PDA

Επιστροφή στο Forum : Sida Cordifolia (BulkPowders)



Michaelangelo
01-09-10, 16:14
Τα Σίντα θεωρούνται κάλλη λιποδιαλυτές και πολλοί κalloi για τσίτωμα και ενέργεια μετά την απαγόρευση τις εφεδρίνης.
Τι γνώμη έχετε λοιπόν για αυτό? Η τιμή φοβερή και η ποσότητα Σίντα επίσης! (αν και θα ήθελα να είχε και καφεΐνη/ασπιρίνη μέσα, θα τα βάζω μονος μου)

Periexei leei 350mg Sida ana kapsoula.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=15360&stc=1&d=1283369333

Αξίζει τα λεφτά του?

arisfwtis
01-09-10, 16:31
κοιταξε σε αυτα τα τοπικ αδερφε
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=7769

http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?t=8523
:thumbup:

Michaelangelo
01-09-10, 16:38
κοιταξε σε αυτα τα τοπικ αδερφε
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=7769

http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?t=8523
:thumbup:

Ναι φιλε μου, τα έχω δει! Αλλα θέλω να ακούσω γνώμες για τις BulkPowders. Γενικά αν πιστεύουν αξίζει αυτή η αγορά η αν κάποιος έχει δοκιμάσει k.t.l.

Qlim4X
01-09-10, 16:47
Ναι φιλε μου, τα έχω δει! Αλλα θέλω να ακούσω γνώμες για τις BulkPowders. Γενικά αν πιστεύουν αξίζει αυτή η αγορά η αν κάποιος έχει δοκιμάσει k.t.l.

δεν το ειχε παρει το ματι μου. ενδιαφερον. καθαρο sida γιατι εμενα οση καφεηνη και να μου δοσεις δεν με πιανει.

θα μπει στην επομενη παραγκελια.

εγω ειχα δοκιμασει της reflex. και δουλεψαν πολυ καλα.

Bane
01-09-10, 18:59
Το δοκίμασα μια φορά. Δεν χρειάζεται εργαστηριακός έλεγχος για να πω ότι ήταν μούφα. Τπτ. Απολύτως τπτ.

Qlim4X
01-09-10, 19:02
Το δοκίμασα μια φορά. Δεν χρειάζεται εργαστηριακός έλεγχος για να πω ότι ήταν μούφα. Τπτ. Απολύτως τπτ.

μουφα το sida γενικα η απο BP?

Bane
01-09-10, 19:22
μουφα το sida γενικα η απο BP?

Από BP. Έχω πιάσει Sida από έναν προμυθευτή που ήταν σουπερ αλλά ήταν ακριβο το άτιμο.

Michaelangelo
01-09-10, 19:34
Το δοκίμασα μια φορά. Δεν χρειάζεται εργαστηριακός έλεγχος για να πω ότι ήταν μούφα. Τπτ. Απολύτως τπτ.

Gia eksigise mas, dld pistebeis oti den eixe afta pou egrafe?

Sini8ws oi perissoteroi eimaste efxaristimenoi apo ta bulk proionta!

ps: pariggeiles apo Agglia gia Ameriki? Genika enw eisai se mia etaireia kaneis e-shop paraggelies apo alles?

Bane
01-09-10, 19:56
Gia eksigise mas, dld pistebeis oti den eixe afta pou egrafe?

Sini8ws oi perissoteroi eimaste efxaristimenoi apo ta bulk proionta!

ps: pariggeiles apo Agglia gia Ameriki? Genika enw eisai se mia etaireia kaneis e-shop paraggelies apo alles?

Ναι. Με τα διάφορα Sida της αγοράς πέζουν πολλά πράγματα, το μέρος του φυτού, η εποχή που μαζεύτηκε, τα οποία επηρεάζουν την ποσοτική και ποιοτική ποσότητα των αλκαλοειδών.
Απο προμηθευτή=από τύπο που δίνει πρώτες ύλες σε εταιρείες
Η εταιρεία μου δεν παράγει τα πάντα άρα αγοράζω πραγματάκια και από αλλού

Michaelangelo
01-09-10, 20:58
Ναι. Με τα διάφορα Sida της αγοράς πέζουν πολλά πράγματα, το μέρος του φυτού, η εποχή που μαζεύτηκε, τα οποία επηρεάζουν την ποσοτική και ποιοτική ποσότητα των αλκαλοειδών.
Απο προμηθευτή=από τύπο που δίνει πρώτες ύλες σε εταιρείες
Η εταιρεία μου δεν παράγει τα πάντα άρα αγοράζω πραγματάκια και από αλλού

Ok, κατάλαβα. Από περιέργεια μονο, μένεις Αμερική η Ελλάδα? Νόμιζα Αμερική. Γιατί αν είναι το δεύτερο, παραγγέλνεις από Αγγλία στην Αμερική?

deluxe
02-09-10, 01:16
Ειμαι λιγο off, αλλα προτιμω να δωσω μια περιουσια στα extreme, παρα να αγορασω bulk..

http://www.devmaster.net/forums/images/smilies/offtopic.gif

Michaelangelo
02-09-10, 02:42
Ειμαι λιγο off, αλλα προτιμω να δωσω μια περιουσια στα extreme, παρα να αγορασω bulk..

Εγώ όμως όχι! Και πίστεψε με, αν τα bulk ήταν μάπα, δεν θα υπήρχαν! Προσωπικά εγώ ψώνιζα από MP και ήμουν εξίσου ευχαριστημένος με την isolate τους (12€ το κιλό βγαίνει τώρα με την πτώση του ευρώ χωρίς έκπτωση) και την γλουταμίνη τους όσο και με τις πιο ακριβές των καταστημάτων, που πίστεψε με, έχω δοκιμάσει πολλές! Θυμήσου αυτό που θα σου πω, ''Από Αγγλία, δεν έχασε ΠΟΤΕ κανεις!''. Ότι πιο εμπιστεuσιμο!

Και από μάρκες να έπαιρνα, πάλι από Αγγλία θα ψώνιζα. Γιατί απλά κάποιοι μας θεωρούν μαλακες!

http://www.devmaster.net/forums/images/smilies/offtopic.gif

Niiick
02-09-10, 11:42
Εγώ όμως όχι! Και πίστεψε με, αν τα bulk ήταν μάπα, δεν θα υπήρχαν! Προσωπικά εγώ ψώνιζα από MP και ήμουν εξίσου ευχαριστημένος με την isolate τους (12€ το κιλό βγαίνει τώρα με την πτώση του ευρώ χωρίς έκπτωση) και την γλουταμίνη τους όσο και με τις πιο ακριβές των καταστημάτων, που πίστεψε με, έχω δοκιμάσει πολλές! Θυμήσου αυτό που θα σου πω, ''Από Αγγλία, δεν έχασε ΠΟΤΕ κανεις!''. Ότι πιο εμπιστεuσιμο!

Και από μάρκες να έπαιρνα, πάλι από Αγγλία θα ψώνιζα. Γιατί απλά κάποιοι μας θεωρούν μαλακες!


Ρε φιλε εγω να σε πιστεψω αλλα δεν ειναι λογικη αυτη.Υπαρχουν απειρες μαπα μαρκες αυτες γιατι υπαρχουν ακομα?

http://www.devmaster.net/forums/images/smilies/offtopic.gif

giannis64
02-09-10, 13:01
βγήκε ο ντελουξ οφ τοπικ σας πήρε η μπάλα από εκεί και κάτω!!

μείνετε ον τοπικ!!

deluxe
02-09-10, 14:04
Απο πιο πανω ξεκιναει το off, εγω απλα το επισημανα.. Και το πληρωνω.

sTeLaKoS
02-09-10, 20:14
Από αυτή την εταιρία 3 πράγματα έχω πάρει, μάπα και τα 3.

Καφεΐνη, τριβόλι και γλυκοζαμίνη. Τίποτα δε δούλεψε όπως περίμενα.

Και για να προλάβω μερικούς, δεν είμαι προκατειλημμένος με τα bulk, ψωνίζω πολύ καιρό τώρα..

Michaelangelo
02-09-10, 20:31
Ρε φιλε εγω να σε πιστεψω αλλα δεν ειναι λογικη αυτη.Υπαρχουν απειρες μαπα μαρκες αυτες γιατι υπαρχουν ακομα?

http://www.devmaster.net/forums/images/smilies/offtopic.gif

Τι να σου πω? Πλερώνουν! Αλλα από Αγγλία δεν έχω ακούσει παράπονα. Και πίστεψε με περνούν πολλοί και είναι εξίσου ευχαριστημένοι. Τουλάχιστον εγώ σε πρωτεΐνες-γλουταμίνες-αμινοξέα και άλλοι κρεάτινες k.t.l. λένε θετικά λόγια.

Δεν έχω ψωνίσει όμως από την εν λόγω εταιρεία αλλα από MP. Και μπορώ να σου πω πολύ καλά πράγματα! Τώρα για την BulkPowders, μονο search!

jannous44
18-05-11, 09:29
που μπορουμε να δουμε τι εχει μεσα? κατι που προσεξε το ματι μου. πανω στην ετικετα γραφει Ephedra Capsules:shock: . εχει εφεδρινη μεσα?:unsure:

Michaelangelo
18-05-11, 12:09
που μπορουμε να δουμε τι εχει μεσα? κατι που προσεξε το ματι μου. πανω στην ετικετα γραφει Ephedra Capsules:shock: . εχει εφεδρινη μεσα?:unsure:

Σίντα έχει, υποτίθεται είναι αλκαλοειδή τις εφεδρίνης. Αλλα δεν ακούω πολλούς ευχαριστημένους, καλύτερα παρα Σίντα γνωστης εταιρείας.

Marios1991
18-05-11, 12:31
Σίντα έχει, υποτίθεται είναι αλκαλοειδή τις εφεδρίνης. Αλλα δεν ακούω πολλούς ευχαριστημένους, καλύτερα παρα Σίντα γνωστης εταιρείας.

Nα σας πω και εγω την δικια μου αποψη.
Δεν ειμαι και αρκετα σιγουρος βεβαια. Λεει οτι εχει 10% αλκαλια σε ποσοτητα 350mg ανα καψουλα. Δεν λεει ομως αλκαλια εφεδρινης λεει σκετο αλκαλια που σημαινει γυρω στο 10-15% αυτων των αλκαλιων περιεχεται και ψευδοεφεδρινη το υπολοιπο αλκαλια εφεδρινης και κατι αμελιτεα ποσοστα νορεφεδρινης και νορψευδοεφεδρινης (αποτι θυμαμαι απο ενα thread εδω) .
Αυτο εχει ωσ αποτελεσμα αντι για 35 mg να πεφτει πχ σε 25 mg. Επισης παιζει ρολο οπως ειπε και ο bane πιο πανω γενικα η ποιοτητα του φυτου απο το οποιο μαζευεται το σιντα

Αν ειμαι λαθος διορθωστε με παιδια ηταν μια αποψη απλα!

amateur666
18-05-11, 14:54
Από αυτή την εταιρία 3 πράγματα έχω πάρει, μάπα και τα 3.

Καφεΐνη, τριβόλι και γλυκοζαμίνη. Τίποτα δε δούλεψε όπως περίμενα.

Και για να προλάβω μερικούς, δεν είμαι προκατειλημμένος με τα bulk, ψωνίζω πολύ καιρό τώρα..

ΔΛΔ εγω χτεσ που πηρα απο bp ..μια consetrate,beta-alanine,taurine,omega 3......ΝΑ αρχισω να ΚΛΑΙΩ Τ ΛΕΦΤΟΥΔΑΚΙΑΑΑΑ Μ?????...:(

Michaelangelo
18-05-11, 21:22
Nα σας πω και εγω την δικια μου αποψη.
Δεν ειμαι και αρκετα σιγουρος βεβαια. Λεει οτι εχει 10% αλκαλια σε ποσοτητα 350mg ανα καψουλα. Δεν λεει ομως αλκαλια εφεδρινης λεει σκετο αλκαλια που σημαινει γυρω στο 10-15% αυτων των αλκαλιων περιεχεται και ψευδοεφεδρινη το υπολοιπο αλκαλια εφεδρινης και κατι αμελιτεα ποσοστα νορεφεδρινης και νορψευδοεφεδρινης (αποτι θυμαμαι απο ενα thread εδω) .
Αυτο εχει ωσ αποτελεσμα αντι για 35 mg να πεφτει πχ σε 25 mg. Επισης παιζει ρολο οπως ειπε και ο bane πιο πανω γενικα η ποιοτητα του φυτου απο το οποιο μαζευεται το σιντα

Αν ειμαι λαθος διορθωστε με παιδια ηταν μια αποψη απλα!

Ίσως πέφτει και πολύ πιο κάτω! Αυτό λένε είναι μάπα, αυτό που παίρνω εγώ δουλευει όμως! Ο Μπειν είπε βασικά ότι δεν έχει και αυτά που λέει αυτό.


ΔΛΔ εγω χτεσ που πηρα απο bp ..μια consetrate,beta-alanine,taurine,omega 3......ΝΑ αρχισω να ΚΛΑΙΩ Τ ΛΕΦΤΟΥΔΑΚΙΑΑΑΑ Μ?????...:(

Η πρωτείνη τους είναι καλή και γενικά είναι καλοί σε ότι δίνουνε, η ΜΠ για μένα είναι κορυφή, απλά αυτή ίσως βγάζει κάτι λίγα μάπα!

sTeLaKoS
19-05-11, 00:02
ΔΛΔ εγω χτεσ που πηρα απο bp ..μια consetrate,beta-alanine,taurine,omega 3......ΝΑ αρχισω να ΚΛΑΙΩ Τ ΛΕΦΤΟΥΔΑΚΙΑΑΑΑ Μ?????...:(

Όχι μωρέ, δεν είναι τόσο χάλια :green:
Αυτά που πήρα εγώ, το τριμπολους και η γλυκοζαμινη τουλάχιστον, είναι αμφιλεγόμενα συμπληρώματα. Το πρώτο παίζει να μη κάνει τπτ ούτως η αλλως ενώ το δεύτερο χρειάζεται και χοντροιτίνη και msm για να δουλέψει.

deluxe
19-05-11, 00:28
Ναι αλλα η καφεϊνη πως και δε δουλεψε; Ποσα mg επαιρνες;

Στο θεμα μας τωρα. Και 25mg να εχει μονο η καψουλα (μονο,λολ) και παλι ειναι μια χαρα. Αν παιρνεις 3-4 την ημερα δε πιστευω να μη σε πιασει. Μαζι με καφεϊνη εννοειται.