PDA

Επιστροφή στο Forum : ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΣΗΜΠΛΙΡΩΜΑΤΑ



PETROS019
28-08-10, 21:15
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΥΣ ΕΙΜΕ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΑΣ ΚΑΙ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΡΑΦΩΜΑΙ. ΙΜΕ 2 ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΙΜΕ 80 ΚΙΛΑ ΠΑΩ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΧΡΙΣΗΜΟΠΕΙΟ ΜΙΑ ΠΡΟΤΕΙΝΗ ΤΗΣ SCI MENTOR ΤΙΝ WHEY EXEL ΕΧΟ ΔΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΧΟ ΠΑΡΕΙ 20 ΚΙΛΑ ΣΕ 1 ΧΡΟΝΟ .ΤΟΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΚΣΕΚΙΝΙΣΩ ΜΙΑ ΜΙΑ ΚΡΕΑΤΙΝΗ ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΙΝ ΓΝΟΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΙΔΟS ΚΡΕΑΤΙΝΗΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΡΟΤΗΣΩ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΙΝΔΥΑΣΩ ΚΡΕΑΤΙΝΙ-ΠΡΟΤΕΙΝΗ ΚΑΙ ΚΑΦΕΗΝΕΙ ΠΡΙΝ ΤΙΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ


***Γραφε με μικρους ελληνικους χαρακτηρες, ειναι κανονας του φορουμ, Mods Team***

jGod
28-08-10, 21:19
δηλαδη ησουν 60 κιλα?

PETROS019
28-08-10, 21:27
NAI EIMOUN POLI XALIA..

jGod
28-08-10, 21:29
επειδη ημαστε και ισουψεις και μπορω να σε κτλβω..το θεμα σου (μας) ειναι το φαι..θες ποσοτητες μεγαλες απο καθαρο φαγητο.οπου καθαρο..αν διαβασες το φορουμ κτλβαινεις τι εννοω.τωρα αν εχεις κολλησει σε κιλα στο γυμναστηριο και θες να παρεις κ λιγη κρεατινη να σε ανεβασει καντο..αλλα αν δεν ανεβασεις κ θερμιδες απο ποιοτικο φαι..δλια δεν γινεται!:P:P

PETROS019
28-08-10, 21:34
ΚΑΝΩ 7 ΠΟΙΟΤΙΚΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΤΙΝ ΜΕΡΑ ΚΑΤΑΝΑΛΩΝΩ ΠΕΡΙΠΟΥ 4000 ΘΕΡΜΙΔΕΣ ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΠΟΓΕΙΩΣΩ ΤΙΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΕΧΟ ΠΟΛΥ ΠΑΘΟΣ ΜΕ ΤΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΓΙΑΥΤΟ ΡΟΤΑΩ ΓΙΑ ΚΡΕΑΤΙΝΗ

jGod
28-08-10, 21:47
πιες ενα redbull...κανεις αρκετο αεροβιο?αλλιως λιγακι δυσκολο να περνεις 4χιλ. θερμιδες κ να σαι 80κιλα.

PETROS019
28-08-10, 21:54
ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΒΑΡΗ ΚΑΝΩ 4000 ΘΕΡΜΙΔΕΣ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΘΤΕΟΥΣ 2 ΜΙΝΕΣ ΚΑΙ ΙΔΑ ΘΕΑΜΑΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΣΜΑΤΑ 1 ΚΙΛΟ ΤΙ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΑΙΡΝΩ

PETROS019
28-08-10, 21:56
ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ RED BULL ΑΝ ΜΕ ΠΕΙΑΝΕΙΣ..

PETROS019
28-08-10, 21:57
ΒΑΣΙΚΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΙΝΔΥΑΣΩ ΜΟΝΟΕΔΡΙΚΗ ΚΡΕΑΤΙΝΗ ΜΕ ΚΑΦΕΙΝΗ ΠΡΙΝ ΤΙΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ

***Γραφε με μικρους ελληνικους χαρακτηρες, ειναι κανονας του φορουμ, ειναι η δευτερη φορα που σου γινετε παρατηρηση! στην επομενη το ποστ σου θα διαγραφη!Mods Team***

Devil
28-08-10, 22:43
δεν ειναι οτι καλητερο παρε την κρεατινη το πρωι και την καφεινη πριν απ την προπονηση

αν κανεις ογκο δεν βλεπω χρησιμη την καφεινη

Niiick
29-08-10, 05:27
Ποιο stimulant προτιμας απο την καφεινη?


Ογκος ή οχι κατι που σε βοηθα να βγαζεις καλες προπονησεις μονο καλα μπορω να το δω.

Εγω παντα παιρνω πριν τη προπονηση ανεξαρτητου στοχου.

Devil
29-08-10, 06:30
Ποιο stimulant προτιμας απο την καφεινη?


Ογκος ή οχι κατι που σε βοηθα να βγαζεις καλες προπονησεις μονο καλα μπορω να το δω.

Εγω παντα παιρνω πριν τη προπονηση ανεξαρτητου στοχου.

σε περιοδο ογκου κανενα

δεν ξερω τουλαχιστον εγω οταν βρισκομαι σε περιοδο ογκου και με χρηση κρεατινης η προπονησεις μια χαρα μου βγαινουν

το μονο stimulant που χρησιμοποιω ειναι η μουσικη στο ipod μου

σε περιπτοση cutting οπου οι ενεργειες ειναι περιορισμενες και η προπονηση ειναι αρκετα βαρια τοτε ναι βαζω stims, μου δινουν μια τονωση