PDA

Επιστροφή στο Forum : C-BOL (Τhermolife)



beefmeup
29-08-10, 11:25
παιδια δεν το βρηκα στην αναζητηση,κ δοκιμασα πολλους τροπους.
αν υπαρχει μην βαρατε!!




http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=15306&d=1283070267 (http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=15306&d=1283070267)



Supplement Facts
Serving Size: 6 capsules
Servings per Container: 60
Amount Per Serving

Creatrate™ - U.S. Patent Pending Creatine Nitrate, Creatine Anhydrous, Creatine HCL 3,000mg
Orotic Acid 500mg
N-Acetyl-Cysteine 600mg
Vtiamin C 200mg
Magnesium Gluconate 200mg
Niacin (Niacinamide) 20mg
Vitamin B6 (Pyridoxine HCL) 2mg
Thiamine (Thiamin HCL) 1.5mg
Folic Acid 800mcg
Vitamin B12 (Cyanocobalamin) 6mcg



* Percent Daily Values are based on a 2000 calorie diet.
** Percent Daily Values not established.

OTHER INGREDIENTS: Rice Powder, And Magnesium Stearate.

arisfwtis
29-08-10, 11:27
μολις εψαχνα να βρω για το c bol στο google και βρηκα μονο απο το bodybuilding.com
:green::green::green:

deluxe
29-08-10, 13:45
Ο κυριος Bane θα ξερει να μας πει πολλα. Παντως απο αυτα που ακουω, δουλευει.

beefmeup
29-08-10, 13:47
ειχαμε πει οτι εχει creatine nitrate,που την εχει πατενταρει ο μπεην,κ που ειναι καλη..τωρα για παραπανω οταν το δοκιμασω θα γραψω κ γω.

Marios1991
29-08-10, 14:11
Ξερετε που θα βρω αυτό το συμπληρωμα στην κυπρο?

deluxe
29-08-10, 15:50
Η δοσολογια ποια ειναι; Γιατι το 1 serving δινει 3γρ κρεατινης. Λογικα 1γρ απο την καθε κρεατινη.

beefmeup
29-08-10, 16:03
Η δοσολογια ποια ειναι; Γιατι το 1 serving δινει 3γρ κρεατινης. Λογικα 1γρ απο την καθε κρεατινη.

λογικα θα εχει περισσοτερο nitrate.

Georges
29-08-10, 16:44
Ο πιο αποτελεσματικός τύπος κρεατίνης που έχω δοκιμάσει. Σε ανεβάζει από την πρώτη δεύτερη μέρα, πρηξίματα που αγγίζουν νιτρικό, μειωμένα νερά και αρκετά μειωμένη ποσότητα 6gr τη μέρα (τις μέρες προπόνησης) και 3gr τις off days

Senereison
29-08-10, 16:55
από ελλάδα δεν μπορούμε να το βρούμε?

deluxe
29-08-10, 19:26
Δλδ η δοσολογια λεει να το παιρνουμε και τις μερες που δε κανουμε προπονηση; Δλδ ειναι για 20-25 ημερες το συμπληρωμα.

Panoseph
29-08-10, 19:37
Την χρησιμοποιώ και εγώ πραγματικά παρατήρησα αύξηση δύναμης απ τις πρώτες κιόλας μέρες πολύ καλή...

Hercules
29-08-10, 20:42
εμενα παντως μ ειχε βαλει καποια νερακια,ισως φταιει κ οτι εκανα διατροφη ογκου λιγο πριν το πασχα..παρολαυτα μεγαλη αυξηση δυναμης

Georges
29-08-10, 20:48
Δλδ η δοσολογια λεει να το παιρνουμε και τις μερες που δε κανουμε προπονηση; Δλδ ειναι για 20-25 ημερες το συμπληρωμα.

Άμα θες να κάνεις οικονομία τις off μέρες πάρε creapure. Επίσης ο Bane έχει προτείνει ότι άμα γυμνάζεσαι 4-5 φορές την βδομάδα, τις off μέρες να μην παίρνεις

Bane
29-08-10, 22:10
Για ευρώπη επίσημος αντιπροσωπέας είναι η www.musclefinesse.com (http://www.musclefinesse.com) . Το παλεύουμε και για Έλληνα αντιπρόσωπο, τα χαρτιά απ τον ΕΟΦ περιμένουμε.

salpas18
29-10-10, 21:09
τι λεει παιδια το δοκημασε κανενας αλλος?
η απο τα παιδια που πηραν να μας πουν μια γενηκη γνωμη!:toast:

Adinamos
29-10-10, 23:34
Ειμαι στον ενα μηνα χρησης με 1 δοση πριν την προπο μονο τις μερες που παω γυμναστηριο. Εκανα σημερα αναλυση συστασης σωματος και σε 2 μερες θα ποσταρω σκριβως τα αποτελεσματα σε συγκριση με πριν 30 μερες που εκανα την προηγουμενη.
Παντως εχω ανεβει αισθητα.

salpas18
31-10-10, 23:22
Ειμαι στον ενα μηνα χρησης με 1 δοση πριν την προπο μονο τις μερες που παω γυμναστηριο. Εκανα σημερα αναλυση συστασης σωματος και σε 2 μερες θα ποσταρω σκριβως τα αποτελεσματα σε συγκριση με πριν 30 μερες που εκανα την προηγουμενη.
Παντως εχω ανεβει αισθητα.

aha ωραια περιμενο νεοτερα!!

Adinamos
01-11-10, 00:42
Λοιπον μετα απο 33 μερες χρησης Cbol στακ μαζι με ολα τα υπολοιπα συμπληρωματα που παιρνω ουτος η αλλος (πρωτεινες , αμινοξεα, πολυβιταμινες, κτλ κτλ) μερτηθηκα (παραθετω ολες τις παραμετρους):
Βαρος: +2,5kg
Αλιπη μαζα: +4kg
Λιπωδης μαζα: -1,5kg
Ποσοστο λιπους: -2,6%

Σκελετικη μυικη μαζα: +2,6kg
Συνολικα υγρα: +2,8kg

*Η αναλυση εγινε με αναλυτη InBody πολλαπλων συχνοτητων (DSM-BIA)*

**EDIT: Διορθωση: Μαζι με το Cbol που χρησιμοποιησα επισης ειχα βαλει και τις πολυβιταμινες σε φουλ δοση, ενω πριν τις επαιρνα σε μιση δοση. Δε ξερω κατα ποσο επηρεασε το αποτελεσμα αλλα το γραφω κ αυτο.**

Eddie
01-11-10, 00:44
Λοιπον μετα απο 33 μερες χρησης Cbol στακ μαζι με ολα τα υπολοιπα συμπληρωματα που παιρνω ουτος η αλλος (πρωτεινες , αμινοξεα, πολυβιταμινες, κτλ κτλ) μερτηθηκα (παραθετω ολες τις παραμετρους):
Βαρος: +2,5kg
Αλιπη μαζα: +4kg
Λιπωδης μαζα: -1,5kg
Ποσοστο λιπους: -2,6%

Σκελετικη μυικη μαζα: +2,6kg
Συνολικα υγρα: +2,8kg

*Η αναλυση εγινε με αναλυτη InBody πολλαπλων συχνοτητων (DSM-BIA)*

Τελεια:clap::clap::clap:

Devil
01-11-10, 00:45
Λοιπον μετα απο 33 μερες χρησης Cbol στακ μαζι με ολα τα υπολοιπα συμπληρωματα που παιρνω ουτος η αλλος (πρωτεινες , αμινοξεα, πολυβιταμινες, κτλ κτλ) μερτηθηκα (παραθετω ολες τις παραμετρους):
Βαρος: +2,5kg
Αλιπη μαζα: +4kg
Λιπωδης μαζα: -1,5kg
Ποσοστο λιπους: -2,6%

Σκελετικη μυικη μαζα: +2,6kg
Συνολικα υγρα: +2,8kg

*Η αναλυση εγινε με αναλυτη InBody πολλαπλων συχνοτητων (DSM-BIA)*

wtf ρε ψηλε ωραιος....:thumbup::thumbup::thumbup:

για ποσταρε καπου και διατροφη και προπονηση...

Eddie
01-11-10, 00:50
Και φωτο αν γινεται:green:

Adinamos
01-11-10, 01:01
Παιδια δεν εχω ιδεα απο ποζαρισμα, αλλα καποια στιγμη θα το φτιαξω και αυτο. Hδη εχει προταθει ο Muscleboss να με βοηθησει καποια μερα στο γυμναστηριο να βγαλουμε καμια φωτο να φτιαξω προσωπικο log.

Αντικειμενικα παντως μου φαινεται κ εμενα αρκετα αισιοδοξη η δευτερη μετρηση αλλα τι να πω.. στο ιδιο μηχανημα πηγα και τις 2 φορες.

Hercules
01-11-10, 03:51
Λοιπον μετα απο 33 μερες χρησης Cbol στακ μαζι με ολα τα υπολοιπα συμπληρωματα που παιρνω ουτος η αλλος (πρωτεινες , αμινοξεα, πολυβιταμινες, κτλ κτλ) μερτηθηκα (παραθετω ολες τις παραμετρους):
Βαρος: +2,5kg
Αλιπη μαζα: +4kg
Λιπωδης μαζα: -1,5kg
Ποσοστο λιπους: -2,6%

Σκελετικη μυικη μαζα: +2,6kg
Συνολικα υγρα: +2,8kg

*Η αναλυση εγινε με αναλυτη InBody πολλαπλων συχνοτητων (DSM-BIA)*

**EDIT: Διορθωση: Μαζι με το Cbol που χρησιμοποιησα επισης ειχα βαλει και τις πολυβιταμινες σε φουλ δοση, ενω πριν τις επαιρνα σε μιση δοση. Δε ξερω κατα ποσο επηρεασε το αποτελεσμα αλλα το γραφω κ αυτο.**

!!!!!

noz1989
01-11-10, 15:17
Λοιπον μετα απο 33 μερες χρησης Cbol στακ μαζι με ολα τα υπολοιπα συμπληρωματα που παιρνω ουτος η αλλος (πρωτεινες , αμινοξεα, πολυβιταμινες, κτλ κτλ) μερτηθηκα (παραθετω ολες τις παραμετρους):
Βαρος: +2,5kg
Αλιπη μαζα: +4kg
Λιπωδης μαζα: -1,5kg
Ποσοστο λιπους: -2,6%

Σκελετικη μυικη μαζα: +2,6kg
Συνολικα υγρα: +2,8kg

*Η αναλυση εγινε με αναλυτη InBody πολλαπλων συχνοτητων (DSM-BIA)*

**EDIT: Διορθωση: Μαζι με το Cbol που χρησιμοποιησα επισης ειχα βαλει και τις πολυβιταμινες σε φουλ δοση, ενω πριν τις επαιρνα σε μιση δοση. Δε ξερω κατα ποσο επηρεασε το αποτελεσμα αλλα το γραφω κ αυτο.**

Βασικα, δεν το πολυ καταλαβα...

Ανεβηκες 2,5 κιλα σε 33 μερες μειωνοντας το λιπος κατα 2,6% και εβαλες 4kg μυες???

silk
01-11-10, 15:26
Βασικα, δεν το πολυ καταλαβα...

Ανεβηκες 2,5 κιλα σε 33 μερες μειωνοντας το λιπος κατα 2,6% και εβαλες 4kg μυες???

λογικα οπως το παραθετει αν λαβεις υποψιν το λιπος που εχασε επι τις %
και το ποσοστο μαζας που εβαλε επι τς % καπως σαν να βγαινουν τα νουμερα.
υποψιν οτι το παληκαρι πρεπει να εκανε τελεια διατροφη.

manos_
01-11-10, 16:05
προφανως προπονηθηκες ποιο σκληρα και εφαγες ποιο σωστα μην τρελαθουμε τωρα τι πηρες φαρμακο,καλο συμπληρωμα αλλα ειναι συμπληρωμα και με βαση τα συστατικα δεν γινετε να σου αλλαξει ετσι την συσταση του σωματος.

Adinamos
01-11-10, 16:12
Νταξει σιγουρα παιζει ρολο το οτι ειναι και μετα το καλοκαιρι που ουτος η αλλος αναβαινουμε ολοι... ισως το οτι ειμουν/ειμαι εκτομορφικος σωματοτυπος. Το οτι πιεστηκα περισσοτερο στο gym + καλυτερη διατροφη ειναι και αυτο μια αληθεια. Τωρα κατι αλλο δεν εχω να συμπληρωσω.......
Εχω ακομα εναν μηνα χρησης Cbol :)
Αλλα δεν εχω αλλα λευτα για αλλη αναλυση :(

noz1989
01-11-10, 17:45
προφανως προπονηθηκες ποιο σκληρα και εφαγες ποιο σωστα μην τρελαθουμε τωρα τι πηρες φαρμακο,καλο συμπληρωμα αλλα ειναι συμπληρωμα και με βαση τα συστατικα δεν γινετε να σου αλλαξει ετσι την συσταση του σωματος.

Ακριβως!!

deluxe
02-11-10, 06:52
Σκεφτομαι να το αγορασω. Αυτο που δε ξερω ειναι αν θελει κυκλο απο αλλη κρεατινη. Δλδ θα ξεκινησω με την κραετινη της reflex για 1-2 μηνες. Μετα ποσο καιρο θελει να ειμαι off για να ξεκινησω αυτο; Εκτος αν γινεται να παιρνω ταυτοχρονα και τα 2.

Τελος, γινεται να συνδιαστει με καποιο νιτρικο; Λογικα χωρις κρεατινη, οπως το white flood.

noz1989
02-11-10, 11:36
Σκεφτομαι να το αγορασω. Αυτο που δε ξερω ειναι αν θελει κυκλο απο αλλη κρεατινη. Δλδ θα ξεκινησω με την κραετινη της reflex για 1-2 μηνες. Μετα ποσο καιρο θελει να ειμαι off για να ξεκινησω αυτο; Εκτος αν γινεται να παιρνω ταυτοχρονα και τα 2.

Τελος, γινεται να συνδιαστει με καποιο νιτρικο; Λογικα χωρις κρεατινη, οπως το white flood.

Μπορεις να τα συνδυασεις νομιζω.. Τις μερες προπονησεις να παιρνεις το c-bol και τις οff μερες μονουδρικη!!

Για μενα μην βαλεις και αλλα συμπληρωματα τυπου N.O. κλπ κυριως για να δεις αν δουλευει πανω σου, και αν θα μεινεις ειχαριστημενος απο το c-bol!

billys636
13-11-10, 17:52
Υπαρχει κανενα προβλημα αν τη μια δοση πριν τη προπονηση τη παρουμε την ιδια στιγμη με το Τ-BOL (stack)? Αν και λογικα δεν υπαρχει κανενα θεμα, απλα ρωταω να΄μαι σιγουρος..
Και κατι αλλο, εχει αλληλεπιδραση αν εχουμε πιει καφε κοντα 1 ωρα?
Λογω που εχουν ειπωθει πολλα οτι monohydrate και καφεινη δεν πανε μαζι, και ισως να ισχυει και σε αυτη τη μορφη κρεατινης το ιδιο.

Devil
14-11-10, 04:13
Υπαρχει κανενα προβλημα αν τη μια δοση πριν τη προπονηση τη παρουμε την ιδια στιγμη με το Τ-BOL (stack)? Αν και λογικα δεν υπαρχει κανενα θεμα, απλα ρωταω να΄μαι σιγουρος..
Και κατι αλλο, εχει αλληλεπιδραση αν εχουμε πιει καφε κοντα 1 ωρα?
Λογω που εχουν ειπωθει πολλα οτι monohydrate και καφεινη δεν πανε μαζι, και ισως να ισχυει και σε αυτη τη μορφη κρεατινης το ιδιο.

οχι, μπορεις να παρεις tbol και cbol μαζι

τωρα με την καφεινη και την κρεατινη παιζουν πολλα.... κανονικα υπαρχει προβλημα αλλα εφοσον εχεις και αλλη μια δωση μακρια απο καφεινη δεν νομιζω να υπαρξει προβλημα

kyriakos23
14-11-10, 13:47
για εμενα βλακιες ειναι περι καφεινης.
δοκιμασα και τα 2 πολλες φωρες.τα αποτελασματα?ΤΑ ΙΔΙΑ!

billys636
14-11-10, 18:27
Οσον αφορα τελικα που ειχα πιει καφε μια ωρα πριν την pre- δοση C-BOL, δεν ειδα να επηρεαζει πουθενα. Ηταν πρωτη μερα που το ξεκινησα (δευτερη φορα ομως που το ξαναχρησιμοποιω μετα απο πολλους μηνες), και καταλαβα μια διαφορα, παραπανω πρηξιμο κτλ.. Αρα δεν νομιζω κι εγω να επηρεαζει οταν η καφεινη ειναι λιγη(ενας καφες), και να υπαρχει εστω μια χρονικη αποσταση ..

NMakris
09-12-10, 12:08
KΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ...Θελω να ξεκινησω κυκλο με στακ!...ποιες οι γνωμες για τα c-bol, e-bol, t-bol....γινεται να τα στακαρω και τα 3 μαζι???....:weights:

Eddie
09-12-10, 13:11
KΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ...Θελω να ξεκινησω κυκλο με στακ!...ποιες οι γνωμες για τα c-bol, e-bol, t-bol....γινεται να τα στακαρω και τα 3 μαζι???....:weights:

Καλημερα!

Μια χαρα γινεται,απλως για εναν full dose κυκλο θα χρειαστεις απο 2 κουτια δλδ 6.Και οι τιμες ειναι τσιμπημενες,αλλα αμα βαστας καντο.

NMakris
09-12-10, 13:45
]Καλημερα!

Μια χαρα γινεται,απλως για εναν full dose κυκλο θα χρειαστεις απο 2 κουτια δλδ 6.Και οι τιμες ειναι τσιμπημενες,αλλα αμα βαστας καντο.[/QUOTE]

Και ποσο κοστιζουν και τα 6 μαζι???...ρωταω επειδη δεν εχει τιμες στο site και εστειλα e-mail, και μου ειπαν οτι σε 7-με-10 μερες θα ξανα εχουν εμπορευματα
και οτι θα ξανα βαλλουν τιμες!...:bbbiceps:

Eddie
09-12-10, 13:47
Aπο ευρωπη θες περιπου 3 κατοσταρικα,εκτος κι αν αλλαξε κατι.

NMakris
10-12-10, 00:26
Aπο ευρωπη θες περιπου 3 κατοσταρικα,εκτος κι αν αλλαξε κατι.


3 κατοσταρικα για 2 c-bol, 2 t-bol, και 2 e-bol πιστευω οτι ειναι καλα λεφτα...Ενταξει τωρα υπαρχει μια οικονομικη κριση και το ποσο φαινεται πολυ τσουχτερο, αλλα γενικα ειναι καλο ποσο!...

noz1989
10-12-10, 13:31
3 κατοσταρικα για 2 c-bol, 2 t-bol, και 2 e-bol πιστευω οτι ειναι καλα λεφτα...Ενταξει τωρα υπαρχει μια οικονομικη κριση και το ποσο φαινεται πολυ τσουχτερο, αλλα γενικα ειναι καλο ποσο!...
μαγκα τα λεφτα ειναι υπερβολικα σε σχεση με αυτα που θα παρεις σαν αποτελεσμα...

Την Αποψη μου λεω, απο αυτα που εχω ακουσε απο φιλους και γνωστους χωρις να τα εχω δοκιμασει!!

Eddie
10-12-10, 13:33
μαγκα τα λεφτα ειναι υπερβολικα σε σχεση με αυτα που θα παρεις σαν αποτελεσμα...

Την Αποψη μου λεω, απο αυτα που εχω ακουσε απο φιλους και γνωστους χωρις να τα εχω δοκιμασει!!

+100000000


Κατα τη γνωμη μου δεν αξιζει.Καλυτερα δωστα σε βασικα συμπληρωματα.

Georges
10-12-10, 15:29
Εγώ μόνο σε c-bol θα πήγαινα (είναι η καλύτερη κρεατίνη που έχω δοκιμάσει). Στη θέση σου αν ήμουν θα επέλεγα triazole ή και Test Force 2 για test booster

noz1989
10-12-10, 15:50
Εγώ μόνο σε c-bol θα πήγαινα (είναι η καλύτερη κρεατίνη που έχω δοκιμάσει). Στη θέση σου αν ήμουν θα επέλεγα triazole ή και Test Force 2 για test booster

Συμφωνω!!! και εγω εχω σκοπο να δοκιμασω το cbol!

Γιωργο γιατι triazole και οχι το καινουργιο activate το οποιο εχει μεσα pzole

savage
10-12-10, 15:51
μαγκα τα λεφτα ειναι υπερβολικα σε σχεση με αυτα που θα παρεις σαν αποτελεσμα...

Την Αποψη μου λεω, απο αυτα που εχω ακουσε απο φιλους και γνωστους χωρις να τα εχω δοκιμασει!!


+100000000


Κατα τη γνωμη μου δεν αξιζει.Καλυτερα δωστα σε βασικα συμπληρωματα.

:thumbup: πολλα λεφτα.

No Cash
10-12-10, 16:24
μια απο τα ιδια...


με 300 ευρωπαικα παιρνεις πολλα βασικα συμπλήρωματα

Georges
10-12-10, 17:02
Συμφωνω!!! και εγω εχω σκοπο να δοκιμασω το cbol!

Γιωργο γιατι triazole και οχι το καινουργιο activate το οποιο εχει μεσα pzole


Βασικά έχει καλό feedback από reviews

NMakris
11-12-10, 15:55
Βασικά έχει καλό feedback από reviews

Καλημερα παιδια!...δηλαδη, για κρεατινουλα το c-bol (2 κουτια), Triazole (90 extended release caps 2 κουτια) και Introducing E-Pharm Test Force 2 (2 κουτια)
νιτρικο??..και γενικα τι αλλο μπορω να στακαρω??...

Georges
11-12-10, 16:01
Αφού θες να κάνεις τούμπανο stack, βάλε και x-factor 2 μπουκάλια και είσαι κομπλέ :shock: Α και νιτρικό ε; Ε τότε βάλε ένα presurge που από feedback χρηστών κάνει φοβερό συνδυασμό με το c-bol

NMakris
11-12-10, 16:56
Αφού θες να κάνεις τούμπανο stack, βάλε και x-factor 2 μπουκάλια και είσαι κομπλέ :shock: Α και νιτρικό ε; Ε τότε βάλε ένα presurge που από feedback χρηστών κάνει φοβερό συνδυασμό με το c-bol



ΩΩ!..ΡΕ ΦΙΛΕ ...τι κτηνοδες στακ ειναι αυτο :D
TO X-FACTOR μια καψουλα ανα γευμα, το νιτρικο 6 καψουλες πριν 45 min
TRIZOL KAI TEST FORCE2 ?? πως???.. ενταξει το c-bol μετα την προπονηση!..:weights:

Georges
11-12-10, 17:25
To presurge είναι pre-workout και σε σκόνη άρα πριν μαζί με 6 c-bol. Το c-bol 6 πριν και 6 μετά. Για τα άλλα ότι γράφουν οι οδηγίες πάνω στο κουτί. Το θέμα είναι όμως εντάξει μπορεί να το σηκώνει η τσέπη σου αλλά έχεις προηγούμενη εμπειρία με ανάλογα συμπληρώματα; Για μένα αυτό είναι το ultimate sin :green: όχι stack

NMakris
11-12-10, 20:43
To presurge είναι pre-workout και σε σκόνη άρα πριν μαζί με 6 c-bol. Το c-bol 6 πριν και 6 μετά. Για τα άλλα ότι γράφουν οι οδηγίες πάνω στο κουτί. Το θέμα είναι όμως εντάξει μπορεί να το σηκώνει η τσέπη σου αλλά έχεις προηγούμενη εμπειρία με ανάλογα συμπληρώματα; Για μένα αυτό είναι το ultimate sin :green: όχι stack

εχω εμπειρια απο συμπληρωματα.Γενικα εχω καταναλαωσει πολλα συμπληρωματα, πολλα απο αυτα ηταν μουφα...Το πιο καλο στακ που ειχα κανει ηταν <<plasmajet-halladrol-sizeon-novedex>>........Δηλαδη , αφου παιρνω το νικτρικο θα μπουκωνω και 6 c-bol???....και 6 μετα ε??...

TEST FORCE :Προτεινόμενη Χρήση: Καταναλώστε 1-2 κουταλιές την ημέρα για τρεις εβδομάδες. Στη συνέχεια καταναλώνουν 1 κουταλάκι την ημέρα. Κύκλοι μπορεί να διαρκέσει από τρεις εβδομάδες σε επ 'αόριστον. Καταναλώστε με άδειο στομάχι.

X-FACTOR: Δοσολογία / Διοίκηση: Ως συμπλήρωμα διατροφής, πάρτε 3-4 κάψουλες την ημέρα. Τα καψάκια πρέπει να λαμβάνονται με τα γεύματα, είναι οι καλύτερες δυνατές χωρίζονται σε 3 ή 4 ξεχωριστές αιτήσεις (1 κάψουλα, 3-4 φορές την ημέρα). Πάρτε για 50 ημέρες, ακολουθείται από διάλειμμα τουλάχιστον 50 ημέρε

TRIAZOLE: δεν βρηκα δοσολογια και χρηση στο site ...

Devil
12-12-10, 07:30
εχω εμπειρια απο συμπληρωματα.Γενικα εχω καταναλαωσει πολλα συμπληρωματα, πολλα απο αυτα ηταν μουφα...Το πιο καλο στακ που ειχα κανει ηταν <<plasmajet-halladrol-sizeon-novedex>>........Δηλαδη , αφου παιρνω το νικτρικο θα μπουκωνω και 6 c-bol???....και 6 μετα ε??...

TEST FORCE :Προτεινόμενη Χρήση: Καταναλώστε 1-2 κουταλιές την ημέρα για τρεις εβδομάδες. Στη συνέχεια καταναλώνουν 1 κουταλάκι την ημέρα. Κύκλοι μπορεί να διαρκέσει από τρεις εβδομάδες σε επ 'αόριστον. Καταναλώστε με άδειο στομάχι.

X-FACTOR: Δοσολογία / Διοίκηση: Ως συμπλήρωμα διατροφής, πάρτε 3-4 κάψουλες την ημέρα. Τα καψάκια πρέπει να λαμβάνονται με τα γεύματα, είναι οι καλύτερες δυνατές χωρίζονται σε 3 ή 4 ξεχωριστές αιτήσεις (1 κάψουλα, 3-4 φορές την ημέρα). Πάρτε για 50 ημέρες, ακολουθείται από διάλειμμα τουλάχιστον 50 ημέρε

TRIAZOLE: δεν βρηκα δοσολογια και χρηση στο site ...

τεστ φορσε..... και με 1 δοση καλα εισαι... δεν νομιζω οτι θελει load...

x factor.... θες 1γρ την ημερα αρα παμε στα 4 καπς την ημερα... βαλε και κοκκινο κρεας και αυγα στη διατροφη σου... μεινε μακρια απο NSAIDs και Ω3

triazole... ειναι blend και δεν βγαζεις ευκολα ακρη με τις δοσεις... θα ελεγα 3cps την ημερα

Georges
12-12-10, 14:51
Ρε συ άμα τα πάρεις όλα αυτά θα δεις καλά πράγματα νομίζω. Ενημέρωσέ μας αν το κάνεις τελικά. Plasmajet είχα πάρει και γω αλλά πέρα από πρήξιμο δεν είδα τίποπτα άλλο. Μου έχουν μείνει 8 καρτέλες ακόμα :bbbiceps:

NMakris
12-12-10, 15:14
Ρε συ άμα τα πάρεις όλα αυτά θα δεις καλά πράγματα νομίζω. Ενημέρωσέ μας αν το κάνεις τελικά. Plasmajet είχα πάρει και γω αλλά πέρα από πρήξιμο δεν είδα τίποπτα άλλο. Μου έχουν μείνει 8 καρτέλες ακόμα :bbbiceps:


Καλημερα παιδια!...θα ξεκινησω τον κυκλο 01/01/2011...περιμενω τωρα να παρω το χρημα απο το ταμειο ανεργειας, και να τα παραγγειλω σιγα-σιγα...αυτο που ειπες για το Ω-3 και το ΝSAIDs το εχω διαβασει οτι δεν κανει να τα κολλας μαζι με Arc-Acid... :thumbup:

Polyneikos
12-12-10, 15:44
Θα παρακαλουσα στο συγκεκριμενο τοπικ να περιοριστουμε στην αξιολογηση του C-bol.Stay on topic please

beefmeup
31-01-11, 23:01
λοιπον εδω κ μια βδομαδα,το περνω μονο τις μερες προπονας κ τις ενδιαμεσες περνω 5γρ μονουδρικη.
παρατηρησα οτι με 6καπς πριν την προπονα ειμουν οκ,αλλα μια μερα αυξησα σε 12 καπς,6 πριν κ 6 μετα δλδ.

εκανα το χαρτι υγειας σερπατινα λεμε..πρεπει να εχασα 2-3 κιλα νερα απτις επισκεψεις στον θρονο,φανηκαν κατι φλεβες στους κοιλιακους κλπ..

οποτε πλεον παμε στα 6 καπς πριν την προπονα.

Georges
31-01-11, 23:07
λοιπον εδω κ μια βδομαδα,το περνω μονο τις μερες προπονας κ τις ενδιαμεσες περνω 5γρ μονουδρικη.
παρατηρησα οτι με 6καπς πριν την προπονα ειμουν οκ,αλλα μια μερα αυξησα σε 12 καπς,6 πριν κ 6 μετα δλδ.

εκανα το χαρτι υγειας σερπατινα λεμε..πρεπει να εχασα 2-3 κιλα νερα απτις επισκεψεις στον θρονο,φανηκαν κατι φλεβες στους κοιλιακους κλπ..

οποτε πλεον παμε στα 6 καπς πριν την προπονα.


Μετά την προπόνηση βάλε 5g μονουδική και είσαι τζετ. Εγώ έτσι κάνω, δεν συμφέρει 6 + 6 είναι πολλά τα λεφτά Άρη :P

beefmeup
31-01-11, 23:14
δλδ τις μερες προπονας λες να περνω 6 καπς πριν κ 5γρ μονουδρικη μετα καλυτερα?

Georges
01-02-11, 01:56
δλδ τις μερες προπονας λες να περνω 6 καπς πριν κ 5γρ μονουδρικη μετα καλυτερα?


Nαι. Και πιο οικονομικά θα σου βγεί έτσι αλλά και έχει μεγαλύτερη σημασία πριν την προπόνηση για τα καλύτερα πρηξίματα που δίνει σε σχέση με την απλή. Βέβαια άμα έχεις φράγκα :P βάλε 6 πριν + 6 μετά

beefmeup
01-02-11, 01:59
Nαι. Και πιο οικονομικά θα σου βγεί έτσι αλλά και έχει μεγαλύτερη σημασία πριν την προπόνηση για τα καλύτερα πρηξίματα που δίνει σε σχέση με την απλή. Βέβαια άμα έχεις φράγκα :P βάλε 6 πριν + 6 μετά

κοιτα μεχρι στιγμης το επερνα πριν,αλλα θα το κανω κ αυτο που λες με την μονουδρικη μετα..

οσο για το αλλο,ασε γιατι αν βαλω κ το κωλοχαρτο που χαλασα αυτη την μια φορα που την πατησα,μπηκα ηδη μεσα απο φραγκα,φαντασου να το κανω καθε φορα το 6+6..:green:
οποτε δεν ειμαστε για..ανοιγματα παντως τυπου:P

Georges
01-02-11, 02:01
οσο για το αλλο,ασε γιατι αν βαλω κ το κωλοχαρτο που χαλασα αυτη την μια φορα που την πατησα,μπηκα ηδη μεσα απο φραγκα,φαντασου να το κανω καθε φορα το 6+6..:green:
οποτε δεν ειμαστε για..ανοιγματα παντως τυπου:P

Lol ρε συ. :bowdown:

tommygunz
07-02-11, 01:09
λοιπον εδω κ μια βδομαδα,το περνω μονο τις μερες προπονας κ τις ενδιαμεσες περνω 5γρ μονουδρικη.
παρατηρησα οτι με 6καπς πριν την προπονα ειμουν οκ,αλλα μια μερα αυξησα σε 12 καπς,6 πριν κ 6 μετα δλδ.

εκανα το χαρτι υγειας σερπατινα λεμε..πρεπει να εχασα 2-3 κιλα νερα απτις επισκεψεις στον θρονο,φανηκαν κατι φλεβες στους κοιλιακους κλπ..

οποτε πλεον παμε στα 6 καπς πριν την προπονα.

Διονύση, όταν λες με 6 κάπς ήσουν οκ τι εννοείς; Για την τουαλέτα πάει το σχόλιο ότι ήσουν οκ;:green:

Επίσης, από άποψη δύναμης σε σχέση με μονοϋδρική για pre-wo είναι πιο καλό το c-bol;

Και, τέλος, έμεινες ευχαριστημένος;

beefmeup
07-02-11, 01:41
Διονύση, όταν λες με 6 κάπς ήσουν οκ τι εννοείς; Για την τουαλέτα πάει το σχόλιο ότι ήσουν οκ;:green:

Επίσης, από άποψη δύναμης σε σχέση με μονοϋδρική για pre-wo είναι πιο καλό το c-bol;

Και, τέλος, έμεινες ευχαριστημένος;

ναι με 6 καπς πριν την προπονα ειμουν οκ..για την τουαλετα.
κ μετα περνω το cell mass(bsn)ειχα καποια δειγματα:green:,η 5γρ μονουδρικη.

για τα αλλα που με ρωτας ειναι νωρις ακομα,μιας κ εχω δεν εχω 10 μερες που το ξεκινησα,αλλα θα ποσταρω οταν θα ειμαι πιο σιγουρος στο τι παιζει;)

tommygunz
07-02-11, 02:06
Οκ Beef, να 'σαι καλά! Θα περιμένω ενημέρωση για να δω τι θα κάνω με την παραγγελιά.;)

Devil
07-02-11, 07:54
ναι με 6 καπς πριν την προπονα ειμουν οκ..για την τουαλετα.
κ μετα περνω το cell mass(bsn)ειχα καποια δειγματα:green:,η 5γρ μονουδρικη.

για τα αλλα που με ρωτας ειναι νωρις ακομα,μιας κ εχω δεν εχω 10 μερες που το ξεκινησα,αλλα θα ποσταρω οταν θα ειμαι πιο σιγουρος στο τι παιζει;)

ενδιαφερον.... αρα το mg gluconate κανει δουλεια....χαχαχαχα:green::green::green::green:

πολλες ερωτησεις με νιτρικα εχουν γινει... αφου να φανταστεις εχουν πεταχτει οι φλεβες μου απο το γραψιμο.... λολ:green:

αρα δλδ ψηλε το κρατας 6cps πριν την προπονηση μονο????

δεν εχεις σκεφτει να ανεβεις στις 4 ας πουμε.... στις 5 ισως.... καταλαβαινεις τι εννοω....χιχιχιχι... για κανε τις δοκιμες σου...

beefmeup
07-02-11, 13:21
δεν εχεις σκεφτει να ανεβεις στις 4 ας πουμε.... στις 5 ισως.... καταλαβαινεις τι εννοω....χιχιχιχι... για κανε τις δοκιμες σου...

για μετα λες?
γιατι αν λες για μετα,κ η μονουδρικη μου κανει δουλεια,οποτε..
καλυτερα να το εχω για πριν,περισσοτερο καιρο..λεω εγω τωρα..:green:

Devil
07-02-11, 16:05
για μετα λες?
γιατι αν λες για μετα,κ η μονουδρικη μου κανει δουλεια,οποτε..
καλυτερα να το εχω για πριν,περισσοτερο καιρο..λεω εγω τωρα..:green:

νο νο νο... για πριν λεω.... ολες πριν...;):green:

beefmeup
07-02-11, 16:14
νο νο νο... για πριν λεω.... ολες πριν...;):green:

ρε...

συντονισου..:P
τι ολες πριν δλδ??
12 καπς με την μια??
γιατι η προτεινομενη δοση ειναι 6 πριν κ 6 μετα..το οποιο ειχε τα αποτελεσματα που εγραψα απο πανω..
οποτε μου μενει μονο το 6 πριν,αλλα δεν καταλαβα τι θες να πεις:unsure:

Devil
07-02-11, 16:22
ρε...

συντονισου..:P
τι ολες πριν δλδ??
12 καπς με την μια??
γιατι η προτεινομενη δοση ειναι 6 πριν κ 6 μετα..το οποιο ειχε τα αποτελεσματα που εγραψα απο πανω..
οποτε μου μενει μονο το 6 πριν,αλλα δεν καταλαβα τι θες να πεις:unsure:

καφε πινω λυπησουμε....:green::green::green:

νομιζα οτι ηταν 3 καπς η δοση..... τεσπα..

εννοω ανεβασε κατα μερικες καπς τη δοση στο prewo....:green:

COBRA_STYLE
07-02-11, 16:23
καφε πινω λυπησουμε....:green::green::green:

νομιζα οτι ηταν 3 καπς η δοση..... τεσπα..

εννοω ανεβασε κατα μερικες καπς τη δοση στο prewo....:green:
θελεις να τον ξαναστειλεις στην τουαλετα δλδ??:green:

beefmeup
07-02-11, 16:23
εννοω ανεβασε κατα μερικες καπς τη δοση στο prewo....:green:

μπα,ειδικα στο πριν,πανω απο 6 δεν παιζει να παρω μετα απο αυτο που μου λαχε..:green:

Devil
07-02-11, 16:26
θελεις να τον ξαναστειλεις στην τουαλετα δλδ??:green:

θες να δοκιμασεις εσυ...:green::green:


μπα,ειδικα στο πριν,πανω απο 6 δεν παιζει να παρω μετα απο αυτο που μου λαχε..:green:

τι διαολο τοσο πολυ... μπραβο...

tommygunz
03-03-11, 00:49
Beef, με το c-bol τι λέει, το έχεις τελειώσει; Εντυπώσεις;

Το κύριο που με ενδιαφέρει πιο πολύ είναι σε σχέση με μονοϋδρική στο pre-wo αν σου δίνει κάτι παραπάνω, γι' αυτό ρωτνάω.

beefmeup
03-03-11, 00:53
Beef, με το c-bol τι λέει, το έχεις τελειώσει; Εντυπώσεις;

Το κύριο που με ενδιαφέρει πιο πολύ είναι σε σχέση με μονοϋδρική στο pre-wo αν σου δίνει κάτι παραπάνω, γι' αυτό ρωτνάω.

μμ,καλη φαση που ρωτας γιαti ξεχασα να γραψω..
ειμαι πανω στον μηνα περπου που το περνω,οπως εγραψα παραπανω,αλλα διαφορα δεν πολυβλεπω να σου πω,ουτε ειδα τπτ σε δυναμη περισοτερο αποτι οταν επερνα σκετη μονυδρικη μονο μετα την προπονα..
εχω ακομα αλλες 3 βδομαδες γεματες περιπου κ θα δω,το τελος αλλα..

το pump bol,μου φανηκε κατα πολυ καλυτερο για prewo.

tommygunz
03-03-11, 00:55
Μάλιστα beef... και από pump, που λένε μερικοί οτι δίνει, απολύτως τίποτα;

beefmeup
03-03-11, 00:57
Μάλιστα beef... και από pump, που λένε μερικοί οτι δίνει, απολύτως τίποτα;

κοιτα με το pump bol,ειδα διαφορα σε σχεση με οτι αλλο ειχα παρει για πρηξιματα..
με δαυτο,δεν πολυβλεπω να σου πω.

απτην αλλη ξερεις πως πανε αυτα..σε αλλους δουλευουν ετσι,σε αλλους γιουβετσι..οποτε...

tommygunz
03-03-11, 01:01
κοιτα με το pump bol,ειδα διαφορα σε σχεση με οτι αλλο ειχα παρει για πρηξιματα..
με δαυτο,δεν πολυβλεπω να σου πω.

απτην αλλη ξερεις πως πανε αυτα..σε αλλους δουλευουν ετσι,σε αλλους γιουβετσι..οποτε...

Καλά, αυτό ξαναπέστο...
Anyway, thanks για τις εντυπώσεις beef!:thumbup:

amateur666
08-06-11, 15:16
C-BOL ειναι καλυτερο απο μονουδρικη ή size on??? :unsure:...κανει κατακρατηση υγρων????:unsure:

amateur666
09-06-11, 13:46
καποιοσ να με βοηθησει που τ εχει παρει?????????

tommygunz
09-06-11, 15:04
C-BOL ειναι καλυτερο απο μονουδρικη ή size on??? :unsure:...κανει κατακρατηση υγρων????:unsure:

Έχει γράψει ο beef από πάνω, διάβασε να δεις τι λέει.
Κατακράτηση υγρών και να γίνεται ενδομυική είναι, οπότε τι σε νοιάζει...
Η μονοϋδρική πάντως είναι πιο στανταράκι πως θα δουλέψει, έχει και τόσες έρευνες από πίσω.;)

amateur666
09-06-11, 17:02
Έχει γράψει ο beef από πάνω, διάβασε να δεις τι λέει.
Κατακράτηση υγρών και να γίνεται ενδομυική είναι, οπότε τι σε νοιάζει...
Η μονοϋδρική πάντως είναι πιο στανταράκι πως θα δουλέψει(συμφωνω!..), έχει και τόσες έρευνες από πίσω.;)

ναι ρε το διαβασα συγκριτικα λεω με μονουδ. κ σιζε ον ποια ειναι τ πλεονεκτ.-αδυναμιες..

Devil
09-06-11, 20:44
ναι ρε το διαβασα συγκριτικα λεω με μονουδ. κ σιζε ον ποια ειναι τ πλεονεκτ.-αδυναμιες..

τα συν ειναι τα nitrates για pump...

τα μειων ειναι η μικρη ποσοτητα κρεατινης...

aqua_bill
02-07-11, 17:35
εχω bcaa reflex πως το συνδιαζω?τωρα που κανω και 45 λεπτα αεροβιο πριν η μετα τα παιρνω?

δηλαδη: 40 λεπτα πριν bcaa(6 caps) + c-bol(6 caps)
και πριν το αεροβιο bcaa(6 caps) + c-bol(6 caps)

και 10 λεπτα αργοτερα πρωτεινη??????????:unsure::unsure::unsure:

Devil
02-07-11, 17:41
εχω bcaa reflex πως το συνδιαζω?τωρα που κανω και 45 λεπτα αεροβιο πριν η μετα τα παιρνω?

δηλαδη: 40 λεπτα πριν bcaa(6 caps) + c-bol(6 caps)
και πριν το αεροβιο bcaa(6 caps) + c-bol(6 caps)

και 10 λεπτα αργοτερα πρωτεινη??????????:unsure::unsure::unsure:

20-30' πριν το c-bol
10-15' πριν τα bcaa
πριν την αεροβια παλι bcaa
μετα απο αεροβια πρωτεινη

aqua_bill
02-07-11, 17:51
20-30' πριν το c-bol
10-15' πριν τα bcaa
πριν την αεροβια παλι bcaa
μετα απο αεροβια πρωτεινη

ευχαριστω πολυ.δευτερη 6αδα c-bol?

Devil
02-07-11, 18:01
ευχαριστω πολυ.δευτερη 6αδα c-bol?

εγω θα το επαιρνα μονο prewo.... και αν θες εξτρα κρεατινη βαλε αλλα 3γρ μονουδρικη στο postwo....

aqua_bill
02-07-11, 18:05
εγω θα το επαιρνα μονο prewo.... και αν θες εξτρα κρεατινη βαλε αλλα 3γρ μονουδρικη στο postwo....

:thumbup::thumbup: ευχαριστω

sofos
19-07-11, 17:53
http://anabolicminds.com/forum/content/creatine-without-nitrates-172/?
utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook διαβαστε περι νιτρικης κρεατινης ;)


Creatine With Or Without Nitrates Has Similar Results

28792


by Anthony Roberts

Betaine is derived from beets, a nitrate-rich food that has been shown to improve exercise performance. Creatine is perhaps the world’s most exhaustively studied nutritional supplement, and boasts unparalleled safety and efficacy. Betaine is well known to be a methyl donor to guanidinoacetate (through methionine) that can aid in the synthesis of creatine in muscle. Combining betaine & creatine in a nutritional supplement would appear to be a no-brainer. We often hope for synergy between ingredients (1 + 1 = 3), but often we’ll settle for an additive effect (1 + 1 = 2).

Unfortunately, when we add betaine to creatine, what we get is the same exact results as the creatine alone. That’s right…when you combine creatine plus a nitrate source, you don’t get better results than simply taking the creatine alone. Even more interesting is the fact that this study, one of the few on Betaine supplementation that wasn’t funded by someone selling it, shows that the dietary nitrate doesn’t do anything on it’s own (paradoxically, another study on Betaine, which was previously thought to increase Nitric Oxide levels, actually didn’t).

Here’s the Creatine + Betaine study:



Amino Acids. 2011 Jul 9. [Epub ahead of print]

Creatine but not betaine supplementation increases muscle phosphorylcreatine content and strength performance.
Del Favero S, Roschel H, Artioli G, Ugrinowitsch C, Tricoli V, Costa A, Barroso R, Negrelli AL, Otaduy MC, da Costa Leite C, Lancha-Junior AH, Gualano B.

Source
School of Physical Education and Sport, University of Sao Paulo, Av Mello de Moraes, 65-Butantã, Sao Paulo, SP, 05508-030, Brazil.

Abstract
We aimed to investigate the role of betaine supplementation on muscle phosphorylcreatine (PCr) content and strength performance in untrained subjects. Additionally, we compared the ergogenic and physiological responses to betaine versus creatine supplementation. Finally, we also tested the possible additive effects of creatine and betaine supplementation. This was a double-blind, randomized, placebo-controlled study. Subjects were assigned to receive betaine (BET; 2 g/day), creatine (CR; 20 g/day), betaine plus creatine (BET + CR; 2 + 20 g/day, respectively) or placebo (PL). At baseline and after 10 days of supplementation, we assessed muscle strength and power, muscle PCr content, and body composition. The CR and BET + CR groups presented greater increase in muscle PCr content than PL (p = 0.004 and p = 0.006, respectively). PCr content was comparable between BET versus PL (p = 0.78) and CR versus BET + CR (p = 0.99). CR and BET + CR presented greater muscle power output than PL in the squat exercise following supplementation (p = 0.003 and p = 0.041, respectively). Similarly, bench press average power was significantly greater for the CR-supplemented groups. CR and BET + CR groups also showed significant pre- to post-test increase in 1-RM squat and bench press (CR: p = 0.027 and p < 0.0001; BET + CR: p = 0.03 and p < 0.0001 for upper- and lower-body assessments, respectively) No significant differences for 1-RM strength and power were observed between BET versus PL and CR versus BET + CR. Body composition did not differ between the groups. In conclusion, we reported that betaine supplementation does not augment muscle PCr content. Furthermore, we showed that betaine supplementation combined or not with creatine supplementation does not affect strength and power performance in untrained subjects.


Source: http://www.anthonyroberts.info/2011/07/creatine-dietary-nitrate-betaine-no-improvement-over-creatine/

Polyneikos
22-07-11, 08:32
Θα χε γουστο να ειναι καμια ερευνα από επιτελειο της Gaspari :P:P

giannis1991
21-02-12, 22:36
εμενα η c-bol μου κραταει περιπου (κατι λιγοτερο απο) 40 μερες....ειναι αρκετο ή να συνεχισω με αλλο κουτι μεχρι να κλεισω 7-8 εβδομαδες?????

επισης το να παιρνω 6 χαπια c-bol πριν την προπονηση και μετα 5 γρ απο την reflex creapure ειναι καλη πατεντα???

Roid Rage
22-02-12, 01:05
Μπορεις να ξεκινας κανενα μηνα με μονοϋδρικη και καπακι να περνας σ`αυτη.


επισης το να παιρνω 6 χαπια c-bol πριν την προπονηση και μετα 5 γρ απο την reflex creapure ειναι καλη πατεντα???

Γινεται.

giannis1991
22-02-12, 15:50
Μπορεις να ξεκινας κανενα μηνα με μονοϋδρικη και καπακι να περνας σ`αυτη.


Γινεται.

τι πιστευεις οτι ειναι καλυτερο να κανω απο τα 2???θα εχει καμια διαφορα αν το κανω ειτε με τον ενα ειτε με τον αλλο τροπο???

Roid Rage
22-02-12, 17:13
Το καλυτερο ειναι 6 πριν 6 μετα. Αλλα ειναι και η οικονομια στη μεση. Και τα 2 θα δουλεψουν.

procop
17-04-12, 18:41
θελω να στακαρω cbol με t-bol,
2 ερωτησεις,
1) πρεπει να βαλω και δευτερο test booster?\
2)αν βαλω πριν την προπονηση t bol 6 caps,και μετα 3 γρ κρεατινη,θα χαλασω σε περιοδο γραμμωσης?απο θεμα υγρων το λεω?ειδαλλως αν βαλω καποια αλλη μορφη κρεατινης για πιο οικονομικα,ποια προτεινεται?

Roid Rage
17-04-12, 18:44
1) Οχι, βγαλε και το πρωτο.
2) Καμια. Η κρεατινη θελει υδατναθρακα για να δουλεψει.

procop
18-04-12, 14:24
1) Οχι, βγαλε και το πρωτο.
2) Καμια. Η κρεατινη θελει υδατναθρακα για να δουλεψει.
νομιζω υπαρχει μελετη στο φορουμ π λεει δεν ισχυει οτι η κρεατινη θελει υδατανθρακα.
γιατι να βγαλω το τεστ μπουστερ?
υποψην ακολουθω ισοθερμιδικη διατροφη,δεν θελω να βαλω υγρα

Roid Rage
18-04-12, 14:49
Eπειδη ειναι αχρηστο.

Δεν το λεω οτι δρουν συνεργιστικα, αλλα αμα δεν εχεις ενεργεια, τι να την κανεις την κρεατινη..
Ειπες σε περιοδο γραμμωσης. Αν εισαι ισοθερμιδικα βαλτη. Τα νερα για μενα ειναι ή αμελητεα ή θετικο πραμα.

procop
19-04-12, 22:44
Eπειδη ειναι αχρηστο.

Δεν το λεω οτι δρουν συνεργιστικα, αλλα αμα δεν εχεις ενεργεια, τι να την κανεις την κρεατινη..
Ειπες σε περιοδο γραμμωσης. Αν εισαι ισοθερμιδικα βαλτη. Τα νερα για μενα ειναι ή αμελητεα ή θετικο πραμα.

οκ,θα το σκεφτω,γιατι εχω θεμα οικονομικο..

s0k0s
24-04-12, 17:29
Γνωριζει κανεις αμα μπορω να το βρω στην Ελλαδα;

polygyros156
03-08-12, 10:32
πουθενα δεν το εχω βρει ελλαδα σε 2 site που υπαρχει δεν ειναι διαθεσιμο.

dinelos
05-07-13, 16:41
Μπορω να το παιρνω μαζι με το Man Scorch πριν την προπονηση ?

cuntface
05-07-13, 16:48
απο ελλαδα που το βρησκης ? ενα πμ αμα γινεται

dinelos
06-07-13, 17:34
Μπορω να το παιρνω μαζι με το Man Scorch πριν την προπονηση ?

Μπορω?

InvKid
10-07-13, 19:59
Μπορω?

Προσπάθησε να τα παίρνεις σε διαφορετική χρονική στιγμή κ όχι μαζί καλού κακού...

Διάβασε και εδώ ν πάρείς κάποιες γνώμες..
http://forum.bodybuilding.gr:8081/showthread.php?15680-%CE%9A%CE%B1%CF%86%CE%B5%CE%B9%CE%BD%CE%B7-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%BA%CF%81%CE%B5%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BD%CE%B7

dinelos
11-07-13, 03:33
Προσπάθησε να τα παίρνεις σε διαφορετική χρονική στιγμή κ όχι μαζί καλού κακού...

Διάβασε και εδώ ν πάρείς κάποιες γνώμες..
http://forum.bodybuilding.gr:8081/showthread.php?15680-%CE%9A%CE%B1%CF%86%CE%B5%CE%B9%CE%BD%CE%B7-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%BA%CF%81%CE%B5%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BD%CE%B7

Πως να τα παιρνω δηλαδη?
Και τα δυο λενε πριν την προπονηση.
Παιρνω 1 ωρα πριν το c-bol και μετα απο μιση ωρα το αλλο.