PDA

Επιστροφή στο Forum : Λοιπον εγω πριν 1χρονο και μετα....



zois
27-08-10, 05:47
να με και εγω!!!

zois
27-08-10, 05:49
.

Eddie
27-08-10, 12:13
Ωραιος!!Αν και η ποζα σου δε βοηθαει πολυ!

Ποδια κανεις?Φαινονται λιγο παραμελημενα.

TEFAAtzis
27-08-10, 13:02
Ωραιος!!Αν και η ποζα σου δε βοηθαει πολυ!

Ποδια κανεις?Φαινονται λιγο παραμελημενα.

Σιγα μην κανει.Ενας απο τους κλασσικους οπως τους λεω καρτουναδες.Απο την μεση και πανω ωραιο γυμνασμενο σωμα και απο την μεση και κατω αγυμναστα ποδια που σαν συνολο παραπεμπει σε καρτουν.Ξεκινα κανε και ποδια οπωσδηποτε!!!

thanasis reaction
27-08-10, 13:06
φιλε θες ποδια κ αποτριχωση!!!!πανω εισαι ωραιος!!

DiKey
27-08-10, 13:43
Ωραιο φιανεται το ανοιγμα στην πλατη σου που εχεις οπως σε βλεπω απο μπροστα, ωραιος! Οπως προαναφεραν κ οι υπολοιποι matες διορθωσε τα κ θα εισαι σουπερ!

zois
27-08-10, 14:17
παιδια η αληθεια ειναι πως ποδια στο γυμναστηριο δεν πολυ κανω...αλλα αυτον τον χρονο θα τα γυμνασω και αυτα....α και οσο για το ανοιγμα τισ πλατης!!παρτε αλλη μια φωτο.

DiKey
27-08-10, 14:19
παιδια η αληθεια ειναι πως ποδια στο γυμναστηριο δεν πολυ κανω...αλλα αυτον τον χρονο θα τα γυμνασω και αυτα....α και οσο για το ανοιγμα τισ πλατης!!παρτε αλλη μια φωτο.

Ζηλευω απλα.. Ωραιος αδερφε :thumbup:

zois
27-08-10, 14:24
ευχαριστω!! :toast:

seroyjem
27-08-10, 14:45
πολυ καλος!!!ξεκινα ποδια ομως οπωσδηποτε!!!ειναι σαν να εχεις κανει μιση δουλεια!!!

zois
27-08-10, 18:08
θα κανω και ποδια για να φαινεται ωραιο το συνολο!!

zois
27-08-10, 20:21
λοιπον αυτες οι φωτο ειναι τωρινες...

SepTum
31-08-10, 23:18
Στην τελευταια δεξια πολυ καλος.Πες και μερικα πραγματα για διατροφη και προγραμμα προπονησης..

ovelix
01-09-10, 01:38
φιλαρακι απο γραμωση σκιζεις ,το'χεις:clap: βαλε κιλα οσο πιο καθαρα μπορεις και θα δειχνης τεραστιος μη μασας φορτωσε πραμα

paulakos
01-09-10, 23:43
Πολυ καλος φιλε,συνεχισε δυνατα :toast:

zois
02-09-10, 23:42
λοιπον διατροφη δεν εκανα ποτε γενικα ο μεταβολισμος μου ειναι πολυ καλος διοτι οτι και να φαω δεν παχαινω...το σωμα το εφτιαξα με το breakdance και την γυμναστικη...η γραμμωση πιο πολυ εγινε απο το breakdance γιατι οτι κανεις το κανεις γρηγορα και ολο σου το βαρος πιο πολυ στα χερια και με το σωμα στηριζεσαι.βεβαια σταματησα τωρα και παω γυμναστηριο ΜΟΝΟ!!τωρα πηρα και μια πρωτεινουλα να αυξησω και μερικα κιλακια για να μπω σε διατροφη.καλο θα ηταν να παρω κιλα αλλα ειναι πολυ δυσκολο επειδη ο μεταβολισμος μου ειναι περιεργος...αν και με την θεληση ολα γινοντε...αλλα πηστευω να τα καταφερω αυτον τον χρονο να γινω καλητερος.και για την πλατη θα σας ελεγα πως εκανα ετσι μεγαλο V αλλα θα γελατε με τον τοπο....:P:P:P

DiKey
03-09-10, 00:00
για πες μας να μαθουμε κ να το κανουμε μηπως πιασει κ σε μας :P

zois
03-09-10, 00:26
λοιπον θα σας πω το μεγαλο γελίο μυστικο μου....οταν ειμουν μικρος πηγαινα στον πατερα μου και του ελεγα για πετα φτερα και για πετα φτερα....μου λεει μια φορα ελα εδω να σε μαθω πως γινετε...ε πηγαινουμε στον καθρεπτη και οι 2 και αρχησε να μου δειχνει.τελικα εμαθα ομως ηταν αγυμναστα τα δικα μου φτερα με αποτελεσπα να τα πεταω χωρισ να φαινοντε...ετσι λοιπον απο εκεινη την μερα μεχρη και τωρα καθομαι καθε βραδυ πριν κοιμηθω στο καφρεφτη και πεταω τα φτερα....αλλα καθε βραδυ ετσι λοιπον μεγαλωσαν γυμναστηκαν και τωρα πεταω!!χαχαχα αληθεια αυτο εκανα και κανω και μεγαλωσαν.....:P:P:P

Ramrod
03-09-10, 00:42
λοιπον θα σας πω το μεγαλο γελίο μυστικο μου....οταν ειμουν μικρος πηγαινα στον πατερα μου και του ελεγα για πετα φτερα και για πετα φτερα....μου λεει μια φορα ελα εδω να σε μαθω πως γινετε...ε πηγαινουμε στον καθρεπτη και οι 2 και αρχησε να μου δειχνει.τελικα εμαθα ομως ηταν αγυμναστα τα δικα μου φτερα με αποτελεσπα να τα πεταω χωρισ να φαινοντε...ετσι λοιπον απο εκεινη την μερα μεχρη και τωρα καθομαι καθε βραδυ πριν κοιμηθω στο καφρεφτη και πεταω τα φτερα....αλλα καθε βραδυ ετσι λοιπον μεγαλωσαν γυμναστηκαν και τωρα πεταω!!χαχαχα αληθεια αυτο εκανα και κανω και μεγαλωσαν.....:P:P:P

Θες να πεις ότι απλά πόζαρες στον καθρεύτη και μεγάλωσαν?

:banghead::banghead::banghead:

zois
03-09-10, 00:46
ναι για τα φτερα μονο αυτο εκανα χωρις πλακα...γι αυτο σας ειπα πως θα γελατε :)