PDA

Επιστροφή στο Forum : ΥΓΡΑ αμινοξεα Stacker- ενοχληση



chris corfu
24-08-10, 00:01
Εδω και μια βδομαδουλα χρησιμοποιω τα υγρα αμινοξεα στακερ και απο οταν τα ξεκινησα παρατηρησα οτι καθε φορα που παω τουαλετα μυριζει σαν αμμωνια :shock: (εννοω την μυρωδια οπως πχ του FENISTIL που χρησιμοποιουμε για τσιμπηματα) και μου εχει κινησει την περιεργεια γτ δεν μου εχει ξανασυμβει κατι τετοιο.. καποια αλλη διαφορα-ενοχληση δεν εχω... τα εχει χρησιμοποιησει κανεις?? εχει παρατηρηθει κατι παρομοιο η κατι επιπλεον???

τα αμινοξεα ειναι τα παρακατω: http://www.x-tremestores.gr/216/eshop/DetailView.aspx?prod_id=3217&category=564

f-panos
24-08-10, 05:10
τα εχω χρησιμοποιησει πριν κανα χρονο, 3 φορες την ημερα(πριν το πρωινο-πριν την προπονηση κ μετα την προπονηση) παντα με πολυ νερο. Δεν ειχα προσωπικα κατι αναλογο η καποια αλλη ενοχληση.

chris corfu
24-08-10, 19:41
εγω τα χρησιμοποιω πριν την προπονηση και αμεσως μετα την προπονηση και ακομα συνεχιζεται αυτο.. χωρις καμια αλλη ενοχληση στο στομαχι ομως η κατι τετοιο, ακομα τουλαχιστον... και ειναι καθαρα απο αυτα γτ με το που τα αρχισα εμφανιστηκε αυτη η μυωδια..:unsure:

jGod
24-08-10, 19:43
ανυπαρκτες εταιριες..δεν κτλβαινω πως τις εμπιστευεσε.αλλη φορα για υγρα προτιμησε αλλες εταιριες οπως Optimum n. , dymatizei , twinlab

Surfer
24-08-10, 19:46
ανυπαρκτες εταιριες..δεν κτλβαινω πως τις εμπιστευεσε.αλλη φορα για υγρα προτιμησε αλλες εταιριες οπως Optimum n. , dymatizei , twinlab



Υπάρχει από το '95...Στην Ελλάδα δε τη ξέραμε...

seroyjem
24-08-10, 19:48
δεν ξερω γι,αυτα που λες αλλα εγω πριν κανεναν χρονο ειχα παρει τα αμινοξεα της on σε πρασινο κουτακι που ειναι σε χαπια και οποτε τα επινα με επιανε συχνοουρια!!!τα χειροτερα αμινοξεα που εχω παρει!!!

chris corfu
25-08-10, 23:13
ισα ισα που σαν αμινοξεα ειναι πολυ καλα τα στακερ, και twinlab και dymatize εχω δοκιμασει και αυτα παιρνω συνηθως τωρα για αμινο τησ Optimum γνωμη μου ειναι, μεινε μακρια... :thumbup: