PDA

Επιστροφή στο Forum : Adipoxil (Ι Force Nutrition)



Panoseph
29-08-10, 18:48
Το συμπλήρωμα μου δόθηκε δωρεάν για να γράψω την γνώμη απ τον Reggie ιδιοκτητη τις predator nutrition σε συνεργασία με την iforce nutrition. Κατόπιν απαίτησης των mods μεταφέρθηκε εδώ το topic. Προσπαθώ να την φτιάξω την εικόνα γι αυτό μην βαράτε ακομa... Το περιμένω ακόμη μόλις το ξεκινήσω θα γράψω εντυπώσεις.



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=15315&stc=1&d=1283099341



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=15316&stc=1&d=1283099346




Iforce Nutrition introduces it's first launch into the world of thermogenic fat-loss with Adipoxil. Adipoxil is the result of years of research and development into the most revolutionary fat loss formula ever. By modulating key thermogenic and metabolic pathways, Adipoxil forces your body to increase its Basal Metabolic Rate, and dramatically increase the oxidation of stored fatty acids. This results in dramatic increase in energy levels and fat loss while maintaining lean muscle tissue. Supplementing your diet with Adipoxil may promote: • Maximum Fat Loss and Muscle Definition
• Extreme Energy and Thermogenesis
• Increase in Uncoupling Proteins for Mitochondrial Lipid Oxidation
You work hard to build a powerful muscular physique, now its time to show off that muscle with Adipoxil. Adipoxil marks the beginning of a new generation in fat loss that combines the power of 3 adipose elimination factors! Together these 3 powerful pathways maximize your bodies fat burning potential and allow you to display a level of conditioning that will turn heads in and out of the gym! Lets take a look at these different pathways that Adipoxil addresses in its triple-matrix formula.

Pathway #1 - Thyroidal Uncoupling

The first matrix in Adipoxil is the Uncoupling Metabolic Adipose Destruction (UMAD) Complex. This complex is a combination of compounds that dramatically increase the actions of your bodies thyroid as well as the presence of Uncoupling Proteins. Uncoupling Proteins are your body's tool for liberating stored fatty acids and releasing them from the mitochondria to be burned as energy. Together this will instantly turn your body into a fat burning furnace! These agents may not only increase your Basal Metabolic Rate, but may also increase your body's preference for burning fat and sparing muscle tissue! That means as the fat comes off, you will retain the muscle you have built or in some cases actually build MORE muscle.

Pathway #2 – Mental and Physical Energy Systems

The second matrix in Adipoxil is the Thermophoric Mental Incinerator (TMI). The TMI matrix is a scientifically formulated blend of powerful mental and physical stimulants. This combination of compounds will dramatically increase energy levels and mental focus. All too often dieting casuses a drop in energy levels and a decrease in mental focus. By flooding the body with the precisely dosed TMI matrix, you will instantly feel a dramatic increase in energy levels and mental alertness, coupled with a rise in body temperature that will further augment the actions of the UMAD Complex. Clinical tests on the key ingredient in the TMI matrix showed an amazing 29% increase in metabolic rate coupled with a dramatic increase in athletic performance!
Pathway # 3 – Liberation of Stored Fatty Acids
The final Matrix of Adipoxil addresses a critical component of body recomposition and fat loss, insuring the body uses stored fat for fuel. This aspect is often not taken into consideration by other “fat burners,” which will result in a loss in muscle tissue and marginal fat loss. By applying the final matrix, the Lipolytic Oxidation Protocol, we can create a metabolic environment which specifically targets fat loss. After all, the goal is to lose bodyfat, while maintaining muscle and strength levels. The Lipolytic Oxidation Protocol is a specifically engineered matrix of compounds that increase your body's preference for stored fatty acids as fuel over muscle.
By utilizing the poweful combination of matrices in Adipoxil, you are insuring maximum fat loss while also boosting your metabolism and energy levels! So if you are ready to step into a world of fat loss that is simply unmatched in the industry, look no further then Adipoxil. Gone are the days of jittery fat burners that burn muscle tissue and dont deliver the results you deserve. Its time for a new generation of fat loss, its time, for Adipoxil.



http://www.iforcenutrition.com/images_products/lg/matus2.jpg


Adipoxil Directions:

Begin by assessing your tolerance with 1 capsule twice daily. Once tolerance has been assessed, you may increase your daily serving to four capsules. Take 1 serving (2 capsules) in the morning, and your second serving (2 capsules) in the afternoon or 1 hour before your workout. Cycle this product for 4-8 weeks and do NOT exceed 4 capsules per day.

beefmeup
29-08-10, 19:04
ρε devil,αυτο δεν εχει τ2 οπως το μιτο??

Devil
29-08-10, 19:24
ρε devil,αυτο δεν εχει τ2 οπως το μιτο??

yep

3,3 Diiodo L-Thyronine, 3,5 Diiodo L-Thyronine

beefmeup
29-08-10, 19:59
φιλε panoseph μια κ δεν εχεις ξεκινησει ακομα,να κανω μια προταση??

αλλα τωρα θα μου πεις αυτο δεν ειναι ευκολο,αλλα τεσπα..
αν μπορεις κανε ενδοκρινολογκες πριν κ μετα για να τσεκαρεις τον θυρεοειδη σου.

η τουλαχιστον μετα.

Panoseph
29-08-10, 20:24
Έχω χρησιμοποίηση το "μιτοτροπιν".(ίδια ουσία diiodo l thyronine) Έχω κάνει εξετάσεις πριν και μετά όλα ήταν ok.. Τώρα γι αυτό λίγο δύσκολο να κάνω τώρα άμεσα..

beefmeup
29-08-10, 20:28
Έχω χρησιμοποίηση το "μιτοτροπιν".(ίδια ουσία diiodo l thyronine) Έχω κάνει εξετάσεις πριν και μετά όλα ήταν ok.. Τώρα γι αυτό λίγο δύσκολο να κάνω τώρα άμεσα..

α,οκ...αφου δεν ειχες ματαβολες με το μιτο.

περιμενουμε νεα τοτε!

Panoseph
29-08-10, 23:01
Σε συγκεκριμένες δόσεις και διάρκεια και αν δη έχεις πρόβλημα με τον θυροειδή σου είναι safe...

Panoseph
03-09-10, 18:27
To adipoxil ήρθε και το ξεκίνησα στις 2 capsules την μέρα να δω πως θα το πάρει οργανισμός μου. Μέχρι τώρα αυτά που ida είναι αυξημένη εφίδρωση,ενέργεια και λίγο το feeling του heartburn

Andrikos
03-09-10, 18:47
Το ενδεχόμενο τα συμπληρώματα-δείγματα να είναι με ελαφρώς αλλαγμένα-αυξημένα ή και παράνομα συστατικά δεν υπάρχει; Έτσι για να δώσει ένα ακόμα καλύτερο feedback ο δοκιμαστής.Όσο καλύτερο το feedback τόσο μεγαλύτερες οι πωλήσεις.

noz1989
03-09-10, 18:59
Το ενδεχόμενο τα συμπληρώματα-δείγματα να είναι με ελαφρώς αλλαγμένα-αυξημένα ή και παράνομα συστατικά δεν υπάρχει; Έτσι για να δώσει ένα ακόμα καλύτερο feedback ο δοκιμαστής.Όσο καλύτερο το feedback τόσο μεγαλύτερες οι πωλήσεις.

:thumbup:

Κατι αντιστοιχο κανουν και με τις κολονιες οι εταιριες! Τα testers δεν εχουν καμια σχεση με αυτα που πουλανε!

Andrikos
03-09-10, 19:03
:thumbup:

Κατι αντιστοιχο κανουν και με τις κολονιες οι εταιριες! Τα testers δεν εχουν καμια σχεση με αυτα που πουλανε!

'Ετσι ακριβώς αλλά αποκλείεται να έχουν φτάσει τα νέα στις εταιρίες συμπληρωμάτων , άλλωστε αν πουλάς κάτι που έχει μέσα Τ2 πρέπει να είσαι πολύ αγαθός άνθρωπος μακριά από αυτά τα κόλπα.:green:

Panoseph
03-09-10, 21:05
Xax Αντρέα το χω σκεφτεί και εγώ ρε si.. Αλλα τι boris η απόδειξης μετράει.. Φτάνει που χα τους ενδοιασμούς με την t2 μη με "mpριζωνετε" k εσείς με παραπάνω παράνομα συστατικά..

Panoseph
04-09-10, 21:48
Συνεχίζω στις capsules την μέρα. Αν συνεχίσει το heartburn λόγω προβλημάτων με το στομάχι ίσως αναγκαστώ να σταματήσω..

beefmeup
04-09-10, 21:54
Συνεχίζω στις capsules την μέρα. Αν συνεχίσει το heartburn λόγω προβλημάτων με το στομάχι ίσως αναγκαστώ να σταματήσω..

με αδειο στομαχι το περνεις?

Panoseph
04-09-10, 22:27
Τα περνώ και με άδειο και με γεμάτο. Όσο παράξενο και αν σου φανεί με γεμάτο έχω μεγαλύτερο πρόβλημα..

Niiick
05-09-10, 03:31
:thumbup:

Κατι αντιστοιχο κανουν και με τις κολονιες οι εταιριες! Τα testers δεν εχουν καμια σχεση με αυτα που πουλανε!


Καλα ποσο ισχυει αυτο, φορας το τεστερ και κραταει η μυρωδια για 24 ωρες, φορας το αγοραστο και κραταει 4 ωρες χε χε:turtle:

Panoseph
08-09-10, 23:04
Σήμερα η μέρα ήταν off απ τα βάρη . Αύξησα στις 4 caps την δόση , αυξημένη ενέργεια και μειωμένη όρεξη τα effects, Έχω χάσει ήδη σχεδόν 1 κιλό , νιώθω ότι τα πάω καλά , βεβαια και η διατροφή μου είναι προσεγμένη..

JasonBlack
22-09-10, 11:36
Χρησιμοποιω και εγω το συγκεκριμένο προϊόν σε συνδυασμό με το reversitol v2 της ιδιας εταιρείας.
Μέχρι τώρα πιστεύω είναι εξαιρετικά καλό, όπως τα λέει πάνω κάτω ο panoseph, και έχεις ένα κάψιμο στο στομάχι όταν το παίρνεις.
Συνολικά θα το βάλω για 8 βδομαδες (απο 4 την ημέρα) και είμαι στην τρίτη βδομάδα τώρα.
Στις επόμενες τέσσερις βδομάδες μετά από ερώτηση στο predator θα ακολουθήσω την συμβουλή τους και θα το στακάρω με το lean xtreme της Driven Sports.
Αποτελέσματα θα αναφέρω στο κλείσιμο του κύκλου.
Δυο απορίες, όποιος μπορεί να βοηθήσει απαντά:


Υπάρχει ιδιαίτερη διαφορά μεταξύ adipoxil και tt-33 της iforce;;
Μετά από αυτόν τον κύκλο μπορώ να μπω σε θερμογεννετικό συμπλήρωμα που περιέχει εφεδρίνη;; (για έναν μήνα συνολικά)

Panoseph
27-09-10, 01:38
Έλα Jason. Εγώ το "αδιποχιλ" το κόpσα στα μέσα.. αυτό το κάψιμο κτλ με πείραζε.. Το tt-33 είναι μονο δίοδος χωρίς stimulants

JasonBlack
28-09-10, 22:17
Έλα Jason. Εγώ το "αδιποχιλ" το κόpσα στα μέσα.. αυτό το κάψιμο κτλ με πείραζε.. Το tt-33 είναι μονο δίοδος χωρίς stimulants

Ευχαριστώ.
Μπορείς να μ πεις την γνώμη σου αν μετα τον κύκλο με adipoxil μπορώ να βάλω συμπλήρωμα με εφεδρινη;;;
Εγώ το κάψιμο το συνήθισα να σ πω οπότε συνεχίζω κανονικά...

Panoseph
29-09-10, 03:02
Χωρίς να είμαι σίγουρος, νομίζω πως δη έχεις κάποιο πρόβλημα..

JasonBlack
29-09-10, 22:20
Χωρίς να είμαι σίγουρος, νομίζω πως δη έχεις κάποιο πρόβλημα..

thanks

manos_
01-10-10, 02:45
το ξερετε οτι αυτα ειναι χειροτερα απο φαρμακα ε?

manos_
01-10-10, 03:03
Ευχαριστώ.
Μπορείς να μ πεις την γνώμη σου αν μετα τον κύκλο με adipoxil μπορώ να βάλω συμπλήρωμα με εφεδρινη;;;
Εγώ το κάψιμο το συνήθισα να σ πω οπότε συνεχίζω κανονικά...

Αν συνεχισεις λογικα πας για γαστριτιδα και μετα καλη τυχη.Καλυτερα εφεδρινη παρα αυτες οι βλακειες.

JasonBlack
02-10-10, 23:21
Αν συνεχισεις λογικα πας για γαστριτιδα και μετα καλη τυχη.Καλυτερα εφεδρινη παρα αυτες οι βλακειες.

Άν μπορείς ενημέρωσε με τι εννοείς. Κάνω τον κύκλο που προτείνετει με 8 βδομάδες απο τέσσερις κάψουλες την ημέρα.
Μετά θα μπω συμπλήρωμα εφεδρίνης.

Michaelangelo
21-11-10, 14:03
Τελικά παίδες τι παίζει με αυτό το συμπλήρωμα. Λέει? Κάποιοι λένε ότι είναι καλύτερο από Μίτο k.t.l. Ισχύει η είναι μπαρούφες?

Devil
21-11-10, 16:50
Τελικά παίδες τι παίζει με αυτό το συμπλήρωμα. Λέει? Κάποιοι λένε ότι είναι καλύτερο από Μίτο k.t.l. Ισχύει η είναι μπαρούφες?

τα ιδια πραματα εχει μεσα... μικρες διαφορες...