Σελίδα 1 από 609 1231151101501 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 9134
  1. 10-08-09 23:52 #1
    Προεπιλογή Γενικες ερωτησεις για συμπληρωματα
    Απο πολλα παιδια ποθ συζηταμε,ολοι μασ εχουμε τισ ιδιεσ αποριεσ περι συμπληρωματων κτλ..
    πολλοι απο μασ δε τα εμπιστεβομαστε λογω φημων κτλ,
    ποιοσ ο κυριοσ σκοποσ τουσ?ποτε τα παιρνεισ,τι ποσοτητεσ,εχουν παρενεργιεσ στη υγεια?σε τι βοη8αν?
    ειναι κυριεσ αποριεσ απο μενα και αλλα παιδια..
    ευχαριστω για το χρονο σας
     

  2. 11-08-09 00:16 #2
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Giannis9 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο πολλα παιδια ποθ συζηταμε,ολοι μασ εχουμε τισ ιδιεσ αποριεσ περι συμπληρωματων κτλ..
    πολλοι απο μασ δε τα εμπιστεβομαστε λογω φημων κτλ,
    ποιοσ ο κυριοσ σκοποσ τουσ? βοηθανε τους αθλητες
    ποτε τα παιρνεισ,οποτε θες αλλα υπαρχουν ωρες που ειναι must τι ποσοτητεσ,αναλογως το ατομο
    εχουν παρενεργιεσ στη υγεια? εξαρτατε σε τι βοη8αν?βοηθανε τους αθλητες
    ειναι κυριεσ αποριεσ απο μενα και αλλα παιδια..
    ευχαριστω για το χρονο σας

    κανε πιο συγκεκριμενες ερωτησεις για να παρεις πιο καλες απαντησεις η απλα κατσε διαβασε λιγο το φορουμ
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
     

  3. 11-08-09 13:50 #3
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Giannis9 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο πολλα παιδια ποθ συζηταμε,ολοι μασ εχουμε τισ ιδιεσ αποριεσ περι συμπληρωματων κτλ..
    πολλοι απο μασ δε τα εμπιστεβομαστε λογω φημων κτλ,
    ποιοσ ο κυριοσ σκοποσ τουσ?ποτε τα παιρνεισ,τι ποσοτητεσ,εχουν παρενεργιεσ στη υγεια?σε τι βοη8αν?
    ειναι κυριεσ αποριεσ απο μενα και αλλα παιδια..
    ευχαριστω για το χρονο σας
    Οι φημες ειναι αυτο που λεει και η λεξη φημες ,βασιζονται σε αβασιμες συνηθως υποθεσεις ημιμαθων ανθρωπων.Ο κυριος σκοπος τους προφανως ειναι το να σε βοηθησουν στην μυικη αναπτυξη κανοντας αυτο που λεει και το ονομα συμπληρωνοντας την διατροφη σου. Για τις αλλες ερωτησεις την απαντηση σου θα την παρεις στην ετικετα του εκαστοτε προιοντος.
     

  4. 26-08-09 14:02 #4
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή Γενικές ερωτήσεις για συμπληρώματα.
    ανοίγω αυτο το θέμα οπως το ανάλογο στην ενότητα τις διατροφής για νεους η'/και άπυρους, οπου μπορούν να κάνουν την τις ερωτήσεις τους χωρις να ανοίγουμε νεο θεμα,

    ιδίως για ερωτήσεις που δε χρειάζονται ''ειδική'' ανάλυση.............
     

  5. 26-08-09 14:05 #5
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BATISTA
    Γεια σου φιλε μου...
    Ειμαι 16 χρονων και θα ηθελα να μου πεις με ποια πρωτεινη θα δω πιο "φοβερα" αποτελεσματα...
    Μεσα στο χρονο !ΠΕΡΙΠΟΥ! ποσα κιλα μυικης μαζας περνει καποιος περνοντας προτεινη και με διατροφη+γυμναστηριο κτλ????
    Σκεφτομαι να παρω την προτεινη της ON PRO COMPLEX.
    PRO COMPLEX ή GOLD STANDARD 100%?????
    Και μαζι με πρωτεινη σκεφτομε λιποτροπικο για να χασω καποια κιλακια
    (Φυσικα πηγαινω γυμναστηριο+θα αρχισω διατροφη)
    Μου πρωτινεις κατι αλλο "ΕΣΕΙΣ" που τα ξερετε καλα αυτα!
    οσα φοβερα αποτελεσματα θα δεις απο το στήθος κοτόπουλου που ειναι 90% πρωτεΐνη αλλα τοσα φοβερά θα δεις και απο συμπλήρωμα πρωτεΐνης,
    πιστεύω να καταλαβαίνεις πως ειναι ακριβός το ιδιο πράγμα, το ενα σε κανονικη τροφη το αλλο σε σκονη απο γαλα κυριος.....................................

    διάβασε τις ανάλογες ενότητες του φορουμ για να καταλάβεις ακόμη καλύτερα.

    στο γραφω στο προφιλ και θα βαλω το ποστ και στις γενικες ερωτήσεις για συμπληρωματα για να τα διαβάζουν και αλλοι νεοι μη λεμε τα ιδια και τα ιδια συνέχεια.
     

  6. 26-08-09 15:22 #6
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Mπραβο Φωτη,χρειαζόταν αυτο το τόπικ,για μην γίνονται οφ τόπικ
    ποστς σε αλλα τόπικς.Παρακαλουνται όλα τα μελη να κανουν τις ερωτησεις γενικης φύσεως για συμπληρωματα σε αυτο το τοπικ !!Γίνεται sticky!!
     

  7. 26-08-09 15:38 #7
    Προεπιλογή ΠΡΙΝ ΤΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
    Καλησπερα παιδεια θα θελα τη γνωμη σας και να απαντησετε μονο οσοι θελετε να με βοηθησετε και οχι να μου πειτε να διαβασω τα αλλα θεματα του forum τα εχω διαβασει και χω παρει πολλες γνωμες απλα θελω να μου απαντησετε αποκλειστικα για το συμπληρωμα που θελω γιατι συνηθως τις ανακατεβουμε τισ απαντησεις..Λοιπον σε αυτο που ηθελα τη βοηθεια σας ειναι να μου πειτε τη συμπληρωμα να παιρνω πριν τη προπονηση για αυξηση αντοχης και δυναμης γιατι συνηθωσ παω αργα γυμνασητριο μετα απο δουλεια και οι δυναμεις μου με εχουν εγκαταληψει 1,5 μηνα τωρα παιρνω το black power και πριν επαιρνα το xplode και με ειχαν βοηθησει πολυ αλλα επειδη λετε πως τα νιτρικα δε κανουν καλα μηπως υοαρχει καποιο αλλο συμπληρωμα να με βοηθησει?Δεν ειμαι επαγγελματιας και δεν αναζητω πολυ δυνατα προιοντα αν και δυνατα να ειναι αν δεν περιεχουν απαγορευμενες ουσιες οι ουσιες επιβλαβες για το συκωτι δεν εχω προβλημα να τα παρω..Περιμενω τη βοηθεια σας...


    ****μεταφέρθηκε εδω για ευνοήτους λόγους****
     

  8. 27-08-09 22:12 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι φημες ειναι αυτο που λεει και η λεξη φημες ,βασιζονται σε αβασιμες συνηθως υποθεσεις ημιμαθων ανθρωπων.Ο κυριος σκοπος τους προφανως ειναι το να σε βοηθησουν στην μυικη αναπτυξη κανοντας αυτο που λεει και το ονομα συμπληρωνοντας την διατροφη σου. Για τις αλλες ερωτησεις την απαντηση σου θα την παρεις στην ετικετα του εκαστοτε προιοντος.
    μπορείτ να μου πείτε, αν θέλω να παραγείλω από εξωτερικό, κάποια πρωτεινη χρειάζεται να έχω πιστωτική κάρτα? Η διαδικασία εν συντόμως ποια είναι,θέλουν & προκαταβολή? τα έξοδα αποστολής πάνω κάτω? Συγκεκριμμένα αναφέρομαι σε *********************************
     

  9. 27-08-09 22:33 #9
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stephany Thes Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπορείτ να μου πείτε, αν θέλω να παραγείλω από εξωτερικό, κάποια πρωτεινη χρειάζεται να έχω πιστωτική κάρτα? Η διαδικασία εν συντόμως ποια είναι,θέλουν & προκαταβολή? τα έξοδα αποστολής πάνω κάτω? Συγκεκριμμένα αναφέρομαι σε ********************
    Το δευτερο που γραφεις (και θα στο σβησουν λογο χορηγων) το ξερω πολυ καλο.Κανε μια εγγραφη και θα δεις εκει ολες τις επιλογες τα γραφει ολα.Κανε κατι add στο cart σου και θα δεις τα payment options.
     

  10. 27-08-09 22:45 #10
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stephany Thes Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπορείτ να μου πείτε, αν θέλω να παραγείλω από εξωτερικό, κάποια πρωτεινη χρειάζεται να έχω πιστωτική κάρτα? Η διαδικασία εν συντόμως ποια είναι,θέλουν & προκαταβολή? τα έξοδα αποστολής πάνω κάτω? Συγκεκριμμένα αναφέρομαι σε *********************************
    έλεος ρε στεφανυ έλεος, το έχουμε πει 1000 φορες μη βάζετε λινκ....................

    πριν άνοιξες νεο θεμα και ρωτας για το xydroxycut (εκτος οτι το γραφεις λαθος xydroxicut) δεν ψαχνεις να δεις πως συζητηθεί 100 φορες στο φορουμ και αντε οκ δεν το σκέφτηκες, κανεις ερώτηση μονο με την ονομασία του προϊόντος και δε βαζεις ουτε συστατικά ουτε φωτογραφία του, οταν θελεις να βοηθηθείς βοήθα και εσυ λιγο την κατάσταση...........................................................

    εντιτ: ειναι και σε λάθος ενότητα......................................................................
     

  11. 28-08-09 01:37 #11
    Το avatar του χρήστη SATA

    Εγγραφή
    04-10-2008
    Περ.
    neo Faliro
    Μηνύματα
    13
    Προεπιλογή Υγρης μορφης πρωτεινης...
    καπου στο φορουμ διαβασα για πρωτεινες υγρης μορφης λεγοντας για ασχημη γευση αλλα καλυτερη αποροφητικοτητα ισχυει αυτο?κ αν ναι προτεινετε μου μερικες για να δοκιμασω....μια της all star ειχα δοκιμασει κ σαν μιλκο μου φανηκε!
    For the great day o wrath is coming..who shall be able to stand
     

  12. 28-08-09 08:08 #12

    Εγγραφή
    08-08-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    145
    Προεπιλογή
    η κρεατινη cell-tech ,mysletech κανει δουλεια ???α κ ποσο νερο αν πινεισ κρεατινη πρεπει την ημερα γιατι ακοθσα κατι για 5 λιτρα ισχιει???ευχαριστο
     

  13. 28-08-09 08:18 #13
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SATA Εμφάνιση μηνυμάτων
    καπου στο φορουμ διαβασα για πρωτεινες υγρης μορφης λεγοντας για ασχημη γευση αλλα καλυτερη αποροφητικοτητα ισχυει αυτο?κ αν ναι προτεινετε μου μερικες για να δοκιμασω....μια της all star ειχα δοκιμασει κ σαν μιλκο μου φανηκε!
    H διαφορα τους σε αποροφητικότητα δεν μπορεί να διαφερει ,εξαλλου και την κλασσικη σκόνη σε ρόφημα την μετατρέπουμε,δεν νομίζω ότι μπορεί να κανει την διαφορα...Αυτα τα προϊοντα έχουν βγει κυρίως για την ευκολία,παρε σεικερ,βαλε νερό,κουνα το,που δεν νομιζω ότι είναι καμια ιδιαιτερη διαδικασία..Και συνηθως οι υγρες είναι και τσιμπημενες στην τιμη....
     

  14. 28-08-09 08:23 #14

    Εγγραφή
    08-08-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    145
    Προεπιλογή
    καλησπερα ..εχω μια απορια οπιοσ μπορει ασ απαντηση ειλικρινα ομοσ...λοιπον εχο μια πρωτεεινη κ η συνιστωμενη δωση ειναι 2 σκουπ την ημερα ,αν εγω τορα πιο 5 ασ ποθμε σκουπ θα δω καλιτερο αποτελεσμα ??? η θα εχο καποια αλλη επιπτωση στο συκοτι ασ πουμε ποσο επικινδυνο ειναι αυτο ..???ευχαριστο
     

  15. 28-08-09 08:24 #15
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο liosis Εμφάνιση μηνυμάτων
    η κρεατινη cell-tech ,mysletech κανει δουλεια ???α κ ποσο νερο αν πινεισ κρεατινη πρεπει την ημερα γιατι ακοθσα κατι για 5 λιτρα ισχιει???ευχαριστο
    Το νερό σαν ποσότητα ισχύει.Εξάλλου η βασικη λειτουργια της κρεατίνης είναι να "σύρεται" μέσα στα μυϊκα κύτταρα, μεταφέρωντας νερό μέσα στο μυ.Ως αποτέλεσμα της άντλησης και συγκράτησης νερού στα μυϊκά κύτταρα, οι μύες «αισθάνονται» καλύτερα, ενώ φαίνονται και εμφανισιακά μεγαλύτεροι. λογικο δεν είναι να πινουμε παραπανω νερό;Το νερό είναι το πιο βασικο για τους αθλητες,5 λιτρα είναι πολύ φυσιολογικη λήψη..
    Όσο για τα προιοντα της Muscletech είναι πολυδιαφημιζόμενα,με υπερβολικο marketing και υποσχέσεις αλλά σαφως υπάρχουν πιο αξιόπιστες εταιρίες.(Optimum,Eas,Reflex κτλ).
    Αυτο δεν σημαινει ότι δεν θα σου δουλεψουν,δεν τις βγαζω αχρηστες,στα πρωτα μου χρόνια τις είχα δοκιμασει και με τα δεδομενα που μπορουσα να κρίνω τότε,με τον οργανισμο σαφως πιο παρθενο σε συμπληρωματα και χωρίς ιδιαιτερες απαιτησεις,μου είχαν δουλεψει...
    Σαφως όμως υπάρχουν πολλες εταιρίες που υπόσχονται λιγότερα αλλά με σοβαρα κ καθιερωμενα προϊοντα...
     

Σελίδα 1 από 609 1231151101501 ... ΤελευταίαΤελευταία