PDA

Επιστροφή στο Forum : τωρινές φωτογραφίες



andag
18-08-10, 02:36
εδώ μερικές φώτο. η πρώτη ένα εξάμηνο πριν που ήμουν 5-6 κιλά παραπάνω (87). έτυχε να τα χάσω απο σπόντα γιατί είχα ένα θέμα υγείας και είπα να μην τα ξαναπάρω. στόχος μου τώρα σε συνδυασμό με το γυμναστήριο να ρίξω το ποσοστό λίπους στο 10%. ελπίζω στις επόμενες που θα ανεβάσω να το έχω πετύχει...


14986

14987

14988

14989

14990

seroyjem
19-08-10, 23:48
συνεχισε και θα τα καταφερεις!!!υπομονη θελει και αγαπη γι'αυτο που κανεις!!!!:weights::weights::weights:

Dreiko
24-08-10, 19:20
συνεχισε και θα τα καταφερεις!!!υπομονη θελει και αγαπη γι'αυτο που κανεις!!!!:weights::weights::weights:

+10000000:thumbup::thumbup:

jGod
24-08-10, 20:04
η αποψη μου ειναι οτι δν χρειαζεσαι γραμμωση γιατι δν εχεις κ μυες αρκετους να γραμμωσεις,το καλυτερο ειναι να πας για καθαρο ογκο..μη νομιζει οτι θα βαλεις λιπος αν το κανεις σωστα..

f-panos
24-08-10, 20:07
η αποψη μου ειναι οτι δν χρειαζεσαι γραμμωση γιατι δν εχεις κ μυες αρκετους να γραμμωσεις,το καλυτερο ειναι να πας για καθαρο ογκο..μη νομιζει οτι θα βαλεις λιπος αν το κανεις σωστα..

:thumbup:

DiKey
26-08-10, 22:58
η αποψη μου ειναι οτι δν χρειαζεσαι γραμμωση γιατι δν εχεις κ μυες αρκετους να γραμμωσεις,το καλυτερο ειναι να πας για καθαρο ογκο..μη νομιζει οτι θα βαλεις λιπος αν το κανεις σωστα..

συμφωνω απολυτα:thumbup:

Hercules
26-08-10, 23:25
η αποψη μου ειναι οτι δν χρειαζεσαι γραμμωση γιατι δν εχεις κ μυες αρκετους να γραμμωσεις,το καλυτερο ειναι να πας για καθαρο ογκο..μη νομιζει οτι θα βαλεις λιπος αν το κανεις σωστα..

ετσι ειναι..

andag
06-09-10, 20:35
μάγκες θα σας πώ τον πόνο μου... πιστεύω πως δε βάζω εύκολα όγκο! έχω 2 χρονάκια που πάω με διαλλειματα γυμναστήριο 2-3 φορές εβδομάδα και το τελευταίο εξάμηνο και 3 φορές kick boxing εβδομάδα που για όποιον ξέρει σε φτιάχνει. διατροφή συνηθισμένη δεν μπορώ να πώ οτι πρόσεχα απλά δεν τρώω συχνά junk. δεν μπορώ να πώ οτι βλέπω μεγάλη βελτίωση όμως... τώρα έχω αρχίσει και ακολουθώ ένα πρόγραμμα διατροφής που βρήκα απο το mens health και είναι αυτο http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?p=234657#post234657 . αν έχει κανείς καμμία συμβλουλή για διατροφή προπόνηση ή οτιδήποτε για καλύτερα αποτελέσματα ευπρόδεκτη...

TheGame
06-09-10, 22:36
Παντως,αν θες να ασχοληθεις σοβαρα με κικ μποξιν,κανε κυκλικη προπονηση,που θα σκοπευει στη μυικη τονωση.Ειδαλλως κανε διατροφη ογκου και βαζε λιγα-λιγα κιλα. εισαι σε αρκετα καλη κατασταση,γιαυτο προσπαθησε να μην βαλεις αχρηστα κιλα πανω σου,τα οποια θα δυσκολευτεις να χασεις.Παντως εκ πειρας,σου λεω οτι γυμναστηριο με κικ μποξ δυσκολα θα σου δωσουν μυικο ιστο,ή αν σου δωσουν θα ναι λιγος,αλλα σιγουρα τα ωφελη που θα χεις θα ναι περισσοτερα απο το να κανες απλα βαρη.Εγω κανω Δευτερα/Τεταρτη/Παρασκευη 5-6.30 γυμναστηριο+7.30-9.00 κικ μποξ,και Τριτη/Πεμπτη γρηγορο περπατημα σε διαδρομο,ασκησεις με λαστοιχο και σκοινακι.

SPY
06-09-10, 23:58
μπραβο φιλε ,συνεχισε τις προσπαθειες σου και υπομονη...

SepTum
07-09-10, 01:33
Αν θες να βαλεις ογκο πρεπει να εχεις διατροφη ογκου,δηλ να παιρνεις παραπανω θερμιδες απο αυτες που καις.Μην κοιτας ορισμενους που ακομα και χωρις αυτη τη διατροφη εχουν αρκετους μυες.Ειναι απλα ετσι το σωμα τους. http://straighthealth.com/pages/guides/gainweight.html Δες εδω.Εχει αναλυτικα αρθα.(Μην ψαρωνεις με τις περιληψεις πρεπει να κλικαρεις στον τιτλο)

andag
14-09-10, 02:59
Αν θες να βαλεις ογκο πρεπει να εχεις διατροφη ογκου,δηλ να παιρνεις παραπανω θερμιδες απο αυτες που καις.Μην κοιτας ορισμενους που ακομα και χωρις αυτη τη διατροφη εχουν αρκετους μυες.Ειναι απλα ετσι το σωμα τους. http://straighthealth.com/pages/guides/gainweight.html Δες εδω.Εχει αναλυτικα αρθα.(Μην ψαρωνεις με τις περιληψεις πρεπει να κλικαρεις στον τιτλο)

πολυ ενδιαφέρον το άρθρο ευχαριστω ;)