PDA

Επιστροφή στο Forum : καινούργια αρχή!



n1kos_17
24-08-10, 01:01
Γειά σας παιδιά!Ξεκινάω γυμναστήριο απο εβδομάδα και ανεβάζω τις φωτογραφίες αυτές για να μου πείτε την άποψη σας στο τι πρόγραμμα να ακολουθήσω(γράμμωσης/όγκου). Είμαι 1.90, 85 κιλα και θα κάνω γυμναστηριο τα πρωινά διότι τα απογεύματα έχω προπονήσεις ποδοσφαίρου. Σκέφτομαι να κάνω όγκου άλλα έχω ένα πρόβλημα ότι δεν μου αρέσει να έχω λίπος και θέλω να κάψω και αυτο που έχω.

Devil Randime
24-08-10, 01:05
Βλέπω έχεις και εσύ αυτο το ''λύγισμα'' στη μέση... Ακριβως το ίδιο μου κανει και η δικιά μου μέση αν και παρατηρω πως μετα 1.5 μηνα γυμναστικη καπως μου εχει στρωσει εκει... Και η κοιλιά επίσης.. Εκτόμορφος είσαι?

ioannis1
24-08-10, 01:07
ολα φτιαχνονται με συστηματικη δουλεια και θεληση

Devil Randime
24-08-10, 01:09
ολα φτιαχνονται με συστηματικη δουλεια και θεληση

Καλα αυτο εννοείται.
Μου θυμιζει πολύ το σωμα μου αν και εγω δεν ειχα τοση κοιλιά. Παντως το παιδι οπως βλέπω εχει το προβλημα που εχω και γω ολιγον με τη μεση μου... Αυτο ειναι που δημιουργει και τη κοιλια βασικα...

n1kos_17
24-08-10, 01:10
Βλέπω έχεις και εσύ αυτο το ''λύγισμα'' στη μέση... Ακριβως το ίδιο μου κανει και η δικιά μου μέση αν και παρατηρω πως μετα 1.5 μηνα γυμναστικη καπως μου εχει στρωσει εκει... Και η κοιλιά επίσης.. Εκτόμορφος είσαι?

δέν ξέρω! βασικά παρόλο που παιζω ποδόσφαιρο δεν προσέχω πολύ την διατροφή μου και σαβουριάζω. πριν απο μερικα χρονια ήμουν υπέρβαρος και όταν αδύνατησα έκαψα και πολλούς μύες και το λίπος που έχει μήνει στην περιφέρεια είναι απο τότε.

Devil Randime
24-08-10, 01:12
Βασικα εγω βλεπω πως καμπουριαζεις λιγο. Γι'αυτο στο ειπα αυτο. Και εμενα ετσι ειναι η μεση μου. Με τη γυμναστικη στρωνει αυτο ομως σιγα - σιγα...

n1kos_17
24-08-10, 01:14
Βασικα εγω βλεπω πως καμπουριαζεις λιγο. Γι'αυτο στο ειπα αυτο. Και εμενα ετσι ειναι η μεση μου. Με τη γυμναστικη στρωνει αυτο ομως σιγα - σιγα...

ναι ίσως για αυτο ρωτάω επειδή εσείς ασχολείστε περισότερο καιρό τι προγραμμα μου προτίνετε να ακολουθήσω για να γραμμώσω και παράλληλα να αυξήσω την μυική μου μάζα?

Devil Randime
24-08-10, 01:17
Ψαξου στο φορουμ θα βρεις οτι θες. Απλα σου λεω πως αυτο που βλεπω στις φωτο (μιλαω για την κοιλιά) είναι απο το καμπουριασμα της μέσης , προβλημα το οποιο εχω και γω, οποτε στο λεω στα σίγουρα. Ψάξου στο ''Διατροφή'' θα βρεις ότι θες. Παντως μην ανησυχεις δεν εισαι και λαπάς... Θα στρωσεις με γυμναστικη...

gmalamos
24-08-10, 02:53
good luck αδερφε...

seroyjem
24-08-10, 14:28
με θεληση ολα γινονται!!!πρεπει να ξεκινησεις οπωσδηποτε να κανεις καλη διατροφη να βαλεις κανενα καλο κιλο πανω σου!!!θα σε βοηθησει πολυ να παρεις και μια πρωτεινουλα και αμινοξεα για αρχη και σιγα σιγα με υπομονη και επιμονη θα στρωσεις!!!κανε συχνα και καλα γευματα!!!