PDA

Επιστροφή στο Forum : Cut diet



pikolo
11-07-07, 00:48
http://www.cutdiet.com/ θα διαβασω αυτο και θα δω.....κατεβασε το ειναι δωρεαν πλεον και ειναι καλο...σε pdf πηγαινε στο site και κατεβασε το gast

Gasturb
11-07-07, 01:19
Ωραίος

Gt

pikolo
11-07-07, 01:24
τι λες λοιπον καλο το βιβλιο?εχει απαντησεις σε ολα.σορρυ που δεν το ποσταρα πριν εδω και αναγκαστικες να το μεταφερεις.

Gasturb
11-07-07, 01:27
Δεν το διάβασα γιατί τώρα το μυαλό μου υπολειτουργεί. Αυρίο θα το ρίξω μια ματιά, κ πιστεύω ότι θα προσφέρει κ αυτό κάτι το παραπάνω, είδομεν..

Gt

pikolo
11-07-07, 01:32
ειναι πρωτο στο αντιστοιχο αμερικανικο bodybuilding site.!αυριο που θα το διαβασεις αν μπορεις ποσταρε εντυπωσεις παρατηρησεις!θα το διαβασω και εγω!

pikolo
11-07-07, 11:40
εγω παντως που διαβασα καμια δεκαρια σελιδες λεει κατι για οχι πρωτεινη με υδατανθρακες μαζι και οτι καθε τριτη μερα μονο υδατανθρακες.....πραγμα που με κουφανε.....μπας και λεει βλακειε?το κοιταξες gast?

gpol
11-07-07, 13:25
Pikolo περιμενε το αρθρο του MB για γραμμωση και ασε αλλα μπερδεματα

Gasturb
11-07-07, 15:38
εγω παντως που διαβασα καμια δεκαρια σελιδες λεει κατι για οχι πρωτεινη με υδατανθρακες μαζι και οτι καθε τριτη μερα μονο υδατανθρακες.....πραγμα που με κουφανε.....μπας και λεει βλακειε?το κοιταξες gast?

Για το πρώτο ναι σωστό είναι αλλά εννοεί τους simple carbohydrates κ όχι γενικά - πολύ λάθος που δεν το διευκρινίζουν - . Γιατί πράγματι η whey σε συνδιασμό με υψηλού γλυκαιμικού δείκτη υδατάνθρακες (=απλούς) λειτουργεί αθροιστικά κ υπάρχει περαιτέρω άνοδος της, κάτι που πρέπει να αποφεύγετε κυρίως σε περίοδο γράμμωσης.

Όσο για το δεύτερο ναι μπορεί να γίνει κ παραλλαγές σε δίαιτες θα βρείς πολλές το θέμα είνια όμως χρειάζεσαι ή ακόμα το σώμα σου είνια σε επίπεδο τέτοιο να ακολουθήσει κάποια αυστηρή δίαιτα που εσύ το υποβάλλεις? Το άρθρο του ΜΒ θα είναι απόλυτα κατανοήτο κ εφαρμόσιμο από όλους.

Gt