PDA

Επιστροφή στο Forum : Ποιες εταιριες συμπληρωματων ΔΕΝ προτιματε;



NASSER
24-08-10, 13:35
Σαυτο το τοπικ θα ηθελα να αναφέρουμε ποιες εταιρείες δεν προτιμάμε και αν θελουμε να πουμε και το λογο, ωστε να εχουν όλοι μια πιο ολοκληρωμένη εικόνα.:green:
Εν μερη το τοπικ μπορει να εχει χιουμορ αλλα απο την αλλη ειναι σοβαρο να αναφερουμε προσωπικες εμπειρίες ή απογοητεύσεις απο συμπληρώματα.:)
Φυσικα δεν ειναι ολοι οι οργανισμοι το ιδιο για να αντιδρανε το ιδιο σε ενα συμπληρωμα και γιαυτό ίσως μερικές φορές δεν θα πρέπει να είμαστε απόλυτοι. ;)

Titanium
24-08-10, 14:18
Warrior lab complete whey σοκολατα....Δεν μου αρεσε η γευση και απο την στηγμη που αρχησα να πεινω μια myofusion καθε φορα που επινα την complete με επιανε κοψιμο....:pale:

Τ.Ε.Φ.Α.Α
24-08-10, 16:48
warriorlab complete whey γιατι οταν την πηρα για 1 φορα εβγαζα συνεχεια σπυρακια στην πλατη (μαλλον κατι αλλεργικο)! επισης muschletech γιατι ολα τα συμπληρωματα τους υποσχονται οτι θα γινεις jay cutler αμα τα παρεις,και ποιος ξερει τι ουσιες χρησημοποιει η εν λογω εταιρια?! ειδικα με muschletech ειμαι πολυ καχυποπτος και δεν εχω σκοπο να αγορασω συμπληρωματα της συγκεκριμενης εταιριας! εχω ενα σεικερ της muschletech που πανω γραφει με μεγαλα γραμματα mushletech=supplements that work και το work το χει με κοκκινη υπογραμμισμενη γραμμη!

Devil Randime
24-08-10, 16:52
Καλα η Warriorlab ειναι ''στρουμφάκια ή πράσινα άλογα εταιρια''. Η μια γλουταμινη που ειχα παρει δε πινοταν ουτε για αστειο σε κανενα χυμο ή νερο και για 1 μερα δε μπορουσα να καταπιω και συνεπως πηγε στα σκουπιδια, ενώ η Kre-Alkalyn της ίδιας εταιρίας μου δημιούργησε αλλεργικό εξάνθημα στη κοιλιά που εδω και 3 μέρες ακόμα να φύγει αν και ευτυχως εχει υποχωρήσει σημερα κάπως...
Βλεπω και αλλοι εχουν παθει τα ιδια με μενα οποτε εχουμε και αλλους στο club :P

Τ.Ε.Φ.Α.Α
24-08-10, 17:09
Devil Randime πες μας απτην αρχη οτι πηρες την kre-alkalyne της warriorlab γιατι και εγω με την πρωτεινη της συγκεκριμενης εταιριας ειχα ακριβως τα ιδια συμπτωματα δλδ φαγουρα και σπυρια στην πλατη! μολις την εκοψα και πηρα αλλη τοτε ημουν οκ!! φιλε Devil Randime εχω ανοιξει ολοκληρο θεμα για την αλλεργια που ειχα απτην protein tis warriorlab!

KATERINI 144
24-08-10, 17:10
muscletech για τις αθλιες διαφημίσεις της, οι οποιες ειναι του τυπου ''με την ταδε πρωτεΐνη ο ταδε αθλητής (επώνυμος) πηρε σε ενα μηνα 30 μυικά κιλά'',
είπαμε να δουλεύεις τον κόσμο αλλα όχι και έτσι.

Devil Randime
24-08-10, 17:12
Devil Randime πες μας απτην αρχη οτι πηρες την kre-alkalyne της warriorlab γιατι και εγω με την πρωτεινη της συγκεκριμενης εταιριας ειχα ακριβως τα ιδια συμπτωματα δλδ φαγουρα και σπυρια στην πλατη! μολις την εκοψα και πηρα αλλη τοτε ημουν οκ!! φιλε Devil Randime εχω ανοιξει ολοκληρο θεμα για την αλλεργια που ειχα απτην protein tis warriorlab!

Φιλε (το λεω και στον εαυτο μου αυτο) μην εμπιστευεσαι οποια εταιρια ειναι ιδιως τις ''φθηνες'' τυπου Warriorlab που και στο site να μπεις ειναι σα να μην υπαρχει αυτη η μαρκα. Εμενα προσωπικα η Muscletech δε με εχει πειραξει κανενα προιον της και γι'αυτο τη προτιμω. Αν εισαι αλλεργικος να προσεχεις με αυτα φιλος...

Surfer
24-08-10, 17:18
Με τίποτα, εδώ και αρκετά χρόνια, Muscletech και Dymatize. Στομαχόπονοι και με πήγαινε "σερπατίνα":unsure:

Τ.Ε.Φ.Α.Α
24-08-10, 17:27
μαλλον στον τιτλο πρεπει να προστεθει σε παρενθεση ΜYSCHLETECH! υποσχεται οτι θα γινεις cytler αυτη η εταιρια!! :P :rolf: :rolf: :rolf:

Dreiko
24-08-10, 19:05
muscletech διοτι δεν μ΄αρεσει να υποτιμουν τη νοημοσυνη μου πλασαροντας μου "υπερβολες"(καπως αλλιως θα το ελεγα αλλα εχε χαρη....)οχι πως ολες οι εταιριες δεν το κανουν λιγο πολυ αλλα "εντος των δικων μου οριων"...

koulisss
24-08-10, 19:20
gaspari συγκεκριμενα το λεω γιατο superpump τπτ απολυτος δεν μου εκανε οταν το δοκιμασα γιαυτο!!!

noz1989
24-08-10, 20:59
Επειδη η muscletech εχει υπερβολικες και μαρκετινγκιστικες διαφημησεις, αυτο σημαινει οτι εχει ασχημα προιοιντα??? Και η gaspari τα ιδια λεει! Δεν σημαινει κατι αυτο!

ps δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε συμπληρωματα της, απλα δεν μου κανει για ορθολογικο επιχειρημα αυτο!

dhmhtrhs
24-08-10, 21:36
χειροτερη απο την muscletech για μενα ειναι η six star(η οποια ειναι θυγατρικη της βεβαια)..ειχα δοκιμασει την πρωτεινη της και δεν πινοταν..ασε που με πηγαινε και νερο οποτε πηγαινα τουαλετα....

KATERINI 144
24-08-10, 21:41
Επειδη η muscletech εχει υπερβολικες και μαρκετινγκιστικες διαφημησεις, αυτο σημαινει οτι εχει ασχημα προιοιντα??? Και η gaspari τα ιδια λεει! Δεν σημαινει κατι αυτο!

ps δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε συμπληρωματα της, απλα δεν μου κανει για ορθολογικο επιχειρημα αυτο!εγραψε κανενας καπου πως ειναι μάπα τα προϊόντα της?

μου τη δινει που προσπαθεί να πλασάρει μια απλή μια πρωτεΐνη για σουπερ φάρμακο και γιαυτό τη σνομπάρω.

thanasis reaction
24-08-10, 21:41
τα προιοντα της ON,πολυ ακριβα κ αμφιβολου προελευσεως!θυμιζω κ το γεγονος με τις γνησιες πρωτεινες ξαφνικα!

giannis64
24-08-10, 22:03
αν μιλάμε για πρωτεΐνες αυτές στο κάθε είδος τους είναι σχεδόν όλες ίδιες!
συγκρίνοντας πρωτεΐνες με υδατάνθρακες (όγκου) και καθαρές (whey)

σε τιμή, γεύση, και διαλυτότητα αλλάζουν!!

στα αλλά προϊόντα άλλα είναι καλά και άλλα όχι γιατί σε άλλους δούλεψαν και σε άλλους όχι!!
να μιλήσουμε για έμπιστο προϊόν μάλλον είναι λίγο άκυρο μιας και θα έπρεπε να έχουν γίνει χημική έλεγχοι για να το διαπιστώσουμε!!

οπότε σαν αρχικό θέμα ας αναφέρουμε μόνο ποιες δεν μας άρεσαν προσωπικά σαν γεύση διαλυτότητα και τιμή!!

νομίζω έτσι θα ήταν και αντικειμενικές οι απόψεις όλων!!

Ramrod
24-08-10, 22:17
δε θα ήταν προτιμότερο να γίνει σε μορφή δημοσκόπησης?

NASSER
24-08-10, 22:23
αν μιλάμε για πρωτεΐνες αυτές στο κάθε είδος τους είναι σχεδόν όλες ίδιες!
συγκρίνοντας πρωτεΐνες με υδατάνθρακες (όγκου) και καθαρές (whey)

σε τιμή, γεύση, και διαλυτότητα αλλάζουν!!

στα αλλά προϊόντα άλλα είναι καλά και άλλα όχι γιατί σε άλλους δούλεψαν και σε άλλους όχι!!
να μιλήσουμε για έμπιστο προϊόν μάλλον είναι λίγο άκυρο μιας και θα έπρεπε να έχουν γίνει χημική έλεγχοι για να το διαπιστώσουμε!!

οπότε σαν αρχικό θέμα ας αναφέρουμε μόνο ποιες δεν μας άρεσαν προσωπικά σαν γεύση διαλυτότητα και τιμή!!

νομίζω έτσι θα ήταν και αντικειμενικές οι απόψεις όλων!!

Με αυτο το σκεπτικο ανοιξα το τοπικ. Δεν εχουμε λογο χαντακωσουμε καποιο προιον.


δε θα ήταν προτιμότερο να γίνει σε μορφή δημοσκόπησης?


Φιλε η απαντηση ειναι ακριβως απο πανω. Γιαυτο απεφυγα να το κανω σε μορφη δημοσκοπησης.

Devil
24-08-10, 23:37
εγραψε κανενας καπου πως ειναι μάπα τα προϊόντα της?

μου τη δινει που προσπαθεί να πλασάρει μια απλή μια πρωτεΐνη για σουπερ φάρμακο και γιαυτό τη σνομπάρω.


η πλακα ειναι οτι παλιοτερα μεσα σε αυτη την πρωτεινη ειχε φαρμακο :green:

συν το αλλο με το hydroxycut hardcore που το απεσυραν απο την αγορα

δεν ειναι να την εμπιστευσε και πολυ

deluxe
24-08-10, 23:43
Η muscletech εχει μεγαλη απηχηση στο εξωτερικο. Και λογικα τα προϊοντα της θα δουλευουν, για να ειναι στα top sellers. Απλα εδω τα εχουμε υποτιμησει λιγο.. Δε μου κανει εντυπωση. Αλλοι εβγαζαν θεους την "EAS", λολ..

Devil
24-08-10, 23:47
δεν νομιζω οτι εχει και τοσο τρελη απηχηση στο εξωτερικο

περα απο τους αρχαριους δεν πρεπει να την παιρνει κανενας

τουλαχιστον στα forum που βλεπω την κραζουν αγρια

dhmhtrhs
24-08-10, 23:49
Η muscletech εχει μεγαλη απηχηση στο εξωτερικο. Και λογικα τα προϊοντα της θα δουλευουν, για να ειναι στα top sellers. Απλα εδω τα εχουμε υποτιμησει λιγο.. Δε μου κανει εντυπωση. Αλλοι εβγαζαν θεους την "EAS", λολ..

μην ψαρωνεις με τα top sellers φιλε μου...οποια εταιρεια πληρωσει πιο πολλα αυτη βγαινει και με τα πιο top sellers προιοντα.....απλο marketing ειναι....δεν ειμαστε αμερικανακια εμεις!!!!

deluxe
25-08-10, 00:16
Δε νομιζω να ειναι ετσι.. Ενταξει δεν ειναι στα τοπ10, αλλα εχει 5 προϊοντα της στα τοπ50. Δεν ειναι και λιγο. Δλδ η Optimum και η BSN που ειναι στις πρωτες θεσεις, εχουν πληρωσει και αυτες;

Ramrod
25-08-10, 00:52
Φιλε η απαντηση ειναι ακριβως απο πανω. Γιαυτο απεφυγα να το κανω σε μορφη δημοσκοπησης.

Απλά θα μπορούσαμε να έχουμε μια γενικότερη εικόνα για τα ποσοστα, και απο κάτω να γράφουμε γιατί. Όπως στο τόπικ με τις προτιμήσεις.

Anyway :thumbup:


Η muscletech εχει μεγαλη απηχηση στο εξωτερικο. Και λογικα τα προϊοντα της θα δουλευουν, για να ειναι στα top sellers. Απλα εδω τα εχουμε υποτιμησει λιγο.. Δε μου κανει εντυπωση. Αλλοι εβγαζαν θεους την "EAS", λολ..

Παιδιά μπορεί να κράζουμε την Mtech κυρίως για τις πρωτεϊνες, τις διαφημίσεις και το Hydrocycut αλλά ξέρω άτομα που ασχολούνται με το BB σοβαρά και με τα συμπληρώματα και μου έχουν πει για συγκεκριμένα προϊόντα που δουλευουν. Αν θυμάμαι καλα για το cell-tech δεν έχω ακούσει τίποτα κακο, παρά μόνο καλά και ότι δουλευει πολύ καλά. Μη ξεχνάμε πως και το hydroxycut δούλευε, άσχετως που ήταν λιγάκι επικύνδυνο...:green:

KATERINI 144
25-08-10, 00:53
δεν νομιζω οτι εχει και τοσο τρελη απηχηση στο εξωτερικο

περα απο τους αρχαριους δεν πρεπει να την παιρνει κανενας

τουλαχιστον στα forum που βλεπω την κραζουν αγριαπροφανώς λογο των διαφημίσεων που λεγαμε θα την προτιμούν περισσότερο οι αρχάριοι.

Devil
25-08-10, 00:55
Απλά θα μπορούσαμε να έχουμε μια γενικότερη εικόνα για τα ποσοστα, και απο κάτω να γράφουμε γιατί. Όπως στο τόπικ με τις προτιμήσεις.

Anyway :thumbup:



Παιδιά μπορεί να κράζουμε την Mtech κυρίως για τις πρωτεϊνες, τις διαφημίσεις και το Hydrocycut αλλά ξέρω άτομα που ασχολούνται με το BB σοβαρά και με τα συμπληρώματα και μου έχουν πει για συγκεκριμένα προϊόντα που δουλευουν. Αν θυμάμαι καλα για το cell-tech δεν έχω ακούσει τίποτα κακο, παρά μόνο καλά και ότι δουλευει πολύ καλά. Μη ξεχνάμε πως και το hydroxycut δούλευε, άσχετως που ήταν λιγάκι επικύνδυνο...:green:

το cell-tech τι εννοεις δουλευει? τι ακριβως κανει?

μια κρεατινη ειναι με 75γρ dextrose μεσα

λογικο ειναι με τοσες θερμιδες να σου δινει κιλα

δλδ αμα κανεις load με αυτο το πραγμα εχεις 150γρ δεξτροζη στη διατροφη σου

και αλλα πραγματα δουλευουν αλλα εχουν αρκετα sides

beefmeup
25-08-10, 10:37
muscletech,eas.

ολα τα αλλα τα πινω.

dhmhtrhs
25-08-10, 10:48
Δε νομιζω να ειναι ετσι.. Ενταξει δεν ειναι στα τοπ10, αλλα εχει 5 προϊοντα της στα τοπ50. Δεν ειναι και λιγο. Δλδ η Optimum και η BSN που ειναι στις πρωτες θεσεις, εχουν πληρωσει και αυτες;
οχι μην το ξαναπεις αυτο....καλα μου αναφερεις αλλη μια ''μαρκα των πρωταθλητων" και αναρωτιεσαι αν εχει πληρωσει για διαφημιση η bsn????στο λεω με μεγαλη σιγουρια γιατι το ξερω οι λιστες των top φτιαχνονται παντα απο τα λεφτα που εχουν πεσει για διαφημιση για τα προιοντα...

dhmhtrhs
25-08-10, 10:49
το cell-tech τι εννοεις δουλευει? τι ακριβως κανει?

μια κρεατινη ειναι με 75γρ dextrose μεσα

λογικο ειναι με τοσες θερμιδες να σου δινει κιλα

δλδ αμα κανεις load με αυτο το πραγμα εχεις 150γρ δεξτροζη στη διατροφη σου

και αλλα πραγματα δουλευουν αλλα εχουν αρκετα sides

σωστος!!:thumbup::thumbup:

Surfer
25-08-10, 11:08
Πιστεύω ότι δε πρέπει να μπαίνουμε σε αναλύσεις τύπου "..γιατί εσένα δε σου αρέσει και γιατί εμένα μου αρέσει.." κτλ. Δε θα βγεί άκρη. Άλλη η εμπειρία η δικιά μου στα συμπληρώματα, άλλη του φίλου. Σαφώς η γνώμη κάποιου που ασχολείται χρόνια είναι βαρύνουσας σημασίας σε σχέση με κάποιον που κάνει μικρότερο διάστημα, αλλά ο καθένας για τους λόγους του δε του αρέσει ή του αρέσει κάτι (σωστοί ή λάθος λόγοι δε θα το εξετάσουμε εδώ).

NASSER
25-08-10, 23:45
Πιστεύω ότι δε πρέπει να μπαίνουμε σε αναλύσεις τύπου "..γιατί εσένα δε σου αρέσει και γιατί εμένα μου αρέσει.." κτλ. Δε θα βγεί άκρη. Άλλη η εμπειρία η δικιά μου στα συμπληρώματα, άλλη του φίλου. Σαφώς η γνώμη κάποιου που ασχολείται χρόνια είναι βαρύνουσας σημασίας σε σχέση με κάποιον που κάνει μικρότερο διάστημα, αλλά ο καθένας για τους λόγους του δε του αρέσει ή του αρέσει κάτι (σωστοί ή λάθος λόγοι δε θα το εξετάσουμε εδώ).


Δεν θελει πολυ μελετη ουτε εμπειρια να γραψεις πως δεν σαρεσε η γευση ή δεν σου εκατσε καλα στο στομαχι ή δεν δινεις τα χρηματα για ενα προιον.
Προσωπικα μου εχουν συμβει ολα...

Hercules
26-08-10, 00:41
δεν θα ξανατιμησω τις εξης warriolab,dymatize,απο muscletech θα ξαναεπαιρνα τις αμερικανικες εκδοσεις,αυτες που κυκλοφορουν εδω με τιποτα ξανα..

NASSER
26-08-10, 09:56
,απο muscletech θα ξαναεπαιρνα τις αμερικανικες εκδοσεις,αυτες που κυκλοφορουν εδω με τιποτα ξανα..


Εδω ανοιγει και ενα αλλο μεγαλο κεφαλαιο αυτου του τοπικ :thumbup: και δεν αναφερομαι μονο για την εταιρεια που αναφερει ο Hercules!

Devil
26-08-10, 16:11
τι εννοεις? τι διαφορες εχουν οι αμερικανικες απο αυτες εδω περα?

koulisss
26-08-10, 20:21
τι εννοεις? τι διαφορες εχουν οι αμερικανικες απο αυτες εδω περα?

Aπο τι ξερω τα αμερικανικα προιοντα εχουν και αλα πραγματα που δεν περναν εδω πχ οπως το anabolic halo εκει περιεχη yohibine ενω εδω την απαγορευουν αυτη ειναι οι διαφορα για εμενα!

Surfer
26-08-10, 20:26
Επίσης και οι γεύσεις αλλάζουν. Άλλα τα γλυκαντικά που επιτρέπουν στην Αμερική και άλλα στην Ευρώπη...(πχ. ΟΝ)

Niiick
26-08-10, 20:33
Τεραστιες διαφορες εχουν τα αμερικανικα απο αυτα που ερχονται εδω ή γενικα τα ευρωπαικα. Και ο νασερ και ο hercules εχουν δικιο και ειναι μεγαλο κεφαλαιο, αλλα μονο απο τη φαντασια τους δεν ειναι!

Και δεν ειναι μονο οτι θα λειπει στη καρτελα ενα συστατικο οπως παραπανω με το halo.

Πχ τα αμινοξεα της mt ή η nitrotech τα ιδια λενε στο καρτελακι τους ευρωπαικα και αμερικανικα αλλα ειναι μερα με τη νυχτα.

koulisss
26-08-10, 20:46
Τεραστιες διαφορες εχουν τα αμερικανικα απο αυτα που ερχονται εδω ή γενικα τα ευρωπαικα. Και ο νασερ και ο hercules εχουν δικιο και ειναι μεγαλο κεφαλαιο, αλλα μονο απο τη φαντασια τους δεν ειναι!

Και δεν ειναι μονο οτι θα λειπει στη καρτελα ενα συστατικο οπως παραπανω με το halo.

Πχ τα αμινοξεα της mt ή η nitrotech τα ιδια λενε στο καρτελακι τους ευρωπαικα και αμερικανικα αλλα ειναι μερα με τη νυχτα.

ποια οι διαφορα τους αφου γραφουν τα ιδια συστατικα τι αλλαζει??

deluxe
26-08-10, 23:06
Η Ids εχει βρεθει μουφα σε πολλα προϊοντα της. Αν και εχω κατι χαπακια καφεϊνης απο αυτη την εταιρια ( δεν εχουν βγει μουφα αυτα ), δε θα την ξαναπροτιμησω..

NASSER
26-08-10, 23:14
Τεραστιες διαφορες εχουν τα αμερικανικα απο αυτα που ερχονται εδω ή γενικα τα ευρωπαικα. Και ο νασερ και ο hercules εχουν δικιο και ειναι μεγαλο κεφαλαιο, αλλα μονο απο τη φαντασια τους δεν ειναι!

Και δεν ειναι μονο οτι θα λειπει στη καρτελα ενα συστατικο οπως παραπανω με το halo.

Πχ τα αμινοξεα της mt ή η nitrotech τα ιδια λενε στο καρτελακι τους ευρωπαικα και αμερικανικα αλλα ειναι μερα με τη νυχτα.


+1 :thumbup:
Η muscletech και eas για μια περιοδο κυκλοφορουσαν στην Ελλαδα τελειος μουφα!!! ΚΑι δεν ηθελε και πολυ προσπαθεια να καταλαβει καποιος πως κατι δεν παει καλα. Και το κακό ειναι πως τις προμήθευαν στον καταναλωτή μεγάλη αλυσίδα καταστημάτων με αθλητικά είδη και είδη διατροφής!
Περισσότερα θα πω στη συνεχεια του τοπικ :)

Devil
26-08-10, 23:46
σορρυ ρε παιδια αλλα μου λετε οτι στην ελλαδα πουλανε τα προιοντα της mt με διαφορετικα συστατικα απο αυτα που λεει η ετικετα?

deluxe
26-08-10, 23:48
Και εμενα δε μου στεκει αυτο..

sogoku
27-08-10, 01:28
Ηρακλης σοκολατα δεν κατεβαινε με τιποτα απο θευμα γευσης.Κατσικιλα φουλ.
Η βανιλια ακουσα ειναι πιο ανθρωπινη.

manos_
27-08-10, 03:25
Εγω σας ειχα πει οτι ειναι κινεζοντας ο κατλερ αλλα δεν μου δωσατε βαση.

NASSER
27-08-10, 09:27
Εγω σας ειχα πει οτι ειναι κινεζοντας ο κατλερ αλλα δεν μου δωσατε βαση.

Ποτε?? Που?? Πως??
Σε αδίκησαν παλίκαρε :rolf::rolf::rolf:

ΝΑι η αληθεια ειναι πως η muscletech γινοταν εισαγωγη απο Κίνα και τοσο το περιεχομενο οσο αι η συσκευασια δεν ηταν αντιπροσωπευτικα της εταιριεας.
Αν δεν κανω λαθος, η συσκευασια ειχε ελλείψεις στις ετικετες, ισως για να εχει πάτημα για δυκαιολογιες.
Φυσικα κανεις δεν θα ειχε παραπονο αν το περιεχομενο που καταναλώνεται δεν ηταν προβληματικό σε διαλυτότητα, γεύση και χώνεψη.

koulisss
27-08-10, 16:25
Ποτε?? Που?? Πως??
Σε αδίκησαν παλίκαρε :rolf::rolf::rolf:

ΝΑι η αληθεια ειναι πως η muscletech γινοταν εισαγωγη απο Κίνα και τοσο το περιεχομενο οσο αι η συσκευασια δεν ηταν αντιπροσωπευτικα της εταιριεας.
Αν δεν κανω λαθος, η συσκευασια ειχε ελλείψεις στις ετικετες, ισως για να εχει πάτημα για δυκαιολογιες.
Φυσικα κανεις δεν θα ειχε παραπονο αν το περιεχομενο που καταναλώνεται δεν ηταν προβληματικό σε διαλυτότητα, γεύση και χώνεψη.

και τελικα τι εγινε πως αλλαξε αυτο με την Muscletech?

NASSER
27-08-10, 17:45
και τελικα τι εγινε πως αλλαξε αυτο με την Muscletech?

Δεν γνωριζω αν αλλαξε και κατα ποσο αλλαξε...

NASSER
03-10-10, 06:41
Φερνω στην επιφανεια ξανα αυτο το τοπικ καθως αναφερθηκαν απαγοητευσεις για τη nutrisport και αν δεν κανω λαθος κυριως για την isolate.
Προσωπικα εχω καταναλωσει την nutrisport 90+ και δεν ειχα ποτε παραπονο.

Αν θελετε καλο θα ηταν να αναφερουμε και το καταστημα ή το eshop που προμηθευεστε τα συμπληρωματα, ωστε να ενημερωνομαστε ολοι.

Georges
03-10-10, 12:53
Απογοητεύσεις από πια άποψη;

beefmeup
03-10-10, 13:41
Φερνω στην επιφανεια ξανα αυτο το τοπικ καθως αναφερθηκαν απαγοητευσεις για τη nutrisport και αν δεν κανω λαθος κυριως για την isolate.
Προσωπικα εχω καταναλωσει την nutrisport 90+ και δεν ειχα ποτε παραπονο.

Αν θελετε καλο θα ηταν να αναφερουμε και το καταστημα ή το eshop που προμηθευεστε τα συμπληρωματα, ωστε να ενημερωνομαστε ολοι.

κοιτα,εγω το χω ξαναgραψει,αλλα βαριεμαι να γραφω τα ιδια κ τα ιδια.

εχω παρει 3-4 κουβαδες,απο την ισολατε,αλλα κ κανα 2 φορες του κιλου την 90αρα της για να μην ξεμεινω.
εντιτ..γευσεις σοκολατα/φραουλα απτην ισο,κ σοκολατα απτην 90αρα.

δεν ειχα κανενα προβλημα ποτε,κ μαλιστα συνεχεισα να "μεγαλωνω"λιγο λιγο,οπως κ με τις προηγουμενες που επινα..
η γευση ηταν καλη,αν εξαιρεσεις λιγο μια χωματιλα που σου αφηνει μετα.

αυτο που μου κινησε την περιεργεια,μονο ηταν το οτι για ισολατε πρωτεινη εβγαινε πολυ παχυρευστη,πραγμα αντιθετο αποτι εχω συνηθισει για τiς ισο χρονια τωρα.
o "αφρος"που εκανε ηταν λιγο παραπανω αλλα οχι πανω απο μισο/ενα δακτυλο παχος πραγμα που δεν ειναι η πρωτη φορα που το βλεπω..αντιθετως μαλιστα.

χημικες αναλυσεις δεν εχω κανει,αλλα δεν μπαινω κ στο τριπακι αυτο,γιατι απλα δεν με νοιαζει.
οσοι κανουν κ κολλανε εκει,αν παρουν κοτοπουλο απτον χασαπη η λαχανικα απτην λαικη κ τα αναλυσουν κ αυτα,κοβω τα "φρυδια"μου οτι κ εκει κατι θα βρουν.
ελπιζω να καταλαβαινετε την αντιστοιχια που κανω.

κατα τα αλλα,ευχαριστως θα την ξαναπερνα,χωρις 2η σκεψη.

κ η κρεατινη που δινουν δωρο,μαλιστα κ αυτη οκ ηταν.οπως καθε αλλη κρεατινη που εχω παρει μονουδρικη.

κ γλουταμινη που εχω παρει απτην εταιρια,ηταν ΑΚΡΙΒΩΣ ιδια σε υφη κ γευση(ουδετερη)με αυτην της ΕΑS.

Eddie
03-10-10, 13:44
Σωστα Νασσερ!Εγω το μονο μειων που εχω να αναφερω για τη συγκεκριμενη,ειναι το εξης.Την πρωτη φορα παιρνω απο το discount ενα πεντακιλο με γευση μπανανα το οποιο στελνουν χωρις κρεατινη.Η γευση ηταν καλη για τα γουστα μου,διαλυτοτητα πολυ καλη και χονεψη επισης.Μετα απο καιρο ξαναπαιρνω απο το ιδιο καταστημα παλι μπανανα(χωρις κρεατινη) η οποια ειναι τελειως διαφορετικη.Με οσο νερο και να την χτυπουσα γινοτανε χυλος,φαντασου οταν εβαζα και τη βρωμη μεσα..Γευση μετρια προς κακη,αλλα χονεψη τα ιδια.Μιση ωρα πριν την προπονηση πολλες φορες και δεν ειχα κανενα προβλημα.Υστερα παιρνω σοκολατα παλι απο κει και μου στελνουν και κρεατινη,με την σοκολατα σαν γενικη αξιολογηση για μενα της βαζω 8/10 αθροιστικα.

Υστερα πηρα απο predator παλι σοκολατα με κρεατινη δωρο και ηταν το ιδιο καλη οπως και στο discount



Απογοητεύσεις από πια άποψη;

Δες το τοπικ με την συγκεκριμενη και θα καταλαβεις

ioannis1
03-10-10, 14:01
Φερνω στην επιφανεια ξανα αυτο το τοπικ καθως αναφερθηκαν απαγοητευσεις για τη nutrisport και αν δεν κανω λαθος κυριως για την isolate.
Προσωπικα εχω καταναλωσει την nutrisport 90+ και δεν ειχα ποτε παραπονο.

Αν θελετε καλο θα ηταν να αναφερουμε και το καταστημα ή το eshop που προμηθευεστε τα συμπληρωματα, ωστε να ενημερωνομαστε ολοι.

νασερ τι σχεση εχει απο που προμηθευομαστε τα συμπληρωματα.δεν το καταλαβαινω αυτο με συγχωρεις.

Adinamos
03-10-10, 15:54
WΑRRIORLAB.
Μακρια απο τις ελληνικουρες. Ουτε στο ιδιο εργοστασιο με τις optimum φτιαχνονται, ουτε ειναι θυγατρικη της optimum, ουτε υπαρχει πουθενα στον υπολοιοπο κοσμο.:thumbdown:

chaniotis.manos
03-10-10, 16:00
gaspari συγκεκριμενα το λεω γιατο superpump τπτ απολυτος δεν μου εκανε οταν το δοκιμασα γιαυτο!!!το σουπερ παμπ αντιθετως εμενα μου εκανε δυνατα πρηξιματα και μου εδωσε δυναμη.και 9 στους 10 ητανε ευχαριστημενοι και απο αυτο και απο την myofusion και απο το size on.τωρα υπαρχουν και εξαιρεσεις σε καποια συμπληρωματα σε μερικα ατομα

NASSER
04-10-10, 12:18
νασερ τι σχεση εχει απο που προμηθευομαστε τα συμπληρωματα.δεν το καταλαβαινω αυτο με συγχωρεις.


Γιαννη, απλα επειδη πολλα παιδια προμηθεύονται διαδυκτικα τα συμπληρωματα ειτε γιατι εχουν εκπτωση ειτε επειδη τους το προτειναν και μετα απογοητευονται απο το συμπληρωμα που κυριως δεν ειναι αυτο που επρεπε να ειναι απο ανταλλαγη γνωμεων στο φορουμ,δινουν τη δυνατοτητα να επιφυλλαγονται οι υπολοιποι πριν κανουν λαθος επιλογη.

Για την isolate nutrisport εκφραστηκε απογοητευση απο καποια μελη και θετικα σχολια απο αλλους. Επομενως δεν ειναι δυνατον να υπαρχει τοση διαφορα στις αντιλήψεις τους!

Το ιδιο αν αγοραζαν απο ενα καταστημα.

fEtas7
20-01-11, 20:32
Καλα η Warriorlab ειναι ''στρουμφάκια ή πράσινα άλογα εταιρια''. Η μια γλουταμινη που ειχα παρει δε πινοταν ουτε για αστειο σε κανενα χυμο ή νερο και για 1 μερα δε μπορουσα να καταπιω και συνεπως πηγε στα σκουπιδια, ενώ η Kre-Alkalyn της ίδιας εταιρίας μου δημιούργησε αλλεργικό εξάνθημα στη κοιλιά που εδω και 3 μέρες ακόμα να φύγει αν και ευτυχως εχει υποχωρήσει σημερα κάπως...
Βλεπω και αλλοι εχουν παθει τα ιδια με μενα οποτε εχουμε και αλλους στο club :P

Φιλε μου εχω παρει αυτες τις μερες την Kre-Alkalyn της warriorlab και σε συνδυασμο φυσικα παντα με καλη διατροφη εχω δει πολυ καλα αποτελεσματα.Ουτε λογος για εξανθηματα και διαφορες φαγουρες.Επισης απο warriorlab παιρνω και αμινοξεα bcaa και επισης ειμαι αρκετα ευχαριστημενος.Ειδικα για την τιμη τους.Μονο την whey της warriorlab δεν εχω δοκιμασει ακομα γιατι δεν μπορω να ξεκολησω ευκολα απο την elite της dymatize.Αλλα κατα τ'αλλα η warriorlab ειναι εταιρια των extreme stores και η βαση της ειναι στην ιρλανδια,ιδου και οι φθηνες τιμες γιατι τα μονα δικαιωματα πωλησεων τα εχει η xtreme.Ειναι αξιολογη εταιρια και δεν χρειαζεται απαραιτητα παντα κατι να ειναι ακριβο για να ειναι αποτελεσματικο.:turtle:

Ramrod
20-01-11, 21:05
Φιλε μου εχω παρει αυτες τις μερες την Kre-Alkalyn της warriorlab και σε συνδυασμο φυσικα παντα με καλη διατροφη εχω δει πολυ καλα αποτελεσματα.Ουτε λογος για εξανθηματα και διαφορες φαγουρες.Επισης απο warriorlab παιρνω και αμινοξεα bcaa και επισης ειμαι αρκετα ευχαριστημενος.Ειδικα για την τιμη τους.Μονο την whey της warriorlab δεν εχω δοκιμασει ακομα γιατι δεν μπορω να ξεκολησω ευκολα απο την elite της dymatize.Αλλα κατα τ'αλλα η warriorlab ειναι εταιρια των extreme stores και η βαση της ειναι στην ιρλανδια,ιδου και οι φθηνες τιμες γιατι τα μονα δικαιωματα πωλησεων τα εχει η xtreme.Ειναι αξιολογη εταιρια και δεν χρειαζεται απαραιτητα παντα κατι να ειναι ακριβο για να ειναι αποτελεσματικο.:turtle:

Φίλε μου εδώ ο άλλος σου λέει έβγαλε εξάνθημα που χρησιμοποιήσε το προϊόν... Για τη γλουταμίνη δε θα πω γιατί οι περισσότερες δε πίνονται.
Επίσης και για την πρωτεϊνη ακούγονται πολλά άσχημα, ότι προκαλεί στομαχικές διαταραχές κλπ.
Προσωπικά μου πέρασε απο το μυαλό να δοκιμάσω την kre-alkalyn μιας και σκέφτομαι να δοκιμάσω αυτο τον τύπο κρεατίνης, αλλά με αυτά που έχω ακούσει σίγουρα δε θα είναι της warriorlab.

Wolve
20-01-11, 22:07
muscletech,eas.

ολα τα αλλα τα πινω.

Μπεκρής :green::green:

Muscletech,Eas,Dynamize και MLO

Προσφατα το εριξα στην Warriorlab και αγορασα μια πρωτεινη της και μια κρεατινη της ( καινουργιες ) και περιμενω να κλεισω 1 μηνα για να σας γραψω reviews.

Ramrod
20-01-11, 22:14
muscletech,eas.

ολα τα αλλα τα πινω.

Beef γιατί όχι Eas?

Wolve
20-01-11, 22:18
Beef γιατί όχι Eas?

Εξηγει ο Nasser πιο πανω :P

Ramrod
20-01-11, 22:32
Εξηγει ο Nasser πιο πανω :P

Αν εννοείς στην ότι στην ελλάδα αυτα που κυκλοφορούν είναι μουφες οκ, αλλά έγω ρωτάω γιατί ο beef παίνρει απ' εξω απ 'οσο ξέρω...:P

Wolve
20-01-11, 22:56
Αν εννοείς στην ότι στην ελλάδα αυτα που κυκλοφορούν είναι μουφες οκ, αλλά έγω ρωτάω γιατί ο beef παίνρει απ' εξω απ 'οσο ξέρω...:P

Ε λογικα και εκει μουφα :P

Giakou
21-01-11, 00:14
WΑRRIORLAB.
Μακρια απο τις ελληνικουρες. Ουτε στο ιδιο εργοστασιο με τις optimum φτιαχνονται, ουτε ειναι θυγατρικη της optimum, ουτε υπαρχει πουθενα στον υπολοιοπο κοσμο.:thumbdown:

Λογικό είναι αυτό φίλε μου αφού η πρώτη κατασκευάζεται στις Η.Π.Α. και η δεύτερη στην Ιρλανδία.Ποιός σου ανέφερε ότι γίνονται στο ίδιο εργοστάσιο?

Ramrod
21-01-11, 00:15
Λογικό είναι αυτό φίλε μου αφού η πρώτη κατασκευάζεται στις Η.Π.Α. και η δεύτερη στην Ιρλανδία.Ποιός σου ανέφερε ότι γίνονται στο ίδιο εργοστάσιο?

δε νομίζω ότι οι ευρωπαϊκές ον παρασκευάζονται στις ΗΠΑ

Mitsen
21-01-11, 00:27
Muscletech k WΑRRIORLAB:thumbdown:

lef
21-01-11, 00:39
Muscletech k WΑRRIORLAB:thumbdown:

απο το στομα μου το πηρες

pikos
21-01-11, 00:42
Φιλε μου εχω παρει αυτες τις μερες την Kre-Alkalyn της warriorlab και σε συνδυασμο φυσικα παντα με καλη διατροφη εχω δει πολυ καλα αποτελεσματα.

1 Μήνυμα όλο κι όλο. Δεν καταδικάζω αλλά δεν λαμβάνω πότε στα σοβαρά μηνύματα σε forums από νέα άτομα και με το πρώτο post μάλιστα.

Είχα πάρει ένα νιτρικό warrior lab κατέληξε τουαλέτα και καζανάκι, δεν έκανε τίποτα, δεν διαλυόταν, γεύση σαν αναπνοή κουναβιού.

oldhiphop
21-01-11, 10:26
γεύση σαν αναπνοή κουναβιού.

εχω λιωση!:rolf::rolf:

kiklopas
21-01-11, 12:32
εφαγα κι εγω απο τον πολεμιστη του εργαστηριου, πρωτεϊνη, νιτρικό και κρεατινη. Παιδια αυξηθηξε η καταναλωση κωλοχαρτου, μιλαμε για πολυ χεσιμο και κοψιμο. Με τη πρωτεινη με επιανε ευκιλια νερο εβγαινε και δεν προλαβαινα να παω τουαλετα εχω χεσει και 5-6 σωβρακα. Με την κρεατινη εβαλα σπυρια στη πλατη που με τρωγανε απιστευτα, ματωσα απο το ξυσιμο. Οσο για το νιτρικο εβγαλα σπυρια οπου δεν ειχα βγαλει με την κρεατινη, στη κοιλια χαμηλα σχεδον στην οικογενεια. Μετα οταν μου περασε το κοψιμο οταν σταματησα τη πρωτεινη, εβγαζα κατι κομματια πρασινα στη τουαλετα, τι εγινε ο hulk εγινα;

Polyneikos
21-01-11, 12:39
εφαγα κι εγω απο τον πολεμιστη του εργαστηριου, πρωτεϊνη, νιτρικό και κρεατινη. Παιδια αυξηθηξε η καταναλωση κωλοχαρτου, μιλαμε για πολυ χεσιμο και κοψιμο. Με τη πρωτεινη με επιανε ευκιλια νερο εβγαινε και δεν προλαβαινα να παω τουαλετα εχω χεσει και 5-6 σωβρακα. Με την κρεατινη εβαλα σπυρια στη πλατη που με τρωγανε απιστευτα, ματωσα απο το ξυσιμο. Οσο για το νιτρικο εβγαλα σπυρια οπου δεν ειχα βγαλει με την κρεατινη, στη κοιλια χαμηλα σχεδον στην οικογενεια. Μετα οταν μου περασε το κοψιμο οταν σταματησα τη πρωτεινη, εβγαζα κατι κομματια πρασινα στη τουαλετα, τι εγινε ο hulk εγινα;


1ο ποστ,μπηκες δυναμικα:clap::clap: :bowdown::bowdown:

sirspiros
21-01-11, 12:46
εφαγα κι εγω απο τον πολεμιστη του εργαστηριου, πρωτεϊνη, νιτρικό και κρεατινη. Παιδια αυξηθηξε η καταναλωση κωλοχαρτου, μιλαμε για πολυ χεσιμο και κοψιμο. Με τη πρωτεινη με επιανε ευκιλια νερο εβγαινε και δεν προλαβαινα να παω τουαλετα εχω χεσει και 5-6 σωβρακα. Με την κρεατινη εβαλα σπυρια στη πλατη που με τρωγανε απιστευτα, ματωσα απο το ξυσιμο. Οσο για το νιτρικο εβγαλα σπυρια οπου δεν ειχα βγαλει με την κρεατινη, στη κοιλια χαμηλα σχεδον στην οικογενεια. Μετα οταν μου περασε το κοψιμο οταν σταματησα τη πρωτεινη, εβγαζα κατι κομματια πρασινα στη τουαλετα, τι εγινε ο hulk εγινα;

Μπορείς να μας πεις τί μάρκα καζανάκι χρησιμοποιείς γιατί καταλαβαίνω ότι αντέχει ακόμη και κάτω από αντίξοες συνθήκες....

Υ.Γ. Τα παραπάνω συμπληρώματα λύνουν άμεσα την δυσκοιλιότητα ή χρειάζεται να περιμένεις κάποια λεπτά????

onymos
21-01-11, 20:56
λοιπον six star διαλυτοτητα 3/10...λες κ ειχα πεταξει φουντουνια ηταν μεσα κ μετα απο μιση ωρα κουνημα. θα η8ελα να τονισω πως οι εταιριες που εχω δοκιμασει ειναι six star,reflex,gaspari,syntrax k tvra dymatize....απολες τις προηγουμενες ειμαι πλ ευχαριστημενος κ μεχρι στιγμης απο dymatize.κορυφη ολων τν γευσεων whey shake φραουλα καλυτερη κ απο cheat meal:bowdown:

Wolve
22-01-11, 16:21
εφαγα κι εγω απο τον πολεμιστη του εργαστηριου, πρωτεϊνη, νιτρικό και κρεατινη. Παιδια αυξηθηξε η καταναλωση κωλοχαρτου, μιλαμε για πολυ χεσιμο και κοψιμο. Με τη πρωτεινη με επιανε ευκιλια νερο εβγαινε και δεν προλαβαινα να παω τουαλετα εχω χεσει και 5-6 σωβρακα. Με την κρεατινη εβαλα σπυρια στη πλατη που με τρωγανε απιστευτα, ματωσα απο το ξυσιμο. Οσο για το νιτρικο εβγαλα σπυρια οπου δεν ειχα βγαλει με την κρεατινη, στη κοιλια χαμηλα σχεδον στην οικογενεια. Μετα οταν μου περασε το κοψιμο οταν σταματησα τη πρωτεινη, εβγαζα κατι κομματια πρασινα στη τουαλετα, τι εγινε ο hulk εγινα;

οκ, παω να βγαλω τα φασολακια, brb :arrow::help:

COBRA_STYLE
22-01-11, 16:28
εφαγα κι εγω απο τον πολεμιστη του εργαστηριου, πρωτεϊνη, νιτρικό και κρεατινη. Παιδια αυξηθηξε η καταναλωση κωλοχαρτου, μιλαμε για πολυ χεσιμο και κοψιμο. Με τη πρωτεινη με επιανε ευκιλια νερο εβγαινε και δεν προλαβαινα να παω τουαλετα εχω χεσει και 5-6 σωβρακα. Με την κρεατινη εβαλα σπυρια στη πλατη που με τρωγανε απιστευτα, ματωσα απο το ξυσιμο. Οσο για το νιτρικο εβγαλα σπυρια οπου δεν ειχα βγαλει με την κρεατινη, στη κοιλια χαμηλα σχεδον στην οικογενεια. Μετα οταν μου περασε το κοψιμο οταν σταματησα τη πρωτεινη, εβγαζα κατι κομματια πρασινα στη τουαλετα, τι εγινε ο hulk εγινα;


Μπορείς να μας πεις τί μάρκα καζανάκι χρησιμοποιείς γιατί καταλαβαίνω ότι αντέχει ακόμη και κάτω από αντίξοες συνθήκες....

Υ.Γ. Τα παραπάνω συμπληρώματα λύνουν άμεσα την δυσκοιλιότητα ή χρειάζεται να περιμένεις κάποια λεπτά????
ΑΠΛΑ ΚΛΑΙΩΩΩΩ!!!ΧΑΧΑΧΧΑΑΧΧΧΑΧΑ:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

kiklopas
24-01-11, 13:30
Εσεις το γελατε αλλα ο πισινος μου εχει τραβηξει πολλα αυτες τις ημερες. Πανω που πηρα σημερα 3 σκουπ πρωτεϊνη ο πωπος μου εγινε πυροβολο. Δεν με επιασε κοψιμο αλλα εξαπολυω "χημικα αερια" που μυριζουν σαν κοπρανα Αφρικανικου ελεφαντα.

Το κακο ειναι δεν μπορω να κρατηθω και ακουγονται σαν να ριχνω με οπλο G3 κατα ρυπας. Αν ειμαι μονος ενταξει αλλα στο λεοφωρειο η στη δουλεια υπαρχει ενα θεμα πρηζεται η κοιλια και ποναω, μολις την πιεσω χαμηλα δεξια κλανω. Απο την αλλη φοβαμαι κιολας μηπως με το κλασιμο ερθει και κανα κοψιμο και γινει πυρηνικη εκρηξη.

Υπαρχει περιπτωση να τα συνηθισω αν συνεχιζω να τα τρωω η θα με κλαινε ;

Wolve
24-01-11, 13:35
Muscletech k WΑRRIORLAB:thumbdown:

ειδικα καποια προιοντα της warriorlab ειναι για πεταμα απο το παραθυρο :evil2:

sirspiros
24-01-11, 14:22
Εσεις το γελατε αλλα ο πισινος μου εχει τραβηξει πολλα αυτες τις ημερες. Πανω που πηρα σημερα 3 σκουπ πρωτεϊνη ο πωπος μου εγινε πυροβολο. Δεν με επιασε κοψιμο αλλα εξαπολυω "χημικα αερια" που μυριζουν σαν κοπρανα Αφρικανικου ελεφαντα.

Το κακο ειναι δεν μπορω να κρατηθω και ακουγονται σαν να ριχνω με οπλο G3 κατα ρυπας. Αν ειμαι μονος ενταξει αλλα στο λεοφωρειο η στη δουλεια υπαρχει ενα θεμα πρηζεται η κοιλια και ποναω, μολις την πιεσω χαμηλα δεξια κλανω. Απο την αλλη φοβαμαι κιολας μηπως με το κλασιμο ερθει και κανα κοψιμο και γινει πυρηνικη εκρηξη.

Υπαρχει περιπτωση να τα συνηθισω αν συνεχιζω να τα τρωω η θα με κλαινε ;

Οι παρενέργειές αυτές είναι πολύ χρήσιμες όταν κάνεις σκουοτ.
Γεμίζεις την μπάρα με κιλά, λυγίζεις τα γόνατα και αν δεν καταφέρεις να σηκωθείς αμολάς μια κλανιά και είσαι όρθιος. Τα συμπληρώματα που αναφέρεις είναι ο καλύτερος βοηθός σου. Μείνε μακρυά από φωτιά και να εύχεσαι εκτός από την κοιλιά να φουσκώσουν και οι μυς σου.

Mitsen
24-01-11, 15:03
Εσεις το γελατε αλλα ο πισινος μου εχει τραβηξει πολλα αυτες τις ημερες. Πανω που πηρα σημερα 3 σκουπ πρωτεϊνη ο πωπος μου εγινε πυροβολο. Δεν με επιασε κοψιμο αλλα εξαπολυω "χημικα αερια" που μυριζουν σαν κοπρανα Αφρικανικου ελεφαντα.
Το κακο ειναι δεν μπορω να κρατηθω και ακουγονται σαν να ριχνω με οπλο G3 κατα ρυπας. Αν ειμαι μονος ενταξει αλλα στο λεοφωρειο η στη δουλεια υπαρχει ενα θεμα πρηζεται η κοιλια και ποναω, μολις την πιεσω χαμηλα δεξια κλανω. Απο την αλλη φοβαμαι κιολας μηπως με το κλασιμο ερθει και κανα κοψιμο και γινει πυρηνικη εκρηξη.

Υπαρχει περιπτωση να τα συνηθισω αν συνεχιζω να τα τρωω η θα με κλαινε ;

XAXAXAXAXAXXAAXXAAAXAXXAXAA:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

Έχω λιώσει!:bowdown:
Είμαι και σε βιβλιοθήκη και με κοιτάνε όλοι που γελάω! :rolf:

skiadis
24-01-11, 15:49
για την Primordial Performance τι γνωμη εχετε?
(πηρα την creatine monohydrate της...)

Eddie
24-01-11, 16:14
για την Primordial Performance τι γνωμη εχετε?
(πηρα την creatine monohydrate της...)

Και γω σημερα την ξεκινησα.

Δε ξερω τι παιζει σαν εταιρια,αλλα πιστευω οτι ειναι καλη.Ειδικα οταν μιλαμε και για κρεατινη,δε παιζει ρολο τοσο πολυ η εταιρια.

Dreiko
24-01-11, 19:41
@kiklopas μεγαλε ελιωσα:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

skiadis
24-01-11, 19:44
Και γω σημερα την ξεκινησα.

Δε ξερω τι παιζει σαν εταιρια,αλλα πιστευω οτι ειναι καλη.Ειδικα οταν μιλαμε και για κρεατινη,δε παιζει ρολο τοσο πολυ η εταιρια.

ναι και εγω αυτο σκεφτηκα.. κρεατινη ειναι.
μην ειναι αλευρι μεσα ομως :green:

Giakou
25-01-11, 17:18
ναι και εγω αυτο σκεφτηκα.. κρεατινη ειναι.
μην ειναι αλευρι μεσα ομως :green:

Μην είναι και τίποτα άλλο χειρότερο.Οτιδήποτε και εάν τρώμε ή πίνουμε παίζει ρόλο η εταιρεία.

skiadis
25-01-11, 21:02
Μην είναι και τίποτα άλλο χειρότερο.Οτιδήποτε και εάν τρώμε ή πίνουμε παίζει ρόλο η εταιρεία.

:thumbup:

COBRA_STYLE
25-01-11, 21:16
Εσεις το γελατε αλλα ο πισινος μου εχει τραβηξει πολλα αυτες τις ημερες. Πανω που πηρα σημερα 3 σκουπ πρωτεϊνη ο πωπος μου εγινε πυροβολο. Δεν με επιασε κοψιμο αλλα εξαπολυω "χημικα αερια" που μυριζουν σαν κοπρανα Αφρικανικου ελεφαντα.

Το κακο ειναι δεν μπορω να κρατηθω και ακουγονται σαν να ριχνω με οπλο G3 κατα ρυπας. Αν ειμαι μονος ενταξει αλλα στο λεοφωρειο η στη δουλεια υπαρχει ενα θεμα πρηζεται η κοιλια και ποναω, μολις την πιεσω χαμηλα δεξια κλανω. Απο την αλλη φοβαμαι κιολας μηπως με το κλασιμο ερθει και κανα κοψιμο και γινει πυρηνικη εκρηξη.

Υπαρχει περιπτωση να τα συνηθισω αν συνεχιζω να τα τρωω η θα με κλαινε ;
ειναι που ελεγε ο Στελιος να προσεχουν τα μελη του φορουμ τις εκφρασεις τους επειδη διαβαζουν και γυναικες.....ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧ:turtle::turtle::turtle::rolf::rolf::rolf::rolf:

kiklopas
26-01-11, 16:06
@kiklopas μεγαλε

ελιωσα:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:


Εμένα όμως έλυωσε ο πισινος μου. Έχω πάρει πακέτο σετ από συμπληρώματα από τον πολεμιστη του εργαστηριου και δοκιμάζω να δω που θα καταληξω εκτος την τουαλετα.

Ρουφηξα το νιτρικο υψηλα βολτ και ενοιωθα καλα στην αρχη. Μετα με στριβε το στομαχι μου. Ξερασα τα μπιφτεκια και τη σαλατα που εφαγα το βραδυ και στα κακακια εβγαλα κομματια απο ντοματα, φλουδια ολοκληρα. Τα προσεξα επειδη ειδα τις κοκκινιλες στη λεκανη και τρομαξα γιατι εβγαλα τορπιλες και νομιζα οτι σκιστηκα από το σφυξιμο.

Ελπιζω να τα συνηθισω...

beefmeup
26-01-11, 16:16
Ελπιζω να τα συνηθισω...

μια χαρα θα το συνηθησεις φιλε.
ρουφα κ λιγο τουμποφλο να κατσει καλα,κ εκει θα δεις διαφορα:thumbup:

COBRA_STYLE
26-01-11, 16:22
Εμένα όμως έλυωσε ο πισινος μου. Έχω πάρει πακέτο σετ από συμπληρώματα από τον πολεμιστη του εργαστηριου και δοκιμάζω να δω που θα καταληξω εκτος την τουαλετα.

Ρουφηξα το νιτρικο υψηλα βολτ και ενοιωθα καλα στην αρχη. Μετα με στριβε το στομαχι μου. Ξερασα τα μπιφτεκια και τη σαλατα που εφαγα το βραδυ και στα κακακια εβγαλα κομματια απο ντοματα, φλουδια ολοκληρα. Τα προσεξα επειδη ειδα τις κοκκινιλες στη λεκανη και τρομαξα γιατι εβγαλα τορπιλες και νομιζα οτι σκιστηκα από το σφυξιμο.

Ελπιζω να τα συνηθισω...

o,τι να ναι

Zylo
26-01-11, 16:25
Εμένα όμως έλυωσε ο πισινος μου. Έχω πάρει πακέτο σετ από συμπληρώματα από τον πολεμιστη του εργαστηριου και δοκιμάζω να δω που θα καταληξω εκτος την τουαλετα.

Ρουφηξα το νιτρικο υψηλα βολτ και ενοιωθα καλα στην αρχη. Μετα με στριβε το στομαχι μου. Ξερασα τα μπιφτεκια και τη σαλατα που εφαγα το βραδυ και στα κακακια εβγαλα κομματια απο ντοματα, φλουδια ολοκληρα. Τα προσεξα επειδη ειδα τις κοκκινιλες στη λεκανη και τρομαξα γιατι εβγαλα τορπιλες και νομιζα οτι σκιστηκα από το σφυξιμο.

Ελπιζω να τα συνηθισω...

αχαχαχαχαχα

Polyneikos
26-01-11, 16:27
Ρε παιδια πολυ ευαισθητοι μου είστε.Κυκλωψ πόσα συμπληρωματα εχεις δοκιμασει στην ζωη σου;
Εγω εχω δοκιμασει σχεδον όλα τα προιοντα της εταιριας,δεν θα σας πω αν είναι καλα ή κακα,αλλα τουλαχιστον τοσο extreme παρενεργειες ούτε καθαρτικο να παιρνατε...
Τοσο ακραιες τοποθετησεις υπερ ή εναντιον μιας εταιριας θα μπορουσαν να θεωρηθουν και στημενες,αν όχι αναξιοπιστες.

Giakou
30-01-11, 14:37
Ρε παιδια πολυ ευαισθητοι μου είστε.Κυκλωψ πόσα συμπληρωματα εχεις δοκιμασει στην ζωη σου;
Εγω εχω δοκιμασει σχεδον όλα τα προιοντα της εταιριας,δεν θα σας πω αν είναι καλα ή κακα,αλλα τουλαχιστον τοσο extreme παρενεργειες ούτε καθαρτικο να παιρνατε...
Τοσο ακραιες τοποθετησεις υπερ ή εναντιον μιας εταιριας θα μπορουσαν να θεωρηθουν και στημενες,αν όχι αναξιοπιστες.

Καλό θα ήταν να λέει ο καθένας τη γνώμη του και τις προσωπικές του εμπειρίες χωρίς, πιστεύω, τόσο χοντροκομένες περιγραφές για να βοηθήσει και τους άλλους που διαβάζουν να σχηματίσουν γνώμη.
Εγώ είχα πάρει BCAA της SCI MENTOR χωρίς γεύση,χωρίς γλυκαντικά,χωρίς χρώμα, με φυτικές κάψουλες που θεωριτικά είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί από θέμα αγνότητας προϊόντος.
Και όμως δύο ώρες μετά τη χρήση έκανα 3-4 φορές διάρροια κάτι που μου χάλαγε όλη τη προπόνηση.Ακολούθησα πιστά τη δοσολογία αλλά τελικά με πείραζαν οι φυτικές κάψουλες στο έντερο.
Δεν έφταιγε δηλαδή το συμπλήρωμα και η εταιρεία θέλω να πω.

Polyneikos
30-01-11, 14:42
:thumbup::thumbup:

Adinamos
30-01-11, 17:34
Warriorlab και muscletech..... Για να δικαιολογησω την υπογραφη μου!!

Konstantinos.
30-01-11, 17:59
@kiklopas

Πόσο καιρο τα περνεις τα συμπληρωματα;

Ειναι περιεργο να σε πιανει τοσο πολυ κοψιμο κτλ. Παρε καμια αλλη μαρκα να δεις αν θα συνεχιστει...

sobral
30-01-11, 19:06
Warriorlab και muscletech..... Για να δικαιολογησω την υπογραφη μου!!

+1 :clap::clap::clap::clap:

hunteranimator
30-01-11, 19:28
gaspari γιατι δεν μου αρεσει αλλα και με φοβιζει το οτι στα συμπληρωματα βαζει 1 εκατομυριο ουσιες διαβαζεις τα συστατικα και ειναι σαν να κοιτας χρυσο οδηγο.

muscletech γιατι νομιζει πως απευθυνετε σε τιποτα ηλιθιες γκομενες επειδει ταζει τον ουρανο με τα αστρα και επειδει εχουνε αποσυρθει προιοντα της,και μονο η ιδεα οτι εχουνε αποσυρθει σε κανει να αμφιβαλεις και για τα αλλα συμπληρωματα της.

warriorlab ο μονος λογος ειναι γιατι μεχρι τις πρωτες 10 μερες υπεφερε ποιο πολυ η τουαλετα παρα εγω,μιλαμε για τρελη σκατοπλυμηρα.

SAN γιατι δεν εχω ακουσει ποτε μου εστω 1 καλο για αυτην ασε που κυκλοφορει και θυροειδικη ορμονη Τ-3 σαν να ειναι μπαμπαλου δειχνει πως δεν δινει σημασια στην υγεια των καταναλοτων,κανει κατι το οποιο δεν θα το εκανε ποτε η universal

Ramrod
30-01-11, 19:40
SAN γιατι δεν εχω ακουσει ποτε μου εστω 1 καλο για αυτην ασε που κυκλοφορει και θυροειδικη ορμονη Τ-3 σαν να ειναι μπαμπαλου δειχνει πως δεν δινει σημασια στην υγεια των καταναλοτων,κανει κατι το οποιο δεν θα το εκανε ποτε η universal

Για τις άλλες συμφωνώ, αλλά για τη San μάλλον κάνεις λάθος...εγώ τα καλύτερα ακούω, ποτε δε διάβασα κάτι κακο
ό...

Tasos Green
30-01-11, 19:43
Warriorlab και muscletech..... Για να δικαιολογησω την υπογραφη μου!!

+1000...:thumbup: σωστοτατος!

Tasos Green
30-01-11, 19:45
Για τις άλλες συμφωνώ, αλλά για τη San μάλλον κάνεις λάθος...εγώ τα καλύτερα ακούω, ποτε δε διάβασα κάτι κακο
ό...

συμφωνεις και για την Gaspari? πιστευετε οτι υπάρχει εταιρια που να εχει μονο αυτα που γραφει στα συστατικά?

κουλης
30-01-11, 19:52
ειχε κανεις προβλημα με το γαστρεντερικο του οταν χρησιμοποιυσε προιοντα της warriolab? και σιγκεκριμενα να πηγαινει για χεσιμο 5-6 φορεσ την ημερα αλλα η συνολικη ποσοτητα να ειναι λες και πηγε κανονικα μια φορα την ημερα.δλδ να πηγαινει πολλες φορες αλλα να βγαζει λιγα πραγματα καθε φορα.!

hunteranimator
30-01-11, 19:53
Για το endotest,blaze extreme,tight hardcore της san εχω ακουσει και εχω δει σε διαφορα forum οτι δεν δουλεψαν.Απλα περυσι που ημουν ψαρι εψαχνα στο net να βρω την μαγικη εταιρια που εχει φτιαξει το ελιξηριο-συμπληρωμα που θα σε κανει κοναν χωρις παρενεργειες,μετα ομως ξυπνησα δεν βρηκα μαγικη εταιρια ουτε συμπληρωμα που θα σε κανει κοναν.:green::green::green:

sobral
30-01-11, 22:44
Για τις άλλες συμφωνώ, αλλά για τη San μάλλον κάνεις λάθος...εγώ τα καλύτερα ακούω, ποτε δε διάβασα κάτι κακο
ό...

Δεν έχω χρησιμοποιήσει προιόντα της San αλλά δεν δείχνουν απλά συμπληρώματα. Βγάζουν πολλά ''δυνατα'' προιόντα όπως το Τ3 που αναφέρατε. Επιπλέον είμαι σε θέση να γνωρίζω ότι ο Βαβζίνιακ του Παναθηναικού που πιάστηκε ντοπέ έπαιρνε το Tight extreme (νομίζω τώρα ή δεν κυκλοφορεί ή έχει αλλάξει σύνθεση). Γενικότερα δεν προτιμώ τέτοιου στυλ εταιρείες όπως επίσης δεν κατακρίνω αυτούς που τις επιλέγουν. Ο καθένας κάνει κουμάντο στο σώμα του. :)

Polyneikos
31-01-11, 00:23
ειχε κανεις προβλημα με το γαστρεντερικο του οταν χρησιμοποιυσε προιοντα της warriolab? και σιγκεκριμενα να πηγαινει για χεσιμο 5-6 φορεσ την ημερα αλλα η συνολικη ποσοτητα να ειναι λες και πηγε κανονικα μια φορα την ημερα.δλδ να πηγαινει πολλες φορες αλλα να βγαζει λιγα πραγματα καθε φορα.!

Στο ζυγι τα βαλες ρε Κουλη;:turtle::turtle:

Judge
31-01-11, 01:10
αποφευγω πλεον την Muscletech εδω και πολλα χρονια

radomer
23-06-11, 15:53
Παιδια για την BULKPOWDERS τι γνωμη εχετε? Ειναι αγγλικη εταιρια και πουλαει χονδρικη (οχι σε μαγαζια αλλα μεσω ιντερνετ). Εχω ψαξει σχολια και βλεπω ΜΟΝΟ τα καλυτερα. Στην Αγγλια ειναι γνωστη σε ατομα που κανουν γυμναστηριο.

******************** (http://www.bodybuilding.gr/forum/,)

jGod
23-06-11, 16:43
πολυ καλη

karpoutzidis
23-06-11, 16:44
Οπα!εγώ έχω δοκιμάσει ολα τα συμπληρώματα της warriorlab και δεν έπαθα τπτ.περαν απο την πρωτεΐνη της ολα τα άλλα δεν έχουν καλή γεύση!θα την επέλεγα ομως γ αυτο ειδικα κατι προρτοκαλια που εχει δεν πιάνονται!καλύτερα να κατέβαζα με την μια 5 λιτρα carnivor!και η 2 είναι η EAS δεν την εχω δοκιμάσει αλλα ειχα ακούσει οτι ενα διάστημα είχε αλεύρι μέσα(ίσως και ράδιο άρβυλα)

tasos2
23-06-11, 16:45
Την all stars υπαρχει καποιος που να την αποφευγει για καποιο λογο ??

chris corfu
23-06-11, 18:10
Την all stars υπαρχει καποιος που να την αποφευγει για καποιο λογο ??

εγω αλλα μονο και μονο επειδη ειχα παρει μια πρωτεινη της αν θυμαμαι καλα προ πλεξ, πριν πολυ καιρο ομως, και δεν μπορουσα να την πιω.. με εκανε να φουσκωνω απιστευτα, και την εδωσα σε ενα φιλο... δεν ξερω γτ ετσι, δεν μου εχει ξανασυμβει ποτε και εχω δοκιμασει παρα πολλες εταιρειες..

Madd_Chadd
23-06-11, 18:38
warriorlab-metrx-muscletech.

chris corfu
23-06-11, 22:37
warriorlab-metrx-muscletech.

metrx για ποιο λογο??? :unsure:

Madd_Chadd
24-06-11, 12:26
Πηγαινα τοσες πολλες φορες τουαλετα με τις πρωτεινες της εταιριας που πιστευω το 60% του προιοντος σε καθε δοση πηγαινε στον αχορταγο.

tasos2
24-06-11, 12:31
Πηγαινα τοσες πολλες φορες τουαλετα με τις πρωτεινες της εταιριας που πιστευω το 60% του προιοντος σε καθε δοση πηγαινε στον αχορταγο.

Φυσικα. Σε ολα τα τροφιμα συμβαινει και σε μεγαλυτερο ποσοστο. Τι νομιζες οτι παιρνεις ενα σκουπ και κρατας ενα ποσοστο στους μυς καθε φορα? Το μεγαλυτερο μερος αποβαλλεται. Αλλιως θα παιρναμε βαρος για πλακα

Madd_Chadd
24-06-11, 12:36
Φυσικα. Σε ολα τα τροφιμα συμβαινει και σε μεγαλυτερο ποσοστο. Τι νομιζες οτι παιρνεις ενα σκουπ και κρατας ενα ποσοστο στους μυς καθε φορα? Το μεγαλυτερο μερος αποβαλλεται. Αλλιως θα παιρναμε βαρος για πλακα

Με τη διαφορα πως η myofusion-gold whey-reflexwhey-tempro-black infusion με στελνουν 1 φορα τη μερα ενω με την supreme whey πηγαινα 3 φορες.

karpoutzidis
24-06-11, 12:41
παιδιά ενα φιλαράκι πήγαινε τουαλέτα με την Maximuscle μόνο όταν έπινε κόκκινο κρασί!στο λευκό και στα άλλα αλκοόληδη τπτ.είχε κάνεις κάτι παρόμοιο με την συγκεκριμένη ή μη?

mantus3
24-06-11, 12:42
Perfonmance – wariolab – met-rx - reflex

Eddie
24-06-11, 16:46
Την all stars υπαρχει καποιος που να την αποφευγει για καποιο λογο ??

Eγω λογω των γευσεων και της διαλυτοτητας!!Και της τιμης εννοειται..

Η whey plex που ειχα παρει 2 φορες,ειναι απ τις πιο απαλευτες πρωτεινες με διαλυτοτητα χειροτερη κι απο τσιμεντο ηρακλης..

sofos
27-06-11, 00:26
mrm metabolic whey,μακρυα!!!

Kaloutsikos
27-06-11, 14:14
mrm metabolic whey,μακρυα!!!

Και αγαπημένη :green:

exkaliber
27-06-11, 19:46
twinlab
δε ξερω γιατι αλλα δε μου γεμιζει το ματι
πες το ενστικτο

ka2sel
30-06-11, 15:01
ασυλο στην MUSCLETECH....γιατι τοσο μισος ρε παιδιαααααα?

tasos2
30-06-11, 15:18
Eγω λογω των γευσεων και της διαλυτοτητας!!Και της τιμης εννοειται..

Η whey plex που ειχα παρει 2 φορες,ειναι απ τις πιο απαλευτες πρωτεινες με διαλυτοτητα χειροτερη κι απο τσιμεντο ηρακλης..

Αυτην παιρνω τωρα και ειναι μια χαρα απο διαλυτοτητα. Τουλαχιστον σε σχεση με mesotech, american whey που επαιρνα παλια.