PDA

Επιστροφή στο Forum : Hydrate & Perform (Isostar)



Devil Randime
27-08-10, 01:37
http://www.energy4sport.com/acatalog/iso-400g-lem-web.jpg

http://www.isostar.com/images/Switzerland/Isostar-Hydrate-Perform-Pulver_FR.jpg

Typical ingredients for isostar Hydrate & Perform: sucrose, glucose syrup(rich in maltose), citric acid,sodium citrate,natural flavour, calcium phosphate, magnesium carbonate, sodium chloride,potassium chloride and colour beta carotene.

Στελιος
16-11-10, 21:13
ουδεν σχολιο για το συγκεκριμενο?

deluxe
16-11-10, 21:47
Στα 40γρ τα 35 ειναι σουκροζη και γλυκοζη. Τι σχολια να κανουμε;

Στελιος
16-11-10, 22:28
Στα 40γρ τα 35 ειναι σουκροζη και γλυκοζη. Τι σχολια να κανουμε;

εαν αξιζει να το παρει κανεις κατα την διαρκεια της προπονησης

beefmeup
16-11-10, 22:38
εαν αξιζει να το παρει κανεις κατα την διαρκεια της προπονησης

αν εννοεις προπονηση με βαρη,κ λιγη αεροβια ουτε για πλακα..

αν λες για κανα μαραθωνιο,εκει κατι μπορει να κανει μετα το 20ο χιλιομετρο..:green:

Στελιος
16-11-10, 22:41
αν εννοεις προπονηση με βαρη,κ λιγη αεροβια ουτε για πλακα..

αν λες για κανα μαραθωνιο,εκει κατι μπορει να κανει μετα το 20ο χιλιομετρο..:green:

ευχαριστω για την απαντηση :toast:

Devil Randime
19-11-10, 20:03
Απο τη στιγμή που θα ιδρώσεις και ο οργανισμός σου θα χρειαστει υδατάνθρακα αυτο θα κάνει τη δουλειά του... Αν πιεις π.χ. λιγο πριν το διάδρομο (αν κάνεις) , μετα το τελος του διαδρόμου οπωσδήποτε θα το θες... Εκει θα κανει διαφορά. Δε νομίζω όμως οτι ειναι και αχρηστο για ασκηση με βαρη σε γυμναστηριο... αρκετοι χρησιμοποιουν στο gym... Παρε μονος σου φιλος και δες. 10 ευρω έχει μόνο. τσεκαρε και πες μας και συ πως ειναι με αυτο και πως χωρίς...

Στελιος
20-11-10, 02:15
Απο τη στιγμή που θα ιδρώσεις και ο οργανισμός σου θα χρειαστει υδατάνθρακα αυτο θα κάνει τη δουλειά του... Αν πιεις π.χ. λιγο πριν το διάδρομο (αν κάνεις) , μετα το τελος του διαδρόμου οπωσδήποτε θα το θες... Εκει θα κανει διαφορά. Δε νομίζω όμως οτι ειναι και αχρηστο για ασκηση με βαρη σε γυμναστηριο... αρκετοι χρησιμοποιουν στο gym... Παρε μονος σου φιλος και δες. 10 ευρω έχει μόνο. τσεκαρε και πες μας και συ πως ειναι με αυτο και πως χωρίς...

παιρνω τις μερες που κανω διαδρομο και μπορω να πω οτι μου δινει ενεργεια , δεν το περιμενα να πω την αληθεια , ενω τις προηγουμενες μερες γυρνουσα σπιτι πτωμα τωρα βλεπω μια διαβορα πολυ ωραια, απο γευση μια χαρα ειναι . Το συγκεκριμενο το παιρνουν και φιλοι μου που κανουν στιβο/μπασκετ και μου εχουν πει καλα λογια.
:toast: