PDA

Επιστροφή στο Forum : WABBA-ΠΕΣΔ Κύπελλο Mr Οδυσσεια 28.11.2010



Polyneikos
24-08-10, 20:22
Το παραδοσιακο ραντεβου του Νοεμβριου της WABBA-ΠΕΣΔ θα πραγματοποιηθει στις 28 Νοεμβρίου στο (old time classic) Νοvotel (Μ. Βοδα 2).
Eνας ιστορικος αγωνας-συνεχεια του Μρ Οδυσσεια με τους μεγαλυτερους αθλητες να εχουν παρει το έπαθλο .
Αναμενεται η συμμετοχή πολλων αθλητων και το επίπεδο υψηλο.Θα δωσουμε φυσικα όλοι το παρων !!Ο αγωνας θα αποτελεσει πρόκριση για τους νικητες αθλητες για το Mr - Ms Universe (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=10685)που θα γινει στις 5-6 Δεκεμβρίου στην Γερμανια.

17553

Muscleboss
24-08-10, 21:32
Κώστα ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Θα μαστε εκεί, ως συνήθως....

ελπίζω πολλά μέλη του φόρουμ να δώσουν το παρόν. :thumbup:

ΜΒ

ioannis1
24-08-10, 21:44
εννοειτε θα ειμαι εκει:thumbup::thumbup:

thanasis reaction
24-08-10, 21:49
που γινονται οι αγωνες?

savage
24-08-10, 21:50
ευχαριστουμε για την ενημερωση κωστα.ισως μας φανει χρησιμη αυτη η ημερομηνια:thumbup:

giannis64
24-08-10, 21:50
Νοvotel αν δεν κανω λαθος ειναι αθηνα!

Polyneikos
24-08-10, 21:52
που γινονται οι αγωνες?

Στο Κεντρο της Αθηνας,ξενοδοχείο Novotel,Μιχαηλ Βοδα 2.

thanasis reaction
24-08-10, 21:54
οκ ευχαριστω!

Polyneikos
24-08-10, 21:58
ευχαριστουμε για την ενημερωση κωστα.ισως μας φανει χρησιμη αυτη η ημερομηνια:thumbup:

3 μηνες ολοκληροι + 4 μερες ,εχεις 4 μερες περιθωριο για κανενα cheat!

KATERINI 144
24-08-10, 21:59
όποιος μπορεί να παρευρεθεί αξίζει να δει αυτόν τον αγώνα. :thumbup:

savage
25-08-10, 02:33
3 μηνες ολοκληροι + 4 μερες ,εχεις 4 μερες περιθωριο για κανενα cheat!

βασικα εχω κανα μηνα ακομα περιθωριο να κανω ογκο :green:

Devil Randime
25-08-10, 04:41
Η ημερομηνία μπήκε ήδη στο calendar μου. Ελπιζω να μπορεσω να ειμαι εκει να παρακολουθήσω... :thumbup:

Spyro D
25-08-10, 23:36
και εγω εκει κλασσικα!!!!!!!:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Polyneikos
25-08-10, 23:37
Αντε να μαζευομαστε !!:toast:

beefmeup
25-08-10, 23:38
μπος το νου σου!!!

μην ξεχνιομαστε!

Polyneikos
25-08-10, 23:48
^^Δεν ειχα καμια αμφιβολία ότι θα εισαι και εσυ εκει!!;)

beefmeup
26-08-10, 00:01
^^Δεν ειχα καμια αμφιβολία ότι θα εισαι και εσυ εκει!!;)

εχω καλο σκοπο..

γουτου γουτου

Johnnie jackson
26-08-10, 03:36
Λογικα θα ρθω και εγω,το εχω αχτι να δω μια φορα αγονα bb απο κοντα...

TRIANTAFYLLOU
26-08-10, 16:01
ενοείτε πως θα είμαστε όλοι στο καθιερωμένο ραντεβού και για τις πατροπαράδοτες βραδυνές εξόδους μετα θεαμάτων :toast::toast::toast:

Polyneikos
26-08-10, 16:11
Ηλία σε παραδεχομαι παντως και θα το πω δημοσια.
Ενω είσαι πρόσωπο της Nabba δεν ξεχωρίζεις αγωνες και βρίσκεσαι σε όλα τα ραντεβου,Αθηνα,Θεσσαλονικη,Κατερινη,όπου και να γίνει.Και ας μενεις αρκετα μακρυα.Ακουραστος μετα από τόσα χρόνια.:clap::bowdown:

TRIANTAFYLLOU
26-08-10, 16:41
Ηλία σε παραδεχομαι παντως και θα το πω δημοσια.
Ενω είσαι πρόσωπο της Nabba δεν ξεχωρίζεις αγωνες και βρίσκεσαι σε όλα τα ραντεβου,Αθηνα,Θεσσαλονικη,Κατερινη,όπου και να γίνει.Και ας μενεις αρκετα μακρυα.Ακουραστος μετα από τόσα χρόνια.:clap::bowdown:


εγω το είπα κώστα , επικροτω κάθε σωστη προσπάθεια απ όπου και αν γίνετε για το καλό και την σωστη προβολή και πρώθηση του ββ .

άλλωστε στους αγώνες είναι και μια ευκαιρία να δώ παλλιούς γνωστούς και φίλους , που δεν ξεχωρίζω που ανήκουν και είναι μια ευκαιρία σαν φίλαθλος του αθλήματος πάνω απ όλα, γιατι είπαμε δεν είμαστε επαγγελματίες απλα αγαπάμε και στηρίζουμε αυτο που κάνουμε

επίσης έχουμε και καλό μοχαμπέτι όταν βρισκόμαστε τρώμε κανένα διαίτης κοντοσούβλι και παιδάκια για να έχουμε δυνάμεις για τις ολονυκτίες που ακολουθούν με τα παιδια απο το φόρουμ :toast::toast::toast:

a.minidis
26-08-10, 17:09
εγω το είπα κώστα , επικροτω κάθε σωστη προσπάθεια απ όπου και αν γίνετε για το καλό και την σωστη προβολή και πρώθηση του ββ .

άλλωστε στους αγώνες είναι και μια ευκαιρία να δώ παλλιούς γνωστούς και φίλους , που δεν ξεχωρίζω που ανήκουν και είναι μια ευκαιρία σαν φίλαθλος του αθλήματος πάνω απ όλα, γιατι είπαμε δεν είμαστε επαγγελματίες απλα αγαπάμε και στηρίζουμε αυτο που κάνουμε

επίσης έχουμε και καλό μοχαμπέτι όταν βρισκόμαστε τρώμε κανένα διαίτης κοντοσούβλι και παιδάκια για να έχουμε δυνάμεις για τις ολονυκτίες που ακολουθούν με τα παιδια απο το φόρουμ :toast::toast::toast: ετοιμασου "Πατερ" για τρελη "εξοδο",μια και θαμαι καιγω εκει..χεχεχεχεχεχε:P:P:P:P:P:toast::toast::turtle:

TRIANTAFYLLOU
26-08-10, 17:46
ετοιμασου "Πατερ" για τρελη "εξοδο",μια και θαμαι καιγω εκει..χεχεχεχεχεχε:P:P:P:P:P:toast::toast::turtle:


αυτο ευχάριστο είναι ότι θα είσαι τασούλη , αλλα μην με πάς πάλι στο μουσείο και στην ακρόπολη και το βράδυ στο μέγαρο μουσικής και για φαγητό στήθος απο κοτόπουλο με ρύζι νερόβραστο με μεταλικό νερό :P:P:P:P:P:P:P:rolf::rolf::rolf::rolf::turtle::turtle::turtle:

Polyneikos
26-08-10, 17:57
Ωραια,βλέπω να μαζεύεται η Dream Team πάλι!!:toast:

G.TZILOPOULOS
06-09-10, 10:10
αντε να μαζευομαστε ολοι σιγα σιγα,αφου ο αγωναs οπωs παντα εχει μεγαλο επιπεδο.

Μαρία
06-09-10, 13:43
Εννοειται θα ειμαστε εκει!!!!!:thumbup::thumbup::thumbup:
Μπορει να ειμαστε οι δυο μας μπορει και οι τρεις μας εξαρταται τα κεφια του μπεμπη!!!!!:green::green::green:(να αρχισει να παιρνει απο τωρα γραμμη για το μελλον του στον αθλητισμο)

bodystyle
07-09-10, 14:11
αντε να μαζευομαστε ολοι σιγα σιγα,αφου ο αγωναs οπωs παντα εχει μεγαλο επιπεδο.

Η ομάδα που ετοιμάζουμε για τους χειμερινούς αγώνες. Σε ένα άλλο topic αναφέρθηκε ότι θα ήταν καλό να γνωρίζουμε τα ονόματα των αθλητών πριν τους αγώνες κάτι το οποίο είναι ανέφικτο για τα ελληνικά δεδομένα. Εμείς στέλνουμε τις φωτογραφίες των αθλητών μας και τα ονόματά τους και ελπίζουμε ότι θα ολοκληρώσουν την προσπάθειά τους επιτυχώς έως και τον τελευταίο αγώνα της σεζόν το Mr Οδύσσεια.
Bodystyle-Sci mentor nutrition TEAM
(σε σχέση με την πρώτη φωτογραφία από αριστερά)
Κορωνίδης Θεόδωρος-Δήμου Γεώργιος- Τζιλόπουλος Γεώργιος

Polyneikos
07-09-10, 15:14
Kαλη επιτυχία στο team !:thumbup:

NASSER
07-09-10, 15:48
Καλή επιτυχια στην ομάδα σου bodystyle,
Πολυ καλα εκανες και ενημέρωσες. :thumbup:

a.minidis
07-09-10, 18:17
Η ομάδα που ετοιμάζουμε για τους χειμερινούς αγώνες. Σε ένα άλλο topic αναφέρθηκε ότι θα ήταν καλό να γνωρίζουμε τα ονόματα των αθλητών πριν τους αγώνες κάτι το οποίο είναι ανέφικτο για τα ελληνικά δεδομένα. Εμείς στέλνουμε τις φωτογραφίες των αθλητών μας και τα ονόματά τους και ελπίζουμε ότι θα ολοκληρώσουν την προσπάθειά τους επιτυχώς έως και τον τελευταίο αγώνα της σεζόν το Mr Οδύσσεια.
Bodystyle-Sci mentor nutrition TEAM
(σε σχέση με την πρώτη φωτογραφία από αριστερά)
Κορωνίδης Θεόδωρος-Δήμου Γεώργιος- Τζιλόπουλος Γεώργιος :thumbup::thumbup::clap::clap:!!!!!

TRIANTAFYLLOU
07-09-10, 20:17
μπράβο στην ομάδα γνωστοι και καλλοί αθλητές και απ ότι βλέπω ο γιώργος τζιλόπουλος αρχίζει να πλησιάζει την γνωστή καλή του φόρμα με εμφανως περισσότερα μυικά κιλα :clap::clap::clap::clap:

a.minidis
07-09-10, 21:06
μπράβο στην ομάδα γνωστοι και καλλοί αθλητές και απ ότι βλέπω ο γιώργος τζιλόπουλος αρχίζει να πλησιάζει την γνωστή καλή του φόρμα με εμφανως περισσότερα μυικά κιλα :clap::clap::clap::clap: Οντως Ηλια ο Γιωργος εχει βαλει καλα κιλα και αν πιασει και τη φορμα που ξερουμε;),σιγουρα θαναι ενα πολυ εντυπωσιακο"" come back"":green:

ΦΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
09-09-10, 12:43
να μας εχει ο θεος καλα μεχρι τοτε και θα ειμαστε εκει

alextg
09-09-10, 13:28
ετοιμασου "Πατερ" για τρελη "εξοδο",μια και θαμαι καιγω εκει..χεχεχεχεχεχε:P:P:P:P:P:toast::toast::turtle:
Ακολουθω καταποδας .... Του Ηλια του εχω τάξει και μια "νυχτερινη εκδρομη" σε ενα μαγαζι , να δουμε μια φιλη μου :P (οχι οτι εσενα Τασο δεν σου εχω πει)
ΕΛΑ ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΛΕΜΕ !

ioannis1
09-09-10, 14:33
καλη επιτυχια σε ολους γιωργο αγνωριστος:clap::clap:

gtimos
10-09-10, 17:10
καλη επιτυχια σε ολους γιωργο αγνωριστος:clap::clap:

Εισητήρια ύπαρχουν από τώρα?
Κάνω μια πρόταση:Αγώνες Σωματοδομικής σε πλοίο. Τι λέτε?

KATERINI 144
10-09-10, 21:57
Εισητήρια ύπαρχουν από τώρα?
Κάνω μια πρόταση:Αγώνες Σωματοδομικής σε πλοίο. Τι λέτε?εισητηρια την ημερα του αγωνα στο νοβοτελ, αυτο με το πλοιο δεν το καταλαβα?!

TRIANTAFYLLOU
10-09-10, 22:40
εισητηρια την ημερα του αγωνα στο νοβοτελ, αυτο με το πλοιο δεν το καταλαβα?!


πάντως δεν φαντάζομαι να ενοεί το αβέρωφ ρε φώτη εκεί που έκανε τον γάμο της η χρουσαλά , απλα έχει καράβια που έχουν αίθουσες η χώρους όπου θα μπορούσαν να γίνουν τέτοιες εκδηλώσεις , αλλα το τελευταίο πράγμα που χρειάζετε για εναν πετυχημένο αγώνα θα ήταν κάτι τέτοιο , το θετικό θα ήταν ότι θα μπορούσε το πλοίο σε στύλ κρουαζιέρας να μαζεύει τούς αθλητες απο τα λιμάνια της χώρας και νησιά :P:P:turtle::turtle:

gtimos
11-09-10, 11:23
πάντως δεν φαντάζομαι να ενοεί το αβέρωφ ρε φώτη εκεί που έκανε τον γάμο της η χρουσαλά , απλα έχει καράβια που έχουν αίθουσες η χώρους όπου θα μπορούσαν να γίνουν τέτοιες εκδηλώσεις , αλλα το τελευταίο πράγμα που χρειάζετε για εναν πετυχημένο αγώνα θα ήταν κάτι τέτοιο , το θετικό θα ήταν ότι θα μπορούσε το πλοίο σε στύλ κρουαζιέρας να μαζεύει τούς αθλητες απο τα λιμάνια της χώρας και νησιά :P:P:turtle::turtle:

Ισως μπορώ να μεσολαβήσω ώστε να διατεθεί χώρος πλοίου για να πραγματοποιηθεί ένας αγώνας.Αν το πλοίο είναι αγκυροβολιμένο ή εν πλω,αυτό το βλέπουμε. Πιστεύω ότι κάθε τι το νέο-θετικό-φέρνει και μια νέα "πνοή".Αν την όποια...ανανέωση την θεωρείτε το τελευταίο πράγμα για να είναι πετυχημένος ένας αγώνας,εσείς ξέρετε.Θεώρω όμως πως ο βασικός παράγοντας για την επιτυχία ενός αγώνα είναι το κίνητρο ΠΡΟΣ τους αθλητές.
Επίσης κ.Τριανταφύλλου,νομίσω ότι ως super moderator,πριν εκφραστείτε θα πρέπει να αφήνετε ένα απλό μέλος να επεξηγεί την όποια πρότασή του και μετά να την ειρωνεύεστε_

KATERINI 144
11-09-10, 11:51
μην αρπάζεσαι, κάνουμε και λίγο την πλάκα μας στο φόρουμ άπλα δεν έχεις μπει στο κλίμα ακόμα, αν μιλούσαμε μονο σοβαρά 5 κολλημένοι θα ήμασταν εδω μέσα.

ΜrΚommatias
11-09-10, 12:02
Οπως παντα και εγω εκει απο το πρωι:thumbup::thumbup::thumbup:

crow
11-09-10, 14:56
ετοιμασου "Πατερ" για τρελη "εξοδο",μια και θαμαι καιγω εκει..χεχεχεχεχεχε:P:P:P:P:P:toast::toast::turtle:

Αυτα ειναι.......εμενα θα με παρετε μαζι σας!!!!! :toast::toast::toast:

crow
11-09-10, 15:02
Οντως Ηλια ο Γιωργος εχει βαλει καλα κιλα και αν πιασει και τη φορμα που ξερουμε;),σιγουρα θαναι ενα πολυ εντυπωσιακο"" come back"":green:

Ο Τζιλοπουλος ειναι παρα πολυ καλος .......δεν θα ειναι μονο απλα εντυπωσιακο το "come back'' :green: :turtle::turtle::turtle::turtle:

TRIANTAFYLLOU
11-09-10, 18:38
Ισως μπορώ να μεσολαβήσω ώστε να διατεθεί χώρος πλοίου για να πραγματοποιηθεί ένας αγώνας.Αν το πλοίο είναι αγκυροβολιμένο ή εν πλω,αυτό το βλέπουμε. Πιστεύω ότι κάθε τι το νέο-θετικό-φέρνει και μια νέα "πνοή".Αν την όποια...ανανέωση την θεωρείτε το τελευταίο πράγμα για να είναι πετυχημένος ένας αγώνας,εσείς ξέρετε.Θεώρω όμως πως ο βασικός παράγοντας για την επιτυχία ενός αγώνα είναι το κίνητρο ΠΡΟΣ τους αθλητές.
Επίσης κ.Τριανταφύλλου,νομίσω ότι ως super moderator,πριν εκφραστείτε θα πρέπει να αφήνετε ένα απλό μέλος να επεξηγεί την όποια πρότασή του και μετά να την ειρωνεύεστε_


είπαμε ο γραπτός λόγος παρεξηγείτε άλλα πόσο πιο λιανα να το κάνω να καταλάβει κάποιος οτι είναι χιούμορ αφού απο το ξεκίνημα της πρότασης αναφέρω ότι δεν νομίζω να ενοεί το αβέρωφ , πόσο πιο επεξηγηματικός μπορώ να γίνω και στην συνέχεια λέω πιθανούς λόγους .που ειπώθηκαν αυτα .

έπειτα όταν κάποιος σε ένα φόρουμ γράφει μια πρόταση , δεν μπορεί κάποιος να ξέρει αν είναι ολοκληρωμένη η πρόταση εφόσον δεν διευκρινίζετε κάτι τέτοιο , η έχει επιπλέον διευκρινήσεις , γι αυτο και οι απαντήσεις είναι υποθετικές

αλλα η ουσία δεν είναι αυτή είπα και έχουμε κάνει τόπικ ολόκληρο εξηγώντας ποιοί λόγοι θα χαρακτήριζαν εναν αγώνα επιτυχημένο .

σε γενικές γραμμές επιτυχημένος θεωρείτε ένας αγώνας που θα μείνουν ευχαριστημένοι αθλητές , θεατές και χορηγοί και δεν θα υπάρχουν γκρίνιες και παράπονα , η θα είναι μεμονωμένα περιστατικα που δεν θα χαρακτηρίσουν τον αγώνα .

και εντάξει είπαμε είμαι μοντερέιτορ ,δεν είμαι και πρύτανης πανεπιστημίου, ένας ρόλος πιστεύω περισσότερο τιμής ένεκεν , γιατι δεν γνωρίζω πολλα απο υπολογιστές και ούτε έχω σκοπό να μάθω περισσότερα , απλα τα απολύτως απαραίτητα

a.minidis
11-09-10, 20:38
Αυτα ειναι.......εμενα θα με παρετε μαζι σας!!!!! :toast::toast::toast: Τελικα ολους τους "προσεχεις"εκτος απο εμενα :angry:!!!ΟΧΙ "CROW"δεν θα σε παρουμε μαζι μας!!!:P:P:P:P:nana::nana::nana:

Muscleboss
05-10-10, 12:07
Μεγάλα ονόματα ακούγονται οτι θα συμμετάσχουν σε αυτόν τον αγώνα.

Το επίπεδο αναμένεται εντυπωσιακό με σκληρές κόντρες. :bbbiceps:

Το :bodybuildinggr: θα είναι άλλη μια φορά χορηγός του αγώνα και θα σας περιμένουμε όλους εκεί να τα πούμε από κοντά. :thumbup:

ΜΒ

korasanis
13-10-10, 13:21
Mαλλον και δυο συμετοχες come back απο Κρητη!!!!Γνωστα ονοματα ...

chrisberg
20-10-10, 18:54
Μεγάλα ονόματα ακούγονται οτι θα συμμετάσχουν σε αυτόν τον αγώνα.

Το επίπεδο αναμένεται εντυπωσιακό με σκληρές κόντρες. :bbbiceps:

Το :bodybuildinggr: θα είναι άλλη μια φορά χορηγός του αγώνα και θα σας περιμένουμε όλους εκεί να τα πούμε από κοντά. :thumbup:

ΜΒ

Kαι όχι μόνο στις συμμετοχές τα μεγάλα ονόματα αλλά και στους θεατές.
θα ειμαι και 'γω εκεί. Χα Χα Χα
(και σκλήρές κόντρες μεταξύ των "θεατών" ποιός θα κάτσει δίπλα στην Κασκάνη)
:green::green::green:

Αν δε μου κρατήσεται τη θέση δεν έρχομαι.
Μuscleboss & Polyneikos κανονήστε το....:green::green::green:

Polyneikos
20-10-10, 20:33
Μιχαλη συμπάθα μας αλλα αυτη την θεση την διεκδικουν πολλοι ...
Δεν μπορω να εγγυηθω κατι,μπορω όμως να κανονίσω να καθεσαι δίπλα στην Κωνσταντινα στο "pre-game" γευμα που θα κανονιστει για το Σαββατο!!!:P:P

savage
20-10-10, 20:40
εγω ενοψει του επερχομενου διαγωνισμου στο νοβοτελ θα ηθελα να ζητησω να μετρηθει το υψος των αθλητων με κανονικο μετρο και οχι με σημειωμενα νουμερα πανω στον τοιχο,οπως το Μαιο,γιατι για ολους οσους ειμαστε οριακα κοντα στις κατηγοριες υψους/βαρους,αυτα παιζουν μεγαλο ρολο.
Ειναι τελειως διαφορετικο να εισαι (αναλογικα) ο βαρυτερος της κατηγοριας σου απο το να εισαι ο ελαφρυτερος (αναλογικα) της επομενης κατηγοριας

a.minidis
20-10-10, 21:24
μετρα για καποιους "ανεπιθυμητους"σιγουρα θα παρθουν:green:,ναναι σιγουρoi,αν κανουν το λαθος να εμφανιστουν..:2guns:...!!(off λιγο..χαχαχαχ).παντως συμφωνο με τον savage,για να μην υπαρχουν γκρινιες και παρεξηγησης back stage !!:thumbup:

Polyneikos
20-10-10, 21:47
εγω ενοψει του επερχομενου διαγωνισμου στο νοβοτελ θα ηθελα να ζητησω να μετρηθει το υψος των αθλητων με κανονικο μετρο και οχι με σημειωμενα νουμερα πανω στον τοιχο,οπως το Μαιο,γιατι για ολους οσους ειμαστε οριακα κοντα στις κατηγοριες υψους/βαρους,αυτα παιζουν μεγαλο ρολο.
Ειναι τελειως διαφορετικο να εισαι (αναλογικα) ο βαρυτερος της κατηγοριας σου απο το να εισαι ο ελαφρυτερος (αναλογικα) της επομενης κατηγοριας

Nικο αν σε μετρησουν λαθος μπορείς να το πείς εκεινη την στιγμη και να γίνει με μετρο όπως λες,όπως επίσης και εχουν γίνει κατα καιρους ενστασεις για το ύψος και το βαρος αθλητων και εχουν αλλαχθει κατηγορίες...Σε καθε περίπτωση η ομοσπονδία θα ενημερωθει για αυτο που αναφερεις,καθως ο προεδρος Ν. Τσουνακης διαβαζει το φόρουμ και είναι μελος.

savage
21-10-10, 00:39
γι'αυτο το λεω,για να το διαβασει καποιος υπευθυνος,και να επιληφθει του θεματος,γιατι ως γνωστον μετα την απομακρυνση απο το ταμειον,ουδεν λαθος αναγνωριζεται

Muscleboss
21-10-10, 00:55
Kαι όχι μόνο στις συμμετοχές τα μεγάλα ονόματα αλλά και στους θεατές.
θα ειμαι και 'γω εκεί. Χα Χα Χα
(και σκλήρές κόντρες μεταξύ των "θεατών" ποιός θα κάτσει δίπλα στην Κασκάνη)
:green::green::green:

Αν δε μου κρατήσεται τη θέση δεν έρχομαι.
Μuscleboss & Polyneikos κανονήστε το....:green::green::green:


ΩΩΩΩ!!! Τώρα έχουμε ένα επιπλέον λόγο να μαστε εκεί :P:rolf:

Και θέση VIP θα σου κρτήσουμε και κόκκινο χαλί θα σου στρώσουμε, τώρα για τη Κασκάνη θα κάνουμε μια προσπάθεια αλλά δε στο υποσχόμαστε κιόλας.

Μας έλλειψεις chrisberg :thumbup:

ΜΒ

Polyneikos
21-10-10, 12:37
γι'αυτο το λεω,για να το διαβασει καποιος υπευθυνος,και να επιληφθει του θεματος,γιατι ως γνωστον μετα την απομακρυνση απο το ταμειον,ουδεν λαθος αναγνωριζεται

Nικο για αυτο καλο είναι πρίν απομακρυνθεις από το ταμείο να το θεσεις σε αυτους που μετρανε...Αν δηλαδη καποιος σε μετρησει για 1,80 και είσαι 1,85 μπορείς ζητησεις να ξαναμετρηθεις,καλου κακου παρε και κανενα δικο σου μετρο μαζί !!;);)
Παντως εχουν τυχει αθλητες να μην παίζουν στην κατηγορία που υπολογιζαν για 200 γρ (ναι!!),χαρακτηριστικα θυμαμαι τον Ακη Βουλγαρελη στο Mr Aιγαιο 2009 που ζυγιστηκε "υπερβαρος" για την κατηγορία fitness και φυσικα σε αυτην την περίπτωση δεν μπορουσε ναγ γίνει κατι..Eιναι και ενας από τους λόγους όπου το αθλημα μας είναι συναρπαστικο,μετρανε οι λεπτομερειες!!

savage
21-10-10, 12:51
ενταξει για το βαρος δε μπορει να γινει κατι.η ζυγαρια ειναι ηλεκτρονικη αλλωστε.αλλα η μετρηση του υψους μπορει να γινει με πιο πρθοδοξο τροπο απο το να σημειωθουν απλα καποια υψη τον τοιχο.anyway ισως εχω και ενα μετρο μαζι μου,οπως λες:thumbup:

Polyneikos
21-10-10, 12:59
Συνηθως τις τελευταιες φορες μετραει ο Βουλγαρελης ,επειδη ξερει την φαση λόγω εμπειριας στην κατηγορία θα σε προσεξει αν του το αναφερεις,αν δηλαδη εχει γινει λαθος μετρηση...
Παντως πιστεω ότι αυτες οι προσημειωμενες ενδειξεις περισσότερο για λόγους επισπευσης της διαδικασιας γίνεται,τωρα μετρο σίγουρα θα υπάρχει απλα είναι περισσότερο χρονοβορο....:thumbup:

TRIANTAFYLLOU
21-10-10, 22:07
αν κάποιος πχ είναι 1,85 και τον βγάλουν 1,90 τι πρόβλημα να υπάρχει αν η κατηγορία πχ είναι απο 1,79 και άνω έτσι κι αλλιώς στην ψηλή θα είναι

απλα παίζει ρόλο αν είναι οριακα σε μια κατηγορία και μπεί σε κάποια άλλη

αλλα ενας κοντύτερος σε ψηλή κατηγορία έχει πλεονεκτημα
η παίζει ρόλο και το επίπεδο μπορεί ενας οριακα σε μια κατηγορία να κερδίσει ψηλότερους η και το αντίθετο

Polyneikos
21-10-10, 22:11
Mαλλον και δυο συμετοχες come back απο Κρητη!!!!Γνωστα ονοματα ...

Σταυρο αυτο το comeback του ενος αθλητη από την Κρήτη το ενημερωθηκα και εγω και πιστευω θα προακαλεσει αίσθηση...Δεν θα ηθελα όμως να πω όνομα προς το παρον.....Γενικα εχουν ακουστει καμια 10αρια ονοματα που συνθετουν ενα δυνατο παζλ για αγωνα Νοεμβρίου...
Πρεπει να είμαστε και σε αυτο το ραντεβου :thumbup:

Kaskani Konstantina
22-10-10, 10:30
Kαι όχι μόνο στις συμμετοχές τα μεγάλα ονόματα αλλά και στους θεατές.
θα ειμαι και 'γω εκεί. Χα Χα Χα
(και σκλήρές κόντρες μεταξύ των "θεατών" ποιός θα κάτσει δίπλα στην Κασκάνη)
:green::green::green:

Αν δε μου κρατήσεται τη θέση δεν έρχομαι.
Μuscleboss & Polyneikos κανονήστε το....:green::green::green:

Eσυ φυσικά θα καθήσεις δίπλα μου :unsure: εγω θα σου κρατήσω θέση γιατι αν περιμένεις απο Boss k Polyneiko μμμμμμμμ!!!:turtle::turtle::turtle:

chrisberg
22-10-10, 12:46
Eσυ φυσικά θα καθήσεις δίπλα μου :unsure: εγω θα σου κρατήσω θέση γιατι αν περιμένεις απο Boss k Polyneiko μμμμμμμμ!!!:turtle::turtle::turtle:

Ξέρω ξέρω.
Η μεγαλύτερη ικανοποίση για μένα θα είναι το βλέμα όλο ζήλια
που θα με βλέπουν δίπλα σου.:rolf::rolf::rolf:

Kaskani Konstantina
22-10-10, 17:18
Ξέρω ξέρω.
Η μεγαλύτερη ικανοποίση για μένα θα είναι το βλέμα όλο ζήλια
που θα με βλέπουν δίπλα σου.:rolf::rolf::rolf:


:turtle::turtle::turtle:

nicksigalas
23-10-10, 14:58
Πολλα φιλια σε ολα τα παιδια στο foroum λογω δουλειας δεν μπαινω πολλυ συχνα για να μηλησουμε αλλα θελω να ξερεται οτι ειμαι διπλα σας και σας στηριζω Ραντεβου λοιπον στις 28 Νοεμβριου ολοι στο ΝOVOTEL:clap::clap:

Polyneikos
23-10-10, 15:18
Γεια σου Νικόλα !Θα τα πουμε από κοντα !!:welcome:

Tsounakis
27-10-10, 11:43
Καλημερα παιδια ! ενημερωνω οτι οσοι θελουν να διαμεινουν σε δωματιο στο novotel για τους αγωνες ...... εχω κανει μια ειδικη συμφωνια και θα εχετε 35% εκπτωση ! καντε την κρατηση ενωριτερα !

TRIANTAFYLLOU
27-10-10, 16:26
Καλημερα παιδια ! ενημερωνω οτι οσοι θελουν να διαμεινουν σε δωματιο στο novotel για τους αγωνες ...... εχω κανει μια ειδικη συμφωνια και θα εχετε 35% εκπτωση ! καντε την κρατηση ενωριτερα !


πολύ καλή κίνηση αυτη νίκο και πιστεύω θα βολέψει αυτούς που θέλουν να δούν τον αγώνα αλλα και να μείνουν μια η δυο βραδιες :thumbup::thumbup::thumbup:

GEORGEXX1
27-10-10, 16:36
πραγματικα ενδιαφερων 35% δεν ειναι λιγο!!!!!εισαι φιλος.

Polyneikos
27-10-10, 18:50
Νικο πολυ καλή η κινηση με την έκπτωση,θα εξυπηρετησει αρκετους αθλητες και θεατες όπου δεν θα θελουν ιδιαιτερες μετακινησεις :thumbup::thumbup:

Polyneikos
27-10-10, 18:53
Η επίσημη αφίσσα του αγωνα !!!
Όπως θα παρατηρήσετε το :bodybuildinggr: επίσημος χορηγος του αγωνα και φυσικα θα είμαστε όλοι εκει στην γιορτη του Bbing!
Ραντεβου στο Novotel λοιπόν !:thumbup::thumbup:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=17554&stc=1&d=1288194749

Steel Fighter
28-10-10, 09:42
Tα λεμε Νοvotel !:thumbup:

Muscleboss
28-10-10, 11:13
Από τις καλύτερες αφίσσες των τελευταίων χρόνων. :bbbiceps:

Σας περιμένουμε όλους εκεί :thumbup:

ΜΒ

Spyro D
28-10-10, 11:35
Ολοι novotel.......:thumbup:

Polyneikos
28-10-10, 12:07
Για να κρατησουμε το τόπικ του αγωνα "καθαρο",όσον αφορα την συναντηση των μελων του φόρουμ υπαρχει τόπικ στα Εκτός Θεματος
Συναντηση μελων στο Mr Οδυσσεια WABBA (28.11.2010) (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=10428)

Επίσης θα δοθουν και καποιες προσκλησεις μεσω του φόρουμ σε καποια μελη,αρκεί να σιγουρευτουν η παρουσία τουε,ετσι ώστε καποιοι θα παρακολουθησουν free τους ΒΡΑΔΙΝΟΥΣ ΤΕΛΙΚΟΥΣ..Αλλη μια καινοτομία του :bodybuildinggr: :thumbup:

niki kargiatli
30-10-10, 02:56
Eσυ φυσικά θα καθήσεις δίπλα μου :unsure: εγω θα σου κρατήσω θέση γιατι αν περιμένεις απο Boss k Polyneiko μμμμμμμμ!!!:turtle::turtle::turtle: mammy....θελω κ εγω θεσουλα ε
?????α!!!κ μην ξεχασεις να βαλεις τις πιο ψηλοτακουνες γοβες σου!!!!;);););) υπαρχει λογος!!!!χιχχιχιιι!!!:weights::weights::weights::weights::weights:

niki kargiatli
30-10-10, 03:00
Από τις καλύτερες αφίσσες των τελευταίων χρόνων. :bbbiceps:

Σας περιμένουμε όλους εκεί :thumbup:

ΜΒ ναι....οντως!!!καταπληκτικη η αφισα!!!

ioannis1
01-11-10, 16:38
Από τις καλύτερες αφίσσες των τελευταίων χρόνων. :bbbiceps:

Σας περιμένουμε όλους εκεί :thumbup:

ΜΒ

εννοειται θα ειμαι και γω εκει.:bbbiceps::bbbiceps:

TRIANTAFYLLOU
01-11-10, 17:38
εννοειται θα ειμαι και γω εκει.:bbbiceps::bbbiceps:


αντε να μαζευόμαστε πάλι να κάνουμε και καμια ταρζανια το βράδυ , για χαλάρωμα μετα τούς αγώνες :toast::toast::toast:

giannis64
01-11-10, 21:49
ωραία Γιάννη.....

πήρα και το οκ της Κωνσταντίνας, και έμεινε ο στελακος.:toast:

Tsounakis
05-11-10, 19:14
Η ομοσπονδια εξοπλιστηκε με ηλεκτρονικο αναστημομετρο !!!
Και αυτο για να ειναι πιο σιγουρες οι μετρησεις των αθλητων οταν καταταχτουν στης κατηγοριες !

savage
05-11-10, 21:20
:clap::clap::clap:

Polyneikos
09-11-10, 22:39
Πολυ και καλοί αθλητες συγκεντρωνονται για αυτον τον αγωνα,από ότι ακουω από φίλους κ γνωστους...Αθλητες που εχουν παρει νικες σε πρόσφατα πανελληνια ,όπως επίσης εχω πληροφορηθει για καποια comeback αθλητων που εχουν να αγωνιστουν πολλα χρόνια αλλα με ποιότητα,γρίφο βεβαια αποτελει το πως θα εμφανιστουν μετα από χρόνια απουσίας..Ως προς τα προηγουμενα δεν θελω να αναφερω ονοματα που εχουν ακουστει καθως μπορεί να μην το θελουν και οι ίδιοι.
Καποια ονοματα εχουν κυκλοφορησει ήδη από τους ίδιους,όπως ο Τσουνος,Σπύρου που θα παίξουν στην ψηλη κατηγορία,Πλευρίτης,Τζιλόπουλος αθλητες και αυτοι από τα παλια με δυναμικη επανεμφανιση και εκεινοι,ο Παρασκευας Νικολαου μαζι με τον Νικο (savage) θα διαγωνιστουν στην fitness Κατηγορία....Όπως επίσης εχω πληροφορηθει ότι θα υπάρχει και γυναικεία συμμετοχη,γνωστης αθλήτριας...
Τελος να αναφερω ότι ο πολυ καλος αθλητης (και φίλος του φόρουμ) Στελιος Γκικας (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=7073) ετοιμαζει στο γυμναστηριο που πηγαινω εναν αθλητη που θα κερδισει τις εντυπωσεις,καθως ειναι σε πολυ καλή κατασταση,δεν θα πω όνομα ούτε κατηγορία όμως :green::green: Με τον Στελιο coach δεν θα εχει να φοβηθει τιποτα !!;)

Θα ειναι ενας πολυ καλος αγωνας..:thumbup:

TRIANTAFYLLOU
09-11-10, 23:47
άντε κώστα τουλάχιστον όσοι παρεβρεθούν να δούν εναν ωραίο αγώνα με ποιοτικούς αθλητές και θέαμα , ο τσούνος είναι πολύ καλός τον είδα και σήμερα σχεδόν κάθε μέρα τον βλέπω ή έρχετε για προπόνηση και προσπαθούμε να δώσουμε βάση στα αδυνατα σημεία , γιατι απο μάζα ενω έχει κόψει πολύ και ελάτωσε τούς υδατάνθρακες είναι 128 κιλα , που σημαίνει θα παίξει πάνω απο 120 κιλα η εκεί γύρω

και οι αγώνες όπως κάθε φορα έχουν και παρασκήνια και αφτερ , που και αυτα όσοι έχουν έρθει ξέρουν :toast::toast:

savage
09-11-10, 23:52
εχω μια ερωτηση για τον κυριο τσουνακη.
με τα μαγιο στη fitness κατηγορια τι θα γινει φετος?περσι μονο 2 απο τα 15 ατομα φορουσαμε τα προβλεπομενα μαγιο στα προκριματικα και αναγκαστηκαμε να τα αλλαξουμε το απογευμα.
φετος θα τηρηθει ο κανονισμος κανονικα η επειδη λογικα παλι οι περισσοτεροι θα φορουμ τα μαγιο των bbing κατηγοριων,θα φορεσουμε εξ'αρχης αυτα?:unsure:

Muscleboss
10-11-10, 00:43
Δυνατός αγώνας, τον περιμένουμε με αγωνία! :bbbiceps:

Το Bodybuilding.gr θα δώσει 5 δωρεάν προσκλήσεις σε μέλη του φορουμ μας, για τους βραδυνούς τελικούς. Την μία την κέρδισε ήδη το μέλος kwstas_lamia. Οι υπόλοιπες 4 θα δωθούν είτε μέσω του φόρουμ, ή/και στις συναντήσεις που θα έχουμε την προηγούμενη μέρα (δείτε: Συναντηση μελων στο 2ημερο 27-28/11,Κυπελλο IFBB+Mr Οδυσσεια WABBA 2010 (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=10428) )

ΜΒ :toast:

Tsounakis
10-11-10, 11:36
Με το θεμα μαγιο στην κατηγορια fitness θα φορεσουν ολοι οι αθλητες μαγιο b. building ! αν προκριθει καποιος για το univerce θα πρεπει να φορεσει sorts ! ειναι αδυνατον οι ελληνες να χωνεψουν στο πανελλαδικο το sorts ! για αυτο στην χωρα μας κατα εξαιρεση θα διαγωνιζονται με μαγιο b. building !

savage
10-11-10, 21:58
ωαραια.ευχαριστω για την απαντηση:thumbup:

Qlim4X
10-11-10, 22:01
Με το θεμα μαγιο στην κατηγορια fitness θα φορεσουν ολοι οι αθλητες μαγιο b. building ! αν προκριθει καποιος για το univerce θα πρεπει να φορεσει sorts ! ειναι αδυνατον οι ελληνες να χωνεψουν στο πανελλαδικο το sorts ! για αυτο στην χωρα μας κατα εξαιρεση θα διαγωνιζονται με μαγιο b. building !


γιατι παντα ομως στην χωρα μας κανουμε οτι μας κατεβη και δεν συμβιβαζομαστε με τους κανονες?

Qlim4X
10-11-10, 22:05
Δυνατός αγώνας, τον περιμένουμε με αγωνία! :bbbiceps:

Το Bodybuilding.gr θα δώσει 5 δωρεάν προσκλήσεις σε μέλη του φορουμ μας, για τους βραδυνούς τελικούς. Την μία την κέρδισε ήδη το μέλος kwstas_lamia. Οι υπόλοιπες 4 θα δωθούν είτε μέσω του φόρουμ, ή/και στις συναντήσεις που θα έχουμε την προηγούμενη μέρα (δείτε: Συναντηση μελων στο 2ημερο 27-28/11,Κυπελλο IFBB+Mr Οδυσσεια WABBA 2010 (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=10428) )

ΜΒ :toast:


και πως θα τις κερδιζει καποιος?

vAnY
10-11-10, 22:07
γιατι παντα ομως στην χωρα μας κανουμε οτι μας κατεβη και δεν συμβιβαζομαστε με τους κανονες?

ελα ντε αυτο ξαναπες το !!!! ΠΑΝΤΟΥ ομως γινετε αυτο, ειναι τραγικο !!!! :weights:

Polyneikos
10-11-10, 22:10
γιατι παντα ομως στην χωρα μας κανουμε οτι μας κατεβη και δεν συμβιβαζομαστε με τους κανονες?

Γιατι σε πολλους αθλητες fitness ειναι ο πρωτος τους αγωνας,χωρις σωστη καθοδήγηση και είναι δυσκολο για μια ομοσπονδια να κατεβασει κατω από την σκηνη τους αθλητες επειδη δεν φορανε το σωστο μαγιο..
Στην Ευρωπη σίγουρα θα συνεβαινε αλλα εκει επειδη πανε εμπειροι αθλητες ειναι προετοιμασμενοι...

Polyneikos
10-11-10, 22:15
και πως θα τις κερδιζει καποιος?

Δεν εχουμε καταληξει ακομα ,υπαρχει η σκεψη να γινει στο τραπεζι του Σαββατου σε όσους είναι παρόντες,θα δουμε,ειναι 4 οι προσκλησεις,ας δουμε ποιοι θα ερθουν και το συζηταμε...

No Cash
10-11-10, 22:19
Γιατι σε πολλους αθλητες fitness ειναι ο πρωτος τους αγωνας,χωρις σωστη καθοδήγηση και είναι δυσκολο για μια ομοσπονδια να κατεβασει κατω από την σκηνη τους αθλητες επειδη δεν φορανε το σωστο μαγιο..
Στην Ευρωπη σίγουρα θα συνεβαινε αλλα εκει επειδη πανε εμπειροι αθλητες ειναι προετοιμασμενοι...



ενταξει ρε συ... σιγα το τοσο δυσκολο να ειναι ενημερωμενοι οι αθλητες....

δεν ειναι φανταζομαι και τοοοοσο τραγικο... αλλα οκ.... δεν ειναι κατι δυσκολο να εφαρμοζεται....


παντελως ακυρο κατα τη γνωμη μου..... και αδικαιολογητο.

Polyneikos
10-11-10, 22:26
Μα δεν εκφραζω ποιο είναι το σωστο,αλλα ποια ειναι η ρεαλιστικη πραγματικότητα.Η πλακα είναι που ο Σαβατζ περυσι είχε ρωτησει στο φόρουμ και του είχαμε πει το σωστο και ήταν στους 2 που το τηρησαν από μια κατηγορία των 15:green::green:

Qlim4X
10-11-10, 22:32
Γιατι σε πολλους αθλητες fitness ειναι ο πρωτος τους αγωνας,χωρις σωστη καθοδήγηση και είναι δυσκολο για μια ομοσπονδια να κατεβασει κατω από την σκηνη τους αθλητες επειδη δεν φορανε το σωστο μαγιο..
Στην Ευρωπη σίγουρα θα συνεβαινε αλλα εκει επειδη πανε εμπειροι αθλητες ειναι προετοιμασμενοι...



RTFM απλα και λογικα. αν και νομιζω οταν υπογραφουν για συμετοχη αναφερει κανονικα τους κανονες. δεν τους διαβαζει κανεις να φανταστω?


παντος θα πρεπει η ομοσπονδια να ειναι αντικιμενικη και σωστη και οχι χαλαρη.

επησης αυτο που εχω διαπιστοση ειναι και το λαθος ποζαρισμα. στους fitness αν δεν κανω λαθος απαγορευετε να ποζαρουν με γροθιες. σωστα?

Polyneikos
10-11-10, 22:53
επησης αυτο που εχω διαπιστοση ειναι και το λαθος ποζαρισμα. στους fitness αν δεν κανω λαθος απαγορευετε να ποζαρουν με γροθιες. σωστα?


Κανονικα οι fitness δεν μπορουν να σφιγγουν γροθιες στις πόζες,π.χ. διπλη δικεφαλων,στην τρικεφαλων κτλ,όπως επίσης δεν πραγματοποιείται η most muscular.Eπίσης το 50-60% της βαθμολογίας τους ορίζεται από το ατομικο τους ποζαρισμα που πρεπει φυσικα και αυτο να κινειται στα fitness πλαισια.

Polyneikos
10-11-10, 23:00
Επίσης κατι που θελω να τονίσω,ειδικα σε παιδια που μπορει να παρακολουθησουν για πρωτη φορα αγωνες ή που συνηθιζουν να ερχονται μονο στα τελικα το βραδυ:
Η βαθμολογία των αθλητων και η τελικη καταταξη στην Wabba προκύπτει από τα πρωινα προκριματικα,οχι απο τους βραδινους τελικους.
Από το μεσημερι δηλαδη εχουν βγει τα αποτελεσματα (με εξαιρεση φυσικα τον Γενικο Τιτλο).
Το βραδυ επαναλαμβανονται τα comparisons και οι ρουτινες των αθλητων απλα για το show και τον κόσμο.

Muscleboss
11-11-10, 23:36
Ένα ακόμα δωρεάν εισιτήριο για τους βραδυνούς τελικούς της WABBA θα δωθεί σε όποιο μέλος του φόρουμ δώσει τη σωστή απάντηση:


Ονόμασε 7 αθλητές που έλαβαν μέρος στο 1ο Mr Οδύσσεια.


Κάθε μέλος μπορεί να δώσει μόνο 1 απάντηση, ονομάζοντας συγχρόνως και τους 7 αθλητές. :toast:

ΜΒ

veteran29
12-11-10, 13:46
Σπύρος Μπουρναζος
,Τασος Μωρος
,Βολικος Διονυσης,
Γκινης Γιαννης,
Παπαδογιωργακης Δημητρης
,Σιατραβανης Αλεκος
Tσιλιγκουδης Σακης

giannis64
12-11-10, 18:05
:thumbup:;)

με νικητη τον σπυρο μπουρναζο!!

Polyneikos
12-11-10, 18:37
Ειδες για εχουμε μελη αθλητες που πανε στο γυμναστηριο του Σπύρου;:green::green:

veteran29
12-11-10, 18:44
Ειδες για εχουμε μελη αθλητες που πανε στο γυμναστηριο του Σπύρου;:green::green:

KAI 2H ΘEΣH TON TΣIΛIΓKOYΔH

Polyneikos
12-11-10, 18:53
O Σακης Τσιλιγκουδης δεν ηταν ηταν στην ψηλη κατηγορία,εκει ο ΣΠυρος επαιξε με Μωρο,Βολικο,Παπαδογιωργακη,Γκινη κτλ και βγηκε 1ος...
Με τον Τσιλιγκουδη βρεθηκανε στην Γενικη Κατηγορία όπου εκει όμως 2ος βγηκε ο Αλεκος Σιατραβανης...

giannis64
12-11-10, 19:19
Ειδες για εχουμε μελη αθλητες που πανε στο γυμναστηριο του Σπύρου;:green::green:


αα έτσι ε? είχε δηλαδή πληροφορίες εκ τον εσω.. οκ.

μαθαίνεις όντος πολλά όταν μιλαςμε τον Σπύρο.

veteran29
12-11-10, 22:49
αα έτσι ε? είχε δηλαδή πληροφορίες εκ τον εσω.. οκ.

μαθαίνεις όντος πολλά όταν μιλαςμε τον Σπύρο.

ΣΩΣTA αν και στους δυο έχω φοιτήσει Αλέκο κ Σπύρο

veteran29
13-11-10, 01:08
τελικα ημουν σωστος ? :rolf::rolf::rolf::rolf:

Muscleboss
13-11-10, 03:39
τελικα ημουν σωστος ? :rolf::rolf::rolf::rolf:


Σωστός ήσουν Πάνο. Έκλεισε και το 2ο εισητήριο... :thumbup:
Δεν έχεις ξαναέρθει ούτε εσύ σε αγώνα αν δεν κάνω λάθος, αλλά τώρα με την πρόσκληση αυτή δεν έχεις δικαιολογία να μην έρθεις. Σε περιμένουμε στην κερκίδα του bodybuilding.gr :toast:

ΜΒ

veteran29
13-11-10, 10:39
Σωστός ήσουν Πάνο. Έκλεισε και το 2ο εισητήριο... :thumbup:
Δεν έχεις ξαναέρθει ούτε εσύ σε αγώνα αν δεν κάνω λάθος, αλλά τώρα με την πρόσκληση αυτή δεν έχεις δικαιολογία να μην έρθεις. Σε περιμένουμε στην κερκίδα του bodybuilding.gr :toast:

ΜΒ

Ευχαριστώ πολύ . Ούτως η άλλως δεν είχα δικαιολογία πλέον! !!!!

Polyneikos
22-11-10, 13:52
Μετα τον αγωνα του Σαββατου το ραντεβου μεταφερεται στο Νοβοτελ,όλοι από το πρωι..Θα γινει ιδιαιτερη εξεδρα από το φόρουμ:thumbup::thumbup:

nicksigalas
22-11-10, 15:25
Δεν βλεπω να λετε τιποτα για τον εκφωνητη του αγωνα και αυτο εχη αρχιση να με ανησηχη ΓΙΑ ΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΧΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ χαχα:turtle::P:welcome:

Β. Γκασιάμη
22-11-10, 17:27
Ηλια μου ποιος θα σε παει μεγαρο ..και για κοτοπουλο ? απαπαπαπα !δεν θα αφησω εγω να γινει αυτο..αν και θα ειμαι αρκετα κουρασμενη ...θα μπω μπροστα ασπιδα ..!!!! οχι αλλο καρβουνο......!!!!!!!!!λιγο λιπακι βρε παιδι μου ενα κατι τις απο μουσικη εκτος δωματιου .....!!!!!!!!!!χχχχχ

Β. Γκασιάμη
22-11-10, 17:33
Νικο μου τα λογια ειναι περιτα οι εικονες δειχνουν καθως και οι πραξεις...θα τα πουμε εκει ...θα χαρω να σας δω ολους εκει...επιτελους καταφερα να μπω και να γραψω ...!!!!χαιρετω ολοι την παρεα ....!!!!!:turtle::turtle:

Polyneikos
22-11-10, 17:35
Σταυρουλα θα εχεις μεγαλο κοινο στον αγωνα...Καλή επιτυχία ;):clap::clap:

Β. Γκασιάμη
22-11-10, 17:38
ναι λεγε τετοια να μου'ρθει ο θανατος μολις δω τον κοσμο:shock:
περιμενω πως και πως 2 χρονια αποχης ειναι αυτα ...!!!!!!

Polyneikos
22-11-10, 17:40
Θα ειναι ο πατερ Ηλίας και θα σου δωσει την ευχη του,εχει πιασει σε όλους :turtle:

beefmeup
22-11-10, 17:41
εεεηηη,εχω κ γω ευχες να δωσω...:turtle::turtle::turtle:

χνιεχ!!!

Β. Γκασιάμη
22-11-10, 17:43
ωφειλω να το πω δημοσια οτι ο θειος με βοηθαει αρκετα αυτες τις 2 τελευταιες βδομαδες ειναι ο καλυτερος ...:thumbup: και ολες οι ευχες δεκτες παιδια αντε που ξερουμε μπορει καποια να πιασει τοπο .....:thumbup:

NASSER
22-11-10, 17:47
ωφειλω να το πω δημοσια οτι ο θειος με βοηθαει αρκετα αυτες τις 2 τελευταιες βδομαδες ειναι ο καλυτερος ...:thumbup: και ολες οι ευχες δεκτες παιδια αντε που ξερουμε μπορει καποια να πιασει τοπο .....:thumbup:


Βουλα καλη επιτυχια και απο εδω αλλα θα τα πουμε και απο κοντα, να γνωρισεις και τα νεα μελη του φορουμ που δεν ξερουν πως ακολουθεις την παρεα του φορουμ στις συναντησεις μας :thumbup:

Β. Γκασιάμη
22-11-10, 17:52
σ'ευχαριστω πολυ να εισαι καλα ..θα χαρω να με συστησετε με τα παιδια θα ειμαι και το σαββατο στους αγωνες της ifbb.. ως θεατης οποτε ειναι ευκαιρια να τα πουμε απο κοντα ...:turtle:

TRIANTAFYLLOU
22-11-10, 18:52
Ηλια μου ποιος θα σε παει μεγαρο ..και για κοτοπουλο ? απαπαπαπα !δεν θα αφησω εγω να γινει αυτο..αν και θα ειμαι αρκετα κουρασμενη ...θα μπω μπροστα ασπιδα ..!!!! οχι αλλο καρβουνο......!!!!!!!!!λιγο λιπακι βρε παιδι μου ενα κατι τις απο μουσικη εκτος δωματιου .....!!!!!!!!!!χχχχχ


ΑΑ βλέπω γνωρίζεις τα γούστα μου και είχα μια ανησυχία γιατι το μέγαρο το μουσείο και η μητρόπολη την κυριακή το πρωί είναι στίς άμεσες προτεραιότητές μου , απλα εγω δεν μπορώ τα ξενύχτια και τέτοια έχω μάθει να ξυπνάω νωρίς το πρωί και να βγαίνω έξω τις πρώτες πρωινές ώρες που άλλοι κοιμούνται του καλού καιρού :P:P:P:toast::toast::turtle::turtle:

TRIANTAFYLLOU
22-11-10, 18:59
ωφειλω να το πω δημοσια οτι ο θειος με βοηθαει αρκετα αυτες τις 2 τελευταιες βδομαδες ειναι ο καλυτερος ...:thumbup: και ολες οι ευχες δεκτες παιδια αντε που ξερουμε μπορει καποια να πιασει τοπο .....:thumbup:


να λές την αλήθεια όμως σταυρούλα η βοήθειά μου παιδια εστιάζετε στο ποζάρισμα την έχω βοηθήσει στην χορογραφία , κάποιες κινήσεις χορευτικές είναι το στοιχείο μου (διότι χρόνια ήμουν στο κρατικό μπαλέτο) αλλα να το πώ και αυτο στις στυλιστικές προτιμήσεις στήν επιλογή του μαγιό το μαλί και τα σχετικα , το αντικείμενό μου δηλαδή :P:P:turtle::turtle::turtle:

TRIANTAFYLLOU
22-11-10, 19:01
Δεν βλεπω να λετε τιποτα για τον εκφωνητη του αγωνα και αυτο εχη αρχιση να με ανησηχη ΓΙΑ ΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΧΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ χαχα:turtle::P:welcome:
Νικολή πως και πώς περιμένουμε αυτες τις μέρες να βρεθούμε και με φίλους απο τα παλιά που δεν βλεπόμαστε τακτικα :toast::toast:

Β. Γκασιάμη
22-11-10, 19:06
Ε! ενταξει αυτα δεν ηθελα να τα πω ...αλλα αφου τα μαρτυρας εσυ τοτε ...μπορω να σε ρωτησω .....τις στροφες να τις βγαλουμε απο το χορευτικο δεν μουαρεσουν πολυ...λεω νατις κανουμε μετα τους αγωνες ...ζεμπει'κικο ντανς ...:toast::P

TRIANTAFYLLOU
22-11-10, 19:25
Ε! ενταξει αυτα δεν ηθελα να τα πω ...αλλα αφου τα μαρτυρας εσυ τοτε ...μπορω να σε ρωτησω .....τις στροφες να τις βγαλουμε απο το χορευτικο δεν μουαρεσουν πολυ...λεω νατις κανουμε μετα τους αγωνες ...ζεμπει'κικο ντανς ...:toast::P
ε κάτι έμαθες και σύ απο τον χοροδιδάσκαλο :P καλή ιδέα και άνετα πραγματοποιήσιμη πολύ μου άρεσε :toast::turtle::turtle:

ΜrΚommatias
23-11-10, 12:24
Νικο μου τα λογια ειναι περιτα οι εικονες δειχνουν καθως και οι πραξεις...θα τα πουμε εκει ...θα χαρω να σας δω ολους εκει...επιτελους καταφερα να μπω και να γραψω ...!!!!χαιρετω ολοι την παρεα ....!!!!!:turtle::turtle:
:):):):):):):):)

Polyneikos
24-11-10, 20:18
Λεπτομερειες για τις προσκλησεις του βραδυνου τελικου που θα μοιραστουν δωρεαν σε μελη του φόρουμ εδω:
http://forum.bodybuilding.gr/showpost.php?p=282464&postcount=266
Αυτη την φορα θα ειμαστε μεγαλη εξεδρα:thumbup::thumbup:

Polyneikos
24-11-10, 20:27
Αν επιβεβαιωθουν παντως σε συμμετοχες τα ονοματα που εχω ακουσει θα ειναι ενας πολυ καλός αγωνας,ακομα και για τα δεδομενα του Νοεμβριου...
Κυριακη κοντη γιορτη !!:toast::toast:

ANNA VANDEVA
25-11-10, 11:09
Καλημέρα παιδιά :welcome:, θα περιμένω πολλά βιντεάκια και φώτο:bbbiceps:!!! Δυδστυχώς δεν θα είμαι παρούσα από εδώ και πέρα στους αγώνες :unsure:!!!! Οπότε όλα απο τα Φόρουμ θα τα παρακολουθώ!!!

Tsounakis
25-11-10, 13:35
Ο guest poser του αγωνα θα ειναι μεγαλη εκπληξη για οσους παραβρεθουν !

Polyneikos
27-11-10, 17:05
Aφου δεν μας λες το ονομα Νικο θα κανουμε μια μερα υπομονη :green::green:

Marine
28-11-10, 01:15
Αν και δεν ξερω κανενα σας θα ερθω με την καμερα να τραβηξω καμια φωτο,ισως να ειμαι και τυχερος και να πετυχω τον Μπουρναζο!!

Qlim4X
28-11-10, 01:57
Απιστευτη παρεα και τρελο γελιο!

Πιστευω πως ολοι περασαμε υπεροχα και αυριο θα ειναι ακομα καλητερα!

beefmeup
28-11-10, 02:07
Απιστευτη παρεα και τρελο γελιο!

Πιστευω πως ολοι περασαμε υπεροχα και αυριο θα ειναι ακομα καλητερα!

ποτε προλαβες να ποσταρεις ρε???
:turtle::turtle::turtle:

Qlim4X
28-11-10, 02:09
ποτε προλαβες να ποσταρεις ρε???
:turtle::turtle::turtle:



αχαχαχαχαχαχαχα

ειμαι ο πιο γρηγορος τεραστιε :P

:toast:

Polyneikos
28-11-10, 08:53
Παμε Νοβοτελ λεμεεε...Τα λεμε εκει όσοι ερθον παιδια..Καλημερα!

Qlim4X
28-11-10, 11:06
Παμε Νοβοτελ λεμεεε...Τα λεμε εκει όσοι ερθον παιδια..Καλημερα!


:toast:


ερχομαστεεεεεεεεε

Polyneikos
28-11-10, 16:39
Μια γρηγορη ενημερωση για τον αγωνα..
Αριθμος Αθλητων :41,αρκετα καλα για τα δεδομενα της περιοδου του Νοεμβριου.
To επίπεδο πολυ καλο,με επιστροφες αρκετων παλιων αθλητων οι οποιοι δίνουν μια ξεωριστη χροια στον αγωνα

Συμμετοχες/Κατηγορία:

Juniors:3
Fitness:6
Body Fitness:5
Masters:9
Super Masters:1
Γυναικων:1
Χαμηλη bb:5
Mεσαια bb:5
Ψηλη bb:6

Polyneikos
28-11-10, 16:52
Μια μικρη ¨γευση"

Juniors

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18601&stc=1&d=1290952183


Fitness

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18602&stc=1&d=1290952183

Body Fitness

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18603&stc=1&d=1290952183



Masters


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18604&stc=1&d=1290952183


Xαμηλη bb


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18605&stc=1&d=1290952183


Μεσαια bb

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18606&stc=1&d=1290952183


Ψηλη bb

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18607&stc=1&d=1290952183

john.koutra
28-11-10, 22:18
ρε παιδια εχουμε καμια φωτογραφια ,γενικα,ακομα πιο κατατοπιστικη?:toast:

StefPat
28-11-10, 23:01
πότε προλάβατε :P

καλό επίπεδο βλέπω! :)

Muscleboss
29-11-10, 00:09
Ευχαριστούμε Κώστα για τις φωτογραφίες. πολύ καλή πρώτη γεύση! Ωραίος αγώνας με κάποιες κατηγορίες να δίνεται σκληρή μάχη, και άλλες να διακρίνονται εύκολα οι νικητές. Περιμένουμε αναλυτικό ρπορτάζ απο τους τελικούς με αποτελέσματα, φώτος και σχόλια!:toast:

ΜΒ

savage
29-11-10, 03:03
Το ποζαρισμα του καλου μου φιλου και συναθλητη Παρη Νικολαου,νικητη της κατηγοριας fitness.Το natural bbing εκανε το dοuble αυτο το 2ημερο:thumbup:

CPpjI0U_GfU

Polyneikos
29-11-10, 04:26
Γενικος Νικητης - Μρ Οδυσσεια 2010, ο Φωτης Πλευρίτης (νο 16 -Nικητης της κατηγορίας Μasters)!!!!:clap::clap:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18646&stc=1&d=1291019961

Polyneikos
29-11-10, 11:38
Θα ηθελα για αρχη,πριν ξεκινησει το αναλυτικο φωτορεπορταζ και ο σχολιασμος του αγωνα που καλυψε για αλλη μια φορα επιτυχως το :bodybuildinggr: team,(ευχαριστουμε όλα τα παιδια που βοηθησαν αλλα και παρευρεθηκαν),να αναφερθουμε στον Γενικο Νικητη του αγωνα ,Φωτη Πλευριτη...

Δεν τον γνωρίζω προσωπικα τον αθλητη,αυτο που θυμαμαι είναι ότι είχε να αγωνιστει από το 1999,το Πανελλήνιο Κύπελλο της ΠΕΣΔ αν θυμαμαι καλα,τοτε ειχε κερδίσει την κατηγορια των -80κ.
Φετος εκανε ενα φοβερο comeback,αγωνιζόμενος σε 4 αγωνες συνολικα,από τον Σεπτεμβριο ως τον Νοέμβριο..
Κερδισε το Γενικο στο 1st Twinlab Energy Club Challenge (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=10429)στην Καλαματα,κερδισε στο Παγκόσμιο της NABBA-WFF στην Αυστρία (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=11218)την 1η θεση στην Super Body κατηγορία καθως και την 5η θεση στο ιστορικο Mr Universe της Nabba (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=11317) στην Aγγλία.
Προσωπικα πολυ μου αρεσουν αυτα τα comeback των παλιων αθλητων:clap::clap:

Το ατομικο ποζαρισμα του Φωτη Πλευριτη λοιπον !!

ewGApYWQq0Q



υ.γ. Αφιερωμενο στον Muscleboss ,απ΄οτι ξερω είναι φιλοι με τον Φωτη, ο οποίος Πανος για λόγους ανωτερας βίας δεν καταφερε τελευταία στιγμη να ερθει στον αγωνα αλλα μεσω τηλεφωνου φρόντισε για τα παντα έτσι ώστε να διευκολυνθει το εργο της ομαδας στον αγωνα .Πανο δικο σου! :clap::thumbup::bowdown:

veteran29
29-11-10, 13:59
Φανταστικη οργανωση.ομορφη παρεα.να στε ολοι καλα και σας ευχαριστω για την προσκληση.
ερωτηση.γνωριζουμε ποιος ειναι ο αθλητης στη μεσαια κατηγορια που βγηκε 3ος? ευχαριστω:rolf:

Muscleboss
29-11-10, 14:05
Θα ηθελα για αρχη,πριν ξεκινησει το αναλυτικο φωτορεπορταζ και ο σχολιασμος του αγωνα που καλυψε για αλλη μια φορα επιτυχως το :bodybuildinggr: team,(ευχαριστουμε όλα τα παιδια που βοηθησαν αλλα και παρευρεθηκαν),να αναφερθουμε στον Γενικο Νικητη του αγωνα ,Φωτη Πλευριτη...

Δεν τον γνωρίζω προσωπικα τον αθλητη,αυτο που θυμαμαι είναι ότι είχε να αγωνιστει από το 1999,το Πανελλήνιο Κύπελλο της ΠΕΣΔ αν θυμαμαι καλα,τοτε ειχε κερδίσει την κατηγορια των -80κ.
Φετος εκανε ενα φοβερο comeback,αγωνιζόμενος σε 4 αγωνες συνολικα,από τον Σεπτεμβριο ως τον Νοέμβριο..
Κερδισε το Γενικο στο 1st Twinlab Energy Club Challenge (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=10429)στην Καλαματα,κερδισε στο Παγκόσμιο της NABBA-WFF στην Αυστρία (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=11218)την 1η θεση στην Super Body κατηγορία καθως και την 5η θεση στο ιστορικο Mr Universe της Nabba (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=11317) στην Aγγλία.
Προσωπικα πολυ μου αρεσουν αυτα τα comeback των παλιων αθλητων:clap::clap:

Το ατομικο ποζαρισμα του Φωτη Πλευριτη λοιπον !!

ewGApYWQq0Q



υ.γ. Αφιερωμενο στον Muscleboss ,απ΄οτι ξερω είναι φιλοι με τον Φωτη, ο οποίος Πανος για λόγους ανωτερας βίας δεν καταφερε τελευταία στιγμη να ερθει στον αγωνα αλλα μεσω τηλεφωνου φρόντισε για τα παντα έτσι ώστε να διευκολυνθει το εργο της ομαδας στον αγωνα .Πανο δικο σου! :clap::thumbup::bowdown:


Κώστα ευχαριστώ πολύ γι την αφιέρωση... από το βίντεο παιρνω μια μικρή γεύση του τι έχασα.....:( :clap::clap::clap:

Για το γενικό νικητή, φίλο και συντοπίτη μου, Φώτη Πλευρίτη, πέρα του ότι το άξιζε το γενικό, δε θα πώ κάτι άλλο τώρα, αλλά θα του κάνουμε σύντομα ένα θέμα αφιέρωμα που θα βάλουμε και παλιότερες φώτος του και θα τα πούμε εκεί.

Viva Agrinio :toast:

MB

Polyneikos
29-11-10, 14:23
Να ξεκινησω τις φωτογραφίες συμφωνα με την ροη του αγωνα...
Κατηγορία Juniors,3 συμμετοχες..Αρκετα καλοι αθλητες,ξεχωρισε ο πρωτος όμως γρήγορα....
Νικητης ο αθλητης με το νο6,Τριπολιτσιωτης Δημητρης
2ος ο αθλητης με το νο 7,Γιωργος Περδικαρης,3ος ο αθλητης με τον νο5,Στεφανος Τσιαμπαζης.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18661&stc=1&d=1291029754

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18662&stc=1&d=1291029754


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18663&stc=1&d=1291029754

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18664&stc=1&d=1291029754

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18665&stc=1&d=1291029754

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18666&stc=1&d=1291029754

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18667&stc=1&d=1291029754

savage
29-11-10, 14:24
Μερικες φωτο που τραβηξα και εγω χθες.

κατηγορια junior

http://img811.imageshack.us/img811/3600/dsc00821v.jpg
http://img403.imageshack.us/img403/6650/dsc00816y.jpg
http://img222.imageshack.us/img222/4972/dsc00819e.jpg
http://img25.imageshack.us/img25/7792/dsc00820lm.jpg

salpas18
29-11-10, 14:37
Να ξεκινησω τις φωτογραφίες συμφωνα με την ροη του αγωνα...
Κατηγορία Juniors,3 συμμετοχες..Αρκετα καλοι αθλητες,ξεχωρισε ο πρωτος όμως γρήγορα....
Νικητης ο αθλητης με το νο6,Τριπολιτσιωτης Δημητρης
2ος ο αθλητης με το νο 7,Γιωργος Περδικαρης,3ος ο αθλητης με τον νο5,Τζιαπατη νομίζω τον λεγανε....


Στεφανος Τσιαμπαζις λεγετε ειναι απο ορεστιαδα!!! παω στο γυμναστιριο του

Polyneikos
29-11-10, 14:37
Κώστα ευχαριστώ πολύ γι την αφιέρωση... από το βίντεο παιρνω μια μικρή γεύση του τι έχασα.....:( :clap::clap::clap:

Για το γενικό νικητή, φίλο και συντοπίτη μου, Φώτη Πλευρίτη, πέρα του ότι το άξιζε το γενικό, δε θα πώ κάτι άλλο τώρα, αλλά θα του κάνουμε σύντομα ένα θέμα αφιέρωμα που θα βάλουμε και παλιότερες φώτος του και θα τα πούμε εκεί.

Viva Agrinio :toast:

MB

ΕΤΣΙ !! :toast::toast:

Polyneikos
29-11-10, 14:42
Στεφανος Τσιαμπαζις λεγετε ειναι απο ορεστιαδα!!! παω στο γυμναστιριο του

Thank you,εκανα την απαραιτητη διορθωση.:toast:

savage
29-11-10, 14:48
κατηγορια φιτνες με νικητη τον παρασκευα νικολαου:clap::thumbup:

οι συμμετεχοντες απο αριστερα προς τα δεξια (οπως βλεπετε την 1η φωτο).οι αριθμοι αριστερα ειναι οι θεσεις που κατελαβαν τελικα,και δεξια ειναι(μεσα στην παρενθεση) ο αριθμος του αθλητη που αναγραφεται στα μαγιο τους.

5ος Κων/νος Ψαράκης (ν.41)
1ος Παρασκευάς Νικολάου (ν.33)
6ος Σπύρος Τομοθέκας (ν.32)
2ος Ηλίας Κινουλιώτης (ν.34)
3ος Ονίσιμος Χαραλαμπίδης (ν.35)
4ος Τάσος Φανουράς (ν.38 )

http://img3.imageshack.us/img3/7424/dsc00833y.jpg
http://img707.imageshack.us/img707/8850/dsc00823w.jpg
http://img15.imageshack.us/img15/962/dsc00828ow.jpg
http://img262.imageshack.us/img262/3615/dsc00829m.jpg
http://img109.imageshack.us/img109/7850/dsc00830z.jpg
http://img94.imageshack.us/img94/6057/dsc00831o0.jpg
http://img13.imageshack.us/img13/3414/dsc00832d.jpg

giannis64
29-11-10, 14:52
νικο αν μπορεις ανεβαζε τις φωτο σαν συνημενα αρχεια, γιατι σε λιγες μερες οι φωτο δεν θα φαινοντε..

Polyneikos
29-11-10, 15:13
Στην κατηγορία fitness ειχαμε 6 συμμετοχες....
Ξεχωρισαν 2 αθλητες, ο Παρης Νικολαου με το 33 και ο Ηλίας Κινουλιωτης ,αρκετα κοντα του, με το νο34..

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18676&stc=1&d=1291033353

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18677&stc=1&d=1291033353


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18678&stc=1&d=1291033353


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18679&stc=1&d=1291033353



Τελικα ο Παρης καθαρισε την κατηγορία,παρόλο που δεν είχε πιασει την απόλυτη γραμμωση που μας εχει συνηθισει, με την σκηνικη του παρουσία,με περισσοτερες δυναμεις και φυσικες κινησεις που απαιτει η κατηγορια αλλά και το εξαιρετικο ατομικο του ποζαρισμα αλα Coleman (:toast:),υπενθυμιζουμε ότι η χορογραφία στο ατομικο είναι το 60% της βαθμολογίας στους fitness,κατι που δεν δινουν πολυ βαση οι πιο απειροι αθλητες αλλα χανουν βαθμους και θεσεις ετσι...


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18684&stc=1&d=1291033570


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18685&stc=1&d=1291033577


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18686&stc=1&d=1291033586

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18687&stc=1&d=1291033593



Παρη συγχαρητηρια για την νίκη σου!!:clap:
(Αν και ηθελα κονταροχτύπημα Παρη-Νικου σε αυτη την κατηγορία,αλλα άλλη φορα,δεν πειραζει ;);) Stay fit !

savage
29-11-10, 15:45
νικο αν μπορεις ανεβαζε τις φωτο σαν συνημενα αρχεια, γιατι σε λιγες μερες οι φωτο δεν θα φαινοντε..

σωστος θα κανω edit αργοτερα:thumbup:




Παρη συγχαρητηρια για την νίκη σου!!:clap:
(Αν και ηθελα κονταροχτύπημα Παρη-Νικου σε αυτη την κατηγορία,αλλα άλλη φορα,δεν πειραζει ;);) Stay fit !

χεχεχε,ισως σε καποιο μεγαλο αγωνα natural bbing του εξωτερικου σε λιγα χρονια,ποιος ξερει...:green:

Polyneikos
29-11-10, 17:00
Να συνεχίσω με την κατηγορία Body Fitness.
4 αθλητες συμμετειχαν στην κατηγορία

Νικητης ο Κίμωνας Χατζηγεωργίου με το νο 39.
2η θεση ο Δημητρης Τριανταφυλλόπουλος με το νο42.
3ος ο αθλητης Βιτορόπουλος και 4ος ο αθλητης Τζιώτης

Στις παρακατω φωτογραφίες από αριστερα προς τα δεξια,όπως κοιταμε:

Βιτορόπουλος - Κ. Χατζηγεωργίου - Τζιώτης - Τριανταφυλλόπουλος

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18712&stc=1&d=1291039075

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18713&stc=1&d=1291039075

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18714&stc=1&d=1291039075

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18715&stc=1&d=1291039075

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18716&stc=1&d=1291039075

Polyneikos
29-11-10, 17:35
Η συνεχεια της Body Fitness,η απονομη από τον γνωστο πρωταθλητη Τασο ΜΙσαηλίδη,μέλος της Wabba

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18744&stc=1&d=1291041216

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18745&stc=1&d=1291041216


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18746&stc=1&d=1291041216


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18747&stc=1&d=1291041216

Polyneikos
29-11-10, 17:35
H συνεχεια των κατηγοριων το βραδυ :toast::toast:

vAnY
29-11-10, 20:17
:toast: Κριμα που δεν μπορεσα να ερθω, παντως οι φωτος ειναι παρα πολυ καλες Μπραβο στους η στον Φωτογραφο!!!! :thumbup:
Αναμενουμε για τη συνεχεια του ρεπορταζ....:green:

-beba-
29-11-10, 21:39
H συνεχεια των κατηγοριων το βραδυ :toast::toast:

Περιμένουμε..............
Polyneikos θα μπορούσες να βάλεις φωτό από την βαρια κατηγορία ββ? Μπορείς να γράψεις και τους νικητές σε παρακαλώ πολύ?

Polyneikos
29-11-10, 21:43
Δεν υπαρχει βαρια κατηγορία στην Wabba,με το ύψος καθορίζονται οι κατηγορίες.Μηπως εννοείς την ψηλη;


WABBA - ΠΕΣΔ



Κατηγορία Juniors Βodybuilding:
Kατω των 25 ετων,δηλαδη μεχρι 24 ετων,11 μηνων και 30 ημερων.

Fitness Ανδρων:
Υψος Και Βαρος Δηλαδη Αθλητης Με Υψος 1.80 Πρεπει Το Βαρος Του Να Ειναι Μεχρι 80 Kg (Προσοχη: Ποζαρισμα Fitness )

Body Fitness Ανδρων:
Το Βαρος Του Μπορει Να Ειναι Μεχρι 5% Πανω Απο Το Υψος Του Δηλαδη Αθλητης Με Υψος 1.80 Μπορει Να Ειναι Το Βαρος Του Μεχρι 84 Kg (Ποζαρισμα Body Building )

Fitness Γυναικων :
Φυσικη Κατασταση, Μυικοτητα, Παρουσιαση, Συμμετρια


Shape Γυναικων :
Φυσικη Κατασταση, Μυικο Τονο, Παρουσιαση, Συμμετρια

Masters :
Απο 40-49 Ετων

Super Masters :
Ανω των 50

Μen Body Βodybuilding (Χαμηλη ) :
Μεχρι 1.68 Υψος

Μen Body Βodybuilding ( Μεσαια ):
Μεχρι 1.78 Υψος

Men Body Βodybuilding (Ψηλή):
Απο 1,78 Και Πανω

Για τον Γενικό Τίτλο συμμετεχουν οι νικητες των κατηγοριων BB,όπως επίσης δικαιωμα εχουν να παίξουν απευθειας σε αυτη την κατηγορία Πρωταθλητες που εχουν κερδίσει στο παρελθον ΓΕΝΙΚΟ ΤΙΤΛΟ

Polyneikos
29-11-10, 22:45
Η ευχαριστη εκπληξη από θεμα συμμετοχων στον αγωνα ήταν η κατηγορία Masters,9 συμμετοχες,καιρο είχαμε να δουμε τοσους αθλητες σε αυτη την κατηγορία..Φυσικα απέκτησε μεγαλη βαρύτητα καθως ηταν και η κατηγορία που ανεδειξε τον Γενικο Νικητη,τον Φωτη Πλευριτη...

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18757&stc=1&d=1291059571


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18755&stc=1&d=1291059571


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18756&stc=1&d=1291059571

Καποιες αλλες συμμετοχες που συγκρατησα:
Ενα comeback από εναν πολυ καλο αθλητη από τα παλια,τον Κρητικο Μανωλη Ζερβακη...
Ο Ιακωβος Ιακωβου από την Κυπρο που ειχε κερδισει την προηγουμενη χρονια την 1η θεση στο Μρ Οδυσσεια στα Μαστερς..

Η τελικη εξαδα του αγωνα:

Masters (+40χρ.)


1) Φώτης Πλευρίτης (νο 16)
2) Παναγιώτης Βέργης (νο 8 )
3) Γιώργος Σαζακλής (νο 19)
4) Ιάκωβος Ιακώβου (νο 1)
5) Μανώλης Ζερβάκης (νο 2)
6) Σωτήρης Ανδιανός (νο 10)

Τα comparisons που ξεχωρισαν την εξαδα

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18758&stc=1&d=1291059571

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18759&stc=1&d=1291059571


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18760&stc=1&d=1291059571

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18761&stc=1&d=1291059571


Να αναφερω και την συμμετοχη ενος αθλητη απο την Νεα Μακρη ,του Μιχαλη Τσαφου,ο οποιος εμεινε εκτος εξαδας αλλα αυτοι που βλεπαμε την προετοιμασια του από κοντα ξερουμε ότι ειχε προετοιμαστει δυνατα...:clap:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18762&stc=1&d=1291059571


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18763&stc=1&d=1291059571


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18764&stc=1&d=1291059571

Polyneikos
30-11-10, 00:18
Μερικες φωτο ακόμα από την Masters κατηγορία

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18765&stc=1&d=1291065356

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18766&stc=1&d=1291065356


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18767&stc=1&d=1291065356


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18768&stc=1&d=1291065356


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18769&stc=1&d=1291065356


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18770&stc=1&d=1291065356


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18771&stc=1&d=1291065356



η απονομη της κατηγορίας από τον Σπύρο Μπουρναζο!!


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18772&stc=1&d=1291065356

PMalamas
30-11-10, 00:35
Μερικες φωτο ακόμα από την Masters κατηγορία

\

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18769&stc=1&d=1291065356




Παιδια Αριστερα ειναι ο Παναγιωτης Βέργης οχι βελγης.

Υ.Γ.Ο φωτης ειναι απιστευτος τον ειχα δει σε αγωνες στην καλαματα.. Το περιμενα.

Polyneikos
30-11-10, 00:47
Οκ,διορθωθηκε το ονομα του αθλητη,thanx!

Polyneikos
30-11-10, 01:00
Δοθηκαν τιμητικες πλακετες στους αθλητες Τριουλίδη,Αττιλακο & Μαργαριτη για τις επιτυχίες τους στο προσφατο Πανευρωπαικο της Wabba (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?p=159866#post159866)στην Ρωσία.
Yπενθυμιζω ότι και ο Τριουλίδης και ο Αττιλακος είχαν παρει την πρωτη θεση στις κατηγορίες τους και ο αθλητης Μαργαριτης ειχε παρει την 3η θεση..
Τις πλακετες εδωσαν οι Τασος Μισαηλίδης και Τασος Κολιγκιωνης οι οποιοι ειχαν συνοδευσει την αποστολη...

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18773&stc=1&d=1291067525


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18774&stc=1&d=1291067534

Ανακοινωθηκε ότι προετοιμαζονται για το Wabba Mr Universe (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=10685) που θα γινει την επόμενη εβδομαδα στην Γερμανία.
Τελος να αναφερω ότι τοσο ο Τριουλιδης όσο και ο Αττιλακος πραγματοποιησαν guest posing...

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18775&stc=1&d=1291067544


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18776&stc=1&d=1291067593

Αττιλακος Θανασης


4VALVrup22Q

Muscleboss
30-11-10, 01:15
Κωστα ευχαριστούμε για το πλούσιο υλικό.

Να κάνω μια διόρθωση και πρόσθεση για την κατηγορία Μαστερς, γιατί μας ξέφυγε ένα σημαντικό κατά τη γνώμη μου comeback.



Masters (+40χρ.)


1) Φώτης Πλευρίτης (νο 16)
2) Παναγιώτης Βέργης (νο 8 )
3) Γιώργος Σαγιακλής (νο 19)
4) Ιάκωβος Ιακώβου (νο 1)
5) Μανώλης Ζερβάκης (νο 2)
6) Σωτήρης Ανδιανός (νο 10)

η απονομη της κατηγορίας από τον Σπύρο Μπουρναζο!!


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18772&stc=1&d=1291065356


Το σωστό όνομα του 3ου νικητή δεν είναι Σαγιακλής, αλλά Γιώργος Σαζακλής.

Ο Γιώργος δεν είναι απλώς καλός φίλος μου απο Πάτρα που προπονούμασταν κατ' επανάληψη μαζί στο γυμναστήριο του Δ. Βολικού. Είναι παλιός πρωταθλητής του bodybuilding και για την ακρίβεια Μιστερ Πελοπόννησος WABBA 1988. Παραθέτω και μια φώτο από το αρχείο μου.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18777&stc=1&d=1291068704

Νομίζω είναι σημαντικό να κάνουμε αυτές τις αναφορές γιατί αυτές μας βάζουν στο πετσί του αγώνα και ειναι αυτες που ξεχωρίζουν τους περαστικούς από τους λάτρεις του ελληνικού bodybuilding. :toast:

ΜΒ

Polyneikos
30-11-10, 01:19
Σημαντικη η αναφορα σου Πανο,το ονομα διορθωθηκε από το αρχικο ποστ...
Και όπως παντα με σπανιο υλικο:clap::clap:

Polyneikos
30-11-10, 10:18
Συνεχίζω με το guest posing του Σταυρου Τριουλίδη

nZafSyvfFLY

noz1989
30-11-10, 17:06
Εμενα μεγαλη εντυπωση μου εκανε το παλικαρι που κερδισε στα juniors!! Ειναι 22 χρονων και γυμναζεται λεει 2 χρονια... :shock:

NASSER
30-11-10, 17:12
Εγινε μια πετυχημενη διοργανωση, με μεγαλη συμμετοχη των φιλων του αθληματος και αρκετους χορηγους.
Συγχαρητηρια σε ολους τους αθλητες και στους διοργανωτες που απο πολυ νωρίς φρόντισαν για την επιτυχία της διοργάνωσης.

COBRA_STYLE
30-11-10, 17:31
Εμενα μεγαλη εντυπωση μου εκανε το παλικαρι που κερδισε στα juniors!! Ειναι 22 χρονων και γυμναζεται λεει 2 χρονια... :shock:
και μενα... !!!!

Dillet
30-11-10, 18:43
Συνεχίζω με το guest posing του Σταυρου Τριουλίδη

nZafSyvfFLY

Κωστή ο λαός περιμένει να δει και το άλλο guest του Τασου Κολιγκιωνη!!!!!

Μαρία
30-11-10, 18:50
Εγινε μια πετυχημενη διοργανωση, με μεγαλη συμμετοχη των φιλων του αθληματος και αρκετους χορηγους.
Συγχαρητηρια σε ολους τους αθλητες και στους διοργανωτες που απο πολυ νωρίς φρόντισαν για την επιτυχία της διοργάνωσης.


:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

Polyneikos
30-11-10, 19:07
Κωστή ο λαός περιμένει να δει και το άλλο guest του Τασου Κολιγκιωνη!!!!!

Θωμα σημερα ή αυριο το πολυ θα εχει ανεβει..Θελω να σας κραταω σε αγωνια!!:clap:

Polyneikos
30-11-10, 19:15
Χαμηλη κατηγορία Ανδρων:
5 συμμετοχες με νικητη τον εμπειρο πρωταθλητη από την Παρο,Λαζαρο Πολυκανδρίτη

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18800&stc=1&d=1291133591

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18801&stc=1&d=1291133591


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18802&stc=1&d=1291133634


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18803&stc=1&d=1291133634


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18804&stc=1&d=1291133634


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18805&stc=1&d=1291133634


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18806&stc=1&d=1291133634


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18807&stc=1&d=1291133634

-beba-
30-11-10, 19:46
Polyneikos μπορείς να μου πεις την κατάταξη στην ψηλή κατηγορία σε παρακαλώ?

Polyneikos
30-11-10, 19:50
Θα τα βαλω όταν γινει η παρουσιαση της κατηγορίας με φωτο,αν σε ενδιαφερει αμεσα στο στελνω με πμ

-beba-
30-11-10, 20:17
Θα τα βαλω όταν γινει η παρουσιαση της κατηγορίας με φωτο,αν σε ενδιαφερει αμεσα στο στελνω με πμ

Στείλε μου πμ σε παρακαλώ πολύ.

Polyneikos
30-11-10, 22:05
Συνεχεια με φωτο της χαμηλης κατηγορίας

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18811&stc=1&d=1291143781


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18812&stc=1&d=1291143781

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18813&stc=1&d=1291143781


Η τελικη κατάταξη

Χαμηλή Ανδρών

1ος Λάζαρος Πολυκανδρίτης (ν.23)
2ος Παναγιώτης Γκουζος (ν.11)
3ος Μιχάλης Λουλάκης (ν.43)
4ος Ιωάννης Πολυδάκης (ν.30)
5ος Νίκος Μαστροκωστόπουλος (ν.22)

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18814&stc=1&d=1291143781

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18815&stc=1&d=1291143781


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18816&stc=1&d=1291143781

Η απονομη από τους πρωταθλητες Γιωργο Καρρα αλλα και τον δικό μας Τασο Μηνίδη !!


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18817&stc=1&d=1291143781

sTeLaKoS
01-12-10, 00:09
Πολύ καλός ο Πολυκανδρίτης, ένα σκαλί πάνω απ' τους υπόλοιπους:clap:

Polyneikos
01-12-10, 00:59
Κατι που περιμενατε και μου ζητησανε αρκετοι,το guest posing του Τασου Κολιγκιωνη!!
Μια επιστροφη από τα παλια του πρωταθλητη που μας εδειξε ότι η "παλια φρουρα" καλα κρατει!! :thumbup::thumbup:

kync9a4-ycc

sTeLaKoS
01-12-10, 01:09
Πολύ καλός ο Τάσος! :thumbup:


Ποζάρισμα έξω απ' τα συνηθισμένα. Μ'άρεσε :clap:

Polyneikos
01-12-10, 14:04
Στις γυναικες η μοναδικη συμμετοχη ηταν της Σταυρούλας Γκασιαμη !

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18857&stc=1&d=1291201436


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18858&stc=1&d=1291201436

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18859&stc=1&d=1291201436


Μας αντέμειψε με ενα πολυ ωραίο ατομικο ποζαρισμα,περιμενουμε την επόμενη της συμμετοχη,με ανταγωνισμο!!

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18860&stc=1&d=1291201436

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18861&stc=1&d=1291201436


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18862&stc=1&d=1291201436


Απονομη από την Κωνσταντίνα Κασκανη !


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18863&stc=1&d=1291201436

Eddie
01-12-10, 14:26
Πωω τελεια!!!!!!!!!:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:


:love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love:

Polyneikos
01-12-10, 15:09
Mεσαια κατηγορία,4 συμμετοχες

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18868&stc=1&d=1291205263

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18869&stc=1&d=1291205263


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18867&stc=1&d=1291205263

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18866&stc=1&d=1291205263


Πολυ καλη φορμα επιασε ο αθλητης που βγηκε πρωτος,ενας αθλητης από Συρια (ν.14)
Στα αξιοσημειωτα και η συμμετοχη ενος εμπειρου αθλητη με παρα πολλες συμμετοχες,ο Λατσο Αντρεικο

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18870&stc=1&d=1291205263


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18871&stc=1&d=1291205263


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18872&stc=1&d=1291205263

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18873&stc=1&d=1291205263

noz1989
01-12-10, 15:12
Αυτος με το 17... πολυ χαλια μαυρισμα...

Polyneikos
01-12-10, 15:14
η καταταξη των αθλητων στην Μεσαια κατηγορία

Μεσαία Ανδρών

1)Αλματζάρι (ν.14)
2) Βασίλης Σεμετετζίδης (ν.18 )
3) Θεολόγος Ζαφειρόπουλος (ν.17)
4) Λατσο Αντρεικο (ν.21)

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18874&stc=1&d=1291205570


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18875&stc=1&d=1291205570

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18876&stc=1&d=1291205570


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18877&stc=1&d=1291205570


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18878&stc=1&d=1291205570

Polyneikos
01-12-10, 21:23
Στην ψηλή κατηγορία υπήρξαν 6 συμμετοχες .


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18879&stc=1&d=1291227730


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18880&stc=1&d=1291227730

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18881&stc=1&d=1291227730


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18882&stc=1&d=1291227730

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18883&stc=1&d=1291227730


Ξεχωρισε με τις μαζες του ο Βασιλης Κατσενης από το Αργος,αθλητης με αρκετες συμμετοχες σε αγωνες.
Ενας επίσης καλός αθλητης από την Κω στην πρωτη του εμφανιση (;;;; ),αθλητης του Δαυιδ Μπαλασα,ο Γιαννης Σεκερλης
Επισης οι εμπειροι αθλητες Γιωργος Αιχμαλωτίδης και Μανωλης Σπύρου δωσαν μαχη στην σκηνη...


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18884&stc=1&d=1291227730


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18885&stc=1&d=1291227730

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18886&stc=1&d=1291227730


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18887&stc=1&d=1291227730


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18888&stc=1&d=1291227730

Polyneikos
01-12-10, 22:47
Τελικα ο Βασίλης Κατσενης ηταν ο νικητης της κατηγορίας..

Ψηλή Ανδρών

1) Βασίλης Κατσένης (νο 15)
2) Ιωάννης Σεκερλής (νο 26)
3) Γιώργος Αιχμαλωτίδης (νο 25)
4) Μανώλης Σπύρου (νο 31)
5) Κων/νος Λιώνης (νο 20)
6) Γιώργος Τσάγκας (νο 27)

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18893&stc=1&d=1291232771


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18894&stc=1&d=1291232779


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18895&stc=1&d=1291232779

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18896&stc=1&d=1291232779

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18897&stc=1&d=1291232779


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18898&stc=1&d=1291232779


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18899&stc=1&d=1291232779

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18900&stc=1&d=1291232779

Muscleboss
02-12-10, 19:38
Κωστα φοβερές φώτος! μας βάζεις ακριβώς στη θέση των κριτών! Ευχαριστούμε! :clap:

Από όσα βλέπω η κριτική επιτροπή έκανε πολύ καλά τη δουλειά της σε όλες τις κατηγορίες.

Α, και η Βούλα ΚΟΥΚΛΑ, καιρό είχαμε να τη δούμε στη σκηνή και μας έλλειψε! :thumbup:

ΜΒ

Polyneikos
02-12-10, 22:48
Πανο ευχαριστηση μου να μοιραστω το υλικο που τραβηξα με το φόρουμ,αυτος ειναι ο σκοπος...
Εδω θα πρεπει να ευχαριστησω όμως και τον Νικο Τσουνακη αλλα και τον Νικο Σιγαλα που με εβαλαν στο σωστο σημειο μπροστα από τους θεατες και πισω από την κριτικη επιτροπη έτσι ωστε οι φωτο να αποτελουν δειγμα γραφης του αγωνα...
Υπαρχει μια καλη συνεργασια της ομοσπονδίας με το φόρουμ και τους ευχαριστουμε .:toast:

Polyneikos
02-12-10, 22:59
Τα απαραιτητα comparisons για τον Γενικο Νικητη

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18930&stc=1&d=1291319835

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18931&stc=1&d=1291319835

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18932&stc=1&d=1291319835

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18933&stc=1&d=1291319835

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18934&stc=1&d=1291319835


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18935&stc=1&d=1291319835

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18936&stc=1&d=1291319835


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18937&stc=1&d=1291319835


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18938&stc=1&d=1291319835

TRIANTAFYLLOU
02-12-10, 23:20
πραγματικα πολύ ωραίες φωτο ,βάζει στο κλίμα και εναν που δεν είδε λάιβ τον αγώνα , πολύ καλός αγώνας και καλό το επίπεδο και σε μερικές κατηγορίες ισάξιοι οι αθλητές

επίσης αίσθηση έκανε η παρουσία της σταυρούλας γκασιάμη που έδωσε μια νότα θυληκότητας και μυικότητας και εντυπωσίασε το ποζάρισμά της στην σκηνή, που ήταν καλοδουλεμένο και αισθησιακό και της ταίριαζε απόλυτα :thumbup::thumbup:

Polyneikos
02-12-10, 23:55
Comparisons Part II

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18954&stc=1&d=1291323087


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18955&stc=1&d=1291323099


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18956&stc=1&d=1291323111

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18957&stc=1&d=1291323122



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18958&stc=1&d=1291323135


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18959&stc=1&d=1291323148

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18960&stc=1&d=1291323162



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18961&stc=1&d=1291323181

Polyneikos
03-12-10, 00:04
Comparisons part III

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18964&stc=1&d=1291323786

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18965&stc=1&d=1291323786


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18966&stc=1&d=1291323786


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18967&stc=1&d=1291323786



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18968&stc=1&d=1291323786


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18969&stc=1&d=1291323786


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18970&stc=1&d=1291323786


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18971&stc=1&d=1291323786


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18972&stc=1&d=1291323786


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18973&stc=1&d=1291323786

Polyneikos
03-12-10, 00:10
Η αναδειξη του Γενικο Νικητη,Φωτη Πλευριτη

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18974&stc=1&d=1291323981


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18976&stc=1&d=1291324001


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18975&stc=1&d=1291323990



Η τελικη καταταξη στο Γενικο

1. Φώτης Πλευρίτης (ν.16)
2. Αλματζάρι (ν.14)
3. Βασίλης Κατσένης (ν.15)
4. Λάζαρος Πολυκανδρίτης (ν.23)
5. Δημήτρης Τριπολιτσιώτης (ν.6)

Polyneikos
03-12-10, 14:16
Και μερικες απαραίτητες Backstage φωτογραφίες :

Tσουνακης - Σιγαλας

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18983&stc=1&d=1291374935



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18984&stc=1&d=1291374935


Καπετανακης - Σιγαλας

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18986&stc=1&d=1291374935


Κριτικη επιτροπη ,απο αριστερα προς τα δεξια:
Περδικεας,Ζαχαρόπουλος,Καπετανακης,Τσουνακης,Μπαλασας,Κεφαλιανος,Μισαηλιδης,Κολιγκιωνης

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18985&stc=1&d=1291374935






Καποιες αλλες Backstage φωτογραφίες εχουν αναρτηθει εδω :

Συναντηση μελων στο 2ημερο 27-28/11,Κυπελλο IFBB+Mr Οδυσσεια WABBA 2010 (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=10428&page=15)

sTeLaKoS
03-12-10, 17:37
Ευχαριστούμε Κώστα! :clap::clap:

Μας μετέφερες στη πρώτη γραμμή των καθισμάτων.

a.minidis
03-12-10, 19:02
Θαθελα να πω ενα μεγαλο μπραβo στους διοργανωτες και στο Προεδρο τον κυριο Τσουνακη,για το επιπεδο του αγωνα και για τα αποτελεσματα οπου δεν ειχε κανεις κατι να πει!!:clap::clap: και ακομα να ευχαριστησω προσωπικα τον ιδιο και τον κυριο Σιγαλα για τα καλα τους λογια!!:bowdown:

nicksigalas
04-12-10, 18:45
Στους μεγαλους και καλους αθλητες μονον καλα λογια μπορης να λες και αυτο τουλαχιστον μας το εχεις αποδειξη νασε καλα φιλαρακο μου:welcome::welcome::welcome:

Δ.ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ
05-12-10, 11:24
Συγχαρητηρια και απο'μενα στους Διοργανωτες,παρα πολυ & καλη δουλεια,η οποια ειναι οφθαλμοφανης:thumbup::thumbup::thumbup:Κρατησατε το επιπεδο ολης της διοργανωσης ψηλα!!Σας ευχαριστω απο αθλητικης πλευρας!!:clap::clap::clap:

Μπραβο στους συμμετεχοντες :thumbup: πολυ καλη δουλεια!Μπραβο σας παληκαρια:clap::thumbup::clap::thumbup::clap:
Και μονο να σκεφτει κανεις,πως παρα πολλοι απο τους αθλητες αγωνιστηκαν και την προηγουμενη 'μερα στην ΕΟΣΔ καταλαβαινει ποσο δυσκολο ειναι,να κρατηθει καποιος (σε αγωνιστικο επιπεδο) 2 μερες στη σειρα!:clap::bowdown::clap::bowdown::clap:


Πολλα συγχαρητηρια στον Γενικο νικητη Φωτη Πλευριτη,υπεροχο το αποτελεσμα πανεμορφα κοψιματα,κοντρες,αλιπη μυικη μαζα!!!:clap::clap::clap::clap:

ΦΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
07-12-10, 17:55
φοβερή διοργάνωση,καλό επίπεδο αθλητών,συγχαρητηρια σε όλους, αθλητές και διοργανωτές,..... πρόεδρε για τον επόμενο αγώνα κλείσε στάδιο για να χωρέσουμε όλοι

basilief
08-12-10, 20:48
Καλησπερα.Θα ηθελα να ενημερωσω οτι αυριο 9/12 στις 23:00 εως 24:00 θα προβληθει απο το καναλι HIGH CHANNEL ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ WABBA MR ΟΔΥΣΣΕΙΑ 2010.Για περισσοτερες πληροφοριες μπορειτε να επικοινωνησετε μαζι μου στο 6944 33 8080 ονομα Τασος Αγγελοπουλος

Polyneikos
08-12-10, 22:29
Eυχαριστουμε για την ενημερωση:thumbup::thumbup:

chris corfu
30-12-10, 03:35
Εμενα μεγαλη εντυπωση μου εκανε το παλικαρι που κερδισε στα juniors!! Ειναι 22 χρονων και γυμναζεται λεει 2 χρονια... :shock:


ο τριπολιτσιωτης κατεβαινε απο τον φρειδερικο ταντη,(απο κερκυρα) οπου ειναι γυμναστης του και ο ιδιος εχει κερδισει πολλες πρωτιες στο παρελθον ειδικα κατα δεκατια '90.(υπαρχουν στο γυμναστηριο αρκετα κυπελα που το διακοσμουν ;) ) πολλοι του χωρου τον γνωριζουν. μετα απο πολυ καιρο κατεβασε αυτον τον αθλητη που οντως γυμναζεται 2 χρονια και κατι αλλα ειναι πραγματικα καλος και με ενα τετοιο προπονητη κατευθειαν σκαρφαλωσε πρωτος.. αυτα απο εμενα αν και λιγο καθηστερημενα ας με συγχωρεσετε.. :turtle:

TRIANTAFYLLOU
30-12-10, 15:53
ο τριπολιτσιωτης κατεβαινε απο τον φρειδερικο ταντη,(απο κερκυρα) οπου ειναι γυμναστης του και ο ιδιος εχει κερδισει πολλες πρωτιες στο παρελθον ειδικα κατα δεκατια '90.(υπαρχουν στο γυμναστηριο αρκετα κυπελα που το διακοσμουν ;) ) πολλοι του χωρου τον γνωριζουν. μετα απο πολυ καιρο κατεβασε αυτον τον αθλητη που οντως γυμναζεται 2 χρονια και κατι αλλα ειναι πραγματικα καλος και με ενα τετοιο προπονητη κατευθειαν σκαρφαλωσε πρωτος.. αυτα απο εμενα αν και λιγο καθηστερημενα ας με συγχωρεσετε.. :turtle:
πραγματικα πολύ καλός ο τζούνιορ , να δώσεις χαιρετίσματα στον Ρίκο αν τον δείς , τον ξέρω καλα γιατι έχουμε παίξει και μαζί σε αγώνες αρκετές φορές :thumbup:

chris corfu
30-12-10, 21:07
πραγματικα πολύ καλός ο τζούνιορ , να δώσεις χαιρετίσματα στον Ρίκο αν τον δείς , τον ξέρω καλα γιατι έχουμε παίξει και μαζί σε αγώνες αρκετές φορές :thumbup:

θα του δωσω ευχαριστως..(αν και δεν κατεβαινει πλεον σε αγωνες εχει πραγματικα πολυ καλο σωμα μετα απο τοσα χρονια και γραμμωμενο, ειναι προτυπο...) ειμαι στο γυμναστηριο του 5 χρονια τωρα..(Corfu Gym) το πρωτο γυμναστηριο που ανοιξε στην κερκυρα και παραμενει γυμναστηριο για πραγματικη προπονηση..! :bbbiceps:

NASSER
31-12-10, 10:54
θα του δωσω ευχαριστως..(αν και δεν κατεβαινει πλεον σε αγωνες εχει πραγματικα πολυ καλο σωμα μετα απο τοσα χρονια και γραμμωμενο, ειναι προτυπο...) ειμαι στο γυμναστηριο του 5 χρονια τωρα..(Corfu Gym) το πρωτο γυμναστηριο που ανοιξε στην κερκυρα και παραμενει γυμναστηριο για πραγματικη προπονηση..! :bbbiceps:

περιμενουμε φωτογραφικο υλικο απο το γυμναστηριο και την παρεα του γυμναστηριου του Ρίκου( Ανοιξε τοπικ στην ενοτητα φωτογραφιες μελών). Και φυσικα τον γνωριζουμε οι περισσοτεροι αν και εχει χρονια να τον δουμε σε αγωνες.

chris corfu
08-02-11, 21:34
περιμενουμε φωτογραφικο υλικο απο το γυμναστηριο και την παρεα του γυμναστηριου του Ρίκου( Ανοιξε τοπικ στην ενοτητα φωτογραφιες μελών). Και φυσικα τον γνωριζουμε οι περισσοτεροι αν και εχει χρονια να τον δουμε σε αγωνες.

δεν το ξεχασα αλλα δυσκολο εως αδυνατο να ανεβει φωτογραφικο υλικο γτ ο ρικος πλεον δεν θελει καθολου προβολη. Οπως καταλαβαινεις μεχρι και τον τριπολιτσιωτη που κατεβασε στους αγωνες δεν ηξερε κανεις οτι ειναι απο αυτον. Σχετικα με τους αγωνες ξερω οτι ειχε και εχει αρκετες υποχρεωσεις τα τελευταια χρονια που τον κρατησαν δυστηχως μακρυα απο ολα αυτα. Παρ ολα αυτα αν καποια στιγμη μαζευτει η παρεα και μπορεσω να βγαλω κατι καλο θα ανοιξω θεμα.