PDA

Επιστροφή στο Forum : Bodybuilding.gr is back!



Muscleboss
08-07-07, 12:28
Γειά σε όλους,

Το bodybuilding.gr μετά από κάποιους μήνες απουσίας επανήλθε και πάλι. Κάποια προβλήματα που αντιμετωπίσαμε, καθώς και η έλλειψη χρόνου ήταν υπεύθηνα για αυτό και προσωπικά ζητώ συγνώμη για την αδυναμία μου να διορθώσω κάποια πράγματα νωρίτερα.

Πιστεύω ότι πλεόν θα συνεχίσουμε χωρίς προβλήματα και με το χρόνο η ιστοσελίδα θα αναβαθμίζεται σε όλους τους τομείς.

Muscleboss

Crimson
08-07-07, 16:18
Άντε βρε παιδιά!!!

Καλώς ήρθατε & πάλι & stay away από down server sessions!!!

(Π.Σ. μάι γουόντερφουλ ες-κιου-ελ! :twisted: )

Antonio
08-07-07, 18:12
Επιτέλους!!! Σας περιμέναμε πως και πως.
Καλο υπόλοιπο καλοκαιριού κιόλας.
Πάω σε έναν γάμο τώρα... :? Τα λέμε από αυριο!!

gpol
08-07-07, 18:32
Επιτελους!!!!! :)

bb.gr μου ελειψες!

jiujitSu
09-07-07, 02:20
Πραγματικα μου ελειψε το site παιδια...νομιζα οτι το παρατησατε.

Εγω ειμαι γεννημα-θρεμα bodybuilding.gr χεχε

anastasisk
09-07-07, 02:35
Aντε ρε παιδια...................
Πραγματικα μου ελειψαν απιστευτα οι συζητησεις μας και η διαδικτιακη παρεα μας.....

Τα χαιρετισματα μου προς ολα τα μελη καθοτι εχουμαι καιρο να τα πουμε.Ελπιζω ολοι να
ειναι καλα και καλο καλοκαιρι προς ολους.... :bodybuilder2:

Theristis
09-07-07, 02:59
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ επανήλθε το forum τόσο καιρό νομίζαμε οτι πάει το χάσαμε.Γεια σε όλους τους συμφορομίτες και συμφορουμίτισες. :army2:

nickos46
09-07-07, 16:17
μπραβο ρε παιδια . καλη συνεχια σε ολους....... :wink:

pikolo
09-07-07, 16:50
αντε ρε!μπραβο!

Elliot
09-07-07, 17:27
Καλη αρχη λοιπον..Πραγματικα χαιρομαι που το πιο ενημερωτικο και οργανωμενο site-forum επεστρεψε δυναμικα..

Καλα ποστς σε όλους!!!

top_gun
09-07-07, 17:29
καλιο αργα παρα ποτε!!μια καλυτερη νεα αρχη ευχομαι κ ομολογω πως μου ελειψε!επιτελους :D

theodore_tsi
09-07-07, 20:39
Καλή επιστροφή εύχομαι και εγώ μετά την πολύμηνη απουσία.....

Μπράβο σε όλους για τις προσπάθειες που κατέβαλαν να μην χαθεί αυτό το φόρουμ !!!:army2:

Vson
10-07-07, 00:44
about time :wink:

alexmafia2
10-07-07, 01:22
καλη επιστροφη σε ολους,κ καλη συνεχεια !

Muscleboss
10-07-07, 01:24
να λυθεί και ένα προβληματακι με το ftp να ανεβάσω και το άρθρο για διατροφή γράμμωσης που το έχω γράψει εδώ και δύο μήνες...

κάλλιο αργά παρά ποτέ...

ΜΒ

anastasisk
10-07-07, 01:52
να λυθεί και ένα προβληματακι με το ftp να ανεβάσω και το άρθρο για διατροφή γράμμωσης που το έχω γράψει εδώ και δύο μήνες...

κάλλιο αργά παρά ποτέ...

ΜΒ

Αντε MB .... πως και πως το περιμενουμε αυτο...

Teo70
10-07-07, 12:31
The forum strikes back!!! :army2: :army2: :wcourt:

Sourlas
10-07-07, 14:51
Παιδια καλησπερα και απο εμενα. Μετα απο πολλες δυσκολιες με την μεταφορα του site σε νεους server ειμαστε παλι εδω να ανταλλαξουμε αποψεις για το αγαπημενο μας αθλημα,τροπο ζωης, οπως θελετε πειτε το.
Η καθυστερηση οφειλετο κυριως σε προσωπικα προβληματα τα οποια εχουν ξεπεραστει στο μεγαλυτερο μερος τους. Ελπιζουμε να πανε ολα καλα και να εχουμε και εξελιξεις και σε αλλα θεματα απο Σεπτεμβρη-Οκτωβρη. :twisted: :twisted: :twisted:

Εντος των ημερων θα παρουσιασω ενα μινι-log της προετοιμασιας που εχω κανει απο τα μεσα Μαϊου με στοχο την μειωση του λιπους στο ελαχιστο και ταυτοχρονα την διατηρηση της μυικής μάζας.Ισως υπαρξουν και φωτογραφικά πειστήρια :D (ακους Muscleboss?? :geek: )

Bonus : Η παραπάνω προετοιμασία στηρίχθηκε σε πρωτόκολο διατροφής του Muscleboss που θα παρουσιαστεί σε άρθρο λιαν συντόμως (είναι ήδη έτοιμο).

Αυτα προς το παρόν.
Καλα μπανια και stay ripped...

billys15
10-07-07, 16:02
Αντε ρε παιδια επιτελους! Μας ελειψε το site! Πω πω εχει να φυγει ποστ τωρα...!!! :D

Nicktiger
11-07-07, 13:14
Καλως τα παιδιά.!!
Επιτέλους πάλι μαζί γιατι μας ελλειψε πραγματικά η παρέα. :army2:

stevengr
11-07-07, 16:16
Ουφ 8) Επιτελους και παλι μαζι. Νομιζα οτι ειχε ερθει το τελος.. :shock:

Billy
15-07-07, 20:38
περιτό να σας πώ ότι όλους αυτούς τους μηνες εγω ετρωγα πιτσες, σουβλάκια, τουρτες κλπ γιατί δεν ειχα ποιόν να με καθοδηγησει...ψεματα λέω μην με πιστευετε.

Αντε να ευχηθω καλη τυχη με τον καινούργιο server ο οποίος πιστευω ότι θα πρέπει να σηκώνει περισσότερα βάρη (παραφράζοντας το capacity) ή μηπως να του κόψουμε κι'αυτουνού ένα προγραμματακι ΒΒ;

gpol
15-07-07, 21:32
:lol: :lol: :lol: