PDA

Επιστροφή στο Forum : Φωτογραφίες Mitsen



Mitsen
22-08-10, 15:48
Τον Ιούνιο που μας πέρασε είπα να βγάλω κάποιες φωτογραφίες κάπως ποιο... καλλιτεχνικές!
Έτσι και έκανα, πήγα σε ένα φωτογραφείο και έβγαλα τις παρακάτω photos που προσωπικά μου αρέσουν πολύ.
Ο κόπος άξιζε μιας και ο φωτογράφος κατάλαβε άμεσης το στιλ που ήθελα και μάλιστα μου πρόσθεσε σκιές έτσι ώστε να φαίνονται καλύτερα οι γραμμές του σώματος μου.

Δυστυχώς, μέσα στο καλοκαίρι έκανα ατασταλίες και λιπωσα. Αλλα είμαι πεπεισμένος μέσα στο χειμώνα να φτάσω σε ακόμα καλύτερο στάδιο:thumbup:

Σας τις παρεθετω για να με γνωρίσετε και καλύτερα. Όλες οι απόψεις/παρατηρήσεις ευπροδεκτες!:toast:
http://forum.bodybuilding.gr/picture.php?albumid=184&pictureid=1576http://forum.bodybuilding.gr/picture.php?albumid=184&pictureid=1573
http://forum.bodybuilding.gr/picture.php?albumid=184&pictureid=1574http://forum.bodybuilding.gr/picture.php?albumid=184&pictureid=1575
http://forum.bodybuilding.gr/picture.php?albumid=184&pictureid=1534

thanasis reaction
22-08-10, 15:52
μοντελο!!!!!ωραιος φιλε!!!

Vinn
22-08-10, 15:55
Ωραιος φιλαρακι!!!:thumbup::thumbup:

Eddie
22-08-10, 18:33
Καλοοοοος:thumbup::thumbup:

-beba-
22-08-10, 21:51
:clap::clap::clap::clap::clap:
Πάρα πολύ καλός.:bowdown::bowdown::bowdown:

beefmeup
22-08-10, 22:05
καλα ρε,που τις βλεπετε τις φοτο???

μπας κ τα πινετε ολοι μαζι στην ιδια ταβερνα??

-beba-
22-08-10, 22:07
καλα ρε,που τις βλεπετε τις φοτο???

μπας κ τα πινετε ολοι μαζι στην ιδια ταβερνα??

:shock::shock::shock:Σοβαρά μιλάς ότι δεν τις βλέπεις?

Eddie
22-08-10, 22:09
:shock::shock::shock:Σοβαρά μιλάς ότι δεν τις βλέπεις?

Αστον,εχει προβλημα λογο ηλικιας...:P

Vinn
22-08-10, 22:14
Αστον,εχει προβλημα λογο ηλικιας...:P

:rolf::rolf::rolf::rolf:

Mitsen
22-08-10, 23:19
καλα ρε,που τις βλεπετε τις φοτο???

μπας κ τα πινετε ολοι μαζι στην ιδια ταβερνα??

χάχα ρε beef τα μηνύματα σου είναι ένα k ένα!:rolf:

Πήγαινε στο profile μου, έχω κάνει ένα album και τις έχω όλες εκεί μέσα μετά γραψες πως σου φαίνονται

tommygunz
23-08-10, 00:44
Ωραίος Mitsen. :clap::clap:

Στόχοι? Θα μπεις σε όγκο από χειμώνα?

StefPat
23-08-10, 00:47
Μπράβο φίλε :)


χαχα σου'χει βάλει κι ταττού :P

GEORGEXX1
23-08-10, 00:48
εεε βεβαια, εναν ογκο τωρα τον ζηταει ο οργανισμος του.

πολυ καλος παιδαρε, λιγο την κυλιτσα κατω να προσεξεις(ατασθαλιες) ξερεις εσυ.

Mitsen
23-08-10, 01:15
παιδιά σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια!:thumbup:


Ωραίος Mitsen. :clap::clap:

Στόχοι? Θα μπεις σε όγκο από χειμώνα?
Εννοείται ότι θα μπω από το χειμώνα σε full όγκο, δεν το συζητώ!:weights::weights:


εεε βεβαια, εναν ογκο τωρα τον ζηταει ο οργανισμος του.

πολυ καλος παιδαρε, λιγο την κυλιτσα κατω να προσεξεις(ατασθαλιες) ξερεις εσυ.
όντως αυτές η ατασταλίες τις βρίσκω μπροστά μου σε κάθε δίαιτα, δυσκολεύομαι πολύ να χάσω λίπος από τι κοιλια και γενικά την περιφέρεια, αλλα λογικό

spyros Bodybuilding
25-08-10, 16:11
φιλε εχεις ακριβως το σωμα που σκεφτομουν γαματοοοο σωμα δεν ξερω αμα βαλεις και αλλο ογκο αλλα εμενα το σωμα αυτο ειναι που μου αρεσει :thumbup::thumbup::thumbup:

mg_24
25-08-10, 16:31
ποσα κιλα εισαι στις φωτογραφιες?υψος?

Mitsen
25-08-10, 16:50
Σε ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια.


φιλε εχεις ακριβως το σωμα που σκεφτομουν γαματοοοο σωμα δεν ξερω αμα βαλεις και αλλο ογκο αλλα εμενα το σωμα αυτο ειναι που μου αρεσει :thumbup::thumbup::thumbup:
Υπάρχουν πολλοί καλύτεροι, βεβαια το γούστο είναι καθαρά υποκειμενικό θέμα.
Ποτε δεν σταματας , ακόμα και όταν φτάνεις τους μακροπρόθεσμους στόχους βάζεις κιάλλους, κιάλλους και συνεχίζεις:weights::thumbup:


ποσα κιλα εισαι στις φωτογραφιες?υψος?
1,80 ύψος, 78 κιλά, 14,5% body fat

Έμαθα από εδώ μέσα, ότι ο καθρέφτης είναι αυτός που σου λέει πραγματικά πως είσαι. Τα πραπάνω είναι μονο νούμερα

DiKey
26-08-10, 22:57
Ωραιος mate :thumbup::thumbup:

Mitsen
26-08-10, 23:44
Ωραιος mate :thumbup::thumbup:

Σε ευχαριστώ ρε συνονόματε!
και εσύ bro είσαι κομμάτια!:thumbup:

DiKey
27-08-10, 14:21
Το καλουπι σου ειναι ετοιμο, δωσε πιο πολυ προσοχη στο προγραμμα που θα ακολουθησεις στο γυμν κ στην διατροφη κ θα σου ειναι πολυ ευκολο να κανεις μεγαλα πραγματα κ να δεις μεγαλη διαφορα :)

DiKey
27-08-10, 14:26
[QUOTΕ]1,80 ύψος, 78 κιλά, 14,5% body fat

Έμαθα από εδώ μέσα, ότι ο καθρέφτης είναι αυτός που σου λέει πραγματικά πως είσαι. Τα πραπάνω είναι μονο νούμερα[/QUOTE]

Θα συμφωνησω απολυτα πανω σε αυτο που λες! Κ εμενα οι μετρησεις μου μου λενε αλλα και αυτοι που με βλεπουν κ αυτο που βλεπω εγω δεν εχει σχεση! Οπως κ στο Thread μου που αναφερα οτι ειμαι γυρω στο 11% με 12% λοιπος ακετοι κ πιο εμπειροι γραψανε οτι ειμαι πιο κατω! Γιαυτο ο καθρεφτης δεν λεει ποτε ψεμματα! Κ οτι σου αρεσει πανω σου εκει θα το δεις κ οτι θελεις να βελτιωσεις!Συνεχισε κ 8α εισαι σουπερ το επομενο καλοκαρι :thumbup:

sogoku
27-08-10, 15:29
Μπραβο αγορι συνεχισε ετσι.Ξεκινα βαζε καλα κιλα

Mitsen
27-08-10, 17:09
[QUOTΕ]1,80 ύψος, 78 κιλά, 14,5% body fat

Έμαθα από εδώ μέσα, ότι ο καθρέφτης είναι αυτός που σου λέει πραγματικά πως είσαι. Τα πραπάνω είναι μονο νούμερα

Θα συμφωνησω απολυτα πανω σε αυτο που λες! Κ εμενα οι μετρησεις μου μου λενε αλλα και αυτοι που με βλεπουν κ αυτο που βλεπω εγω δεν εχει σχεση! Οπως κ στο Thread μου που αναφερα οτι ειμαι γυρω στο 11% με 12% λοιπος ακετοι κ πιο εμπειροι γραψανε οτι ειμαι πιο κατω! Γιαυτο ο καθρεφτης δεν λεει ποτε ψεμματα! Κ οτι σου αρεσει πανω σου εκει θα το δεις κ οτι θελεις να βελτιωσεις!Συνεχισε κ 8α εισαι σουπερ το επομενο καλοκαρι :thumbup:[/QUOTE]


Μπραβο αγορι συνεχισε ετσι.Ξεκινα βαζε καλα κιλα

Θα προσπαθήσω να βάλω όσο περισσότερα μυϊκά κιλά μπρός μέχρι το επόμενο καλοκαίρι.
Αυτή τη περίοδο προσπαθώ να προσαρμοστώ πάλι στο gym:(

Τόπαμε DiKey, ότι είσαι συναρμολογούμενος έτσι?:green:

gmalamos
03-09-10, 16:57
πολυ καλος ρε μεγαλε..

Tasos Green
04-09-10, 20:32
ωραιος man! Keep TRAIN HARD!:toast: