Σελίδα 1 από 7 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 95
  1. 24-02-10 07:46 #1
    Προεπιλογή Κρεατινη ή νιτρικο οξυ??
    Παιδια,τι ειναι καλυτερο για "φουσκωμα" και δινει επιπλεον δυναμη κατα την διαρκεια της προπονησης??
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-02-10 11:34 #2
    Προεπιλογή
    φιλε μου και τα δυο σου δινουν δυναμη..το νιτρικο θα σε τσιτωσει και θα σε βοηθησει να κανεις μια πιο δυνατη προπονηση αλλα η κρεατινη θα σε βοηθησει πολυ περισσοτερο να παρεις μυικα κιλα...για μενα το ιδανικο ειναι ο συνδιασμος αυτον τον δυο!!!π.χ superpamp250 και size on
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-02-10 11:45 #3
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mitsos Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε μου και τα δυο σου δινουν δυναμη..το νιτρικο θα σε τσιτωσει και θα σε βοηθησει να κανεις μια πιο δυνατη προπονηση αλλα η κρεατινη θα σε βοηθησει πολυ περισσοτερο να παρεις μυικα κιλα...για μενα το ιδανικο ειναι ο συνδιασμος αυτον τον δυο!!!π.χ superpamp250 και size on

    πολοι λενε οτι με μονο κρεατινη ειδαν διαφορα σε ενεργεια και φουσκοματα. εγω παλι ειδα καλητερα αποτελεσματα με φορμουλα οπως τα

    black powder
    superpump 250
    no-xplode
    no-shotgun

    για μενα το θεμα ειναι να εχεις δυναμη να φουσκοσεις και οχι να μαζευεις υγρα που απο αυτα θα χασεις το 75%+
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 24-02-10 11:46 #4
    Το avatar του χρήστη Arlond

    Εγγραφή
    09-09-2009
    Περ.
    koridallos
    Μηνύματα
    97
    Προεπιλογή
    no xplode
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 24-02-10 15:20 #5
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω παιδια. Και στα 2 παντως απο οτι εχω ακουσει χρειαζεται αφθονο νερο ε??
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 24-02-10 20:44 #6
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Νιτρικό οξύ; Ποιόν θες να κάψεις και θα πάρεις νιτρικό οξύ; Νιτρικό οξείδιο εννοείς...
    Πάρε μια καθαρή κρεατίνη καλύτερα που είναι και φθηνή, μπορεί να σε βολέψει, αν δε σε βολέψει πάρε μετά ΝΟ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 24-02-10 20:49 #7
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Machiavelli Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νιτρικό οξύ; Ποιόν θες να κάψεις και θα πάρεις νιτρικό οξύ; Νιτρικό οξείδιο εννοείς...
    Πάρε μια καθαρή κρεατίνη καλύτερα που είναι και φθηνή, μπορεί να σε βολέψει, αν δε σε βολέψει πάρε μετά ΝΟ.
    xaxaax το ιδιο σκεφτηκα και γω αλλα ειπα να μην το πω και βγω ο κακος παλι...

    παρτα και τα δυο
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 25-02-10 02:10 #8
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fumangus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια,τι ειναι καλυτερο για "φουσκωμα" και δινει επιπλεον δυναμη κατα την διαρκεια της προπονησης??
    κανε συνδιασμο και των δυο και δεν θα χασεις!
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 25-02-10 09:48 #9
    Το avatar του χρήστη Geo84

    Εγγραφή
    15-04-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    666
    Προεπιλογή
    Εγώ πάλι χωρίς κρεατίνη νιώθω και είμαι πιο δυνατός. Δουλεύω αντίθετα φαντάζομαι.

    Έχω δοκιμάσει και τα δύο μαζί (καθαρή κρεατίνη με γλυκούς χυμούς κτλ + superpump) Δεν κατάλαβα μεγάλες διαφορές εκτός από ένα μικρό πρήξιμο που και αυτό μπορεί να ήταν στη φαντασία μου. Το επόμενο βήμα μου θα είναι να δοκιμάσω φόρμουλα κρεατίνης μπας και κάνω λάθος στους υδατάνθρακες.

    Δεδομένου του ότι σε μένα αυτά δε κάνουν σχεδόν τίποτα μπορεί να σου δώσω λάθος εντύπωση και σε σένα να κάνουν όμως μη περιμένεις να σηκώνεις τα πάντα στο γυμναστήριο.
    "I'd keep going until I felt one more rep would rip the muscle from the bone."

    Tom Platz.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 25-02-10 11:32 #10
    Προεπιλογή
    Εγώ ψηφίζω κρεατίνη.
    Μάλιστα παίρνω μια της ΟΝ που έχει και BCAA και έχει και υδατάνθρακες και την πίνω μαζί με την πρωτείνη μετά την προπόνηση.
    Για τις μέρες που δεν πάω προπόνηση παίρνω 5 γραμμάρια μονουδρική κρεατίνη,στο πρωινό μου, χωρίς υδατάνθρακες που μου είχε περισέψει την προηγούμενη φορά που είχα πάρει κρεατίνη
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 25-02-10 12:31 #11
    Προεπιλογή
    παιδια εγω παιρνω κρε αλκαλινι τις olimp...σκεφτομαι να παρω 2 κουτια τι λετε μηπως ο κυκλος ειναι μεγαλος??καθε κουτι κραταει περιπου 3-4 εβδομαδες...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 25-02-10 16:58 #12
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gspyropo Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια εγω παιρνω κρε αλκαλινι τις olimp...σκεφτομαι να παρω 2 κουτια τι λετε μηπως ο κυκλος ειναι μεγαλος??καθε κουτι κραταει περιπου 3-4 εβδομαδες...
    Σου δουλεψε η κρε αλκαλιν?
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 27-02-10 22:25 #13
    Το avatar του χρήστη Arlond

    Εγγραφή
    09-09-2009
    Περ.
    koridallos
    Μηνύματα
    97
    Προεπιλογή
    crealkane tis olymp perno ke go eine voferi !


    ***Σου έχει γίνει επανειλημμένα σύσταση να γράφεις με ελληνικά. Την επόμενη φορά θα υπάρξουν κυρώσεις. ***Mods Team***
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-02-10 14:12 #14
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Απατη μεγιστη ειναι η krealkalyn.Ενα 20 τις εκατο τις μονουδρικης να σου δινει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 28-02-10 19:10 #15
    Το avatar του χρήστη Svein

    Εγγραφή
    29-05-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    887
    Προεπιλογή
    Ναι αλλα αποτι λενε χωρις νερα.... εχεις καμια καλύτερη ιδέα για το summer που θελουμε κοιλιακους?
    www.bodybuilding.gr The Name You Trust !!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 7 123 ... ΤελευταίαΤελευταία