PDA

Επιστροφή στο Forum : λιποτροπικα



13ilias
31-08-10, 23:39
Γεια σας πεδια
Σας χερετω ολους!
Ειμαι νέος εδώ
εδω βλέπω απο οτι εψαξα λιγο οτι ειναι απο τα ποιο σιμαντικα σάιτ που έχει σχέση με το σώμα καθώς και ενα πλυθος πληροφοριών που ο καθενας μπορει να βρει οτι ψαχνει.
Αλλα επιδη ο καθε ενας ειναι μοναδικος θα ηθελα να θεσω μερικεσ αποριες και να παρω οσο τον δυνατον σιγκεκριμενες απαντησεις.. λοιπον..
ειμαι 180 εκ και 125 κιλα. κανω γυμναστιριο 2 χρονια απο οτου μπηκα τει
Πριν το τει ημουν 140 κιλα .. αλλα το τελευταιο χρονο επερνα λιποτροπικα, στην αρχη τα ελαφρια και μετα τα ποιο δυνατα..
απο οτι βλεπω οι επιλογες που΄χω κανει ηταν καλες γτ εβλεπα μολις τα επερνα γινομουν τουρμπο και (επιδη παιζω πινγκ πονγκ οχι να το πενευτω :green: αλλα ειμαι καλος παρολο τα κιλα μου) απο κι που στις 2 ορες ιμουν κουρασμενος
τα επερνα και επεζα 5 ωρες σινεχομενα χωρις καμια κουραση.
Τωρα οταν λεο πηγενα γυμναστιριο ενοω λιγα βαρη(λιγη ωρα οσα κιλα αντεχα) λιγο ελιπτικο και ποιο πολυ πινγκ πονγκ.
Τωρα που εχω πεσει στα 125 ενω ειμαι -15 κιλα ειναι σαν να εχω χασει 25-30.
Γενικα αν και γεματουλης δεν ειμαι φουσκας. εχο πολυ δυνατα ποδια με μεγαλες γραμομενες γαμπες και μεγαλουτσικους γραμομενους πιχεις τα αλλα σειμια του σωματος προς το παρων ειναι καλυμενα απο το λοιπος.. με ιδιαιτερο προβλημα στην κοιλια και στο στηθος .
Αλλες πληροφοριες για μενα ειναι οτι εχω μεγαλο σκαρι δεν πεινο δεν καπνιζο και (οχι πως ειμαι ιδεικος απλως η γνωμη μου )πιστευω οτι εχω γερο οργανισμο καθως δεν ειχα ποτε προβλλημα υγειας, ποτε παρενεργιες απο τα λοιποτροπικα και οσες εξετασεις εχο κανει ηταν παντα μεσα στα φυσιολογικα ορια.

Αυτα οσο αναφορα για'μενα
Τωρα ι πληροφοριες που θελω ειναι αν ξερει κανεις κανενα λοιποτροπικο καλο ,, αποτελεσματικο.. καινουριο οτι διποτε που να εχει αποτελεσμα.
επεισης αν ξερει κανεις αλλα χαπια που εχουν σκοπο να αποροφανε ποσοστο λοιπους ι υδατανθρακα απο το φαγητο μας γιατι ξεχασα να σας πω πριν οτι ενα μεγαλο μεινεκτιμα που εχω ειναι η κακη διατροφη οχι σε ποιοτητα αλλα σε ποσοτητα και σε κακες ωρες που τροω γτ τα λοιποτροπικα δεν με βοηθησαν να κοψω καθολου την ορεξη μου

Ευχαριστο πολυ παιδια και συγνωμη για την εκθεση μου :P

Υ.Γ. ολο το παραπανω κειμενο μολις το ειχα γραψει αλλα σε greklish μορφη και μου ειπαν να το ξαναγραψω στα ελληνικα σημφωνα με τους κανονες ;)

GiannhsLar
31-08-10, 23:49
Γεια σας πεδια
Σας χερετω ολους!
Ειμαι νέος εδώ
εδω βλέπω απο οτι εψαξα λιγο οτι ειναι απο τα ποιο σιμαντικα σάιτ που έχει σχέση με το σώμα καθώς και ενα πλυθος πληροφοριών που ο καθενας μπορει να βρει οτι ψαχνει.
Αλλα επιδη ο καθε ενας ειναι μοναδικος θα ηθελα να θεσω μερικεσ αποριες και να παρω οσο τον δυνατον σιγκεκριμενες απαντησεις.. λοιπον..
ειμαι 180 εκ και 125 κιλα. κανω γυμναστιριο 2 χρονια απο οτου μπηκα τει
Πριν το τει ημουν 140 κιλα .. αλλα το τελευταιο χρονο επερνα λιποτροπικα, στην αρχη τα ελαφρια και μετα τα ποιο δυνατα..
απο οτι βλεπω οι επιλογες που΄χω κανει ηταν καλες γτ εβλεπα μολις τα επερνα γινομουν τουρμπο και (επιδη παιζω πινγκ πονγκ οχι να το πενευτω :green: αλλα ειμαι καλος παρολο τα κιλα μου) απο κι που στις 2 ορες ιμουν κουρασμενος
τα επερνα και επεζα 5 ωρες σινεχομενα χωρις καμια κουραση.
Τωρα οταν λεο πηγενα γυμναστιριο ενοω λιγα βαρη(λιγη ωρα οσα κιλα αντεχα) λιγο ελιπτικο και ποιο πολυ πινγκ πονγκ.
Τωρα που εχω πεσει στα 125 ενω ειμαι -15 κιλα ειναι σαν να εχω χασει 25-30.
Γενικα αν και γεματουλης δεν ειμαι φουσκας. εχο πολυ δυνατα ποδια με μεγαλες γραμομενες γαμπες και μεγαλουτσικους γραμομενους πιχεις τα αλλα σειμια του σωματος προς το παρων ειναι καλυμενα απο το λοιπος.. με ιδιαιτερο προβλημα στην κοιλια και στο στηθος .
Αλλες πληροφοριες για μενα ειναι οτι εχω μεγαλο σκαρι δεν πεινο δεν καπνιζο και (οχι πως ειμαι ιδεικος απλως η γνωμη μου )πιστευω οτι εχω γερο οργανισμο καθως δεν ειχα ποτε προβλλημα υγειας, ποτε παρενεργιες απο τα λοιποτροπικα και οσες εξετασεις εχο κανει ηταν παντα μεσα στα φυσιολογικα ορια.

Αυτα οσο αναφορα για'μενα
Τωρα ι πληροφοριες που θελω ειναι αν ξερει κανεις κανενα λοιποτροπικο καλο ,, αποτελεσματικο.. καινουριο οτι διποτε που να εχει αποτελεσμα.
επεισης αν ξερει κανεις αλλα χαπια που εχουν σκοπο να αποροφανε ποσοστο λοιπους ι υδατανθρακα απο το φαγητο μας γιατι ξεχασα να σας πω πριν οτι ενα μεγαλο μεινεκτιμα που εχω ειναι η κακη διατροφη οχι σε ποιοτητα αλλα σε ποσοτητα και σε κακες ωρες που τροω γτ τα λοιποτροπικα δεν με βοηθησαν να κοψω καθολου την ορεξη μου

Ευχαριστο πολυ παιδια και συγνωμη για την εκθεση μου :P

Υ.Γ. ολο το παραπανω κειμενο μολις το ειχα γραψει αλλα σε greklish μορφη και μου ειπαν να το ξαναγραψω στα ελληνικα σημφωνα με τους κανονες ;)



ΑΣΕ ΤΑ ΛΟΙΠΟΤΡΟΠΙΚΑ!
10 φορες σε 1 παραγραφο... για τν θεο...



Kοιτα στο φορουμ εκει που λεει διατροφη γραμμωσης...... ναι! ακολουθησε την και θα δεις τρελα αποτελεσματα , εαν παλι οχι κακο του κεφαλιου σου....
Υστ. καλα κανεις για τα ελληνικα ;)

KATERINI 144
31-08-10, 23:57
ξεκινάς λάθος όπως το 95% αυτον που θελουν να χάσουν βάρος με τον δήθεν εύκολο τρόπο, ρωτάς για λιποτροπικα και χάπια ενω θα έπρεπε να ρωτήσεις για διατροφή και προπόνηση,
τα λιποτροπικα δουλεύουν εφοσον γυμνάζεσαι και κανεις υποθερμιδική διατροφή αλλιώς ειναι εντελώς άχρηστα.

13ilias
01-09-10, 00:07
θα ριξω μια ματια παιδια να δω τι πεζει ξερετε τπτ συγκεκριμενο να χαθει το λοιπος απο το στηθος γτ παρολο που εχω πολυ στυθος λογο γυμναστικης εχω και το λοιπος και εκει που φουσκονει κρεμετε το λοιπος και δεν μου αρεσει ....

GiannhsLar
01-09-10, 00:14
Ναι, δν υπαρχει τοπικη λιποδιαλυση .... μονο με νυστερι.

13ilias
01-09-10, 00:16
ανατριχιασα τωρα! παντως χαιρομαι παρα πολυ που βλεπω τοση γρηγορη ανταποκριση!!

Devil Randime
01-09-10, 00:21
Μην ασχοληθεις με λιποτροπικα ειναι ανουσιο. Του πουστη με αεροβια και γενικοτερα γυμναστικη θα πεσει θελει δε θελει το λιπος, ιδιως αν προσεχεις και τι τρως. Μην ψαχνετε τον ευκολο τροπο, χανεται η μαγεια ετσι... Υπομονα :thumbup:

Bane
01-09-10, 19:12
Ναι, δν υπαρχει τοπικη λιποδιαλυση .... μονο με νυστερι.

Και το νεο Svelto επίσης διαλύει τα λίπη στην στιγμή

GiannhsLar
01-09-10, 21:13
Και το νεο Svelto επίσης διαλύει τα λίπη στην στιγμή

σκεψου να το κανει...