-12-2008
    Περ.
    Athena
    Μηνύματα
    610
    Προεπιλογή
    lazer μακραν...

    ουτε ερεθισμοι ουτε ξυρισμα καθε 2η 3η μερα ουτε φαινονται μαυρακια... και καποια στιγμη μονιμο αποτελεσμα..


    το κοστος ειναι αρκετα τσουχτερο βεβαια... αλλα αξιζει κατα τη γνωμη μου...



    ο πονος ειναι υποφερτος τπτ φοβερο... ειδικα εαν εχεις κανει tattoo... δεν εχει καμια σχεση..
    stealin dealin killin
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-01-10 06:24 #249
    Το avatar του χρήστη No Cash

    Εγγραφή
    30-12-2008
    Περ.
    Athena
    Μηνύματα
    610
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sTeLaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικά στο στήθος και τη κοιλιά είναι πολύ λίγες, και ακόμη λιγότερες στη πλάτη.
    Εκτός αυτού κοστίζει ενώ με κερί θα μου βγει τελείως τσάμπα. 1 μηνα+ δε θα κρατήσει? Ε με 2 φορες έβγαλα όλο το καλοκαίρι!

    Θα δούμε... όταν ανεβάσω φωτογραφίες θα ζητήσω και την άποψη σας πάνω στο θέμα της αποτρίχωσης

    οταν βγαζεις την τριχα... και δεν την κοβεις.... βγαινει πιο αγρια.. κ παααρα πολυ πιθανο να πολλαπλασιαστει... εκει που ειχες 10 τριχες μετα να εχεις 15...

    αρκετος ερεθισμος και ΤΡΕΛΟΣ πονος..

    μια φορα εκανα κερι και το μετανοιωσα!!!δεν εχω πονεσει τοσο ουτε σε tattoo ποτε!

    lazer μακραν..
    stealin dealin killin
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-01-10 16:49 #250
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο No Cash Εμφάνιση μηνυμάτων
    οταν βγαζεις την τριχα... και δεν την κοβεις.... βγαινει πιο αγρια.. κ παααρα πολυ πιθανο να πολλαπλασιαστει... εκει που ειχες 10 τριχες μετα να εχεις 15...

    αρκετος ερεθισμος και ΤΡΕΛΟΣ πονος..

    μια φορα εκανα κερι και το μετανοιωσα!!!δεν εχω πονεσει τοσο ουτε σε tattoo ποτε!

    lazer μακραν..
    σε ποια σημεια του σωματος κανεις λασερ? και αν ναι ποσο καιρο?
    ANNA CHAVDAROVNA και τα μυαλα στα καγκελα
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-01-10 16:56 #251
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο albertob30 Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε ποια σημεια του σωματος κανεις λασερ? και αν ναι ποσο καιρο?
    Mπορείς να κάνεις σε όποιο σημείο του σώματος θέλεις.
    Χρειάζεται κάποιες επισκέψεις ώσπου να μην ξαναβγούν τρίχες.
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 12-01-10 21:58 #252
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    λοιπον παιδια. εγω προτηνω να παρετε αυτο το φαρμακο που ρηχνεις στα χορτα και δεν ξαναβγενουν ποτε. αλλα πριν, να παρετε μια κουρευτηκη μηχανη (ξερετε ε?αυτη του γκαζον) και να παρετε τα χοντρα πρωτα. χαχαχα!!!!!!
    πλακα κανω εεεε!!!!! μην το κανει καποιος!!!! ερε τι τραβαν και οι τριχοτοι:!!!!

    χαρα σε εμας που δεν εχουμε ουτε τριχα στο στηθος!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 12-01-10 22:31 #253
    Το avatar του χρήστη No Cash

    Εγγραφή
    30-12-2008
    Περ.
    Athena
    Μηνύματα
    610
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο -beba- Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mπορείς να κάνεις σε όποιο σημείο του σώματος θέλεις.
    Χρειάζεται κάποιες επισκέψεις ώσπου να μην ξαναβγούν τρίχες.

    οπως τα λεει η μπεμπα... δεν περναει πανω απο tattoo ομως σε περιπτωση που εχεις καπου..

    επισης εαν το αποφασισεις... πηγαινε σε καναν γιατρο της προκοπης... οχι σε laserline και τετοια...


    οσο πιο ανοιχτοχρωμο το δερμα σου και σκουροχρωμη η τριχα τοσο καλυτερα αποτελεσματα... μαυροι δεν μπορουν να κανουν και γενικα πολυ σκουροχρωμες επιδερμιδες..

    γι αυτο και ξεκινας νωρις εαν θελεις να προλαβεις το καλοκαιρι... τωρα πρεπει να ξεκινησεις με λιγα λογια εαν θες φετος να το παιξεις κονιορδος στην παραλια
    stealin dealin killin
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-01-10 02:12 #254
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο No Cash Εμφάνιση μηνυμάτων
    οπως τα λεει η μπεμπα... δεν περναει πανω απο tattoo ομως σε περιπτωση που εχεις καπου..

    επισης εαν το αποφασισεις... πηγαινε σε καναν γιατρο της προκοπης... οχι σε laserline και τετοια...


    οσο πιο ανοιχτοχρωμο το δερμα σου και σκουροχρωμη η τριχα τοσο καλυτερα αποτελεσματα... μαυροι δεν μπορουν να κανουν και γενικα πολυ σκουροχρωμες επιδερμιδες..

    γι αυτο και ξεκινας νωρις εαν θελεις να προλαβεις το καλοκαιρι... τωρα πρεπει να ξεκινησεις με λιγα λογια εαν θες φετος να το παιξεις κονιορδος στην παραλια
    κανω λασερ εδω και εναμιση χρονο περιπου..το εχω αναφερει πιο πανω.. το θεμα ειναι οτι δεν εχω δει καμια σημαντικη μειωση στις τριχες..απλα για ενα μηνα δεν εχω αλλα μετα σιγα σιγα βγαζω κανονικα..
    ANNA CHAVDAROVNA και τα μυαλα στα καγκελα
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 13-01-10 02:22 #255
    Το avatar του χρήστη No Cash

    Εγγραφή
    30-12-2008
    Περ.
    Athena
    Μηνύματα
    610
    Προεπιλογή
    τι να σου πω.... εγω δεν κανω παρα πολυ καιρο.. αλλα μια φιλη μου που κανει παντου.. πλεον πηγαινε μια φορα το χρονο για συντηρηση ας πουμε...

    η πρωην μου που εχει αρχισει εδω και λιγο καιρο... βγαζει πιο αδυναμες τριχες και σε καποια σημεια μονο χνουδι...


    σε δερματολογο πας και κανεις?


    μιας και δεν βλεπεις αποτελεσμα... αν θες σε πμ να σου προτεινω εκει που πηγαινει η πρωην αλλα και εγω.... θεωρειται απο τους καλυτερους στην αθηνα.... και νομιζω εχει τα καλυτερα μηχανηματα....

    δε χανεις τπτ να δοκιμασεις.... (στον καθε πελατη δεν μου κανει αποτριχωση τσαμπα ουτε ποσοστα παιρνω)
    stealin dealin killin
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 17 από 47 ΠρώτηΠρώτη ... 7151617181927 ... ΤελευταίαΤελευταία