PDA

Επιστροφή στο Forum : Nox Pump (Dorian Yates)



arisfwtis
30-08-10, 23:57
71360


Dorian Yates DY Nox Pump 30 Sachets
Similar to the high performance version of NOX Pump by Ultralife, or Dorians original (and infamous) NOX Pump that hit the UK supplement scene like a whirlwind in 2009!

DY NOXPump is a dietary supplement for athletes and bodybuilders seeking to maximise their psychological, cardiovascular & muscular performance during training.

Dorian Yates is Britain's most successful ever bodybuilder, a former 6 time Mr. Olympia, respected around the world for his knowledge of training and nutrition. Dorian’s authentic, uncompromising personality style, and philosophies forever changed the sport of bodybuilding.

NOXPump was developed by his scientific panel of PhDs, nutritionists and technical consultants. He supervised the entire process to ensure that it stimulates you with greater energy, motivation, strength, power, endurance and muscle pumps during training than would otherwise be possible. NOXPump is the single most powerful pre-training formula you will ever try.

NOXPump has been configured with carefully tested compounds such as geranamine, hordenine, n-acetyl-tyrosine, octopamine and controlled-release caffeine to support rapid and sustained increases in training energy, motivation and aggression with no post-training “crash”. Glucono delta-lactone and BCAA increase whole-body glucose and amino acid nitrogen levels. Theobromine and analogs of arginine, citrulline and carnitine support nitric oxide (NOX) vasodilation, blood flow, oxygen availability, testosterone (androgen) action and ATP resynthesis. They also protect muscle and nerve tissue from damage and otherwise maximize muscle anabolic potential during training.

DY Nox Pump Supplement Facts:

Serving Size: 1 Packet (18g)
Servings Per Container: 30

Calories - 80
Calories From Fat - 0

Amount Per Serving:
Total Fat - 0g
Saturated Fat - 0g
+ Trans Fat - 0g
Cholesterol - 0mg
Sodium - 120mg
Potassium - 85mg
Total Carbohydrate - 10g
Dietary Fiber - 0g
Sugars - 5g
Protein - 0g
Vitamin A
Vitamin C
Calcium
Magnesium

NOXPUMP™ Pre-Training Formula - 4.4g:
L-Arginine Alpha-Ketoglutarate, Citrulline Malate, Chloline, Traurine, Glycocarn (Glycine Propionyl-L-Carnatine HCL, USP)

Pro-Energy Matrix - 4.4g:
Fructose (Low Glycemic Index Sugar), Guarana Extract, Glucuronolactone, Cocoa Bean Extract Blend [Chocamine®]Caffeine, Geranium Root Extract, Crioceras Longiflorus Extract (Vinpocetine)

Other Ingredients:
Fructose, Lime Crystals, L-Arginine Alpha-Ketoglutarate, Malic Acid, Natural And Artificial Flavors, Guarana Seed Extract, Potassium Monophosphate, Choline, Glucuronolactone, Taurine, Citrulline Malate, Cocoa Bean Extract Blend [Chocamine], Caffeine, GlycoCarm, Citric Acid, N-Acetyl Tyrosine, Natural Flavoring, Beta Carotene, Acesulfame Potassium (Artificial Sweetener), Geranium Root Extract, Vinpocetine, Sucralose
το εχει δοκιμασει κανεις?

KATERINI 144
31-08-10, 00:27
αυτο οχι, το προηγούμενο που ειχα δοκιμάσει ηταν δυναμίτης, αλλα το απέσυραν γιατι ειχε απαγορευμένη ουσια μεσα,

''περιέχει την ουσία geranium root extract (εκχύλισμα γερανιού) ή methylhexanamine ή 1,3-dimethylpentylamine η οποία περιλαμβάνεται στον Κατάλογο Απαγορευμένων Ουσιών του Παγκόσμιου Οργανισμού Αντιντόπινγκ (WADA) που τέθηκε σε ισχύ την 1/1/ 2010. ''

προφανώς γιαυτο το αντικατέστησαν με το νεο.

beefmeup
31-08-10, 00:31
το ιδιο ειναι φωτη,κ αυτο εχει μεσα Geranium Root Extract.

στην αμερικη δεν υπαρχει προβλημα με αυτη την ουσια.

KATERINI 144
31-08-10, 00:36
ναι σωστα, το έχει και αυτό!

beefmeup
31-08-10, 00:42
δεν μπορω να καταλαβω τι παιζει,γιατι ενω ειχα διαβασε κ γω την ανακοινωση του εοφ,για την ουσια,στην αμερικη πουλανε ακομα τετοια συμπληρωματα κανονικα.

κ μαλιστα εχω παρει κ γω,το anadraulic pump(LG),κ εχει κ το jack3d,που το πουλανε κανονικοτατα παντου κ ευρωπη.

οτι ναναι.

arisfwtis
31-08-10, 00:43
και εγω απο ευρωπαικο site to βρηκα

TEFAAtzis
31-08-10, 01:32
υπαρχει και στην Σαλονικα το προιον.Αν θες πληροφοριες στειλε μου pm;)

arisfwtis
31-08-10, 01:34
μπα ενταξει ειμαι βρηκα ενα φιλο που τα παιρνει απο νετ και ψωνιζουμε μαζι
το μαγαζι που παιρνα ηταν ψιλοχαλια και απο εξυπηρετηση και απο τιμες:toast:

pankration
14-09-10, 11:04
πάντως το προϊόν τα σπάει. ομολογώ ότι δύσκολα κάτι με πιάνε από νιτρικά και το συγκεκριμένο σκεύασμα είναι απίστευτο! βέβαια είναι και θέμα οργανισμού...
έχω δει μέσα σε μία βδομάδα μεγάλη αλλαγή στη ένταση της προπόνησης!:thumbup:

ioannis1
14-09-10, 11:12
απο τα πιο καλα παιδια αν οχι το καλυτερο.

KATERINI 144
14-09-10, 11:17
απο τα πιο καλα παιδια αν οχι το καλυτερο.τεραστιε και με το super pump μια απο τα ίδια, εχθές το δοκίμασα και πήγαινα έτσι :wcourt::wcourt::wcourt::wcourt: φυσικά πιστεύω εμενα με πιάνουν ευκολα κατι τετοια γιατι δεν κανω συχνά χρήση, νομίζω αυτο παιζει ρολο.

tolis35
05-12-10, 16:17
υπαρχει και στην Σαλονικα το προιον.Αν θες πληροφοριες στειλε μου pm;)

Θεσσαλονικη που ακριβως πωλειται το nox pump?

sTeLaKoS
05-12-10, 16:30
Θεσσαλονικη που ακριβως πωλειται το nox pump?

Πμ παιδιά. Δεν επιτρέπεται η διακίνηση συμπληρωμάτων μέσω του φόρουμ.

No Cash
02-01-11, 00:20
ενα σακουλακι πηρα(1δοση δλδ).... και ενω δεν διεκοψα ουσιαστικα απο το jack3d(το οποιο δεν με τρελανε κι ολας).... με επιασε μια χαρα...!!

ικανοποιημενος δεδομενου πως δεν εκανα off καθολου...



(δοκιμασα κι ενα δειγμα απο το armageddon...αλλα τπτ.. περασε και δεν ακουμπησε..)

Wolve
02-01-11, 02:40
πολυ καλο δειχνει, εχει δοκιμασει κανεις για καποιο Χ διαστημα να μας πει αν κραταν τα αποτελεσματα ?

dhmhtrhs
02-01-11, 12:03
εγω το εχω δοκιμασει για 2 βδομαδες..ηθελα περισσοτερο αλλα ειχα πολυ δυνατα crashαρισματα και ζαλαδες και το σταματησα..παντως απο θεμα ενεργειας και τζιτας ,το εχω ξαναπει, δεν συγκρινεται κανενα μαζι του!!ενα φακελακι παντα με επιανε τρελα!!

No Cash
02-01-11, 17:36
εμενα παρολο μου με επιασε πολυ...(1 φακελακι)... δεν ειχα καθολου κρασαρισμα.. μα καθολου!!

συνηθως κρασαρω με τα νιτρικα...

Wolve
02-01-11, 18:29
αλλο 1 φακελακι και αλλο να κανεις χρηση για αρκετο καιρο ομως, ας μην το ξεχναμε ;)

No Cash
02-01-11, 20:08
απο το jack3d που επινα προηγουμενως... δεν εκανα καθολου off ουσιαστικα...

παρολο αυτα με επιασε καλα..

blade1908
21-02-11, 23:00
γεια σας παιδια θα ηθελα να ρωτησω αν μπορω να το χρησιμοποιησο μαζι με το cytolean της gaspari σε παιριοδο λιποδιαλισεις!!!ρωταω γτ λεει οτι δεν πρεπει να το περνεις μαζι με καφεινη!!

beefmeup
21-02-11, 23:28
καλυτερα αν εχεις ευαισθησια σε διεγερτικα να μην τα περνεις στους ιδιους χρονους μες την μερα..
αλλα κ να μην εχεις παρτα με μια χρονικη διαφορα μεταξυ τους..

blade1908
21-02-11, 23:33
δεν εχω ετσι και αλλιως πινω μονο μου 3 καφεδακια την μερα!το ενα το πρωι το αλλο το απογευμα!περιπου 8 ωρες διαφορα!καλα δεν ειναι??

beefmeup
21-02-11, 23:37
βασικα αν περνεις κ τα 2 κοψτους καφεδες..μπορει εσυ να μην εχεις θεμα,κ να μην σε πιανουν,αλλα τα επινεφριδια σου θα καταλαβουν την διαφορα πιστεψε με.

deluxe
22-02-11, 00:15
Γιατι να παρεις και τα δυο μαζι;

beefmeup
22-02-11, 00:29
Γιατι να παρεις και τα δυο μαζι;

εμενα ρωτας η αυτον που το ρωτησε απο πανω?
εκτιμω οτι δεν διαβαζεις ουτε 2 ποστ πανω απτο δικο σου στα θεματα που γραφεις.

RAMBO
22-02-11, 16:11
το χρησιμοποιεισα και ειμαι πολυ ικανοποιημενοσ δεν ειχα τσιτεσ αλλα ολη η προπο βγηκε δυνατη και χωρισ ιχνοσ κουρασησ τοσο που μπορουσα να ξανακανω αλλη μια προπο στο καπακι:weights:

Polyneikos
22-02-11, 23:29
:thumbup::thumbup::evil2::liftheavy:

deluxe
23-02-11, 08:55
Ρε beef, τον bladei ρωταω! Ημαρτον! Δε ηξερα οτι πρεπει να κανω quote καθε φορα που θελω να μιλησω σε καποιον! Ενταξει δεν ειμαστε και 6χρονα.

beefmeup
23-02-11, 13:20
Ρε beef, τον bladei ρωταω! Ημαρτον! Δε ηξερα οτι πρεπει να κανω quote καθε φορα που θελω να μιλησω σε καποιον! Ενταξει δεν ειμαστε και 6χρονα.

ντελουξ επιμενω οτι δεν διαβαζεις τα ποστ γιατι το παλικαρι απο πανω εγραψε..


γεια σας παιδια θα ηθελα να ρωτησω αν μπορω να το χρησιμοποιησο μαζι με το cytolean της gaspari σε παιριοδο λιποδιαλισεις!!!ρωταω γτ λεει οτι δεν πρεπει να το περνεις μαζι με καφεινη!!

πραγμα που αν το διαβαζες δεν θα ρωταγες γιατι θελει να τα παρει μαζι..

το σχολιο σου για την ηλικια,το αφηνω ασχολιαστο,γιατι πανω απο 10 δεν σε κοβω.

blade1908
24-03-11, 00:52
ρε deluxe loipodialisi θα κανς και επιδι τροω λιγεσ θερμιδες και κανο 3 ορεσ γιμναστιριο την μερα και δυο μυικεσ ομαδεσ θελω να ενα bost καλο γτ οι λοιποδιαλιτεσ δεν δινουν!για αυτο ρωτησα αν μπορω και τα δυο μαζι!αα κα κατι ακομα ρε παιδια πωσ γινετε να παρακουλουθω καπιοο θεμα που πρεπει να πατησω?

Polyneikos
24-03-11, 00:55
Bοηθηματα>>>Θεματα που παρακολουθείτε.

RAMBO
05-04-11, 14:01
παιδια οσο το χρησιμοποιω καθε προπο ειναι ολο και πιο δυνατη δεν ηπαρχει κουραστηκα κ δεν πιανω ποτε πατο:bbbiceps:

jimas
28-04-11, 00:42
αυτο οχι, το προηγούμενο που ειχα δοκιμάσει ηταν δυναμίτης, αλλα το απέσυραν γιατι ειχε απαγορευμένη ουσια μεσα,

''περιέχει την ουσία geranium root extract (εκχύλισμα γερανιού) ή methylhexanamine ή 1,3-dimethylpentylamine η οποία περιλαμβάνεται στον Κατάλογο Απαγορευμένων Ουσιών του Παγκόσμιου Οργανισμού Αντιντόπινγκ (WADA) που τέθηκε σε ισχύ την 1/1/ 2010. ''

προφανώς γιαυτο το αντικατέστησαν με το νεο.

Μήπως γνωρίζετε γιατί το απέσυραν; Είναι όντως βλαβερό; Όπως έχω διαβάσει και σε πιο κάτω post το περιέχει και το jak 3d το οποίο θέλω να δοκιμάσω και θα ήθελα την άποψη σας πάνω σε αυτό.

beefmeup
28-04-11, 14:13
απο την ελλαδα το ειχαν αποσυρει καποια στιγμη.
στην ευρωπη κ αμερικη δεν σταματησε ποτε να πωλειται,αλλα κ πλεον το εχουν κ στην ελλαδα κανονικα απο οσο εχω δει.
βλαβερο δεν ειναι σιγουρα,απλα μι ουσια που εχει μεσα ειναι απαγορευμενη οσον αφορα τα ολυμπιακα αθληματα,οπως ειναι κ η καφεινη ας πουμε.
αλλα προβλημα δεν θα χεις εκτος αν εχεις ευαισθησια σε καφεινες κλπ.

sofos
01-09-11, 18:44
το αλλαξαν εντελως τουτο δω:

Nutritional Breakdown for: Dorian Yates NOX Pump




Serving Size 1 Packet
Servings Per Container 30



Amount Per Serving % DV




Calories 40.00

Calories from Fat 0.00

Total Fat 0.00 g 0%

Saturated Fat 5.00 g 0%

Trans Fat 0.00 g

Cholesterol 0.00 mg 0%

Sodium 120.00 mg 5%

Potassium 85.00 mg 2%

Total Carbohydrate 5.00 g 2%

Dietary Fiber 0.00 g 0%

Sugars 5.00 g

Protein 0.00 g 0%




Vitamin A 0.00 0%

Vitamin C 0.00 0%

Calcium 20.00 2%

Magnesium 8.00 2%




NOXPUMP™ Pre-Training Formula 11000.00 mg **

Taurine **

Vinpocetine **

Phosphatidylinositol **

DMAE Bitartrate **

Creatine Ethyl Ester **

Citrulline Malate **

Branched Chain Amino Acids **

Leucine **

Valine **

Isoleucine **

Arginine Alpha-Ketoglutarate **

L-Carnitine L-Tartrate **

N-Acetyl L-Tyrosine **

Glucono Delta-Lactone **

Methyl CR [Caffeine Anhydrous Controlled Release] **

Metabromine® [Theobromine (from Cocoa beans)] **

GlycoCarn [Glycine Propionyl L-Carnitine] **

Acetyl-L-Carnitine Taurinate HCL **

Nitrous Malate [Arginine Malate] **

Adrenergic Amines [Hordenine Octopamine (from Bitter Orange)] **

Geranium Root Extract [Geranamine] **




** Daily Value (DV) not established


† Percent Daily Values are based on a 2000 calorie diet.
Your daily values may be higher or lower depending on
your calorie needs:
Calories: 2000 2500

Total Fat Less than 65 g 80 g
Sat. Fat Less than 20 g 25 g
Cholesterol Less than 300 mg 300 mg
Sodium Less than 2400 mg 2400 mg
Total Carbohydrate 300 g 375 g
Dietary Fiber 25 g 30 g



Calories per gram:
Fat 9• Carbohydrate 4•Protein 4
Ingredients: Dorian Yates NOX Pump
Recommended USE: Dissolve the contents of 1 packet of NOXPUMP™ thoroughly in water. Consume 30 minutes pre-training.

WARNING: NOXPUMP™ contains caffeine and adrenergic amines such as geranamine. It is not intended for use by persons under age 18.

http://monstersupplements.com/store/thumb.php?src=products/large/1269859663_doriannoxpump.jpg&wmax=270&hmax=360&quality=80&bgcol=FFFFFF

RAMBO
01-09-11, 18:50
:clap::clap::clap::clap::clap:

RAMBO
03-09-11, 00:38
στο επισημο σαιτ αναμενεται και νεα γευση fruit punch

vagg
15-05-12, 15:52
το δοκιμασα σημερα,δεν ξερω τι αλλαξανε που λετε παντως δεν νομιζω να εχει και πολλα περιθωρια βελτωσης...το νιτρικο αυτο ειναι οτι καλυτερο εχς δοκιμασει...τοσο καλο που με ενοχλουσε και λιγο,σκεφτομαι μηπςσ την επομενη φορα να μην το παρω ολοκληρο.το συστηνω ανεπιφυλακτα;)

andreasaxo
26-05-12, 15:05
Χθες παρέλαβα το κουτί.
Γεύση fruit punch και σήμερα έγινε η πρώτη δοκιμή, κατανάλωσα ένα σακουλάκι 30 λεπτά πριν την προπόνηση και επίσης άλλο ένα κατανάλωσε και ο roudias που γυμνάζετε μαζί μου.
Κατά την διάρκεια της προπόνησης όλα καλά, μεγάλη συγκέντρωση, σχεδόν καθόλου υπερένταση (θετικότατο αυτό για εμένα), όπως είχα με το Jack3D και με την μια δόση που είχα δοκιμάσει 1.M.R. όπου έτρεμαν τα χέρια μου από την υπερένταση και δεν μπορούσα να κάνω την προπόνηση μου.
Τον roudia τον έπιασε έντονα απ'οτι είδα η υπερένταση, μιας και δοκίμαζε για πρώτη φορά τέτοιο προϊών και μάλλον για τελευταία :turtle: .
Στα κυλά μου, σταθερός, αλλά μπορούσα να ανεβάσω αν ήθελα, αφού έβλεπα οτι έβγαζα περισσότερες επαναλήψεις και χαλαρά.
Τσιμπήματα στο πρόσωπο λόγω beta alanine δεν είχα, όπως είχα με το Jack3D και ακόμα χειρότερα με το hemo rage black ultra concentrate, (πολύ θετικό κι'αυτο καθότι μου την σπάνε αυτά τα τσιμπήματα)
Η προπόνηση ήταν πλάτη-δικέφαλα, τελείωσε η προπόνηση και ήμουν χαλαρός, την έβγαλα ακούραστα, όπως την έβγαζα και με το Jack3D, η διαφορά όμως ήταν αλλού σε σχέση με το Jack3D, τέτοιο πρήξιμο μετά το τέλος της προπόνησης στα δικέφαλα μου, δεν έχω δει ποτέ μου, ούτε και με το GlycerGrow, καμιά σχέσει, πραγματικά, μάλιστα τα παιδιά τα έπαιξαν, έκανα πόζα αφού τελείωσα και τρόμαξα κι'εγω μαζί μ'αυτους.
Τώρα που γράφω εδώ, ακόμα και μετά απο 3 ώρες, δεν έχω όρεξη ούτε νερό να ποιώ, έφαγα το γεύμα μου με το ζόρι, επειδή έπρεπε να το φάω, για τσιμπολογήματα λιπών ούτε λόγος, κι'εδο το ίδιο με το Jack3D, λόγω stims,μου έχει κόψη την όρεξη μέχρι αηδίας μιλάμε.
Απο φλεβικοτιτα δεν είδα κάτι το ιδιαίτερο, ίσως επειδή δεν έχω χαμηλό ποσοστό λίπους.
Αυτά, το επόμενο review θα το κάνω αφού το δοκιμάσω σε συνδυασμό με 4 scoop GlycerGrow και 3 scoop Citruline Malate.
Προς το παρών του βάζω 9/10, στο Jack3D 8/10 στο Animal Pump 6/10 και στο hemo rage black ultra concentrate 5/10 αυτά έχω δοκιμάσει μέχρι στιγμής σε φουλ μήνα.

roudias
26-05-12, 17:17
Χθες παρέλαβα το κουτί.
Γεύση fruit punch και σήμερα έγινε η πρώτη δοκιμή, κατανάλωσα ένα σακουλάκι 30 λεπτά πριν την προπόνηση και επίσης άλλο ένα κατανάλωσε και ο roudias που γυμνάζετε μαζί μου.
Κατά την διάρκεια της προπόνησης όλα καλά, μεγάλη συγκέντρωση, σχεδόν καθόλου υπερένταση (θετικότατο αυτό για εμένα), όπως είχα με το Jack3D και με την μια δόση που είχα δοκιμάσει 1.M.R. όπου έτρεμαν τα χέρια μου από την υπερένταση και δεν μπορούσα να κάνω την προπόνηση μου.
Τον roudia τον έπιασε έντονα απ'οτι είδα η υπερένταση, μιας και δοκίμαζε για πρώτη φορά τέτοιο προϊών και μάλλον για τελευταία :turtle: .
Στα κυλά μου, σταθερός, αλλά μπορούσα να ανεβάσω αν ήθελα, αφού έβλεπα οτι έβγαζα περισσότερες επαναλήψεις και χαλαρά.
Τσιμπήματα στο πρόσωπο λόγω beta alanine δεν είχα, όπως είχα με το Jack3D και ακόμα χειρότερα με το hemo rage black ultra concentrate, (πολύ θετικό κι'αυτο καθότι μου την σπάνε αυτά τα τσιμπήματα)
Η προπόνηση ήταν πλάτη-δικέφαλα, τελείωσε η προπόνηση και ήμουν χαλαρός, την έβγαλα ακούραστα, όπως την έβγαζα και με το Jack3D, η διαφορά όμως ήταν αλλού σε σχέση με το Jack3D, τέτοιο πρήξιμο μετά το τέλος της προπόνησης στα δικέφαλα μου, δεν έχω δει ποτέ μου, ούτε και με το GlycerGrow, καμιά σχέσει, πραγματικά, μάλιστα τα παιδιά τα έπαιξαν, έκανα πόζα αφού τελείωσα και τρόμαξα κι'εγω μαζί μ'αυτους.
Τώρα που γράφω εδώ, ακόμα και μετά απο 3 ώρες, δεν έχω όρεξη ούτε νερό να ποιώ, έφαγα το γεύμα μου με το ζόρι, επειδή έπρεπε να το φάω, για τσιμπολογήματα λιπών ούτε λόγος, κι'εδο το ίδιο με το Jack3D, λόγω stims,μου έχει κόψη την όρεξη μέχρι αηδίας μιλάμε.
Απο φλεβικοτιτα δεν είδα κάτι το ιδιαίτερο, ίσως επειδή δεν έχω χαμηλό ποσοστό λίπους.
Αυτά, το επόμενο review θα το κάνω αφού το δοκιμάσω σε συνδυασμό με 4 scoop GlycerGrow και 3 scoop Citruline Malate.
Προς το παρών του βάζω 9/10, στο Jack3D 8/10 στο Animal Pump 6/10 και στο hemo rage black ultra concentrate 5/10 αυτά έχω δοκιμάσει μέχρι στιγμής σε φουλ μήνα.

Η σημερινή προπόνηση ήταν η καλύτερη που έχω κάνει στους 8 μήνες. Ανέβασα κιλά σε μερικές ασκήσεις και τα έδωσα όλα, φλεβικότητα δεν είδα, είδα όμως ελάχιστα πρηξίματα και ευκολία στις ασκήσεις γ αυτό και ανέβασα κιλά

Panos91
28-08-12, 14:37
Παρα πολυ δυνατο απιστευτη ενταση.

asterix33
26-01-13, 11:44
Λοιπον εχθες ηταν η 3 μερα που το πηρα.Απο γευση παρα πολη καλη δυναμη και ενεργεια σου δινει πολη καλη και το κυριοτερο για μ ενα κρασαρισμα 0!!
Το καλυτερο που εχω δοκιμασει σε σχεση με 1ΜΡ,super pump max,animal rage,xpand,no xplod

Mikekan
26-01-13, 12:27
Ας μου στείλει κάποιος ένα pm που το βρίσκουμε!

cuntface
14-03-13, 14:34
με γερανιο που μπορουμε να το βρουμε? το εχω δει σε ενα μαγαζι στο παγκρατι αλλα ειναι πολυ ακριβω 46e

kostas kou
18-03-13, 14:23
Ας μου στείλει κάποιος ένα pm που το βρίσκουμε!
μπορει να μου στειλει κανεισ και μενα pm για αυτο?

nikoskaz
05-04-13, 12:35
το δοκιμασα εν μεσω χρησης αλλου pre ... πολυ ευχαριστημενος ! Πολυ καλη αντοχη και ενεργεια χωρις τσιτες και κρασαρισμα μετα ! 1 φακελλακι χρησιμοποιησα !!

GEOP13
20-08-13, 17:03
παραμένει άραγε το ίδιο δυνατό???? νομίζω κάτι έχουν αλλάξει πάλι.. περιμένω τους ειδικούς για μια μικρή ανάλυση ;)...


71356

cuntface
21-08-13, 12:40
παραμένει άραγε το ίδιο δυνατό???? νομίζω κάτι έχουν αλλάξει πάλι.. περιμένω τους ειδικούς για μια μικρή ανάλυση ;)...


71356

τωρα ειναι μαπα χωρης το γερανιο

sobral
21-08-13, 13:32
τωρα ειναι μαπα χωρης το γερανιο

έχεις κάποιο επιχείρημα γι αυτό?? γιατί εγώ ακόμη τούμπανο το βλέπω...λίγα κ καλά κ σε καλές ποσότητες (ακόμη κ αν είναι μπλέντ).;) Και ξεκολλήστε από το γεράνιο, πέθανε...:green:

AlexakisKon
21-08-13, 13:54
εγω παντως γενικα για τα προϊοντα του yates εχω ακουσει τα καλυτερα

GEOP13
21-08-13, 16:59
τωρα ειναι μαπα χωρης το γερανιο

αν δεν κάνω λάθος πρέπει να έχουν εκλείψει τα προϊόντα με γερανιο(για Ελλάδα μιλάω πάντα )...

cuntface
23-08-13, 13:50
έχεις κάποιο επιχείρημα γι αυτό?? γιατί εγώ ακόμη τούμπανο το βλέπω...λίγα κ καλά κ σε καλές ποσότητες (ακόμη κ αν είναι μπλέντ).;) Και ξεκολλήστε από το γεράνιο, πέθανε...:green:

τι επιχειρημα θες ειχα παρη καμια 10αρια δοσης απο εναν φιλο μου και τι επερνα σκετη καφεινει σε καψουλες τι επερνα αυτο το ιδιο και αυτο ητανε πλεον τα νιτρικα δεν σου δινουνε τσιτες καλες εκτοσ αν εισαι πολυ ευαισθητος στη καφεινη

ArgoSixna
23-08-13, 14:24
φραπες vs γερανιο+καφεινη σημειωσατε Χ

GEOP13
23-08-13, 15:32
φραπες vs γερανιο+καφεινη σημειωσατε Χ

το λες από εμπειρία του προϊόντος?

ArgoSixna
23-08-13, 15:55
Από το συγκεκριμένο εμπειρια , όχι

cuntface
23-08-13, 15:55
φραπες vs γερανιο+καφεινη σημειωσατε Χ

Επειδη γερανιο δεν γινεται να βρουμε απο ελλαδα ας πιουμε φραπεδακι ;)

sobral
23-08-13, 16:09
το preworkout δεν το παίρνεις για τσίτα μόνο. Αν ήταν έτσι θα έβγαιναν μόνο concentrated όλα τίνγκα στα διεγερτικά...Το συγκεκριμένο μου αρέσει που έχει GPLC, citrulline malate + τα διεγερτικά που επειδή ξέρουμε την φήμη του NOX Pump θα είναι πολλά. ;) Τώρα εντάξει δεν πιάνουν όλους το ίδιο, τα ξέρουμε αυτά όλοι μας.

ArgoSixna
23-08-13, 16:28
Αφου εχει ενας χορηγος http://www.supplements-taylormade.com/home.html?page=shop.product_details&flypage=vmj_naru.tpl&product_id=125&category_id=35

Εγώ έχω πάρει πριν 2 μήνες από αυτόν αλλά είχε γίνει ένα ψιλομπερδεματάκι με τα email και αργησε λιγες μερες

cuntface
26-08-13, 20:33
Αφου εχει ενας χορηγος http://www.supplements-taylormade.com/home.html?page=shop.product_details&flypage=vmj_naru.tpl&product_id=125&category_id=35

Εγώ έχω πάρει πριν 2 μήνες από αυτόν αλλά είχε γίνει ένα ψιλομπερδεματάκι με τα email και αργησε λιγες μερες

εχω παραγγηλη 2 φορεσ τους εχω στηλει 3 φορες mail καμια απαντηση εκανα 2 παραγγελιες οι οποιες αγνουντε ουτε στα μαιλ μου απαντησαν

herculas
03-10-13, 23:05
Ψάχνωντας για κάποιο preworkout άκουσα τα καλύτερα για αυτό από φίλους.
Αν κατάλαβα δεν έχει κρεατίνη μέσα .
Υπάρχει τίποτα αντίστοιχο χωρίς όμως κρεατίνη πάντα ? ( επειδή έχω ένα θέμα με την κρεατινίνη μου ο ντοκτορας μου είπε να αποφύγω κρεατίνες )

Επίσης έχει πάρει κανείς που δεν πίνει ποτέ καφέ (όπως και γω ) να μου πει αν την άκουσε από την καφείνη?

RAMBO
03-10-13, 23:54
Δεν εχει κρεατινη οποτε δεν εχεις θεμα οσο αφορα αυτη,με την καφεινη ειναι στον καθενα οτι και να σου πουμε αν δεν δοκιμασεις δεν θα μαθεις,η παλια του εκδοση εκανε δουλεια η καινουργια μου βγαλανε το dmaa δεν ξερω τι παιζει

kostas kou
14-10-13, 21:31
Μπορει κανεις ν μου στειλει pm απο ε σοπ στην αλλαδα με την εκδοση του γερανιου?

liveris
19-10-13, 22:06
σημερα το παρελαβα επιτελους κ απο δευτερα λεω να το ξεκινησω..αντε να δουμε ..:green:

kostas kou
24-10-13, 14:25
το πηρα και εγω σημερα,μεχρι ποσα σκουπ μπορω να φτασω?

liveris
24-10-13, 15:30
καμια δεκαρια..:green: ενα σκουπ καλα εισαι..

kostas kou
24-10-13, 16:12
χαχαχα,θα αρχισω με ενα και βλεπουμε....το craze με 2 ημουν πυραβλος :turtle:

MANOS123
27-10-13, 01:33
Ανάμεσα σε αυτό και το Animal pump ποιο προτείνεται?

ArgoSixna
27-10-13, 16:21
c4 cellucor.

liveris
30-10-13, 23:21
λοιπον δεν ξερω τι γινεται με το συγκεκριμενο αλλα με ψιλοπειραζει το στομαχι κ στην προπονηση με χαλαει αυτο το πραγμα..δεν μπορω να πιω ουτε το ιντρα
με τα χιλια ζορια ..:unsure:
επισης δεν εχω ενθουσιαστει γενικοτερα ενταξει ειναι καλυτερο απο καποια αλλα που εχω δοκιμασει αλλα οχι σαν το hyper,,!
focus οχι πολλα πραγματα ,απο διαλυτοτητα πολυ καλο δεν χρειαζεται καν κουνημα κ τελος πολυ γλυκο ρε παιδι μου!!αλλα πολυ γλυκο!!ισως αυτο με πειραζει
δεν ξερω ..

ArgoSixna
30-10-13, 23:58
μηπως σε πειραζει το γκουαρανα?

liveris
31-10-13, 01:17
δεν εχω ιδεα..:unsure:

kostas kou
31-10-13, 01:58
εγω 3 μερες το χρησιμοποιω σταθέρα στο 1 σκουπ,χαλια γευση αλλα πολη δυναμη και πολυ καλα πριξηματα,
λιγοτερη ενταση συγκριτικα με το craze που χρησιμοποιουσα πριν...
αυτα

herculas
23-11-13, 20:49
Ξεκίνησα σήμερα .
Γεύση απίστευτα δυνατή , δε με χαλάει αλλά είναι αρκετά έντονη.
Δηλαδή το fruit punch είναι κανονικό punch στο στόμα.
Είχα και έχω μετά από 4 ώρες αισθητή υπερένταση , έβγαλα άνετα προπόνηση ώμους και 30 λεπτά αεροβικό.
Στο στομάχι έκατσε καλά χωρίς φούσκωμα.

Τις επόμενες μέρες θα δω πως πάει και θα γράψω .

Υγ : Βασικό τελικά με τα νιτρικά γενικά είναι το άδειο στομάχι.... όταν έπαιρνα στο 2ωρο από γεύμα είναι σα να μη με έπιαναν .

RAMBO
25-11-13, 16:32
Ποια εκδοση πηρες?

herculas
25-11-13, 17:20
Την νέα έκδοση πήρα .
Στο μύνημα #47 στο παρών θέμα υπάρχει το label με τα στοιχεία .

kostas kou
04-12-13, 22:50
σημερα το τελειωσα,σε γενικες γραμμες καλο ηταν, αν και το περιμενα πολυ καλυτερα με βαση τα οσα ειχα ακουσει, ισως να παιζει ρολο οτι πριν επερνα το craze που ηταν μια κατηγορια μονο του στα θετικα του το πρηξιμο και η αυξηση δυναμης(μικρη) που ειχα....

herculas
05-12-13, 02:08
Συνεχίζω και πειραματίζομαι.
Έβγαλα 2 προπονήσεις χωρίς νιτρικό κάνοντας τα σετ , τα κιλά και τις επαναλήψεις που είχα καταγράψει ότι έκανα στην προηγούμενη προπόνηση .
Μου έφυγε η μαγκιά αφού ένιωθα ,ιδιαίτερα στις τελευταίες επαναλήψεις των σετ , να μένω από ενέργεια.
Ο χρόνος προπόνησης αυξήθηκε κατά μέσο όρο 20 λεπτά αφού δεν είχα ανάσες να μπαίνω στα σετ στο σωστό χρόνο.

Το επί του θέματος νιτρικό μου προκαλεί αισθητή υπερένταση αλλά όχι ενοχλητική .
Η προπόνηση βγαίνει άνετα και σου δίνει σιγουριά να ανέβεις σε κιλά.
Για αύξηση δύναμης μάλλον η άνεση στις επαναλήψεις σε ωθεί παρά κάτι άλλο.
Στο στομάχι μηδέν ενοχλήσεις παρά τη δυνατή γεύση που μυρίζει από χιλιόμετρο.
Πρηξίματα δε βλέπω τρελά ούτε και φλεβικότητα ιδιαίτερη .
Μεγαλύτερη λοιπόν έμφαση έχει δοθεί στα διεγερτικά παρά σε κιτρουλίνη και μάλλον η έλλειψη β-αλανίνης έχει και αυτή σημασία.

Επαναλαμβάνω μία βασική παράμετρο που τσέκαρα.
Με άδειο στομάχι , δηλαδή προηγούμενο γεύμα τουλάχιστον 3 ώρες πριν , λειτουργεί το ματζούνι άψογα.
Αν έχω φάει κάτι και το πάρω μάλλον καταλήγει στη λεκάνη έτσι όπως το ήπια.

Άρα τίμιο συμπλήρωμα αλλά θέλει και τις προσθήκες του.