PDA

Επιστροφή στο Forum : Drenbuterol (MHP)



Marios1991
26-08-10, 18:19
Παιδια επαθα την πλακα μου.. Είναι νομιμο..
Απ'ότι διαβασα σε καποια reviews είναι κλωνος καποιου φαρμακου παρομοιο στην ονομασια το οποιο δεν θελω να γραψω για αρκετους λογους.. Ισως να το ξερετε οι περισσοτεροι..



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=15210&stc=1&d=1282845106


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=15209&stc=1&d=1282845076



Dietary supplement. Mesolimbic beta agonist fat burning agent. Maximum human performance. Dren (Drenbuterol) belongs to a powerful new class of compounds called mesolimbic beta agonists, which have extremely powerful fat burning and euphoric activities. Drenbuterol is a patent pending compound scientifically formulated to stimulate both metabolic and mesolimbic pathways for extreme thermogenic fat burning and neurotropic feel good sensory.


Τι λετε παιδια? Μαιμου είναι ?! Καποιος αν το δοκιμασε ξανα?!

Ευχαριστω

Devil
26-08-10, 18:37
Παιδια επαθα την πλακα μου.. Είναι νομιμο..
Απ'ότι διαβασα σε καποια reviews είναι κλωνος καποιου φαρμακου παρομοιο στην ονομασια το οποιο δεν θελω να γραψω για αρκετους λογους.. Ισως να το ξερετε οι περισσοτεροι..

Τι λετε παιδια? Μαιμου είναι ?! Καποιος αν το δοκιμασε ξανα?!

Ευχαριστω

ουτε για αστειο δεν ειναι κλωνος

καμια σχεση

μεσα εχει καφεινη, 5-htp, yohimbine

εχει και b-methoxy-PEA που μου ειναι λιγο καινουργιο δεν το εχω ξαναδει

deluxe
26-08-10, 18:41
Το αλλο θεωρειται παρανομο; Γιατι το πουλανε ελευθερα στα φαρμακεια;

noz1989
26-08-10, 18:45
Το αλλο δεν ειναι ΑΑΣ! Ειναι φαρμακο κατα του ασθματος! Βρογχοδιασταλτικο!

νομιζω...

Marios1991
26-08-10, 18:46
Δεν το πουλανε πλεον.. Είναι απαγορευμενο για πολλους λογους , και αν το πουλανε καποια φαρμακια θελουν και συνταγη .. Είναι φαρμακο το οποιο χρησιμοποιειται για ασθμα αλλα στα ζωα περισσοτερο. Υπαρχει και το νομιμο που είναι για ασθμα για τους ανθρωπους το albuterol το οποιο κανει την ιδια δουλεια με λιγοτερα side effects!

Αυτά τα ειδη φαρμακων είναι πολύ επικινδυνα και δεν πρεπει να τα περνουν ατομα που εχουν προβλημα με πιεση και με την καρδια τους.

Devil
26-08-10, 18:48
γκουχου γκουχου ...... για το Drenbuterol της MHP μιλαγαμε

Marios1991
26-08-10, 18:49
Το αλλο δεν ειναι ΑΑΣ! Ειναι φαρμακο κατα του ασθματος! Βρογχοδιασταλτικο!

νομιζω...


Το αλλο θεωρειται παρανομο; Γιατι το πουλανε ελευθερα στα φαρμακεια;

:toast:

Είναι β2 αγωνιστες.. Όλα αυτά που τελειωνουν σε -terol

Albuterol
Formoterol
...
Είναι β2 αγωνιστες και βοηθουν για το ασθμα. Όταν υπαρχει υπερδοσολογια είναι πολύ ασχημες οι συνεπειες. Γι'αυτό όλα αυτά τα φαρμακα απαγορευτηκαν σε μορφη χαπιων και υπαρχουν τα inhealers. Προστοπαρον εδώ στην κυπρο ουτε αλμπουτερολ δεν βρισκεις σε χαπι.

Marios1991
26-08-10, 18:51
ουτε για αστειο δεν ειναι κλωνος

καμια σχεση

μεσα εχει καφεινη, 5-htp, yohimbine

εχει και b-methoxy-PEA που μου ειναι λιγο καινουργιο δεν το εχω ξαναδει


Αυτό το τελευταιο που ειπες το εχουν στην οικογενεια των mesolibic agonist κατι σαν b2 agonist

deluxe
26-08-10, 18:54
Οταν λεμε b2 agonist;

Devil
26-08-10, 18:55
Αυτό το τελευταιο που ειπες το εχουν στην οικογενεια των mesolibic agonist κατι σαν b2 agonist

για πες κατι παραπανω

τι διαφορες εχει απο το ΡΕΑ?

ακυρο, αλλα αφου ξερεις τι ειναι και τι κανει γιατι ρωτας?

Niiick
26-08-10, 18:56
Παρολο που δεν εχει καμια σχεση ουτε ειναι κλωνος κανενος καλο φενεται.

Marios1991
26-08-10, 19:01
Ακριβως.. Δεν ξερω τι κανει γιαυτο ποσταρα.. Ειδα καποια reviews που λεγανε αυτό κι ότι είναι είναι πολύ παρομοιο με αυτή την ουσια..

Και ελπιζα αν το ειχε δοκιμασει κανεις να μας πει γνωμες..

Κατι άλλο .. Εχω ασθμα και ξερω από αυτά τα φαρμακα deluxe.. Δεν σε ειρωνευτηκα εγω :s

Devil
26-08-10, 19:02
αστο οκ καταλαβα τι διαφορα του απο το PEA

πρεπει να του δινει μεγαλητερη ημι-ζωη

Marios1991
26-08-10, 19:04
Παντως από την τιμη που εχει γυρο στα 20 δολλαρια δεν μου γεμιζει το ματι.
Και κατι άλλο.. .πωλειται ως συμπληρωμα και όχι ως φαρμακο

Εχει μεγαλη διαφορα..

Devil
26-08-10, 19:06
Ακριβως.. Δεν ξερω τι κανει γιαυτο ποσταρα.. Ειδα καποια reviews που λεγανε αυτό κι ότι είναι είναι πολύ παρομοιο με αυτή την ουσια..

Και ελπιζα αν το ειχε δοκιμασει κανεις να μας πει γνωμες..

Κατι άλλο .. Εχω ασθμα και ξερω από αυτά τα φαρμακα deluxe.. Δεν σε ειρωνευτηκα εγω :s

οχι δεν ειναι παρανομο

η ουσια ειναι το ΡΕΑ(Phenethylamine) με ενα group methoxy οπου απο οτι λενε του αυξανει την ημι-ζωη

Marios1991
26-08-10, 19:10
Ωραιος devil..

Αν είναι 12 ωρες η ημιζωη του όπως λεει πανω στην ετικετα( να το περνουν κάθε 12 ωρες) είναι καλο μεν για λιποδιαλυση.. Για παρενεργειες είναι κακο όταν εχει μεγαλη ημι-ζωη

Devil
26-08-10, 19:15
Ωραιος devil..

Αν είναι 12 ωρες η ημιζωη του όπως λεει πανω στην ετικετα( να το περνουν κάθε 12 ωρες) είναι καλο μεν για λιποδιαλυση.. Για παρενεργειες είναι κακο όταν εχει μεγαλη ημι-ζωη

δεν ξερω για το b-methoxy-pea αλλα το απλο pea εχει κανα 15' ημι-ζωη αν θυμαμαι καλα.

beefmeup
27-08-10, 12:48
Απ'ότι διαβασα σε καποια reviews είναι κλωνος καποιου φαρμακου παρομοιο στην ονομασια το οποιο δεν θελω να γραψω για αρκετους λογους..


απαντας κ μονος σου...στην ονομασια.

απτην αλλη αυτο που λεει στην ετικετα δεν εχει να κανει με την ημιζωη.

για συμπληρωμα μιλαμε φορ φακς σεηκ..τι 12 ωρες ημιζωη??ουτε φαρμακο να ηταν.

το ΡΕΑ,αποσο ξερω το βαζουν μεσα σε καποιους λιποδιαλυτες για να εχεις μια αισθηση ευφοριας,που το γραφει κιολας κ στα χαρακτηριστικα του παροντος.
κ συν το οτι βοηθαει στην απελευθερωση ντοπαμινης κ νοροεπινεφρινης.
αλλα με τον χρονο μεταβολισμου που εχει στο σωμα δεν ξερω κατα ποσο μπορει λειτουργει.

andreasaxo
05-06-12, 17:24
Το ξεθάβω για να δω αν τελικά έχουμε καμιά ποιο ολοκληρωμένη εικόνα απ'αυτο.
Το δοκίμασε κανένας;
Το βρίσκω σε προσιτή τιμή, στα 23euro και βγάζει ένα μήνα.