PDA

Επιστροφή στο Forum : Hell N.O. (Stacker2)



Senereison
24-08-10, 13:25
H STACKER 2 παρουσιάζει την πιο ισχυρή και αποτελεσματική φόρμουλα νιτρικού οξέος στον κόσμο. Το HELL N.O. είναι ισχυρότερο από οποιαδήποτε μορφή κούρασης στην προπόνηση. Πιο δυνατό από την μεγαλύτερη παραγωγή γαλακτικού οξέος.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=15128&stc=1&d=1282645727

Το HELL N.O. δεν είναι ένα βοήθημα για την προπόνηση. Είναι η ίδια η βάση της προπόνησης. Όταν οι φίλοι σου κάθονται στο σπίτι με ένα καφέ στο χέρι, εσύ εξαπολύεις επίθεση στα βάρη και τις μπάρες. Δεν είσαι το ίδιο και δεν πρέπει να τρέφεσαι το ίδιο.
Για πρώτη φορά στη ζωή σου θα δεις τόσο έντονες φλέβες στα χέρια σου. Για πρώτη φορά θα σηκώσεις κιλά που ούτε στον ύπνο σου δεν είχες φανταστεί. Για πρώτη φορά θα νιώσεις το αίμα σου να κοχλάζει και παρόλα αυτά για πρώτη φορά την επόμενη μέρα θα είσαι τόσο μα τόσο ξεκούραστος και έτοιμος για ακόμα μια μάχη.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=15129&stc=1&d=1282645733


Μόλις πείρα 3 δείγματα από το hell n.o θα το δοκιμάσω το βραδυ και θα σας πω εντυπώσεις αν και είμαι κατά τον νιτρικών....

Devil Randime
25-08-10, 04:47
Εντυπώσεις ???
Μεγαλη κουβεντα να λεει: '' Η ισχυρότερη φορμουλα νιτρικού οξέος στον κόσμο'' , οποτε αναμένουμε να ακουσουμε και τις εντυπώσεις σου σιγουρα...

deluxe
25-08-10, 12:11
Προφανως τα extreme το λενε αυτο για διαφημιστικους λογους. Κλασσικο φαινεται.

creatine pyruvate.. αχμ..

Οι οδηγιες τι τροπο ληψης προτεινουν; Εχει και υλεκτρολυτες μεσα, θα μπορουσε να πινεται και κατα τη διαρκεια.

Devil Randime
06-09-10, 17:40
Πηρα ενα δειγμα σημερα να το δοκιμασω πριν τη μπαλα. Θα τρεχω τα 100 μετρα πιο γρηγορα απο τον Γιουσειν Μπολτ και η δυναμη μου θα ειναι τιτανια σαν του Ατλα, θα βαραω τη μπαλα με δυναμη και ταχυτητα μεγαλυτερη του Roberto Carlos!!! Και θα ειμαι και ακουραστος! Χαχαχα :P
Για να δουμε τι ρολο βαραει και αυτη... χεχε ;)

Polyneikos
26-09-10, 18:15
Το δοκιμασα εγω.Πηρα 3 φακελακια.Γευση λεμονι,ΧΑΛΙΑ.Ενα πρασινο πραγμα,σαν να πίνεις το ξερατο του HULK.Ηθελα να το πιω γρηγορα να τελειωνει.
Mου δουλεψε παντως,καλο focus,εγρηγορση και ωραιο pumping στην προπονηση...Δεν ξερω αν θα μπω στην διαδικασια να παρω κουτι ολοκληρο αλλα τα φακελακια για τις δυσκολες μερες ειναι ιδανικα.

TEFAAtzis
27-09-10, 22:44
Πηρα και γω ενα δειγμα το Σαββατο πριν γυρισω Σαλονικα.Το δοκιμασα σημερα στα χερια.Δεν μου εδωσε κατι ουτε αισθανθηκα καμια διαφορα.Κιλα επαιξα τα ιδια περιπου που παιζω παντα εχοντας και μια βδομαδα ρεπο πριν.Ισως μου εδωσε λιγο καλυτερο πρηξιμο μονο.Με λιγα λογια αλλο ενα νιτρικο που δεν μου εκανε τπτ!!!

Dreiko
08-10-10, 19:37
Σημερα το δοκιμασα απο δειγμα,ειχα ποδια,η γευση ηταν μεταξυ calgonit,skip και ariel,μαλιστα οταν το επινα εβαλα τα γελια γιατι σε συνδυασμο με το χρωμα(πρασινο)θυμηκα τον πολυνεικο που ειχε πει για τον Hulk...Απο αποτελεσματα τωρα ειχα σχετικα καλα pumps...αυτο.....για μενα προσωπικα δεν αξιζει....υπαρχουν πολυ καλυτερα...

Marios1991
08-10-10, 21:33
Ρε παιδια αυτα τα νιτρικα βοηθουν και σε ποδοσφαιρικη προπονηση? Η αποκλιστικα για βαρη? Επειδη οταν παω προπονηση χρισημοποιω λιποδιαλυτες για να βγαζω ανετα την προπ!

Devil Randime
11-10-10, 17:55
Ρε παιδια αυτα τα νιτρικα βοηθουν και σε ποδοσφαιρικη προπονηση? Η αποκλιστικα για βαρη? Επειδη οταν παω προπονηση χρισημοποιω λιποδιαλυτες για να βγαζω ανετα την προπ!

το συγκεκριμενο σε βοηθαει πολυ αν εχεις μερες να πας τουαλετα ειναι μακραν οτι καλυτερο εχεις δοκιμασει στη ζωή σου. εχει και υπεροχη γευση που σε βοηθαει ΑΝΕΤΑ στην αφοδευση με τη μια. Κατι μεταξυ πυρηνικού αποβλήτου σε συνδυασμό SKIP με ARIEL... Καλό προϊόν!! :rolf:

Marios1991
11-10-10, 18:02
το συγκεκριμενο σε βοηθαει πολυ αν εχεις μερες να πας τουαλετα ειναι μακραν οτι καλυτερο εχεις δοκιμασει στη ζωή σου. εχει και υπεροχη γευση που σε βοηθαει ΑΝΕΤΑ στην αφοδευση με τη μια. Κατι μεταξυ πυρηνικού αποβλήτου σε συνδυασμό SKIP με ARIEL... Καλό προϊόν!! :rolf:

αχαχαχαχαχαχαχαχαχα :P +1

stelios025
11-10-10, 21:26
το συγκεκριμενο σε βοηθαει πολυ αν εχεις μερες να πας τουαλετα ειναι μακραν οτι καλυτερο εχεις δοκιμασει στη ζωή σου. εχει και υπεροχη γευση που σε βοηθαει ΑΝΕΤΑ στην αφοδευση με τη μια. Κατι μεταξυ πυρηνικού αποβλήτου σε συνδυασμό SKIP με ARIEL... Καλό προϊόν!! :rolf:

Είναι δηλαδή το πρώτο νιτρικό που σου εξασφαλίζει ξε-πρήξιμο, και όχι πρήξιμο! :green: Καλή φάση!

kolakos
12-10-10, 02:21
Εμενα παντως η γευση του μου αρεσε αρκετα....:unsure:μου 8υμισε κατι απο ζαχαρωτο-γλυκακι που ετρωγα μικρος αλλα δεν 8υμαμαι τι :thumbup: βεβαια οντως στο ανακατεμα γινεται ενα πρασινο υγρο που δεν σε ελκυει κιολα......

......σαν αποτελεσμα μου εκανε εντυπωση πως βοη8ησε αρκετα....τωρα δεν ξερω αν ειναι placebo effect αλλα η προπονα πηγε αρκετα καλυτερα απο τ προγραμματισμενο....

traffic
14-12-10, 20:04
Το Solero shots πρεπει να σου θύμισε!Ενα πραγμα σαν παγωτο με πρασινα μικρα μπαλακια!!Εγω το εχω δοκιμασει 2-3 φορες και το κατβάζω με κλειστή την μυτη!Διαφορα είδα μόνο στο στομαχι μου....με ενοχλουσε πολύ!Επισης την πρώτη φορα που το δοκίμασα με επιασε ενα τρελό κρασαρισμα μες την προπο,λαχανιαζα απ την 2η επαναληψη(εκανα ποδια) και ζαλιζομουν συνεχεια... :unsure:

LeoSake
15-12-10, 06:04
Είναι δηλαδή το πρώτο νιτρικό που σου εξασφαλίζει ξε-πρήξιμο, και όχι πρήξιμο! :green: Καλή φάση!

Φοβερός !
χαχαχαχα

SGP
23-12-10, 05:42
δοκιμασα μια δοση τν προυγουμενη εβδομαδα...βγηκε πιο ξεκουραστα η προπονηση σιγουρα..μικρη ανοδο που ηταν placebo σιγουρα..θα ηθελα να το δοκιμασω σε στα8ερη βαση αλλα τωρα πηρα το e-noxide..στο μελλον ισως

murder
08-02-12, 17:02
παιδες εγω που τ δοκιμασα για ενα 7ιμερο μου φανικε αρκετα καλο ....τσιτες δυναμη..περισσσοτερα κιλα..απο τν 2η 3η μερα αν θυμαμαι καλα ..πιστευω πωσ ειναι λιγο τσιμπιμενει τιμουλ:α( ...

mikrasiatis
16-02-12, 12:02
νΤΑΞ..... κανει δουλιτσα αν και απαισια γευση Απαισια λεμε......ιδιο με της extrifit...

muscleboy21
31-12-12, 12:42
an kai prokeitai gia palio post eipa na to ksethapsw mias kai etuxe na agorasw to sugkekrimeno pre workout prin 5 meres...h alitheia einai oti to agorasa mias kai itan to monadiko sto katasthma pou piga kai ithela opws dipote nitriko...me vash ta sustatika tou den perimena kai tipota idiaitero...exontas malista kai to nano vapor (perfomance) mexri prin apo ligo kairo....sthn ousia twra....to nitriko auto einai polu kalo mono apo apopsh priksimatos...ta priksimata tou einai para polu kala kai dinei kai entonh flevikotita..tha tolmousa na to valw sta polu kala apo thema pumping...alla ola ta alla einai xalia...kata thn diarkeia ths proponisis me epiase mia zalada entonh,ponokefalos kai eftasa sto shmeio na thelw na parathsw thn proponish...den mporousa na sugkentrwthw...(exw dokimasei apeira proionta autou tou eidous kai exv sunithisei thn kafeinh)..opote apo thn apopsh auth den tha to proteina......sta thetika to polu kalo priksimo pou einai sigouro oti dinei...

*** Γραφε με ελληνικους χαρακτηρες,ειναι κανονας του φορουμ.Mods Team ***

Stake
07-06-15, 22:49
είναι καλό αυτό ή όχι... έχετε κανένα καλό να μου προτείνετε;

storm68
09-06-15, 10:06
Προσωπικά δεν μου πήγε πολύ καλά.
Μου δημιουργούσε μία ανακατωσούρα στο στομάχι, όμως μπορει να είναι και υποκειμενικό.
Αντίθετα το άλλο προεξασκητικό της Stacker, το Rush, δεν μου δημιουργούσε αυτό το πρόβλημα και το ένοιωθα πολύ καλύτερο και σε αποτέλεσμα.

sobral
09-06-15, 11:45
είναι καλό αυτό ή όχι... έχετε κανένα καλό να μου προτείνετε;

Όπως λένε κ στις προηγούμενες σελίδες δεν έμειναν ευχαριατημένοι σαν πλειοψηφία, οπότε από αυτό παίρνεις μια γενική άποψη για το προϊόν. Το Rush από την ίδια εταιρία που ακούστηκε είναι μια καλή επιλογή. Αλλά επειδή έτσι γενικά δεν μπορούμε να προτείνουμε..πες μας λίγο αν έχεις δοκιμάσει άλλα pre-workouts και ποια σου έκατσαν καλύτερα, ώστε αναλόγως να σου προτείνω εγώ ή κάποιο άλλο μέλος.

ΑΘΛΗΤΗΣ
10-09-15, 13:25
Η Stacker λανσάρει μία βελτιωμένη εκδοχή αυτού του προεξασκητικού με καλύτερες γεύσεις και κάποιες διαφορές στη σύνθεση. Σας παρουσιάζουμε το νέο κουτί και το νέο πινακάκι συστατικών. Από σήμερα είναι διαθέσιμο στον ΑΘΛΗΤΗ.

97540
97541

Nive
10-09-15, 13:40
30gr ??? :white_fl:

ΑΘΛΗΤΗΣ
10-09-15, 14:21
30gr ??? :white_fl:

Στο προϊόν αυτό η Stacker ακολουθεί την «παλιά συνταγή» των προεξασκητικών και έχει συμπεριλάβει υδατάνθρακες. Σε αντίθεση με το RUSH Enraged (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?33035-Rush-Enraged-%28Stacker2-Europe%29&highlight=rush+enraged), το άλλο τους προεξασκητικό όπου βγαίνει σε μορφή concentrate, αυτό εξακολουθεί να είναι πιο «βαρύ» ανά δόση.
Σε σχετική ερώτηση που τους κάναμε μας είπαν ότι εξακολουθεί να υπάρχει ένα αρκετά μεγάλο κοινό που ζητάει αυτού του είδους τα προεξασκητικά, οπότε η εταιρία με τα δύο της σχετικά προϊόντα, προσπαθεί να προσεγγίσει και τις δύο κατηγορίες αθλητών. Για τις γεύσεις πάντως με μία πρώτη δοκιμή που κάναμε χθες, τις βρήκαμε πολύ βελτιωμένες.
Φυσικά ο κόσμος θα κρίνει…

Nive
10-09-15, 16:04
Ευχαριστώ για την απάντηση.:thumbup:

Spyrosktm
27-10-15, 19:48
Το πήρα πρόσφατα σε γεύση τρόπικαλ.
Η γεύση του δεν με τρέλανε και την άλλη φορά θα πάρω λεμόνι.
Σε αποτέλεσμα όμως μου πήγε πολύ καλά, πρηξίματα,focus κ.τ.λ. :thumbup:
Να πω ακόμα ότι στο τέλος της προπόνησης αισθανόμουν καλά χωρίς κρασαρίσματα κ.τ.λ.

ΑΘΛΗΤΗΣ
02-05-17, 13:01
Αυτές τις μέρες είναι σε προσφορά στον ΑΘΛΗΤΗ.
Δείτε το εδώ. (https://athlitis.gr/simpliromata/pre-workout/hell-n.o.-908g-stacker/)