PDA

Επιστροφή στο Forum : Φωτογραφίες & Σύντομη ιστορία μου!



StefPat
31-08-10, 08:46
Είμαι 14 χρονών (σε λίγους μήνες), κι κάθε χρονιά γυμνάζομαι (ενόργανη, κολύμβηση, ποδόσφαιρο, τέννις) κι έτσι φρόντιζα να μην μένει χρονιά που να μην γυμναστώ (είτε με το ίδιο άθλημα, είτε με διαφορετικό).
Τον χειμώνα του 2009 λοιπόν, δεν έκανα σε τμήμα γυμναστική (μιας που είχα εξαντλήσει τα αθλήματα :P ) έκανα περπάτημα/ποδήλατο με φίλο κι ένα απλό πρόγραμμα γυμναστικής (κοιλιακοί-ραχιαίοι την μία μέρα κι την άλλη push ups). Κι έτσι "μπριζόθηκα" για να ψαχτώ. Έτσι κι έγινε, γνώρισα 2 παιδιά που γνώριζαν (που ο ένας μου'χε δώσει το απλό πρόγραμμα) κι μου παν το site, κι ελάχιστα από τα βασικά, κι σιγά σιγά μπήκα κ' εδώ.

Τώρα πια από τις 25 Ιουνίου (περίπου) μέχρι σήμερα κάνω το "Του 14χρονου το.. ημερολόγιο!"
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=9415

Όπως κι επίσης τώρα πια, ετοιμάζω ένα πρόγραμμα κι μία διατροφή (χωρίς πολλούς περιορισμούς λόγω ηλικίας, δν το ξεχνάμε ποτέ!) για τον χειμώνα (δηλ. όταν ανοίξουν τα σχολεία)

Ύψος: 1,57 (σχετικά 'κοντός' - περίπου)
Κιλά: 51
Ηλικία: 14

Πιστεύω ότι έχω κάπως αρκετό λίπος :P (ειδικά στο πόδι)

Τέλος, κάνω ποδήλατο χρόνια, κι θα κάνω!!!

Οι φώτογραφίες μου τωρινές:

mg_24
31-08-10, 09:21
Ευγε!!!
Για 14 χρονων μονο,εισαι πολυ καλος...
Συνεχισε και σε λιγο καιρο που θα γινει η εκρηξη των ανδρογονων,θα εκτοξευθεις:thumbup:

manosvdm
31-08-10, 09:27
μπραβο μικρε συνεχισε.

φτιαξε και την διατροφη σου κι αλλο για να :bodybuilder2:μεγαλωσεις.:clap::clap::clap::clap:

Polyneikos
31-08-10, 09:59
Μπραβο μικρε,εχεις ωραιο σχημα,συνεχιζε να ασχολείσαι με πολλα αθλήματα,σου κανει καλο από πολλες απόψεις!:toast:

arisfwtis
31-08-10, 10:28
ΜΠΡΑΒΟ φιλε μου πολυ σημαντικο που αποφασισες να ασχοληθεις απο αυτη την ηλικια
:clap::clap:

ioannis1
31-08-10, 10:50
πολυ καθαρος .μαζα θες αρα πολυ φαγητο.:clap:

GiannhsLar
31-08-10, 10:52
Μακαρι να ειχαμε ολοι τα ιδια μυαλα στην ηλικια σου...... μπραβο σου!

Vinn
31-08-10, 11:08
Μπραβο μικρε:)Συνεχισε ετσι..:thumbup:

Eddie
31-08-10, 13:08
Εισαι πολυ καλος για την ηλικια σου!!Συνεχισε ετσι και προσεξε τις κακες παρεες που αυριο μεθ αυριο θα σε ζηλευουν και θα σε παρασυρουν στις κραιπαλες :)

DiKey
31-08-10, 13:25
Μακαρι να ειχαμε ολοι τα ιδια μυαλα στην ηλικια σου...... μπραβο σου!

:thumbup::thumbup::thumbup:

StefPat
31-08-10, 14:53
μπραβο μικρε συνεχισε.

φτιαξε και την διατροφη σου κι αλλο για να :bodybuilder2:μεγαλωσεις.:clap::clap::clap::clap:

Θα προσπαθήσω να κάνω σύντομα ένα προγραμματάκι διατροφής κι γυμναστικής, να το βάλω σύντομα επίσης, ώστε να κάνουμε τις τελευταίες αλλαγές, γιατί αρχίζουν τα σχολεία :thumbdown:


Μπραβο μικρε,εχεις ωραιο σχημα,συνεχιζε να ασχολείσαι με πολλα αθλήματα,σου κανει καλο από πολλες απόψεις!:toast:

Θα κάνω ότι μπορώ, κι δεν θα ξεχάσω την αεροβική! :)


ΜΠΡΑΒΟ φιλε μου πολυ σημαντικο που αποφασισες να ασχοληθεις απο αυτη την ηλικια
:clap::clap:

Χεχε, γενικά περνάω από πολλά στάδια.. μπορεί σε 1 μήνα να μου περάσει όλο αυτό κι να αρχίσω κάτι καινούριο, μπορεί να κρατήσει κι χρόνια, μπορεί να γίνει κι επάγγελμα.. αλλά μάλλον το δεύτερο το κόβω, κι αποκλείω το πρώτο!!


πολυ καθαρος .μαζα θες αρα πολυ φαγητο.:clap:

Ναι ναι, θα το φτιάξουμε το πρόγραμμα εμείς! Χεχε :P :P


Μακαρι να ειχαμε ολοι τα ιδια μυαλα στην ηλικια σου...... μπραβο σου!

Ποτέ δν είναι αργά! :D


Μπραβο μικρε:)Συνεχισε ετσι..:thumbup:

Ότι μπορώ θα κάνω, να'στε σίγουροι... έχω κάνει μία καλή αρχή! Κι με εσάς ειδικά!!!


Εισαι πολυ καλος για την ηλικια σου!!Συνεχισε ετσι και προσεξε τις κακες παρεες που αυριο μεθ αυριο θα σε ζηλευουν και θα σε παρασυρουν στις κραιπαλες :)

Κάπως θα κάνουν κι αυτοί στην άκρη ;)

StefPat
31-08-10, 14:53
Να'στε καλά όλοι παιδιά, σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!

Να ξέρετε είναι κίνητρο έστω κι το ένα "μπράβο"!!


:toast::toast:

AGGELOS.K
31-08-10, 16:15
Με τη σειρά μου θα ήθελα να σου πώ ενα μεγάλο μπράβο που ασχολείσαι με τον αθλητισμό και έχεις πολύ καλα αποτελέσματα για την ηλικία σου:clap::clap:

Επίσης με εκπλήσει η σοβαρότητα και η παιδεία που έχεις ..ένα ακόμη μπράβο λοιπόν για εσένα αλλά και για τους γονείς σου!!

StefPat
31-08-10, 16:40
Το αξίζουν πραγματικά, σε ευχαριστώ πολύ Άγγελε! :clap:

giannis64
31-08-10, 16:45
Με τη σειρά μου θα ήθελα να σου πώ ενα μεγάλο μπράβο που ασχολείσαι με τον αθλητισμό και έχεις πολύ καλα αποτελέσματα για την ηλικία σου:clap::clap:

Επίσης με εκπλήσει η σοβαρότητα και η παιδεία που έχεις ..ένα ακόμη μπράβο λοιπόν για εσένα αλλά και για τους γονείς σου!!

+1000000000:thumbup:

GEORGEXX1
31-08-10, 17:56
Τα ειπαν ολα τα παιδια.
Συγχαρητηρια παληκαρι μου.

savage
01-09-10, 18:08
Με τη σειρά μου θα ήθελα να σου πώ ενα μεγάλο μπράβο που ασχολείσαι με τον αθλητισμό και έχεις πολύ καλα αποτελέσματα για την ηλικία σου:clap::clap:

Επίσης με εκπλήσει η σοβαρότητα και η παιδεία που έχεις ..ένα ακόμη μπράβο λοιπόν για εσένα αλλά και για τους γονείς σου!!

αυμφωνω απολυτα.:thumbup::thumbup:

απο κει και περα οπως ειπε κι ο πολυνεικος συνεχισε να ασχολεισαι με πολλα αθληματα να δεις τι σου ταιριαζει και τι σου αρεσει.σου κανει καλο γιατι και δε βαριεσαι και γυμναζεσαι πολυπλευρα.καθε αθλημα εχει κατι να σου δωσει.

για μενα το σημαντικο σε αυτη την ηλικια ειναι οτι γυμναζεσαι.τα αποτελεσματα ειναι δευτερευων παραγοντας.αλλα μιας και τα αποτελεσματα ειναι κατι παραπανω απο καλα,δε μπορω να μην σταθω σε αυτα.

πραγματικα εισαι παρααα πολυ καλος για την ηλικια σου.εισαι σχηματισμενος,με αρκετα καλο μυικο διαχωρισμο,και δε βλεπω να υστερεις πουθενα.ακομα και ποδια που συνηθως ειναι αδυνατο σημειο πολλων,δειχνεις πολυ καλος.και δε νομιζω οτι εχεις ιδιαιτερο λιπος στα ποδια,απλα γραμμωνουν δυσκολα και κρατανε πολλα νερα οταν τα προπονεις αμεσα(βαρη) η εμμεσα(κολυμπι,ποδοσφαιρο μπασκετ,τρεξιμο,ποδηλατο).

χιλια μπραβο απο μενα!!!:clap::clap::clap:

wonderboy
01-09-10, 21:13
ωραιος ο νεος!

StefPat
02-09-10, 00:38
Με τη σειρά μου θα ήθελα να σου πώ ενα μεγάλο μπράβο που ασχολείσαι με τον αθλητισμό και έχεις πολύ καλα αποτελέσματα για την ηλικία σου:clap::clap:

Επίσης με εκπλήσει η σοβαρότητα και η παιδεία που έχεις ..ένα ακόμη μπράβο λοιπόν για εσένα αλλά και για τους γονείς σου!!


Άγγελε, σου εύχομαι να το δεις κι εσύ στο παιδί/παιδιά σου (απ'ότι ξέρω έχεις κι εσύ, κάπου το'χα διαβάσει εδώ μέσα).
Άμα εντοπίσω κάποια βήματα, να'σαι σίγουρος θα σου πω, γιατί πραγματικά θα το χαρείς να το δεις στα παιδιά σου!

StefPat
02-09-10, 00:54
αυμφωνω απολυτα.:thumbup::thumbup:

απο κει και περα οπως ειπε κι ο πολυνεικος συνεχισε να ασχολεισαι με πολλα αθληματα να δεις τι σου ταιριαζει και τι σου αρεσει.σου κανει καλο γιατι και δε βαριεσαι και γυμναζεσαι πολυπλευρα.καθε αθλημα εχει κατι να σου δωσει.

για μενα το σημαντικο σε αυτη την ηλικια ειναι οτι γυμναζεσαι.τα αποτελεσματα ειναι δευτερευων παραγοντας.αλλα μιας και τα αποτελεσματα ειναι κατι παραπανω απο καλα,δε μπορω να μην σταθω σε αυτα.

πραγματικα εισαι παρααα πολυ καλος για την ηλικια σου.εισαι σχηματισμενος,με αρκετα καλο μυικο διαχωρισμο,και δε βλεπω να υστερεις πουθενα.ακομα και ποδια που συνηθως ειναι αδυνατο σημειο πολλων,δειχνεις πολυ καλος.και δε νομιζω οτι εχεις ιδιαιτερο λιπος στα ποδια,απλα γραμμωνουν δυσκολα και κρατανε πολλα νερα οταν τα προπονεις αμεσα(βαρη) η εμμεσα(κολυμπι,ποδοσφαιρο μπασκετ,τρεξιμο,ποδηλατο).

χιλια μπραβο απο μενα!!!:clap::clap::clap:

Αυτό με τα πολλά αθλήματα, δν νομίζω δυστυχώς να πάω σε άλλα, αν κι θα προσπαθήσω, αλλά να κόψω 100% την γυμναστική δεν νομίζω! [λογικά τώρα θα συνεχίσω με μία διατροφή όπως είπα κι γυμναστική]

ναι τα πόδια γραμμώνουν πολύ δύσκολα! αφού τα προπονείς κι έμμεσα κ άμεσα κι κρατάνε νερά.. τι άλλες επιλογές έχεις;;

Ευχαριστώ παιδιά κι πάλι! Το λιγότερο που μπορώ να πω!!

StefPat
02-09-10, 01:10
Κι εσάς Γιώργο κι Γιάννη!!!

Marine
20-09-10, 00:48
nice ρε τρελε ...αντε και στα 16 σε κοβω να κυκλοφορεις top γκομενακια :thumbup:

paulakos
22-09-10, 15:28
nice ρε τρελε ...αντε και στα 16 σε κοβω να κυκλοφορεις top γκομενακια :thumbup:

:banghead::banghead::banghead:

Swthrhs
22-09-10, 16:13
Νταξ εχει ενα δικιο ο Μarine ειδικα σε αυτην την ηλικια τα παιδια κοιτανε αρκετα το σωμα του αντιθετου φυλου...

musclemike
22-09-10, 16:16
φιλαρακι εισαι πολυ καλος για την ηλικια σου!κανε υπομονη και οντως στα 16 θα ισχυει αυτο που σου λενε τα παιδια!!!:thumbup::thumbup::thumbup::)

Αντωνης
22-09-10, 16:19
Νταξ εχει ενα δικιο ο Μarine ειδικα σε αυτην την ηλικια τα παιδια κοιτανε το ποσα λεφτα σου δινουν οι γονεις σου...

fixed.

Swthrhs
22-09-10, 16:23
Δεν νομιζω ρε Αντωνη,γιατι το λες αυτο....Τουλαχιστον εγω στα σχολικα μου χρονια δεν ειχα τετοια...

Αντωνης
22-09-10, 16:30
Kοιτα,εγω που ημουν πριν 4 χρονια 16,θυμαμαι οτι αν δεν ειχες την οικονομικη ευχερια να πληρωσεις για εισητηρια και ποτα τα παρασκευο-σαββατα σε κανα κυριλατο club οπως το villa η' το venue σε παραταγαν σχεδον αμεσως.

Προς θεου δεν λεω πως ολες ειναι ετσι,απλα ενα μεγαλο κομματι τουλαχιστον ετσι συμπεριφερεται...Ουτε κατηγορω τα κοριτσακια,δεν φταινε αυτες που επιβληθηκε το προτυπο το κοριτσι να συμπεριφερεται σαν γυναικα απ τα 10...

Αnyway φυγαμε oφ.Μην ξεχασω και να πω και τα συγχαρητηρια μου στον stefpat που για την ηλικια του εχει φοβερο σωμα.

StefPat
23-09-10, 22:19
Ευχαριστώ πολύ παιδιά, musclemike, Σωτήρη, Αντώνη, Paulako κ' Marine! Τώρα είδα τα μηνύματα :)

Όσο αυτό για τα χρήματα, το ζω ακόμα κι τώρα, το νοιώθω κι ισχύει. (Αλλά όχι κι σε όλες, αλλά ισχύει σε αρκετές) - Αν κι βοηθούσα σε μαγαζί πριν ανοίξουν τα σχολεία.

StefPat
08-10-10, 16:47
http://img530.imageshack.us/img530/2143/bbjoin.jpg

Μία σημερινή από την κολύμβηση, με βροχή :P στην τσίτα.. :D
Αξίζει να την δείτε σε καλή ανάλυση :)

Marine
09-10-10, 21:37
20 χρονων ειμαι..δεν πρεπει να εχουν αλλαξει πολυ τα κοριτσακια απο τοτε που ημουν 15 χρονων..κατι ξερω και εγω..τα κοριτσακια πρωτα κοιτανε το σωμα και μετα αν εχεις κανα παπακι ..τα φραγκα σε εκεινη την ηλικια δεν παιζουν ρολο..

Μικρε (δεν το λεω υποτιμιτηκα) ειδα την φωτο και οι δελτοειδης σου ειναι top..nice!!

αντε και στα 19 ξερεις εσυ πρασινο μπερε :thumbup:

StefPat
10-10-10, 00:51
αλλιώς συμπεριφέρεσε όταν θα'χεις χρήματα, αλλιώς όταν δν έχεις όμως, σε άλλες αρέσει αν αράζεις σε μπαράκια κι καφετέριες, εγώ προτειμώ σε άλλα μέρη, πιο απόμακρα, που αράζω με φίλες κι φίλους.. (χωρίς να εννοώ τίποτα ύποπτο ότι κάνουμε) :P

1000 ευχαριστώ μαρίνε!

Τι το'θελες το τελευταίο; :green:

Marine
11-10-10, 20:20
αλλιώς συμπεριφέρεσε όταν θα'χεις χρήματα, αλλιώς όταν δν έχεις όμως, σε άλλες αρέσει αν αράζεις σε μπαράκια κι καφετέριες, εγώ προτειμώ σε άλλα μέρη, πιο απόμακρα, που αράζω με φίλες κι φίλους.. (χωρίς να εννοώ τίποτα ύποπτο ότι κάνουμε) :P

1000 ευχαριστώ μαρίνε!

Τι το'θελες το τελευταίο; :green:


ε κατι ξερω.. :toast:

StefPat
10-11-10, 19:32
Να'μαι κι ξαναγράφωωωω!
Σημερινή προπόνα, με επιτυχία, τα δώσαμε όλα!
:toast:

κι πήραμε λίγες πρόχειρες φώτο, να δούμε τι κάνουμε ;)


http://img222.imageshack.us/img222/1001/1posingsththosdikefalo.jpg

http://img543.imageshack.us/img543/3028/3posingpodia.jpg

http://img255.imageshack.us/img255/4624/4raxiaioi.jpg

http://img301.imageshack.us/img301/5512/5pushups.jpg[

http://img830.imageshack.us/img830/5048/eksoplismos.jpg

geo28
10-11-10, 19:35
ωραιος φιλε,για την ηλικια σου πολυ καλος:thumbup:

Jeik
10-11-10, 19:41
πάρα πολύ καλός..συνέχισε έτσι..σε βλέπω σε λίγο καιρό να βγάζεις μάτια:shock:

StefPat
10-11-10, 19:54
Να'στε καλά παιδιά! :)

giannis64
10-11-10, 19:57
πολυ καλος στεφανε. εχεις ηδη βαλει καλες βασεις. απο εδω και περα βαλε σαν στοχο να ανεβενεις αργα και σταδιακα σε σωματικα κιλα. πιστευω οτι σε λιγα, σε πολυ λιγα χρονια θα εισαι απαιχτος..

GyM=life
10-11-10, 19:58
Μραβο μαγκα καλα τα πας!συνεχισε ετσι!

marvin
10-11-10, 20:04
Για αλλη μια φορα :clap::clap::clap: Στεφανε.Τελικα εισαι πολυ καλος σε πολλα πραγματα και να σκεφτει κανεις οτι εισαι μονο 14 χρονων!!!

StefPat
10-11-10, 20:11
Για αλλη μια φορα :clap::clap::clap: Στεφανε.Τελικα εισαι πολυ καλος σε πολλα πραγματα και να σκεφτει κανεις οτι εισαι μονο 14 χρονων!!!

ευχαριστώ για άλλη μία φορά Marvin! :thumbup:



πολυ καλος στεφανε. εχεις ηδη βαλει καλες βασεις. απο εδω και περα βαλε σαν στοχο να ανεβενεις αργα και σταδιακα σε σωματικα κιλα. πιστευω οτι σε λιγα, σε πολυ λιγα χρονια θα εισαι απαιχτος..

1000 ευχαριστώ, που μου λες ότι πετυχαίνω κάποιους απ'τους στόχους μου! :)



Μραβο μαγκα καλα τα πας!συνεχισε ετσι!

να'σαι καλα ;)

____________________________________________________

Να'στε καλά, το "μπράβο"σας = κίνητρο μου :)

Galthazar
10-11-10, 20:40
φιλαρακο πολλα συγχαρητηρια εισαι ετσι τωρα στα 14 φαντασου σε λιγα χρονια!! Μαρεσει σε σενα που χεις πιστη μεθοδικοτητα και οργανωση (οπως πχ που σημειωνεις κλπ.) Keep walking :thumbup:

StefPat
10-11-10, 20:42
φιλαρακο πολλα συγχαρητηρια εισαι ετσι τωρα στα 14 φαντασου σε λιγα χρονια!! Μαρεσει σε σενα που χεις πιστη μεθοδικοτητα και οργανωση (οπως πχ που σημειωνεις κλπ.) Keep walking :thumbup:

Το θεωρώ βασικό, να βλέπουμε την πρόοδο! Ευχαριστώ :toast:

-beba-
10-11-10, 21:03
Μπράβο σου.:clap::clap::clap::clap::clap::clap:
Πάρα πολύ καλός.

a.minidis
10-11-10, 22:07
Τα δικα μου σχολια φιλε μου στην περιπτωση σου μαλλον ειναι περιττα:clap::clap::clap:,το οτι εχεις "προδιαγραφες" αυτο ειναι φανερο:),!!αλλα τι μου θυμησες βλεποντας τιν φοτο με τις σημειωσης!!!!..θυμαμαι οταν αρχισα να κανω ΒΒ,και εγραφα ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!χαχαχαχαχ....any way..εισαι σε πολυ καλο δρομο μπραβο και καλη συνεχεια:army2::army2:

savage
10-11-10, 22:09
ενταξει...θα το πω....:unsure:
εχω μεινει μαλακας βλεποντας τη νεα σου φωτο προφιλ!!!:shock:
ρε συ στεφανε ειναι πραγματικα απιστευτο,αν αναλογιστει κανεις οτι εισαι μονο 14 ετων!!!!και δε μιλαμε μονο για κοιλιακους,γιατι εχω δει κι αλλα παιδακια με κοιλιακους,αλλα τιποτα αλλο.
μιλαμε για χερια,μιλαμε για στηθος,μιλαμε για ωμους,μιλαμε για ποδια απο τη δευτερη φωτο που βλεπω!!! εκει κι αν ειναι δυσκολο να δεις τοσο καλα ποδια σε τετοιες ηλικιες!!!! και εχεις και γραμμωμενα ποδια:shock:
το μονο που δε φαινεται ειναι πλατη αλλα απ'οτι θυμαμαι(απο παλιες φωτο) κι αυτη ηταν πολυ καλη:thumbup:

τετοιο συνδυασμο συμμετριας/μυικοτητας/χαμηλου ποσοστου λιπος δε το συναντα κανεις ουτε και σε παιδια 16-17 ετων!!!

απιστευτος!!!

και εννοειται πως για μια ακομα φορα μπραβο για τη μεθοδικοτητα σου και την καταγραφη των προπονησεων σου.

να σε ρωτησω κατι αλλο... που γυμναζεσαι??βλεπω καποια οργανα στο χωρο που τραβηχτηκαν οι φωτο.πας σε γυμναστηριο η γυμναζεσαι σπιτι(το οποιο προφανως εχεις μετατρεψει σε μινι γυμναστηριο)?

StefPat
10-11-10, 22:55
ενταξει...θα το πω....:unsure:
εχω μεινει μαλακας βλεποντας τη νεα σου φωτο προφιλ!!!:shock:
ρε συ στεφανε ειναι πραγματικα απιστευτο,αν αναλογιστει κανεις οτι εισαι μονο 14 ετων!!!!και δε μιλαμε μονο για κοιλιακους,γιατι εχω δει κι αλλα παιδακια με κοιλιακους,αλλα τιποτα αλλο.
μιλαμε για χερια,μιλαμε για στηθος,μιλαμε για ωμους,μιλαμε για ποδια απο τη δευτερη φωτο που βλεπω!!! εκει κι αν ειναι δυσκολο να δεις τοσο καλα ποδια σε τετοιες ηλικιες!!!! και εχεις και γραμμωμενα ποδια:shock:
το μονο που δε φαινεται ειναι πλατη αλλα απ'οτι θυμαμαι(απο παλιες φωτο) κι αυτη ηταν πολυ καλη:thumbup:

τετοιο συνδυασμο συμμετριας/μυικοτητας/χαμηλου ποσοστου λιπος δε το συναντα κανεις ουτε και σε παιδια 16-17 ετων!!!

απιστευτος!!!

και εννοειται πως για μια ακομα φορα μπραβο για τη μεθοδικοτητα σου και την καταγραφη των προπονησεων σου.

να σε ρωτησω κατι αλλο... που γυμναζεσαι??βλεπω καποια οργανα στο χωρο που τραβηχτηκαν οι φωτο.πας σε γυμναστηριο η γυμναζεσαι σπιτι(το οποιο προφανως εχεις μετατρεψει σε μινι γυμναστηριο)?


Να αρχίσω ανάποδα, πέρα απ'τα 1000 ευχαριστώ που θα σου ξαναπώ :green: .
Ναι, ξέχασα τελείως να το αναφέρω, απ'την 5η εβδομάδα κι μετά, πηγαίνω σε κλειστό γυμναστήριο του δήμου (τσάμπα :green: ) Κι δεν έχω παράπονο. (θα'θελα να'ταν το σπίτι μου :P )

Ρε συ.. με συγκινείς τώρα να ούμε!
Πόδια έχουν φάει τρελό δούλεμα :green: Να'σαι καλα!
Στην φώτο με τα πόδια, έβαλα κάποια κιλά να τα σηκώσω με το μηχάνημα μόνο για την φώτο, δεν το χρησιμοποιώ το μηχάνημα. ;)
Στην επόμενη προπόνηση, θα βάλουμε κι μια πλατούλα :) (το αγαπημένο σου :P )
Πάντως πραγματικά ρε συ.. ευχαριστώ πάρα πολύ, με συγκινείς!

StefPat
10-11-10, 22:58
Τα δικα μου σχολια φιλε μου στην περιπτωση σου μαλλον ειναι περιττα:clap::clap::clap:,το οτι εχεις "προδιαγραφες" αυτο ειναι φανερο:),!!αλλα τι μου θυμησες βλεποντας τιν φοτο με τις σημειωσης!!!!..θυμαμαι οταν αρχισα να κανω ΒΒ,και εγραφα ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!χαχαχαχαχ....any way..εισαι σε πολυ καλο δρομο μπραβο και καλη συνεχεια:army2::army2:

Τιμή μου! Ευχαριστώ πολύ!
Χεχε, κτλβένω την όρεξη μας να τα καταγράφουμε :green: το μόνο που δεν θέλω, να φύγει ;)

Giannis12
10-11-10, 23:11
Ωραιιιοςς!!! :clap:
Μου αρεσαν πολυ τα ποδια σου!
Ετσι, ποτε μην ξεχνας να τα γυμναζεις!
Χτισε απο τωρα το σωμα σου και αν συνεχισεις δυνατα, σε λιγα χρονια θα ευγνωμονεις τον εαυτο σου που αρχισες απο τοσο μικρος!

StefPat
10-11-10, 23:12
Ωραιιιοςς!!! :clap:
Μου αρεσαν πολυ τα ποδια σου!
Ετσι, ποτε μην ξεχνας να τα γυμναζεις!
Χτισε απο τωρα το σωμα σου και αν συνεχισεις δυνατα, σε λιγα χρονια θα ευγνωμονεις τον εαυτο σου που αρχισες απο τοσο μικρος!

Ευχαριστώ Γιάννη! Όσοι δν γυμνάζουν πόδια, είναι τα ποζέρια :P απέχουμε λίγο.. (εμ.. λίγο) όμως :turtle::turtle:

StefPat
10-11-10, 23:13
Μπράβο σου.:clap::clap::clap::clap::clap::clap:
Πάρα πολύ καλός.

Ευχαριστώ πολύ beba! :)

AGGELOS.K
10-11-10, 23:35
Θα στα πω όλα με 2 λέξεις ...
Εχεις μεγάλη ψυχή και πάθος με αυτό που κάνεις
Μπράβο σου :clap::clap::clap:

StefPat
10-11-10, 23:38
Ευχαριστώ Άγγελε! Ελπίζω να μην χαθεί ο 'πόθος' ;)

Marine
11-11-10, 09:34
ΟΜΠΩ τι εχει κανει το παιδι να πουμε :thumbup: !!

with one word respect !! μακαρι να ειχα και εγω το μυαλο σου οταν ημουν 14 και οχι να με ενοιαζε μονο να παω για counter strike :green: ...


μια παρατηρηση μονο,για τους ραχιαιους τα κιλα να τα κρατας μπροστα στο στηθος με σταυρωτα τα χερια,ετσι οπως το κανεις ισως και να επιβαρυνεις τον αυχενα.

masistas
11-11-10, 10:56
Μπράβο φίλε για τις επιλογές σου και για όσα έχεις πετύχει!
Keep up the good work. :thumbup:

StefPat
11-11-10, 15:52
ΟΜΠΩ τι εχει κανει το παιδι να πουμε :thumbup: !!

with one word respect !! μακαρι να ειχα και εγω το μυαλο σου οταν ημουν 14 και οχι να με ενοιαζε μονο να παω για counter strike :green: ...


μια παρατηρηση μονο,για τους ραχιαιους τα κιλα να τα κρατας μπροστα στο στηθος με σταυρωτα τα χερια,ετσι οπως το κανεις ισως και να επιβαρυνεις τον αυχενα.

επ.. ευχαριστώ ρε ;) Εγώ το μυαλό μου για Counter strike, το ξεπέρασα, έχω περάσει αρκετά χρόνια κι εκεί ;)



Μπράβο φίλε για τις επιλογές σου και για όσα έχεις πετύχει!
Keep up the good work. :thumbup:

ευχαριστώ :) :clap:

Galthazar
11-11-10, 20:45
ΟΜΠΩ τι εχει κανει το παιδι να πουμε :thumbup: !!

with one word respect !! μακαρι να ειχα και εγω το μυαλο σου οταν ημουν 14 και οχι να με ενοιαζε μονο να παω για counter strike :green: ...


μια παρατηρηση μονο,για τους ραχιαιους τα κιλα να τα κρατας μπροστα στο στηθος με σταυρωτα τα χερια,ετσι οπως το κανεις ισως και να επιβαρυνεις τον αυχενα.

πωπω counter..τι μου θυμισες τωρα σνιφ σνιφ κλαψ κλαψ :cry::cry:

StefPat
11-11-10, 22:40
πωπω counter..τι μου θυμισες τωρα σνιφ σνιφ κλαψ κλαψ :cry::cry:

χεχε... παίζω σπάνια πια πάντως :) :D ξέρετε.. άμα κάτσει καλό παρεάκι, κ.λπ ;)

StefPat
27-11-10, 14:10
Μην με περάσετε για κανα ψώνιο, απλά είπα να ολοκληρώσω το "σετ" φωτογραφιών αυτού του καιρού!

Πλάτη: κακό posing
http://img193.imageshack.us/img193/8641/p1010013et.jpg

Δικέφαλος-στήθος-abs: [θα φύγει το λίπος ελπίζω απ'τους κοιλιακούς εκεί να φανούν πριν το καλοκαιράκι! ;) ]
http://img526.imageshack.us/img526/9611/p1010014lr.jpg
http://img813.imageshack.us/img813/9036/p1010012k.jpg

[υπάρχουν κι στο άλμπουμ του μήνα]

Mitsen
27-11-10, 14:51
Παρα πολύ καλός. σωστές βάσεις! :clap::clap::clap::clap:
και αν πάρουμε και γνώμονα την μικρή σου ηλικία απλά...:bowdown::bowdown:

jimmy007
27-11-10, 14:53
Πολύ καλός. Βλέπω πολύ μεγάλες προοπτικές αν συνεχίσεις έτσι...
Πρόσεξε λίγο να κρατάς τους ώμους πίσω γιατί έτσι φαίνεται καλύτερα το στήθος..
Επίσης δεν έχεις ιδιαίτερο λίπος για να ανησυχείς.. Αν και έτσι όπως τρώνε μερικοί κάτω στην Κρήτη και πίνουν, τα πράγματα μπορούν να ξεφύγουν εύκολα...:P

StefPat
27-11-10, 14:55
Παρα πολύ καλός. σωστές βάσεις! :clap::clap::clap::clap:
και αν πάρουμε και γνώμονα την μικρή σου ηλικία απλά...:bowdown::bowdown:

Ευχαριστώ Μίτσεεεεν! :)



Πολύ καλός. Βλέπω πολύ μεγάλες προοπτικές αν συνεχίσεις έτσι...
Πρόσεξε λίγο να κρατάς τους ώμους πίσω γιατί έτσι φαίνεται καλύτερα το στήθος..
Επίσης δεν έχεις ιδιαίτερο λίπος για να ανησυχείς.. Αν και έτσι όπως τρώνε μερικοί κάτω στην Κρήτη και πίνουν, τα πράγματα μπορούν να ξεφύγουν εύκολα...:P

Χεχε... ευχαριστώ jimmy... δεν ανησυχώ κι τόσο για το λίπος, απλά κρύβει τα abs.. έλα που δν ξέρεις :P

Gorillas
27-11-10, 17:24
μπράβο! πραγματικά χαίρομαι να βλέπω νέα παιδιά να ασχολούνται με τον αθλητισμό!
υπομονή και επιμονή! και ο χρόνος θα σε ανταμείψει για τους κόπους σου! Μικρός 15 χρονών όταν ήμουνα έκανα οικονομίες για να πηγαίνω γυμναστήριο στου Διώτη Αγρίνιο πριν 11 χρόνια! Δεν υπήρχε άλλο ενδιαφέρον παρά να κάνω αυτό που αγαπούσα! Και τώρα 11 χρόνια μετά ακόμα συνεχίζω! Ότι κάνεις το κάνεις για τον εαυτό σου και για κανέναν άλλον μη το ξεχνάς! Συνέχισε τη καλή δουλειά :weights:

Galthazar
28-11-10, 01:14
στο χω πει και στο ξαναλεω εισαι πολυ καλος και τα πας υπεροχα!!
μην ανησυχεις για το λιπος δν εχεις πολυ απλα σε οτι αφορα τους κοιλιακους να τους γυμνασεις σαν μυικη ομαδα και αυτους να μην τους συντηρεις θα μεγαλωσουν και θα αναδειχθουν μετα ;) :toast:

StefPat
28-11-10, 02:12
μπράβο! πραγματικά χαίρομαι να βλέπω νέα παιδιά να ασχολούνται με τον αθλητισμό!
υπομονή και επιμονή! και ο χρόνος θα σε ανταμείψει για τους κόπους σου! Μικρός 15 χρονών όταν ήμουνα έκανα οικονομίες για να πηγαίνω γυμναστήριο στου Διώτη Αγρίνιο πριν 11 χρόνια! Δεν υπήρχε άλλο ενδιαφέρον παρά να κάνω αυτό που αγαπούσα! Και τώρα 11 χρόνια μετά ακόμα συνεχίζω! Ότι κάνεις το κάνεις για τον εαυτό σου και για κανέναν άλλον μη το ξεχνάς! Συνέχισε τη καλή δουλειά :weights:

Αν αγαπάς αυτό που κάνεις, είσαι σε άλλη διάσταση :) ή.. είμαστε!! :)
Ευχαριστώ πολύ :) :)

StefPat
28-11-10, 02:13
στο χω πει και στο ξαναλεω εισαι πολυ καλος και τα πας υπεροχα!!
μην ανησυχεις για το λιπος δν εχεις πολυ απλα σε οτι αφορα τους κοιλιακους να τους γυμνασεις σαν μυικη ομαδα και αυτους να μην τους συντηρεις θα μεγαλωσουν και θα αναδειχθουν μετα ;) :toast:

Χεχε, δεν ανησυχώ τόσο βρε παιδιά :P Ευχαριστώ κι πάλι galthazar :D

savage
28-11-10, 02:46
στεφανε σουπερ για αλλη μια φορα.εισαι πραγματικα απιστευτος αν αναλογιστει κανεις την ηλικια σου και τα μεσα με τα οποια κανεις προπονηση.συνεχισε δυναμικα.

και παντα να εισαι ταπεινος!!:thumbup:

StefPat
28-11-10, 12:13
στεφανε σουπερ για αλλη μια φορα.εισαι πραγματικα απιστευτος αν αναλογιστει κανεις την ηλικια σου και τα μεσα με τα οποια κανεις προπονηση.συνεχισε δυναμικα.

και παντα να εισαι ταπεινος!!:thumbup:

Σε τέτοιο θέμα, δεν αλλάζω, τουλάχιστον προσπαθώ.. :)
Να'σαι καλα Νίκο... άντε κι από εσένα περιμένουμε νέες επιτυχείες :P

tasos2
28-11-10, 13:16
Μπραβο φιλε. Αν συνεχισεις οταν μεγαλωσεις κι αλλο θα σαι ντερεκι.
Εισαι απο τις εξαιρεσεις νομιζω. Ολοι στην ηλικια σου, ακομα και στη δικια μου (23) κοιτανε πως να σκοτωσουν την ωρα τους απο καφετερια σε καφετερια.

StefPat
28-11-10, 13:43
Καταλαβαίνω, να'σαι καλα, κι φυσικά τα βλέπω ως.. κίνητρα :)