PDA

Επιστροφή στο Forum : βοηθεια για στακαρισμα 2 συμπληρωματων



Marios1991
26-08-10, 13:29
Γεια σας παιδια!

Θα ηθελα να μου πειτε αν θα ηταν καλος συνδιασμος αυτων των 2 συμπληρωματων:

Sci-fit kre-alkalyn 1500
Gaspari superpump 250

Θα ηθελα να μου πειτε ποτε θα είναι ιδανικες ωρες για να τα περνω μαζι χωρις να μου κανουν καποιο προβλημα στην υγεια μου!

Ευχαριστω,.

seroyjem
26-08-10, 13:37
το superpump το παιρνεις κανενα 20-30λεπτο πριν την προπονηση ειναι νιτρικο και ο λογος που το παιρνεις ειναι για να βγαλεις με μεγαλυτερη ενταση την προπονηση,τα διαφορα συστατικα του βοηθανε στο μεγαλυτερο πρηξιμο των μυων κατα την διαρκεια της προπονησης!!!για την κρεατινη διαβασε την δοσολογια στο κουτακι αλλα προσεχε δεν μπορεις να την παρεις και αυτη πριν την προπονηση γιατι περιεχει και το superpump κρεατινη!!!λογικα μετα την προπονηση θα παιρνεις την κρεατινη!!!!πρωτεινη παιρνεις???

Devil
26-08-10, 15:28
superpump250 το παιρνεις prewo (οτι σου ειπε ο seroyjem) και την krealkalin την παιρνεις σε 2 δοσεις μια το πρωι την αλλη βραδι-απογευμα με αδειο στομαχι

Marios1991
26-08-10, 17:06
Ναι εχω πρωτεινη.
Gaspari myofusion

Μου ειπαν να περνω την κρε-αλκαλιν το πρωι 2 ταμπλετες, και 45 λεπτα πριν την προπονηση παλι 2.. Τωρα που αγορασα και το σουπερ παμπ ποτε θα πρεπει να τα περνω? (Την πρωτεινη θα την περνω όπως πριν λογικα μετα την προπονηση ετσι?)

Σκεφτικα και τα λιποδιαλυτικα μου αλλα ασε μιας και το σουπερ παμπ εχει καφεινη μην τα μπλεξω όλα.. Ισως μολις τελειωση η κρεατινη και το σουπερ παμπ να κανω καποιο κυκλο με τον λιποδιαλυτη μου και την πρωτεινη που την εχω παντα στανταρ μιας και είναι whey :)

Α και κατι που ξεχασα...
Ειχα δει καποια σχολια ότι το σουπερ παμπ σε κανει να πας τουαλετα συχνα αφου σου προκαλει διαρροια.. Πρεπει να το περνω με αδειο στομαχι , η να τρω ελαφρα 45 λεπτα πριν την προπονηση και μετα να το περνω ?

Ευχαριστω