PDA

Επιστροφή στο Forum : adipoxil 30 days sponsored log



Panoseph
25-08-10, 15:24
Λοιπόν παιδιά θα θελα να ευχαριστήσω τον Reggie ιδιοκτητη του predator nutritionπου μου δίνη δωρεάν το adipoxil για να γράψω αυτό το log. Η διατροφή μου είναι υποθερμιδική στόχος μου είναι να χάσω κάποιο λίπος. Θα προσπαθήσω να γράψω όσο πιο ειλικρινές log μπορώ (το ότι είναι sponsored δη σημαίνει ότι θα γράψω τα καλύτερα γι αυτό). Βεβαια είναι το πρώτο μου log. Και γι αυτό θέλω και από σας να με βοηθάτε με τυχόν παράλειψις μου. Όσοι θέλετε του ρίχνετε μια ματια. Θα ξεκινήσω μέσα Σεπτέμβρη όταν και το "παραλαβw." νΘα ακολουθήσουν post με την διατροφή μου κιλά k προπονήσεις μουσης μου. Το προϊόν χρησιμοποιεί την ουσία diodo l thyronine" που υπάρχει και στο "μιτοτροπιν". Ορίστε και το link με περαιτέρω πληροφορίες ************************


*****Δεν επιτρέπεται η διασύνδεση "link" ξένων εμπορικών καταστημάτων πέρα από ελληνικά καταστηματα, τους χορηγούς της ιστοσελίδας καθώς και φιλικές ιστοσελίδες.modsteam*****

Panoseph
25-08-10, 16:29
Sorry παιδιά δη το ξερα s αλλα forum δη είχα πρόβλημα.. Το σέβομαι.. δεκτό

Panoseph
28-08-10, 14:54
Παιδιά δη ξέρω αν έχει κάποιο ενδιαφέρον να μπούνε κάποιοι reps τις iforce από USA να απαντήσουν σε ερώτησeiς που εγώ δη μπορώ να σας απαντήσω. Και θα αναλάβω εγώ να τους κάνω την μετάφραση . Είναι κάτι που μπορεί να γίνει αν θέλετε..

Polyneikos
28-08-10, 15:16
Για καντο λίγο πιο λιανα να το καταλαβουμε.Να ανοίξουμε λινκ δηλαδη με την εταιρια στην Αμερικη για να μας απαντανε σε απορίες για το προιον της εταιριας τους;
Παντως μαλλον στα Ημερολογια προπονησης δεν εχει σχεση το τόπικ,δεν αναφερεσαι ουσιαστικα σε ενα πλανο προπονησης-διατροφης-συμπληρωματων αλλα σε ενα προιον που στο εχουν αποστείλλει δωρεαν για να πεις τις εντυπωσεις σου.

Panoseph
28-08-10, 18:06
Τα πράγματα είναι απλά "πολινικε". Περνώ ένα συμπλήρωμα δωρεάν απ την predator nutrition . Το προϊόν αυτό είναι το adipoxil τις iforce. Καλούμαι να γράψω ένα log για τις καθημερινές εμπειρίες μου από αυτό το προϊόν σε συνδυασμό με την προπόνηση μου και την διατροφή μου. Συμβαίνει 100ades φορες σε αλλα forum του εξωτερικού. Δη είμαι μέλος καμια εταιρίας δη πληρώνομαι απλά περνώ ένα προϊόν δωρεάν και καλούμαι να γράψω ένα ημερολόγιο γι αυτό. Αν ενοχλεί κάποιους η κάποιον δη έχω κάποιο πρόβλημα να το σβήσω.. Απλά μπορεί κάποια άτομα να χουν έτοιμα κάποια απορία που εγώ δη μπορώ να τους την απαντήσω γιατί δη είμαι rep τις εταιρίας, και ακόμη το review μου δη σημαίνει ότι θα ναι ψεύτικο επειδή περνώ το προϊόν δωρεάν. Ότι άλλο θέλεις να με ρωτήσεις εδώ είμαι..

Polyneikos
29-08-10, 12:02
Ωραια "Panoseph" ,ανοιξε ενα τόπικ στην Αξιολογηση ΣΥμπληρωματων για το εν λόγω προιον,όπως γινεται σε όλα τα προιοντα,απλα τα πραγματα όπως λες και εσυ.Aν θελεις να διατηρησεις το ημερολογιο προπονησης εδω,καντο ,αλλα όχι με τιτλο συμπληρωματος και παρεθεσε την προπονηση σου και την διατροφη σου,παραλληλα με τις εντυπωσεις με τα συμπληρωμα που παιρνεις.So simple.

Panoseph
29-08-10, 14:12
Ok πολινικε . Ρε si είναι εύκολο να το μεταφέρεις στην κατάλληλη ενότητα? s ευχαριστώ.

giannis64
29-08-10, 14:14
ανοιξε το εσυ απο την αρχη διαβαζοντας πρωτα εδω *** Μορφή των Posts *** (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=485) για να δεις πως πρεπει να γινει!!!

Panoseph
29-08-10, 18:47
Ok θα το προσπαθήσω , απλά βοηθήστε με αν μπορείτε στο πως να βάλω ακριβώς την εικόνα και στα συστατικά γιατί δη έχω ιδέα πως να φτιάξω την δομή... Και αν θέλετε κλειδώστε και το topic

Η συνεχεια του τόπικ εδω : Adipoxil (Ι Force Nutrition) (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=10276)