PDA

Επιστροφή στο Forum : Μία μικρή βοήθεια.



Krazator
31-08-10, 16:35
Καλησπέρα σε όλους.Είμαι νέος σε αυτό εδώ το φόρουμ.Από ότι είδα από αρκετά posts είστε πολύ καλοί.Μπράβο σας πραγματικά.Για αυτό και θα ήθελα να ζητήσω μία μικρή βοήθεια αν γίνετε.Καταρχίν εγώ είμαι 16 χρονών (γεννητής του 1994) .Εδώ και 1 μήνα έχω αρχίσει kick boxing και μπορώ να πώ πως τα πηγαίνω καλά.Αυτό που θέλω τώρα είναι να βελτιώσω την διατροφή μου για να έχω καλύτερα αποτελέσματα σε ότι κάνω.Ειμαι 60 κιλά, ύψος έχω 1.64 με 1.66 ( δεν ξέρω ακριβός ). Γυμναστήριο δεν πήγαινω...Τώρα αν μπορεί να με βοηθήσει κάποιος σχετικά με την διατροφή και αν μπορώ να κάνω καμια άσκηση στο σπίτι για να βελτιώσω το σώμα μου, θα του είμαι ευγνώμον.Ευχαριστώ πολύ.

giannis64
31-08-10, 16:55
μαλλον θα θελεις μια ετοιμη διατροφη!!

αυτο δεν ειναι εφικτο!!

το μονο που μπορει να σε βοηθησει ειναι να διαβασεις τα αρθρα του φορουμ για να οργανωσεις την διατροφη σου!!
70 τροποι για να θρέψετε τους μυς σας (Μέρος 1ο) (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=9587)

για προπονηση δες εδω

Πρόγραμμα ασκήσεων με βαρη για σπίτι (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=9984)

+ απο αυτα θα βρεις και πολλα αλλα αρθρα που θα σε βηθησουν!!

Krazator
31-08-10, 17:01
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου.Θα τα διαβάσω και αν τυχών έχω καμια απορία θα σε ρωτήσω.

JoeDaFlow
01-09-10, 10:40
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου.Θα τα διαβάσω και αν τυχών έχω καμια απορία θα σε ρωτήσω.


Καλησπέρα σε όλους.Είμαι νέος σε αυτό εδώ το φόρουμ.Από ότι είδα από αρκετά posts είστε πολύ καλοί.Μπράβο σας πραγματικά.Για αυτό και θα ήθελα να ζητήσω μία μικρή βοήθεια αν γίνετε.Καταρχίν εγώ είμαι 16 χρονών (γεννητής του 1994) .Εδώ και 1 μήνα έχω αρχίσει kick boxing και μπορώ να πώ πως τα πηγαίνω καλά.Αυτό που θέλω τώρα είναι να βελτιώσω την διατροφή μου για να έχω καλύτερα αποτελέσματα σε ότι κάνω.Ειμαι 60 κιλά, ύψος έχω 1.64 με 1.66 ( δεν ξέρω ακριβός ). Γυμναστήριο δεν πήγαινω...Τώρα αν μπορεί να με βοηθήσει κάποιος σχετικά με την διατροφή και αν μπορώ να κάνω καμια άσκηση στο σπίτι για να βελτιώσω το σώμα μου, θα του είμαι ευγνώμον.Ευχαριστώ πολύ.

Γεια σου φιλε Κραζατορ, Καλως ορισες στο φορυμ μας.
Πιστευω πως ενας μαστερ σαν και εσενα δεν εχει καμια αναγκη για διατροφη.
Ενας Natural-Born Killer σαν και εσενα δεν χρειζεται τιποτα απολειτως.
Απο τιν στηγμη που εισαι τοσο γαματος, ειμαι σιγουρος πως και χωρις διατρωφη θα Γ και θα Δ.

thanasis reaction
01-09-10, 11:12
Γεια σου φιλε Κραζατορ, Καλως ορισες στο φορυμ μας.
Πιστευω πως ενας μαστερ σαν και εσενα δεν εχει καμια αναγκη για διατροφη.
Ενας Natural-Born Killer σαν και εσενα δεν χρειζεται τιποτα απολειτως.
Απο τιν στηγμη που εισαι τοσο γαματος, ειμαι σιγουρος πως και χωρις διατρωφη θα Γ και θα Δ.

τον ξερεις κ του μιλας ετσι??

wonderboy
01-09-10, 20:45
Καλως ηρθες καλο διαβασμα