PDA

Επιστροφή στο Forum : Testo 4HD (Stacker2)



Asiatis
06-09-10, 18:36
Έχει κανείς δοκιμάσει αυτό το προιόν??


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=15507&stc=1&d=1283862082

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=15508&stc=1&d=1283862090



Δοσολογία: 3 κάψουλες κατά τη διάρκεια της ημέρας και 3 κάψουλες πριν τον ύπνο (για μέγιστα
αποτελέσματα). Θα δεις επίδραση μια εβδομάδα μετά. Το προϊόν αυτό είναι για 4 εβδομάδες. Μην το χρησιμοποιήσεις περισσότερο.

Απλά μαθήματα αντρικής δύναμης σε τρία στάδια:
1ο στάδιο: Από την 1η ως τη 10η μέρα χρήσης του Testo – 4HD θα νιώθεις τα επίπεδα τεστοστερόνης σου να ανεβαίνουν καθημερινά κι από λίγο. Θα νιώθεις πιο δυνατός, πιο ενεργητικός, πιο ευδιάθετος και αποφασισμένος για όλα.
2ο στάδιο: Από τη 11η ως την 20η μέρα: Η τεστοστερόνη συνεχίζει να ανεβαίνει καθημερινά. Σίγουρα δεν έχεις νιώσει κάτι τέτοιο στο παρελθόν. Το σώμα σου αρχίζει να γεμίζει με σκληρούς και στεγνούς μυς, η δύναμή σου αυξάνει συνεχώς και αρχίζεις να βλέπεις σιγά σιγά τις πρώτες σκληρές φλέβες να διαγράφονται στα χέρια σου. Είσαι σε καλό δρόμο.
3ο στάδιο: 3η και 4η εβδομάδα: Έχεις ήδη μπει στο νόημα. Αυτό που ζεις δεν μπορεί να είναι αληθινό. Η δύναμή σου έχει φτάσει στα επίπεδα που πάντα ονειρευόσουν. Η φλεβικότητα έχει ξεφύγει από κάθε όριο κι αυτό το πράγμα δείχνει να μην έχει σταματημό. Το σώμα σου μοιάζει με ένα πύργο που δεν μπορεί να πέσει με τίποτα. Δεν νιώθεις κούραση, δεν νιώθεις πίεση. Το μόνο που νιώθεις είναι τους μυς σου να γεμίζουν τα ίδια ρούχα στα οποία πριν ένα μήνα έπλεες.

thanasis reaction
06-09-10, 18:41
3ο στάδιο: 3η και 4η εβδομάδα: Έχεις ήδη μπει στο νόημα. Αυτό που ζεις δεν μπορεί να είναι αληθινό. Η δύναμή σου έχει φτάσει στα επίπεδα που πάντα ονειρευόσουν. Η φλεβικότητα έχει ξεφύγει από κάθε όριο κι αυτό το πράγμα δείχνει να μην έχει σταματημό. Το σώμα σου μοιάζει με ένα πύργο που δεν μπορεί να πέσει με τίποτα. Δεν νιώθεις κούραση, δεν νιώθεις πίεση. Το μόνο που νιώθεις είναι τους μυς σου να γεμίζουν τα ίδια ρούχα στα οποία πριν ένα μήνα έπλεες.


:rolf::rolf::rolf::rolf:
sorry,αλλα μου φανηκε πολυ αστειο!!!!

Devil Randime
06-09-10, 18:43
Ε η STACKER ειναι κατι σαν τα ανεκδοτα με τον Τοτό!
Το προιον το συνιστώ σε οσους ειναι αδυνατοι και θελουν να γεμισουν τα ρουχα τους και οχι να τα πετάξουν!!! Χεχεχε :P

Asiatis
06-09-10, 18:44
Και εμενα φιλε που το ποσταρα ασε.. συγγνωμη αλλα επρεπε να τα ποσταρο ολα....

Devil Randime
06-09-10, 18:46
Τη Stacker πρεπει να την παραδεχτουμε παντως, εχει ωραιες διαφημίσεις!! Ειναι πρωτοπορα σε αυτο δε μπορω να πω :P
Παντως φίλε Asiatis εμεις μπορει να γελαμε με τη διαφημιση αλλα το προιον μπορει να κανει οντως αυτα. Αν το δοκιμάσεις πες μας και γνώμες...

Adinamos
06-09-10, 18:50
4ο σταδιο: Οι μυς σου εχουν 32πλασιαστει. Δε χωρας πλεον στα ρουχα σου. Επισης δε χωρας να περασεις απο πορτες. Εχεις φλεβες ακομα και στο κουτελο σου. Το σωμα σου μιαζει με το απορθητο Helm's Deep του αρχοντα των δαχτυλιδιων. Δε νιωθεις τιποτα......


......ΞΥΠΝΑΣ.:(

Asiatis
06-09-10, 18:50
Περα την πλακα και το υπερβολικο κειμενο θα το δοκιμασω..Πρωτη φορα σε Test τι να περιμενο? Αυξηση δυναμης ?

Devil Randime
06-09-10, 18:55
Περα την πλακα και το υπερβολικο κειμενο θα το δοκιμασω..Πρωτη φορα σε Test τι να περιμενο? Αυξηση δυναμης ?

Καλύτερες επιδοσεις, αυξηση δυναμης, μυικη μαζα κλπ κλπ κλπ...

http://www.men24.gr/html/ent/338/ent.93338.asp
http://el.wikipedia.org/wiki/Τεστοστερόνη
http://www.vita.gr/html/ent/032/ent.8032.asp

Devil Randime
06-09-10, 19:03
Περα την πλακα και το υπερβολικο κειμενο θα το δοκιμασω..Πρωτη φορα σε Test τι να περιμενο? Αυξηση δυναμης ?

Γιατι να παρεις τεστοστερονη όμως φίλε?...

Asiatis
06-09-10, 19:07
Θα ηθελα να κανω εναν κυκλο και θα κανω και εξετασεις μετα δω τι γινετε.

Devil
06-09-10, 20:26
ποσο εισαι?

jGod
06-09-10, 21:00
χορταρια αμφιβολου ποιοτητας

Asiatis
06-09-10, 22:32
24 φιλε μου

jGod
06-09-10, 23:16
τζαμπα λεφτα θα πεταξεις.παρε μια δυνατη πολυβιταμινη καλυτερη.τι να σου κανει το τριμπουλους στα 24?!

Devil
06-09-10, 23:59
χορταρια αμφιβολου ποιοτητας

και ποσοτητας, με τα κωλο μπλεντ που εχουμε μπλεξει!!!!

Marios1991
09-09-10, 09:39
Ρε παιδια τελικα τι λεει αυτό το προιον ? Το εχει δοκιμασει κανεις? Είναι αποτελεσματικο,??
Ψαχνω τεστο μπουστερ .. Προτεινετε κανενα :p

beefmeup
09-09-10, 10:30
Απλά μαθήματα αντρικής δύναμης σε τρία στάδια:
1ο στάδιο: Από την 1η ως τη 10η μέρα χρήσης του Testo – 4HD θα νιώθεις τα επίπεδα τεστοστερόνης σου να ανεβαίνουν καθημερινά κι από λίγο. Θα νιώθεις πιο δυνατός, πιο ενεργητικός, πιο ευδιάθετος και αποφασισμένος για όλα.
2ο στάδιο: Από τη 11η ως την 20η μέρα: Η τεστοστερόνη συνεχίζει να ανεβαίνει καθημερινά. Σίγουρα δεν έχεις νιώσει κάτι τέτοιο στο παρελθόν. Το σώμα σου αρχίζει να γεμίζει με σκληρούς και στεγνούς μυς, η δύναμή σου αυξάνει συνεχώς και αρχίζεις να βλέπεις σιγά σιγά τις πρώτες σκληρές φλέβες να διαγράφονται στα χέρια σου. Είσαι σε καλό δρόμο.
3ο στάδιο: 3η και 4η εβδομάδα: Έχεις ήδη μπει στο νόημα. Αυτό που ζεις δεν μπορεί να είναι αληθινό. Η δύναμή σου έχει φτάσει στα επίπεδα που πάντα ονειρευόσουν. Η φλεβικότητα έχει ξεφύγει από κάθε όριο κι αυτό το πράγμα δείχνει να μην έχει σταματημό. Το σώμα σου μοιάζει με ένα πύργο που δεν μπορεί να πέσει με τίποτα. Δεν νιώθεις κούραση, δεν νιώθεις πίεση. Το μόνο που νιώθεις είναι τους μυς σου να γεμίζουν τα ίδια ρούχα στα οποία πριν ένα μήνα έπλεες.

xaxaxa,καλα μλαμε δεν υπαρχει,τωρα διαβασα τις μαλακιες που γραφει..δεν νομιζω οτι καποιος θα το αγοραζε μονο κ μονο απο τις μουφες αυτες ακομα κ να εκανε κατι:rolf:

hunteranimator
09-09-10, 10:45
και οντως beefmeup υπαρχουν αρκετοι ασχετοι[απο συμπληρωματα] και ψαρακες[κουτοι] που τσιμπανε.Μαλλον αυτο το ειδος marketing δουλευει ρολοι για να το κανουνε αυτο οι εταιριες.Αλλα ρε π...στη μου χαχαχαχαχα ελεος αυτοι το λιωνουνε το θεμα,ετοιμοι ειναι να γιρησουνε και κανενα βιντεακι οπου ενας εκτομορφος θα γινει hulk σε 1-2 μηνες με το νεο τους προιον.
Marios1991 απο οσο καταλαβα εισαι καπου στα 19 οποτε και το καλητερο testbooster να παρεις ειναι ματαιο μονο παραπανω σεξουαλικες διαθεσεις θα εχεις.Γενικα αυτα τα προιοντα προσπαθουν ορμονολογικα[τεστοστερονη] να σε φτασουν ετσι οπως ησουν στα 18-21.Κυριως απευθυνονται σε ατομα ανω των 28-30.

Marios1991
09-09-10, 10:52
και οντως beefmeup υπαρχουν αρκετοι ασχετοι[απο συμπληρωματα] και ψαρακες[κουτοι] που τσιμπανε.Μαλλον αυτο το ειδος marketing δουλευει ρολοι για να το κανουνε αυτο οι εταιριες.Αλλα ρε π...στη μου χαχαχαχαχα ελεος αυτοι το λιωνουνε το θεμα,ετοιμοι ειναι να γιρησουνε και κανενα βιντεακι οπου ενας εκτομορφος θα γινει hulk σε 1-2 μηνες με το νεο τους προιον.
Marios1991 απο οσο καταλαβα εισαι καπου στα 19 οποτε και το καλητερο testbooster να παρεις ειναι ματαιο μονο παραπανω σεξουαλικες διαθεσεις θα εχεις.Γενικα αυτα τα προιοντα προσπαθουν ορμονολογικα[τεστοστερονη] να σε φτασουν ετσι οπως ησουν στα 18-21.Κυριως απευθυνονται σε ατομα ανω των 28-30.

Να'σε καλα φιλε!

COBRA_STYLE
13-09-10, 22:24
το πηρε κανεις τελικα??:P

beefmeup
14-09-10, 00:25
το πηρε κανεις τελικα??:P

για μαλ@@@ ψαχνεις???
:rolf:

hunteranimator
14-09-10, 00:35
για μαλ@@@ ψαχνεις???
:rolf:
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

COBRA_STYLE
14-09-10, 00:53
για μαλ@@@ ψαχνεις???
:rolf:
χαχααχαχαχαχαχχααχ.....απλα πολλοι εδω περα ψαχνονται για τεστμπουστερς:Pγιαυτο

manos_
14-09-10, 00:56
χαχααχαχαχαχαχχααχ.....απλα πολλοι εδω περα ψαχνονται για τεστμπουστερς:Pγιαυτο

Hταν και ενας που ψαχνοτανε για τεστ-πουστερς μαλλον αλλα το χασαμε το κορμι.

Devil
14-09-10, 00:59
Hταν και ενας που ψαχνοτανε για τεστ-πουστερς μαλλον αλλα το χασαμε το κορμι.

χαχαχαχαχαχαααααααα:green::green::green::green:


:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

Dreiko
14-09-10, 01:07
Hταν και ενας που ψαχνοτανε για τεστ-πουστερς μαλλον αλλα το χασαμε το κορμι.

μαλλον βρηκε αυτο που ηθελε!:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

Asiatis
14-09-10, 07:23
Εγω εδω δεν χαθηκα εννοειτε..

Tasos Green
14-09-10, 12:26
Hταν και ενας που ψαχνοτανε για τεστ-πουστερς μαλλον αλλα το χασαμε το κορμι.

xoxaoxoaoxaoxoaoxoaaoxoaoo:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::green::green::turtle::turtle::turtle::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Michaelangelo
09-01-11, 17:36
Καλύτερες επιδοσεις, αυξηση δυναμης, μυικη μαζα κλπ κλπ κλπ...

http://www.men24.gr/html/ent/338/ent.93338.asp
http://el.wikipedia.org/wiki/Τεστοστερόνη
http://www.vita.gr/html/ent/032/ent.8032.asp

Αύξηση της τεστο με ότι προάγεται σε αυτό αλλά...
αν είσαι πάνω από 40, ναι, μπορεί κάτι να δεις! ;)

Τώρα για το παλικάρι που είναι 24 και η τεστοστερόνη του βαράει limit up, το μόνο που θα δει είναι στον ύπνο του τα κάτι λεφτά πεταμένα στα σκουπίδια!!! :toast:
(είναι αυτά που έδωσε για το συμπλήρωμα!)

Τώρα αυτά που γράφουν περί φλεβικότητας, γέμισμα μυών και π@@ριές... Π@@ΡΙΈΣ!

aris1988
20-06-11, 15:28
ρε παιδεια θελω ν κανω ενα κυκλο με test booster ετσι για απο περιεργεια να δω αν οντοσ κανει εστω και κατι λιγο σε σχεση με αυτα που υποσχοντε οι ετεριες.
αλλα σε περιπτωση που δεν δω κανενα αποτελεσμα περα απο τα λεφτα που θα πεταξω τι συνεπειες μπορει να χω στην υγεια μου μπορει με ενα κυκλο να παθω καμια ζημια?και επισης τι παρενεργειες παιζουν?οπως τριχοφυια ακμη κτλ?το ξερω πως εδω αξιολογουμε το προιον απλα σκεφτομουν να παρω το vitrix αλλα μου παν πως ειναι μουφα και ειπα μηπωε αυτο ειναι ποιο λιγο μουφα!

Devil
20-06-11, 15:32
ρε παιδεια θελω ν κανω ενα κυκλο με test booster ετσι για απο περιεργεια να δω αν οντοσ κανει εστω και κατι λιγο σε σχεση με αυτα που υποσχοντε οι ετεριες.
αλλα σε περιπτωση που δεν δω κανενα αποτελεσμα περα απο τα λεφτα που θα πεταξω τι συνεπειες μπορει να χω στην υγεια μου μπορει με ενα κυκλο να παθω καμια ζημια?και επισης τι παρενεργειες παιζουν?οπως τριχοφυια ακμη κτλ?το ξερω πως εδω αξιολογουμε το προιον απλα σκεφτομουν να παρω το vitrix αλλα μου παν πως ειναι μουφα και ειπα μηπωε αυτο ειναι ποιο λιγο μουφα!

αυτο ειναι εντελως μουφα.... με το tribulus τα 2 sides που εχω δει σε φορουμ ειναι οτι θα σου ελαφρινει την τσεπη και 2-3 ατομα οπου ειχαν χοντρο θεμα με τα οιστρογονα.... αλλα το πρωτο ειναι το πιο συνηθισμενο....

demaio13
24-10-11, 01:27
331453314633146

Απλά μαθήματα αντρικής δύναμης σε τρία στάδια:
1ο στάδιο: Από την 1η ως τη 10η μέρα χρήσης του Testo – 4HD θα νιώθεις τα επίπεδα τεστοστερόνης σου να ανεβαίνουν καθημερινά κι από λίγο. Θα νιώθεις πιο δυνατός, πιο ενεργητικός, πιο ευδιάθετος και αποφασισμένος για όλα.

2ο στάδιο: Από τη 11η ως την 20η μέρα: Η τεστοστερόνη συνεχίζει να ανεβαίνει καθημερινά.
Σίγουρα δεν έχεις νιώσει κάτι τέτοιο στο παρελθόν. Το σώμα σου αρχίζει να γεμίζει με σκληρούς και στεγνούς μυς, η δύναμή σου αυξάνει συνεχώς και αρχίζεις να βλέπεις σιγά σιγά τις πρώτες σκληρές φλέβες να διαγράφονται στα χέρια σου. Είσαι σε καλό δρόμο.

3ο στάδιο: 3η και 4η εβδομάδα: Έχεις ήδη μπει στο νόημα. Αυτό που ζεις δεν μπορεί να είναι αληθινό. Η δύναμή σου έχει φτάσει στα επίπεδα που πάντα ονειρευόσουν. Η φλεβικότητα έχει ξεφύγει από κάθε όριο κι αυτό το πράγμα δείχνει να μην έχει σταματημό. Το σώμα σου μοιάζει με ένα πύργο που δεν μπορεί να πέσει με τίποτα. Δεν νιώθεις κούραση, δεν νιώθεις πίεση. Το μόνο που νιώθεις είναι τους μυς σου να γεμίζουν τα ίδια ρούχα στα οποία πριν ένα μήνα έπλεες.


Αυτό κάνει το STACKER 2 TESTO-4HD, για αυτό είναι τόσο δημοφιλές στην Αμερική.


Συσκευασία: 120 caps

demaio13
24-10-11, 01:30
παιδια εχει κανεις ιδεα για το προιον αυτο?εδω διαβαζω οτι κανει πραματα και θαυματα:green:
παρακαλω οποιος το εχει δοκιμασει να πει καποια γνωμη,γιατι απ οτι λεει πρεπει να ειναι απιστευτο

deluxe
24-10-11, 01:43
Πιο μουφα πραμα δε εχω δει στη ζωη μου. Μερικες εταιριες πραγματικα κοροϊδευουν τον κοσμο.

Devil
24-10-11, 01:55
κανουμε και κανα search πρωτα...

η γνωμη μου για το προιον ειναι μερικα ποστ πιο πισω....

stelios025
24-10-11, 01:56
Υπάρχει ήδη εδώ http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?10434-Testo-4HD-%28Stacker2%29&highlight=STACKER
αλλά πέρα απο αυτό, και μόνο από την διαφήμιση απο εμένα τρώει άκυρο!! Δεν μπορώ όταν προσβάλλουν τη νοημοσύνη μου, κάτι παθαίνω:twisted:!

Με πρόλαβες DEVIL!

demaio13
24-10-11, 03:15
Θα ηθελα να κανω εναν κυκλο και θα κανω και εξετασεις μετα δω τι γινετε.

αδερφε βγαινω λιγο εκτος θεματος,αλλα μηπως ξερεις περιπου ποσο θα κοστισει για εξετασεις των επιπεδων τεστοστερονης?
ειμαι 21 χρονων και ρωταω γιατι δε μου τρεχουν και απ τα πατζακια τα λεφτα:turtle:

dj-thanos
16-08-12, 15:48
Το συγκεκριμένο εκρηκτικό προιόν το έχω δοκιμάσει!ειδικά μετά την 4η εβδομάδα δε μπορούσα να μαζέψω τη δύναμη μου.κιλά απίστευτα.δύναμη αφάνταστη!Πέρα από την πλάκα μεγαλύτερη μαλ...α δεν υπάρχει!!!
Πάντως έχει πολύ σούπερ διαφήμιση!!!τα σπάνε οι ανθρωποι που έχουν στο μαρκετινγκ:bowdown:

Nive
31-08-15, 15:01
....αυτό είναι που βραβεύτηκε? :unsure:

sobral
01-09-15, 12:17
....αυτό είναι που βραβεύτηκε? :unsure:

Ναι βραβεύτηκε από Ευρωπαϊκό εισαγωγέα σε διαγωνισμούς αντίστοιχους με το γνωστό αμερικάνικο σάϊτ. Εντάξει η διαφήμιση είναι τραβηγμένη απ τα μαλλιά, εγώ μόνο στην πλάκα την έχω πάρει:) γιατί ποτέ δεν κοιτάω διαφημίσεις...πας στην ετικέτα αμέσως κ άμα σου αρέσει το παίρνεις. Σιγά μην διαβάζω τις διαφημίσεις για να πάρω συμπλήρωμα.:rolf:

ΑΘΛΗΤΗΣ
02-09-15, 13:23
Τα προηγούμενα χρόνια πολλές εταιρίες χρησιμοποιούσαν υπερβολές στα κείμενα παρουσίασης των προϊόντων τους. Κάποιες φορές μάλιστα υποχρέωναν τους αντιπροσώπους τους να ακολουθούν αυτόν τον τρόπο marketing με ανάλογα κείμενα.

Πιστεύουμε πως αυτός ο τρόπος είναι λάθος και χαιρόμαστε που περισσότερες εταιρίες αλλάζουν σταδιακά τα κείμενα τους.

Η STACKER είναι μία από αυτές και το νέο κείμενο του Testo 4HD είναι εντελώς διαφορετικό (Testo 4HD) (http://athlitis.gr/simpliromata/afksitika/testo-4hd-120-caps-stacker/). Σταδιακά θα αλλαχθούν και τα κείμενα στα υπόλοιπα προϊόντα. Πάνω στην ουσία του θέματος, όπως ανέφερε και ο Sobral παραπάνω, σημασία έχουν κυρίως τα συστατικά και κατά πόσο ταιριάζουν στον καθένα μας.

Σας παρουσιάζουμε το νέο πινακάκι συστατικών.

97365

Το Testo 4HD είναι από τα πιο δημοφιλή προϊόντα του e-shop σε αυτή την κατηγορία. Προφανώς δουλεύει καλά αλλιώς κάποιος δεν θα το ξανάπαιρνε. Ταο βραβείο που αναφέρθηκε παραπάνω το πήρε στη FIBO 2015. Παρακάτω θα δείτε και το αυτοκόλλητο που είναι στη συσκευασία.

97366

Χρήστος Τριανταφύλλου
03-10-15, 00:31
Mετα απο χρηση ενος μηνος κ προσπαθωντας να διαχωρισω τα αποτελεσματα του απο αλλα συμπληρωματα (κρεατινη,βιταμινες,πρωτεινη) κατεληξα στο συμπερασμα οτι ''κατι κανει''.
Καμια σχεση βεβαια με την γελοια αρχικη του διαφημιση αλλα οταν ξερεις μεχρι τι μπορει να προσδοκας απο ενα τετοιο προιον μενεις ευχαριστημενος ,τουλαχιστον για μενα ,για ποιο μικρες ηλικιες δεν ξερω. Εαν περιμενεις θαυματα θα απογοητευτεις.
Παντως εχω παρατηρησει οτι δυο φορες που εχω δοκιμασει σκετο tribulus διαφορετικων εταιρειων δεν ειδα καμια διαφορα οσο κ αν προσπαθουσα να πεισω τον εαυτο μου για το αντιθετο. Φαινεται οτι τα blend λειτουργουν καλυτερα.
Κ επ ευκαιρια συγκρινοντας το με το98315 που μου συνεστησε ο φιλος Beef πριν μηνες ,θυμαμαι οτι αυτο σαν να εδινε περισσοτερο ενεργεια στην προπονηση ενω το 4HD σαν να ειχε πιο ''ειδικα'' αποτελεσματα , κ ας εχουν κ τα δυο στοχο την αυξηση της ενδογενους τεστοστερονης με τα ιδια οποια αποτελεσματα.

Nive
03-10-15, 11:37
Χρηστο το test freak ειναι οντως καλο!!!

kostas_ntoum
05-07-16, 15:28
Τελείωσα δυο κουτιά συνεχόμενα πριν δυο βδομάδες με 6 κάψουλες τη μέρα. Ξεκόλλησα σε δύναμη και όγκο όποτε λέω να το ξαναπάρω απο απο Οκτώβρη αυτή τη φορα βάζοντας και d-aspartic που απ'οσο ξέρω συνδυάζεται.


Sent from my iPhone using Tapatalk

raziel13epsilon
06-07-16, 16:28
Eγω το δοκιμασα και μου δουλεψε καλα. Ειχα λιγο κολλησει στα κιλα και μπορω να πω ότι μου εδωσε το κατι παραπανω σε δυναμη. 6 καψουλακια τη μερα το επερνα. Σιγουρα καποια στιγμη θα το ξαναπαρω !!

ΑΘΛΗΤΗΣ
16-03-17, 12:12
Αυτές τις μέρες σε ποροσφορά στο e-shop εδω. (https://athlitis.gr/simpliromata/afksitika/testo-4hd-120-caps-stacker/)