PDA

Επιστροφή στο Forum : Φωτογραφίες-ee4649



ee4649
26-08-10, 18:02
Ασχολούμε με γυμναστική από το 2002 κάνοντας βάρη,σίγουρα όποιος δει τις φώτος μου δε θα πιστεύει ότι είμαι 8 χρόνια στο χώρο,αλλά προφανώς όλα αυτά τα χρόνια κάτι έκανα λάθος(πιστεύω στον τομέα της διατροφής) γι'αυτό πήρα μόνο 7-8 κιλά τα 2 πρώτα χρόνια και μετά ήμουνα σταθερός στα 83-84

Τώρα είμαι στα 80 κιλά και σκοπός μου είναι να βάλω καλά κιλά έως το επόμενο καλοκαίρι,ύψος 1.88,ηλικία 28 χρόνών

Όπως θα παρατηρήσετε στις φώτος έχω αρκετές ατέλειες για κάποιον που γυμνάζετε 8 ολοκληρα χρόνια.με μια μικρή εξαίρεση στους όμους,όλες οι άλλες μυικές ομάδες θέλουνε πολύ δουλεία

Σας ακούω λοιπόν για σχόλια,παρατηρήσεις και αν θέλετε να μου προτείνετε βάση αυτού που βλέπεται και ένα πρόγραμμα όγκου εδώ είμαι να το ακούσω

Σας παραθέτω και την διατροφή μου που μου την υπέδειξε ο φίλος μου savage και τον ευχαριστώ πολύ δημοσίως
Διατροφή μου (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?p=227828#post227828)

Silver
26-08-10, 18:37
φιλος το υποβαθρο φαινεται καθαρα οτι το εχεις, οπως λες σιγουρα κατι λαθος εκανες μιας και τα 8 χρονια κατα τα φαινομενα δε δειχνουν πανω σου. Παρολαυτα συνεχισε :clap::clap::clap:

ee4649
26-08-10, 19:17
φιλος το υποβαθρο φαινεται καθαρα οτι το εχεις, οπως λες σιγουρα κατι λαθος εκανες μιας και τα 8 χρονια κατα τα φαινομενα δε δειχνουν πανω σου. Παρολαυτα συνεχισε :clap::clap::clap:

σε ευχαριστώ φίλε μου,θα συνεχίσω όπως λες προσέχοντας την διατροφή μου και την προπόνηση....

savage
26-08-10, 19:25
αντε να στα πω και γω αν και πανω κατω ξερεις τι θα πω.
ωμοι τραπεζιοι καλοι.χερια σε καλη κατσταση.δουλεια σε στηθος,πολυ δουλεια σε κωπηλατικες για πυκνοτητα πλατης,αλλα και για ανοιγμα πλατης δευτεροντως,και πολυ δουλεια και στα ποδια!!!:thumbup:

ee4649
26-08-10, 19:50
αντε να στα πω και γω αν και πανω κατω ξερεις τι θα πω.
ωμοι τραπεζιοι καλοι.χερια σε καλη κατσταση.δουλεια σε στηθος,πολυ δουλεια σε κωπηλατικες για πυκνοτητα πλατης,αλλα και για ανοιγμα πλατης δευτεροντως,και πολυ δουλεια και στα ποδια!!!:thumbup:

Από αύριο δουλειά λοιπόν!!!

ee4649
11-03-11, 20:18
Mετά από πολύ καιρό,συγκεκριμένα από τις 23 Αυγούστου 2010 όπου και ξεκίνησα διατροφή και πρόγραμμα προπόνησης,ανεβάζω σήμερα στις 11 Μαρτίου 2011 τις photos μου,για να μου πείτε αν είχαμε κάποια πρόοδο στους 6-7 μήνες περίπου
Αυτήν την στιγμή είμαι στα 93-94 κιλά περίπου,ενώ πριν την διατροφή όγκου όπως γράφω στο ποιο πάνω ποστ,ήμουνα 80 περίπου

Ακούω τις εντυπώσεις σας

Υ.Γ1 Την διατροφή μου την υπέδειξε ο πολύ καλός φίλος μου κ trainer Νίκος(savage)
o οποίος με έχει βοηθήσει αφάνταστα και τον συνηστώ ανεπιφύλακτα σε όποιον θέλει βοήθεια σε θέματα διατροφής και προπόνησης

Υ.Γ2 Άντε σου κανα κ διαφήμιση Νικ!!χαχαχα(το αξίζεις όμως πραγματικά!!!)
2293722943229412293922944229422294022945

TToni Shark
11-03-11, 20:33
Υπάρχει αρκετή βελτίωση στην πυκνότητα των μυών,αλλά θές δουλειά στα κοψίματα:thumbup:

ee4649
11-03-11, 20:38
Υπάρχει αρκετή βελτίωση στην πυκνότητα των μυών,αλλά θές δουλειά στα κοψίματα:thumbup:

Σίγουρα το επόμενο στάδιο είναι αυτό φίλε μου,έρχεται κ καλοκαίρι άλλωστε,σε λίγο καιρό θα ξεκινήσω διατροφή για να κόψω

savage
11-03-11, 21:12
στελιο εγω δεν εκανα τιποτα κατ'ουσιαν.
υποδειξεις εκανα.
εσυ εκανες ολη τη δουλεια.
το μονο ευκολο ειναι να πεις σε καποιον "φαε αυτο" και "κανε αυτην την ασκηση".
το κατα ποσο θα εκτελεσει σωστα και κα τα ποσον θα εχει την διαθεση και την πειθαρχια να μεινει εντος πλανου εινα ικαθαρα δικο του επιτευγμα.

οποτε μπραβο σου για την προσπαθεια σου. η διαφορα με τις παλιες φωτο ειναι εμφανης.το στηθος αλλα και οι ωμοι και τα χερια ειναι πολυ πιο στρογγυλεμενοι.εχεις βαλει καμποση μαζα.

και εχεις και περιθωριο για ακομα πιο πολυ τα επομενα χρονια.

αλλα εχουμε καιρο ως τοτε.

το καλοκαιρι μολις χασεις μερικα κιλα θα δειχνεις πολυ καλος πιστευω:thumbup:

ee4649
11-03-11, 21:25
στελιο εγω δεν εκανα τιποτα κατ'ουσιαν.
υποδειξεις εκανα.
εσυ εκανες ολη τη δουλεια.
το μονο ευκολο ειναι να πεις σε καποιον "φαε αυτο" και "κανε αυτην την ασκηση".
το κατα ποσο θα εκτελεσει σωστα και κα τα ποσον θα εχει την διαθεση και την πειθαρχια να μεινει εντος πλανου εινα ικαθαρα δικο του επιτευγμα.

οποτε μπραβο σου για την προσπαθεια σου. η διαφορα με τις παλιες φωτο ειναι εμφανης.το στηθος αλλα και οι ωμοι και τα χερια ειναι πολυ πιο στρογγυλεμενοι.εχεις βαλει καμποση μαζα.

και εχεις και περιθωριο για ακομα πιο πολυ τα επομενα χρονια.

αλλα εχουμε καιρο ως τοτε.

το καλοκαιρι μολις χασεις μερικα κιλα θα δειχνεις πολυ καλος πιστευω:thumbup:
Σε ευχαριστώ Nik,σίγουρα επόμενος στόχος είναι να χάσω μερικά κιλά για να δείξω...

ee4649
17-05-11, 01:48
Από 1η απριλίου ήρθε η ώρα του κοψίματος,από τα 94 κιλά που είμαι στις παραπάνω φώτος
στις νέες φώτος είμαι στα 86-87

Υ.Γ Για άλλη μια φορά να αναφέρω ότι τις υποδείξεις μου τις έκανε ο φίλος μου Νίκος(savage) το γράφω κ σε προηγούμενα ποστ...

τα σχόλια δικά σας...για τυχόν παρατηρήσεις και βελτιώσεις σε σημεία...

savage
17-05-11, 02:00
μπραβο στελιο,τα πας πολυ καλα και μπορεις και ακομα καλυτερα. εχεις πιο πολλες δυνατοτητες απο οσο πιστευεις ακομα και συ ο ιδιος.στο εχω πει κι απο κοντα αλλωστε :toast:

ee4649
17-05-11, 19:59
μπραβο στελιο,τα πας πολυ καλα και μπορεις και ακομα καλυτερα. εχεις πιο πολλες δυνατοτητες απο οσο πιστευεις ακομα και συ ο ιδιος.στο εχω πει κι απο κοντα αλλωστε :toast:
Άμα έχω εσένα και τις συμβουλές σου δεν φοβάμαι τίποτα!

Με τις υποδείξεις σου και με την σκληρή προπόνηση έγινε η βελτίωση!!

Συνεχίζω φυσικά για ακόμα καλύτερη βελτίωση...έχουμε δρόμο μπροστά μας...άλλωστε η Ρωμη δεν χτίστηκε σε μια μέρα...υπομονή και επιμονή θέλει η γυμναστική


Σε 2-3 μήνες θα ανεβάσω και άλλες φώτος
Ευχαριστώ για όλα Νικ