PDA

Επιστροφή στο Forum : οι φωτο μου



seroyjem
19-08-10, 16:46
ειμαι 1,65μ υψος στα 70 κιλα!!!περιμενω αρνητικα και θετικα σχολια!!!ευχαριστω!!!


15039

15040


15041

15042

Vinn
19-08-10, 16:58
:shock: Παρα πολυ καλος φιλαρακι!!Συνεχισε ετσι!!:thumbup:

seroyjem
19-08-10, 17:07
σ'ευχαριστω παρα πολυ!!!

thanasis reaction
19-08-10, 17:16
μπραβο κ απο μενα!!!πολυ μα παρα πολυ καλος!!γραψε μας διατροφη,προπονηση,συμπληρωματα που πιθανως παιρνεις.

seroyjem
19-08-10, 17:28
σ'ευχαριστω και σ'ενα!!!λοιπον να ξεκινησω απο τα συμπληρωματα!!!πολυβιταμινη phd catalyst,πρωτεινη iso100 dymatize,αμινοξεα super amino 4800mg dymatize,τεστοστερονη halodrol της gaspari,λιποδιαλυτη thermobol και καρνιτινη φαρμακειου!!!!

Titanium
19-08-10, 17:28
Τι εχεις κανει ρε παληκαρι:clap::clap::clap::clap:
Μπραβο μηλαμε εχεις κανει φοβερη δουλια:shock:

silk
19-08-10, 17:33
φιλε εισαι και στα κυβικα μου, ρε τι εφτιαξες εκει?πολυ καλος.

sogoku
19-08-10, 17:33
Απιστευτος κατεβαινεις σε αγωνες?

thanasis reaction
19-08-10, 17:46
σ'ευχαριστω και σ'ενα!!!λοιπον να ξεκινησω απο τα συμπληρωματα!!!πολυβιταμινη phd catalyst,πρωτεινη iso100 dymatize,αμινοξεα super amino 4800mg dymatize,τεστοστερονη halodrol της gaspari,λιποδιαλυτη thermobol και καρνιτινη φαρμακειου!!!!

αυτα φτιαξτα στα αναλογα ποστ.συμπληρωματα,διατροφη.προπονηση.

seroyjem
19-08-10, 17:56
δεν εχω κατεβει σε αγωνα!!!η διατροφη που κανω ειναι
πρωινο πρωτεινη και αμινοξεα με πολυβιταμινη
δεκατιανο πατατα με κοτοπουλο,3 ασπραδια αυγο,σαλατα και 1 μηλο
μετα την προπονηση πρωτεινη με αμινοξεα
μεσημεριανο τονο με πατατα,σαλατα και 1 μηλο
βραδυνο πατατα με κοτοπουλο,3 ασπραδια αυγο,σαλατα και 1 μηλο
πριν τον υπνο πρωτεινη και αμινοξεα
την κυριακη το μεσημερακι κανω ενα γευμα ελευθερο οτι θελω εγω!!!

dio32
19-08-10, 20:50
ποσα χρονια προπονηση κανεις?

seroyjem
19-08-10, 21:19
3 χρονια γυμναζομαι καλα!!!γυμναζομουν και πιο μικρος αλλα οχι τοσο σοβαρα...

beefmeup
19-08-10, 21:24
δεν εχω κατεβει σε αγωνα!!!η διατροφη που κανω ειναι
πρωινο πρωτεινη και αμινοξεα με πολυβιταμινη
δεκατιανο πατατα με κοτοπουλο,3 ασπραδια αυγο,σαλατα και 1 μηλο
μετα την προπονηση πρωτεινη με αμινοξεα
μεσημεριανο τονο με πατατα,σαλατα και 1 μηλο
βραδυνο πατατα με κοτοπουλο,3 ασπραδια αυγο,σαλατα και 1 μηλο
πριν τον υπνο πρωτεινη και αμινοξεα
την κυριακη το μεσημερακι κανω ενα γευμα ελευθερο οτι θελω εγω!!!

φιλε εισαι αψογος..

αλλα παλικαρισσα τωρα(που ειχε γραψει καποτε κ ο τζορτζ),αυτη ειναι η διατροφη σου?

noz1989
19-08-10, 21:29
3 χρονια γυμναζομαι καλα!!!γυμναζομουν και πιο μικρος αλλα οχι τοσο σοβαρα...
3 χρονια μονο????:shock:

Συνηθως, τετοια σωματα, θελουν 5+ χρονια σοβαρης προπονησης, διατροφης!

Πολυ καλος παντως!

savage
19-08-10, 21:34
Το αποτελεσμα που βλεπω ειναι παρα πολυ καλο!!!Θα ελεγα τρομερα καλο!!!
Εχεις δυνατοτητες για αγωνες σιγουρα

seroyjem
19-08-10, 21:42
την διατροφη αυτη την κανω κανενα 3μηνο για να γραμμωσω απο σεμπτεμβρη βαζω και ρυζι και μακαρονια και μπανανα και μπριζολα μοσχαρισια!!!!
το καλο ειναι οτι ειμαι κοντος 1,65 και οτι κανω φαινεται κατευθειαν!!!εν το μεταξυ απο τα 19 μεχρι και τα 24 εκανα δουλειες οπως οικοδομη,πλακακια και αποθηκαριος και πηγαινα και γυμν. και τοτε αλλα οχι τοσο σοβαρα οπως τα τελευταια 3 χρονια,ολα παιζουν τον ρολο τους...!!!!

Silver
19-08-10, 22:00
ειμαι 1,65μ υψος στα 70 κιλα!!!περιμενω αρνητικα και θετικα σχολια!!!ευχαριστω!!!


15039

15040


15041

15042


TA λογια ειναι περιττα.... Ευγε!!!!!

Dave
19-08-10, 22:45
3 χρονια γυμναζομαι καλα!!!γυμναζομουν και πιο μικρος αλλα οχι τοσο σοβαρα...
Τι κυκλους εχεις κανει?

seroyjem
19-08-10, 22:49
μιλαμε ελευθερα γι'αυτα??ρωταω γιατι δεν γνωριζω,σημερα γραφτηκα.....

Polyneikos
19-08-10, 22:50
OXI

seroyjem
19-08-10, 22:53
polyneikos σε ευχαριστω πολυ!!!!:thumbup:

Polyneikos
19-08-10, 22:55
Πολυ καλη δουλεια παντως,συγχαρητηρια,εισαι όπως πρεπει!!:clap::thumbup:

Antonis Giannoulis
19-08-10, 23:54
Μπραβο σου εισαι πολυ καλος και εις ανωτερα..

thegravijia
19-08-10, 23:54
την διατροφη αυτη την κανω κανενα 3μηνο για να γραμμωσω απο σεμπτεμβρη βαζω και ρυζι και μακαρονια και μπανανα και μπριζολα μοσχαρισια!!!!
το καλο ειναι οτι ειμαι κοντος 1,65 και οτι κανω φαινεται κατευθειαν!!!εν το μεταξυ απο τα 19 μεχρι και τα 24 εκανα δουλειες οπως οικοδομη,πλακακια και αποθηκαριος και πηγαινα και γυμν. και τοτε αλλα οχι τοσο σοβαρα οπως τα τελευταια 3 χρονια,ολα παιζουν τον ρολο τους...!!!!
πες μας απο προπονηση τι κανεις ?
τι προγραμμα - ποσα κιλα παιζεις κτλ...

Mitsen
20-08-10, 00:49
:shock:Φιλε είσαι απίθανος! Bravo!
Μου φαίνονται λίγα 3 χρονια δουλειάς για τέτοιο αποτέλεσμα.

Όπως καi ναχει σκέψου να πάρεις μέρος σε αγώνες είσαι σε πολύ καλο δρόμο:thumbup:

dio32
20-08-10, 00:56
παρα πολυ καλος εισαι,μπραβο.
αλα χωρις παρεξηγηση εχεις βαλει φαρμακο,εκτος την πολυ καλη διατροφη που κανεις μονο που δεν αρκει μονο διατροφη εχεις βαλει φαρμακο στανταρ.

Titanium
20-08-10, 01:22
παρα πολυ καλος εισαι,μπραβο.
αλα χωρις παρεξηγηση εχεις βαλει φαρμακο,εκτος την πολυ καλη διατροφη που κανεις μονο που δεν αρκει μονο διατροφη εχεις βαλει φαρμακο στανταρ.

Χωρης παρεξιγιση φιλε αλλα το τη περνει ο καθενας ειναι δικο του θεμα...και στο κατω κατω τα εχουμε πει χιλιες φορες σε αφτο το φορουμ, δεν ειπαρχει τουμπανοχορτο η μαγικο χαπι..το παλικαρει φενετε οτι εχει κανει φοβερει δουλια με οτι και να συνεπαγετε αυτο...;)

dio32
20-08-10, 08:10
ο καθενας περνει οτι θελει,αλα δεν μου αρεσει ορισμενοι,δεν λεω συγκεκριμενα για το παλικαρι που εμφανιζοντε+το παιζουν καθαροι ενω εχουν κανει ποσους κυκλους.οπως δεχεσε τα θετικα σχολια ετσι πρεπει να δεχτεις+την κριτηκη.εξαλου οσο+διατροφη+σκληρη προπονηση να κανεις,το αποτελεσμα που εχει το παλικαρι χωρις φαρμακο δεν το πετυχαινεις.αυτη ειναι η προσωπικη γνωμη μου

Polyneikos
20-08-10, 08:20
Πριν αναγαγουμε κανενα μεγαλο ζητημα και για να μην φερνουμε σε δυσκολη θεση τους topics starters δεν είναι κατακριτεο να εχουν χρησιμοποιηθει εργογονες ουσίες.Απο εκει και περα ,ετσι κι αλλιως ,δεν θα μπορουσαν να αναφερθουν περισσοτερα στοιχεια ανοικτα στο φόρουμ,όπως ρωτηθηκε και μερικα ποστς νωρίτερα.
Οποτε απλα κρίνουμε φωτογραφίες,δεν νομίζω ότι πρεπει να επεκτεινομαστε σε κατι περισσότερο.
Δεν δικαζεται κανεις εδω για τις επιλογες του.:thumbup:

giorgospet
20-08-10, 08:44
Πιστεύω ότι θα έπρεπε να υπάρχει διαχωρισμός όπου οι natural να ποστάρουν φωτογραφίες. Προσωπικά δεν πρόκειται να δώσω συγχαρητήρια σε κανέναν που χρησιμοποιεί ασσ, για την επιτυχία του, εκτός και αν ασχολείται με τον πρωταθλητισμό.
Συγνώμη φίλε μου , δεν έχω τίποτα μαζί σου , έχω όμως με το φάρμακο.

Polyneikos
20-08-10, 08:51
Το φορουμ δεν προκειται ποτε να χωριστει σε νατουραλ και μη αθλητες,πόσο μαλιστα να γίνουν και ειδικες κατηγορίες.Οποιος εχει ματια βλέπει,ας μην συνεχισουμε παρακαλω τα οφ τόπικ,βαριεμαι πρωι πρωι να μεταφερω ποστς:P

mg_24
20-08-10, 10:40
ρε παιδια,το παληκαρι ποσταρε καποιες φωτογραφιες του,απλα..ουτε το επαιξε νατσουραλ,ουτε τιποτα...γιατι τοση φασαρια στην τελικη?
και στην τελικη για να φτασει καποιος σε αυτο το επιπεδο,δεν αρκει να παιρνει ΑΑΣ...ξερω ΠΟΛΥ κοσμο που παιρνει συχνα πυκνα,αλλα δεν εχουν την ποιοτητα αυτη,ουτε στα πιο τρελα τους ονειρα.

απο εμενα(αν και με εξιταρουν πιο πολυ οι επιδοσεις(πχ 1.7bw bench press)) respect :thumbup:

noz1989
20-08-10, 11:54
Ορισμενοι ειναι οτι να ναι εδω μεσα...

Μαλλον ξεχνανε οτι βρισκονται σε BBing forum!

seroyjem
20-08-10, 13:15
για το προγραμμα που ρωτησε καποιος φιλος,οταν ειμαι στην γραμμωση παιζω δισετ για κανενα 3μηνο και μετα επανερχομαι παλι στα κανονικα σετ!!!5 φορες πηγαινω γυμν. δευτερα-στηθος
τριτη -πλατη
τεταρτη-ξεκουραση
πεμπτη-ωμοι
παρασκευη-χερια
σαββατο-ποδια
κυριακη-ξεκουραση
:lift2hand::lift2hand::lift2hand:

thegravijia
20-08-10, 15:27
για το προγραμμα που ρωτησε καποιος φιλος,οταν ειμαι στην γραμμωση παιζω δισετ για κανενα 3μηνο και μετα επανερχομαι παλι στα κανονικα σετ!!!5 φορες πηγαινω γυμν. δευτερα-στηθος
τριτη -πλατη
τεταρτη-ξεκουραση
πεμπτη-ωμοι
παρασκευη-χερια
σαββατο-ποδια
κυριακη-ξεκουραση
:lift2hand::lift2hand::lift2hand:
τι κιλα παιζεις στις βασικες???

αρσεις - παγκο - σκουντ κτλ

seroyjem
20-08-10, 15:56
γενικα δεν παιζω πολλα κιλα!!!ειμαι και 70 κιλα...αρση θανατου με τεντωμενα ποδια παιζω 60 κιλα,πιεσεις παγκου για στηθος 80,χερια μπαρα ορθιος 50,ωμους smith 60!!!μεγαλυτερο ρολο παιζει να κανεις σωστα την τεχνικη παρα να φορτωνεις τα κιλα χωρις να τα εχεις!!!
μην βλεπεις το pitbull αλλο αυτο...:liftheavy:

Silver
20-08-10, 17:20
γενικα δεν παιζω πολλα κιλα!!!ειμαι και 70 κιλα...αρση θανατου με τεντωμενα ποδια παιζω 60 κιλα,πιεσεις παγκου για στηθος 80,χερια μπαρα ορθιος 50,ωμους smith 60!!!μεγαλυτερο ρολο παιζει να κανεις σωστα την τεχνικη παρα να φορτωνεις τα κιλα χωρις να τα εχεις!!!
μην βλεπεις το pitbull αλλο αυτο...:liftheavy:

αχχααχαχαχχααχαχαχχααχ:rolf::rolf::rolf::rolf:

manos_
20-08-10, 19:11
ρε παιδια,το παληκαρι ποσταρε καποιες φωτογραφιες του,απλα..ουτε το επαιξε νατσουραλ,ουτε τιποτα...γιατι τοση φασαρια στην τελικη?
και στην τελικη για να φτασει καποιος σε αυτο το επιπεδο,δεν αρκει να παιρνει ΑΑΣ...ξερω ΠΟΛΥ κοσμο που παιρνει συχνα πυκνα,αλλα δεν εχουν την ποιοτητα αυτη,ουτε στα πιο τρελα τους ονειρα.

απο εμενα(αν και με εξιταρουν πιο πολυ οι επιδοσεις(πχ 1.7bw bench press)) respect :thumbup:

γιατι το κομπλεξ και η αγαμια βαραει κοκινο και εχει και ζεστη.Οσο για το παιδι ωραιος μαν πολυ καλος ανεβα κιαλλο και μην δινεις βαση σε μικροτητες και ζηλειες.Κανε αυτο που γουσταρεις και μην υπολογιζεις κανεναν.

mg_24
20-08-10, 20:13
γιατι το κομπλεξ και η αγαμια βαραει κοκινο και εχει και ζεστη.Οσο για το παιδι ωραιος μαν πολυ καλος ανεβα κιαλλο και μην δινεις βαση σε μικροτητες και ζηλειες.Κανε αυτο που γουσταρεις και μην υπολογιζεις κανεναν.

+1.....προσωπικα εκτιμω πολυ περισσοτερο τον συνειδητοποιημενο τυπο που θα παρει ΑΑΣ γνωριζοντας τι παιρνει,ποσο παιρνει,γιατι το παιρνει,παρα τις συμπαθεις ομαδες ατομων που ειτε δαιμονοποιουν τα ΠΑΝΤΑ χωρις να εχουν ιδεα,ειτε παιρνουν ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ πλασσαρεται σαν ''συμπληρωμα'',επιμενοντας να χαρακτηριζουν τον εαυτο τους ως all time natural:rolf::rolf:

Titanium
20-08-10, 20:55
γιατι το κομπλεξ και η αγαμια βαραει κοκινο και εχει και ζεστη.Οσο για το παιδι ωραιος μαν πολυ καλος ανεβα κιαλλο και μην δινεις βαση σε μικροτητες και ζηλειες.Κανε αυτο που γουσταρεις και μην υπολογιζεις κανεναν.

:thumbup::thumbup::thumbup: +1000

seroyjem
21-08-10, 11:28
σας ευχαριστω παιδια!!!!
:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Dave
21-08-10, 19:26
Πριν αναγαγουμε κανενα μεγαλο ζητημα και για να μην φερνουμε σε δυσκολη θεση τους topics starters δεν είναι κατακριτεο να εχουν χρησιμοποιηθει εργογονες ουσίες.Απο εκει και περα ,ετσι κι αλλιως ,δεν θα μπορουσαν να αναφερθουν περισσοτερα στοιχεια ανοικτα στο φόρουμ,όπως ρωτηθηκε και μερικα ποστς νωρίτερα.
Οποτε απλα κρίνουμε φωτογραφίες,δεν νομίζω ότι πρεπει να επεκτεινομαστε σε κατι περισσότερο.
Δεν δικαζεται κανεις εδω για τις επιλογες του.:thumbup:
Τοτε δεν θα επρεπε να γραφει για διατροφη/συμπληρωματα/προπονηση σε αυτο το υποφορουμ/τοπικ.


Πριν αναγαγουμε κανενα μεγαλο ζητημα και για να μην φερνουμε σε δυσκολη θεση τους topics starters δεν είναι κατακριτεο να εχουν χρησιμοποιηθει εργογονες ουσίες
Γιατι ειναι μεγαλο ζητημα τα αας? μην κρυβομαστε πησω απο το δαχτυλο μας το bodybuilding ειναι αας.Γιατι μερικοι αρπαζοντε δεν το καταλαβαινω θα τον ρωτουσα για διατροφη και τα αλλα ,αλλα ηδη τα εγραψε.

Πιστεύω ότι θα έπρεπε να υπάρχει διαχωρισμός όπου οι natural να ποστάρουν φωτογραφίες. Προσωπικά δεν πρόκειται να δώσω συγχαρητήρια σε κανέναν που χρησιμοποιεί ασσ, για την επιτυχία του, εκτός και αν ασχολείται με τον πρωταθλητισμό.
Συγνώμη φίλε μου , δεν έχω τίποτα μαζί σου , έχω όμως με το φάρμακο.
Οχι τετοιες αποψεις δεν εχω αυτοι που περνουν αναβολικα μπορουν να κανουν και ποιο πολλες προπονησεις απο τους μη.
Εγω το βλεπω ισαξια οπως με την διατροφη και προπονηση οπως το ρωτησα ουτε βλεπω πουθενα το κακο να ρωτησεις.Μαλον δεν το ρωτησα καλα μιας και ξερω οτι δεν κανει να μηλαμε για συγκεκρημενες ουσιες εξω, ηθελα να ακουσω νουμερο κυκλων.



και για να μην φερνουμε σε δυσκολη θεση τους topics starters
ΓΙα ποιο λογω να ερθουν σε δυσκολη θεση? επειδη περνουν φαρμακα? ε και?
Οπως επωφελούνται μερικοι με το να μαθαινουν και να σχολιαζουν την διατροφη/προπονηση το ιδιο και με τα φαρμακα.
Αλλα απο την αντιδραση του ειναι σε πολυ καλο νοητικο επιπεδο δεν κρυβετε στην ντουλαπα οπως οι περισσοτεροι το ποιο αστειο ειναι οτι αλλους του πηραξε ποιο πολυ απο αυτον που αρχησε το τοπικ.


γενικα δεν παιζω πολλα κιλα!!!ειμαι και 70 κιλα...αρση θανατου με τεντωμενα ποδια παιζω 60 κιλα,πιεσεις παγκου για στηθος 80,χερια μπαρα ορθιος 50,ωμους smith 60!!!μεγαλυτερο ρολο παιζει να κανεις σωστα την τεχνικη παρα να φορτωνεις τα κιλα χωρις να τα εχεις!!!
Σκουωτ ποσα κανεις? φενετε να ειναι το καλυτερο σωματικο σου τμημα για αυτο ρωταω.

jGod
21-08-10, 20:24
το παλικαρι περαν του οτι εχει ενα πολυ ωραιο και συμμετρικο σωμα ειναι κ ακομπλεξαριστο κ αμεσως θελησε να απαντησει σχετικα με τους κυκλους του....οποτε μαλλον για αλλη μια φορα καποιοι βγαζετε κομπλεξ! που να ελεγε ειμαι natural δηλαδη..! φιλε συγχαρητηρια και καλη συνεχεια απο μενα..και ψηστο για αγωνες :):clap:

Polyneikos
21-08-10, 20:41
Τοτε δεν θα επρεπε να γραφει για διατροφη/συμπληρωματα/προπονηση σε αυτο το υποφορουμ/τοπικ.

Γιατι ειναι μεγαλο ζητημα τα αας? μην κρυβομαστε πησω απο το δαχτυλο μας το bodybuilding ειναι αας.Γιατι μερικοι αρπαζοντε δεν το καταλαβαινω θα τον ρωτουσα για διατροφη και τα αλλα ,αλλα ηδη τα εγραψε.

Οχι τετοιες αποψεις δεν εχω αυτοι που περνουν αναβολικα μπορουν να κανουν και ποιο πολλες προπονησεις απο τους μη.
Εγω το βλεπω ισαξια οπως με την διατροφη και προπονηση οπως το ρωτησα ουτε βλεπω πουθενα το κακο να ρωτησεις.Μαλον δεν το ρωτησα καλα μιας και ξερω οτι δεν κανει να μηλαμε για συγκεκρημενες ουσιες εξω, ηθελα να ακουσω νουμερο κυκλων.

ΓΙα ποιο λογω να ερθουν σε δυσκολη θεση? επειδη περνουν φαρμακα? ε και?
Οπως επωφελούνται μερικοι με το να μαθαινουν και να σχολιαζουν την διατροφη/προπονηση το ιδιο και με τα φαρμακα.
Αλλα απο την αντιδραση του ειναι σε πολυ καλο νοητικο επιπεδο δεν κρυβετε στην ντουλαπα οπως οι περισσοτεροι το ποιο αστειο ειναι οτι αλλους του πηραξε ποιο πολυ απο αυτον που αρχησε το τοπικ.
Σκουωτ ποσα κανεις? φενετε να ειναι το καλυτερο σωματικο σου τμημα για αυτο ρωταω.

Φιλε Dave ειναι θεμα διακριτικότητας και ευγενειας όταν ενα μελος ,καινουργιο μαλιστα,ποσταρει καποιες φωτογραφίες η πρωτη μας ερωτηση να είναι τι εχει παρει ή τι εχει βαλει,οπως εκανες εσυ.


Τι κυκλους εχεις κανει?
Εσενα δηλαδη η απορία σου ήταν τι κυκλους εχει κανει για ποιον λόγο;Από περιεργεια για να δεις τι τον έπιασε ή για να τους αντιγραψεις ;Ή για να δειξεις ότι κοβει το ματι σου κ τον καταλαβες;;Ακυρη ερωτηση.

Παρτε το χαμπαρι,δεν ειναι ταμπου για αυτους που κανουν χρήση,ξεκολλατε από αυτο,εγω όσους ξερω το λενε και το παραλενε,δηλαδη τι,θα ερθουμε εμεις από το φόρουμ να τους κανουμε νταντα κ να τους μαλωσουμε,ή θα τους κόψουμε το νερό από το αυλακι;
Απλα αυτες οι ερωτησεις είναι 2 φορες ασκοπες,1ον όπως ξανανεφερα όποιος εχει ματια βλεπει και 2ον εγω δεν πηγα να προστατευσω το παιδι γιατι ήταν ετοιμος να απαντησει αλλα και παλι θα τα διαγραφαμε γιατι δεν επιτρεπονται συζητησεις για αασ ανοικτα στο φόρουμ,αυτο είναι κανονας του φόρουμ,δεν εχει να κανει με την ενοτητα Φωτογραφιων.
Το μονο μεμπτο για μενα είναι όταν σκανε περιπτωσεις που λενε ειμαστε νατουραλ και προσεχουμε τη διατροφη και ειναι τιγκα στο φαρμακο,εκει σηκωνει να ρωτησεις ....
Τελωςπαντων το μαμησαμε το τοπικ του παιδιου παλι.

dhmhtrhs
21-08-10, 22:58
1000 συγχαρητηρια για το σωμα σου και 1001 συγχαρητηρια για την ειλικρινεια σου!!!βαλε και καμια φωτο απο πλατη αν θες!!επισης ποσο χρονων ειπαμε οτι εισαι??

CROCOJET
21-08-10, 22:59
Φίλε είχα γράψει σε ένα άλλο τοπικ "pictures or it didn't happen". Δεν είχα δει τις φωτο σου. Σορρυ

Τα λόγια είναι περιτά. Είσαι πάρα πολύ καλός!! :clap::clap::clap:

-beba-
22-08-10, 08:34
:shock::shock::shock::shock::shock:
Eίσαι καταπληκτικός!!!
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

seroyjem
23-08-10, 12:19
σας ευχαριστω πολυ παιδια!!!!
:thumbup::thumbup::thumbup:

manos_
23-08-10, 13:33
Φιλε Dave ειναι θεμα διακριτικότητας και ευγενειας όταν ενα μελος ,καινουργιο μαλιστα,ποσταρει καποιες φωτογραφίες η πρωτη μας ερωτηση να είναι τι εχει παρει ή τι εχει βαλει,οπως εκανες εσυ.


Εσενα δηλαδη η απορία σου ήταν τι κυκλους εχει κανει για ποιον λόγο;Από περιεργεια για να δεις τι τον έπιασε ή για να τους αντιγραψεις ;Ή για να δειξεις ότι κοβει το ματι σου κ τον καταλαβες;;Ακυρη ερωτηση.

Παρτε το χαμπαρι,δεν ειναι ταμπου για αυτους που κανουν χρήση,ξεκολλατε από αυτο,εγω όσους ξερω το λενε και το παραλενε,δηλαδη τι,θα ερθουμε εμεις από το φόρουμ να τους κανουμε νταντα κ να τους μαλωσουμε,ή θα τους κόψουμε το νερό από το αυλακι;
Απλα αυτες οι ερωτησεις είναι 2 φορες ασκοπες,1ον όπως ξανανεφερα όποιος εχει ματια βλεπει και 2ον εγω δεν πηγα να προστατευσω το παιδι γιατι ήταν ετοιμος να απαντησει αλλα και παλι θα τα διαγραφαμε γιατι δεν επιτρεπονται συζητησεις για αασ ανοικτα στο φόρουμ,αυτο είναι κανονας του φόρουμ,δεν εχει να κανει με την ενοτητα Φωτογραφιων.
Το μονο μεμπτο για μενα είναι όταν σκανε περιπτωσεις που λενε ειμαστε νατουραλ και προσεχουμε τη διατροφη και ειναι τιγκα στο φαρμακο,εκει σηκωνει να ρωτησεις ....
Τελωςπαντων το μαμησαμε το τοπικ του παιδιου παλι.

Tσαμπα χαλας το σαλιο σου μαν,το κομπλεξ ειναι αθεραπευτο το ιδιο και η κακια.

xstreeme
23-08-10, 15:24
Πες τα ρε φιλε μανο..Οτι δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια ;)