PDA

Επιστροφή στο Forum : καποιες φωτο μου



tolis
07-09-10, 19:37
απο ογκο σχεδον 102 κιλα

dhmhtrhs
07-09-10, 19:41
μπραβο πολυ καλος ογκος!!χερια και στηθος φαινονται πολυ δυνατα αν και για τα γουστα μου πιστευω το παρακανες λιγο...πες μας και λιγα στοιχεια για σενα αν θες..ποσα χρονια ασχολεισαι,ηλικια κτλ κτλ..

giannis64
07-09-10, 19:42
ελα ρε τολη που χαθηκες???

καλα που εβγαλες φωτο και σε ειδαμε μετα απ ενα χρονο!!!

sogoku
07-09-10, 19:42
Eισαι τερας....Πολυ καλο ογκο...Πες μας για σενα.Ηλικια στοχο διατροφη.

tolis
07-09-10, 19:46
ασχολουμαι σχεδον 6 χρονια αν και τα παρατησα σχεδον για ενα χρονο.αυτη ειναι στα 85 κιλα.ειμαι 22 χρονων

vAnY
07-09-10, 19:59
:shock: τερατακι εισαι μπραβο !!!!:thumbup::thumbup:

TRIANTAFYLLOU
07-09-10, 20:20
μπράβο πολυ καλός και με λιγότερα κιλά πιο ποιοτικός .
καλή συνέχεια !!!:clap::clap::clap:

tolis
07-09-10, 20:33
Σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια να στε καλα

tolis
26-09-10, 15:27
ειναι απο περιοδο 2009

tolis
27-09-10, 19:19
σε αυτην ειμαι περιπου στα 75 κιλα πριν αρχισω και παιρνω ογκο

Dreiko
27-09-10, 19:34
αδερφε,τα χερια σου ειναι μπομπα...:thumbup:

just chris
27-09-10, 19:47
ωραιος ο τολης!!!:shock:

tolis
27-09-10, 21:44
θα προσπαθησω να βαλω και απο την τωρινη μου κατασταση φωτογραφιες καθως εχω ενα μηνα που ξαναρχισα απο αποχη ενος χρονου.Αμα βρω θα βαλω και μια με ποδια.Ευχαριστω για τα σχολια σας να στε καλα

gmalamos
27-09-10, 21:47
σε αυτην ειμαι περιπου στα 75 κιλα πριν αρχισω και παιρνω ογκο

:shock::shock:

geo28
27-09-10, 21:48
θα προσπαθησω να βαλω και απο την τωρινη μου κατασταση φωτογραφιες καθως εχω ενα μηνα που ξαναρχισα απο αποχη ενος χρονου.Αμα βρω θα βαλω και μια με ποδια.Ευχαριστω για τα σχολια σας να στε καλα

beast μιλαμε...:thumbup:..ποσο ειναι τα χερια σου αδερφε?

tolis
27-09-10, 23:27
Κοιτα μολις ημουνα στα 104 κιλα το περισοτερο που εφτασα, τα χερια μου πρισμενα μετα απο προπονηση εχουν φτασει και τα 49-50 εκατοστα αλλα τοτε ειχα και παρα πολυ λιπος καθως ετρωγα υπερβολικα.τοτε ημουνα περιπου 19-20 χρονων.Παντως δεν συνιστω σε κανεναν να ανεβαζει κιλα πολυ γρηγορα.εγω εκανα εναμιση χρονο να βαλω σχεδον 20 κιλα και εκτοσ του οτι δεν εκανα καλο στο σωμα μου αφου γεμισα ραγαδες και τα πελματα μου πονουσαν απο το βαρος εκανα σχεδον αλλο τοσο να τα χασω κατι που με κουρασε πολυ αφου εκανα αυστηρη διατροφη.Και μετα γιαυτο εκανα ενα χρονο αποχη και ξαναρχισα πριν ενα μηνα.Και εκτος αυτου αν εισαι και φυσικος εχεισ παρα πολυ μεγαλη απωλεια σε μυς.Εμενα δεν μου εμεινε τιποτα απο τον ογκο που ειχα τοτε.τωρα που ειμαι περιπου 80 κιλα τα χερια μου ειναι 42 εκ και δειχνουν πολυ καλυτερα απο τοτε γιατι ειναι γραμωμενα.

Georges
27-09-10, 23:42
Όλα αυτά τα κιλά φίλε τα 'βαλες με φυσικές μεθόδους; Πάντως πολύ καλός μην το αφήνεις

Nive
27-09-10, 23:50
Tέλος φίλε...το σημείο σου είναι τα χέρια.
Απλά τεράστια σε σχέση με το υπόλοιπο σύνολο.
Εξάλλου έχεις και μεγάλους πήχεις και καρπούς,κάτι που με οδηγεί στο συμπέρασμα πως έχεις την προδιάθεση για μεγάλα χέρια.
Μπράβο σου...καλή συνέχεια.:thumbup:

tolis
28-09-10, 00:30
Με φυσικους μεθοδους τα εκανα.Απο συμπληρωματα επαιρνα κυριως πρωτεινη και πολυβιταμινες αν και τα εχω χρησιμοποιησει σχεδον ολα απο μια φορα οπως κρεατινες νιτρικα.το θεμα για μενα ηταν το οικονομικο καθως στον ογκο οταν ημουνα χαλουσα χωρισ υπερβολη καθε πεντε μερες ενα κουτι 900 πρωτεινη + το φαγητο μου που κοστιζε ενα 70 ευρω την βδομαδα.αυτα για ενα φοιτητη ειναι πολλα εξοδα.Αμα κοιταξεις καλα θα δεις οτι το σωμα μου ειναι φυσικο αφου δεν ειμαι κομενος καθολου μετα τα 90 κιλα.εχω δει ατομα να ειναι 80 κιλα με φαρμακο ομως και να ειχαν ιδιο ογκο με μενα που ημουνα στα 104.Μην τα στηριζουμε ολα στα φαρμακα με πολυ δουλεια φαγητο και στερηση ολα γινονται.εντελως φιλικα τα γραφω αυτα.

Georges
28-09-10, 00:59
Μην τα στηριζουμε ολα στα φαρμακα με πολυ δουλεια φαγητο και στερηση ολα γινονται.εντελως φιλικα τα γραφω αυτα.

Φίλε δεν αμφισβητώ αυτά που λες, γι ' αυτό σου έκανα και την ερώτηση. Πάντως από τα 75 στα 102 είναι μεγάλη υπόθεση και για τις τεράστιες ποσότητες φαγητού αλλά και από θέμα υγείας. Πόσες θερμίδες έτρωγες τότε καθημερινά;

tolis
28-09-10, 01:25
δεν ξερω φιλε μου ακριβως ποσο αλλα αν σκεφτεις οτι ετρωγα 6-7 γευματα την ημερα συν 6 σκουπ πρωτεινη βγαινουν πολλα!!!!!!Και πρωτεινη μιλαμε ογκου ενοειται νομιζω τοτε επαιρνα την gain plex της allstar.το μεγαλο λαθος μου ηταν οτι ετρωγα ακομα και στο τελευταιο γευμα μου υδατανθρακες και ετσι αρχισα να βαζω πολυ λιπος.

pepeismenos karga
28-09-10, 01:36
τολη μπραβο πολυ καλος....και αποτι βλεπω ακομη και οταν ησουν 75 κιλα τ αχερια σου ηταν πολυ μεγαλα αναλογιακ με το σωμα σου...ειναι το δυνατο σου σημειο και κανει μπαμ...οπως και οι πηχεις σου...γενικως στα χερια εισαι κατι παραπανω απο σουπερ...στηθος και πλατη εαν προσεξεις για αν φτασουν τον ογκο των χεριων εισαι μια χαρα μετα...και εγω σε πιστευω εννοειται για αυτα που λες...και 105 μπορουσες να φτασεις οπως και 115.....με πολυ δουλεια ολα γινονται...καλη συνεχεια και καλες προπονησεις...

tolis
28-09-10, 01:53
ευχαριστω φιλε μου.

Hercules
28-09-10, 03:01
αδερφε,τα χερια σου ειναι μπομπα...:thumbup:

οντως!!εχει μεγαλες προδιαγραφες το παιδι με σωστη διατροφη και γυναστικη.θηριακι:clap:

silk
28-09-10, 15:40
οι πυχεις σου μοιαζουν μ του ποπαι χωρις πλακα!

Menios Ser1985
28-09-10, 15:44
Ρε φίλε στο ίδιο γυμναστήριο πάμε!Τώρα το είδα στη φωτό!:thumbup:

paulakos
28-09-10, 15:56
Τολη τι χερια ειναι αυτα ρε φιλε?:shock:
Πολυ καλος και σου παει πολυ ο ογκος φιλε...:thumbup:

tolis
28-09-10, 17:04
το ξερω φιλε μενιο σε εχω δει αλλα λογικα τωρα δεν θα με γνωριζεις εχω χασει παρα πολλα κιλα.αρχες σεπτεμβριου ξανααρχισα προπονηση μετα απο κανα χρονο περιπου.σε εχω δει μαζι με ενα αλλο παλικαρι που κατεβηκατε μαζι στους αγωνες ειστε και οι δυο παρα πολυ θηρια!!!

Menios Ser1985
28-09-10, 20:33
το ξερω φιλε μενιο σε εχω δει αλλα λογικα τωρα δεν θα με γνωριζεις εχω χασει παρα πολλα κιλα.αρχες σεπτεμβριου ξανααρχισα προπονηση μετα απο κανα χρονο περιπου.σε εχω δει μαζι με ενα αλλο παλικαρι που κατεβηκατε μαζι στους αγωνες ειστε και οι δυο παρα πολυ θηρια!!!

Νά'σαι καλά φίλε!Ναι,ο άλλος είναι ο Αχιλλέας,κάνουμε μαζί σχεδόν από τότε που άρχισα προπόνηση(πρίν από 8 χρόνια)!Είμαστε και οι δύο αθλητές του Καραμανλάκη και έχουμε ήδη αρχίσει την προετοιμασία για τους αγώνες του Ιουνίου!
Είσαι σε καλό δρόμο φίλε,συνέχισε να βάλεις μάζα και προπονήσου δυνατά!Καλή συνέχεια!

Eddie
28-09-10, 20:55
Ωραιος ο Τολης!!!

Οταν εισαι στον ογκο πρεπει να τα σκιζεις τα μανικια ε??χαχα

tolis
29-09-10, 12:13
Να στε καλα παιδια ευχαριστω για τα σχολια σας!!!

tolis
20-08-13, 01:58
71340


71341


71343

pavlito10
20-08-13, 03:45
για μενα αψογος εκτος του στηθος που θελει γεμισμα
τα ποδια ειναι απιστευτα :bowdown:
πιστευω οτι δεν επρεπε να πεσεις τοσο σε κιλα με 5-6 κιλα θα φαινεσαι σιγουρα πιο πρησμενοσ και ''γεματος''
πες μας λιγα λογια για διατροφη-προπονα

steg
20-08-13, 11:20
Είσαι γεννημένος για το άθλημα. Αν με λίπος πεσμένο σχεδόν σε αγωνιστικά επίπεδα και χωρίς ασπιρίνες δείχνεις έτσι, με λίγη "βοήθεια" σε βλέπω να πηγαίνεις για μεγάλες διακρίσεις. Και είσαι μικρός ακόμα. Τα σημεία που φαίνονται να υστερούν είναι οι τραπέζιοι (δεν ξέρω αν έχεις γενικότερο θέμα με την πλάτη, αλλά οι τραπέζιοι θέλουν σήκωμα) και οι γάμπες, λεπτομέρειες δλδ.

Να συμπληρώσω ότι φαίνεται ναχεις κάνει δουλειά και στο ποζάρισμα.

Χριστοφορος123
20-08-13, 12:11
:shock::shock::shock::shock:

Mikekan
20-08-13, 12:14
Εντάξει εξαιρετική γράμμωση και πολύ καλή μυικότητα, το ερώτημα είναι πως γραμμώνεις έτσι διατηρώντας τη μυικότητα. ;)

bebelos
20-08-13, 13:56
χερια αψογα πιστευω απο τα καλυτερα εδω μεσα πλατη ομως δεν κανεις το επιθυμητο V shape και χαλαει την εικονα σου στηθος ικανοποιητικο το βρισκω δεν χρειαζεται να φοραμε και σουτιεν ποδια αν και σκαμενα θελουν δουλεια στο γεμισμα φαινεται οτι δεν εχουν τον αναλογο ογκο πιστεω αν φτιαξεις μεγεθος στα ποδια και βαλεις λιγο μαζα στην πλατη θα εισαι αχτυπητος:)

bebelos
20-08-13, 13:57
Είσαι γεννημένος για το άθλημα. Αν με λίπος πεσμένο σχεδόν σε αγωνιστικά επίπεδα και χωρίς ασπιρίνες δείχνεις έτσι, με λίγη "βοήθεια" σε βλέπω να πηγαίνεις για μεγάλες διακρίσεις. Και είσαι μικρός ακόμα. Τα σημεία που φαίνονται να υστερούν είναι οι τραπέζιοι (δεν ξέρω αν έχεις γενικότερο θέμα με την πλάτη, αλλά οι τραπέζιοι θέλουν σήκωμα) και οι γάμπες, λεπτομέρειες δλδ.

Να συμπληρώσω ότι φαίνεται ναχεις κάνει δουλειά και στο ποζάρισμα.το συμπερασμα χωρις ασπιρινες βγαινει απο που???

tolis
20-08-13, 16:30
καλησπερα!!ευχαριστω για τα σχολια!.Οι τραπεζοειδης θελουν δουλεια οπωσ κ στηθος.Τις γαμπες τις εχω λιγο αγυμναστες και φενονται.Aρχισα ηδη ξανα προγραμα για ογκο για να βελτιωσω καποια αδυναμα σημεια κ για να βαλω μαζα ωστε οταν ξαναγραμμωσω να εχω παραπανω κιλα.Γενικα θελω σε πολλα σημεια βελτιωση.

Mpozos
20-08-13, 16:48
Μπράβο Toli, έκανες πολύ καλή δουλειά και συγχαρητήρια. Για μένα μείνε όπως είσαι και το χειμώνα απλά βελτιώσου εκεί που υστερείς. Τα πόδια πολύ ωραία εγώ απλά θα τα συντηρούσα και θα εστίαζα την γάμπα. Αν το καλοσκεφτείς νάτουραλ ποιο πάνω ελάχιστα θα πας οπότε καλύτερα ετσ!! :thumbup:

καλή συνέχεια και καλές προπονήσεις!

kazos_GR
20-08-13, 19:50
φιλε πολυ καλος αν και πιστευω θελει λιγο δουλεια στηθος και ποδια με το καλο οταν πας ογκο. τωρα αυτο που ενδιαφερει εμενα αφου εισαι φυσικος οπως λες μπορεις να μας πεις το προγραμα που εκανεσ διατροφη και τη σημπληρωματα για να πεσεις σε τετιο λιπος με καλη μαζα αν σου ειναι ευκολο?

tolis
20-08-13, 20:48
Ευχαριστω παιδια για τα καλα σας λογια.Φιλε μου εννοειται αμα θες σου λεω και αναλυτικα τι μαρκες ηταν αυτα που πηρα.Χρησημοποιησα αυτους τους 3 μηνες πρωτεινη iso ,αμινοξεα bcaa,γλουταμινη και κρεατινη οχι την απλη την υδροχλωρικη ,πολυβιταμινη λιπαρα οξεα και σκετα ω3 κ ω3 6 9 και πηρα και ενα κουτι anotest για αυξηση της τεστοστερονης για 20 μερες βασικα δν ξαναπηρα 2.Απο διατροφη εκανα κυκλικη υδατανθρακα.Ειχα 4 μερες μετριο περιπου στα 100 γραμ μετα αλλες 2 μερες ελαχιστο μπορει κ 40 γραμ και εκανα ενα φορτωμα κοντα στα 350 με 400 γραμ.Καθε κυριακη ειχα ενα γευμα το τελευταιο της ημερας που ετρωγα οτι ηθελα!!!Γενικα επεσε πολυ πεινα ισως ημουν πολυ αυστηρος και εγω!!Αεροβια εκανα κοντα στο μισαωρο 4 φορες την βδομαδα οταν μπορουσα πρωινα η αλλιωσ μετα την προπονηση!!Ελπιζω να σε καλυψα!!!!

Eddie
21-08-13, 18:06
Καταρχην συγχαρητηρια για την προσπαθεια,εχω ξαναπει οτι εισαι μπομπα..βεβαια στη θεση σου δε θα πηγαινα με τιποτα τοσο χαμηλα πρωτον γιατι δε μου αρεσει και 2ον γιατι το θεωρω πολυ στρεσσογονο για τον οργανισμο,ειδικα απ τη στιγμη που ησουν πολλα κιλα.Τωρα για το αμα εισαι νατουραλ η οχι..μονο εσυ το ξερεις,κι αν εισαι κ το κρυβεις τοτε μαλλον κατι λαθος εχεις κανει.Εγω αυτο που θελω να επισημανω ειναι τα συμπληρωματα..λες οτι στον ογκο δε παιρνεις πολλη σκονη ενω στη γραμμωση παιρνεις πολλη.Νομιζω οτι αυτο ειναι λαθος..με 2 αγωνιστικους που εχω μιλησει μου εχουν πει οτι στη γραμμωση κοβουν τη σκονη,για το λογο οτι 1ον κραταει νερα και 2ον εφοσον οι θερμιδες ειναι περιορισμενες,καλο ειναι να προερχονται απο στερεα τροφη (χαμηλη σε θερμιδες φυσικα) και για να μη προκαλειται εντονο αισθημα πεινας αλλα και γιατι η στερεα τροφη απαιτει περισσοτερη θερμιδικη δαπανη απ τον οργανισμο για να χωνευτει σε σχεση με τη σκονη..Κατα τ αλλα,keep (clean) bulking :clap:

Redragon7
21-08-13, 21:47
Φέτελ !!

Τι ύψος έχεις αδερφέ?

Deathless
22-08-13, 13:56
Μπραβο παλικαρι μου παρα πολυ καλος!αγωνιστικο το επιπεδο σου,ανετα με λιγο protan ανεβαινεις σκηνη :thumbup:
Εχει καταντησει ψιλοαηδια η καραμελα τυπου οποιος εχει μια σεβαστη γραμμωση με αντίστοιχους μυς οτι σωνει κ ντε ειναι "μεσα"
απτα 102 που ειδα στην πρωτη φωτο λογικο ειναι να χαρακωθεις στα 73 αν κ πιστευω οτι μπορουσες να κρατησεις μερικους μυες ακομα.
Οσο για κατι αλλα που ειδα οτι δηθεν κατι αγωνιστικοι κοβουν την σκονη οταν ειναι πριν τον αγωνα αυτα δεν ισχυουν....Αλλα πραγματα κοβουν πριν τον αγωνα αλλα τελοσπαντων δεν ειναι της παρούσης....
Αν μπορεις κ βαζεις τοσα κιλα κ χωρις συμπληρωμα για μενα δεν το χρειαζεσαι.
Καλη συνεχεια κ καλη δυναμη σε αυτο που κανεις ;)

Mikekan
22-08-13, 20:49
Εσύ Nitri796 τι ζόρι τραβάς με τα παιδιά που λένε τις γνώμη τους πραγματικά δεν καταλαβαίνω. Κανείς δεν πάει να του πάρει τα credits φίλε μου, για σώμα μιλάμε όχι για τη προέκταση του οργάνου μας. Συζήτηση κάνουμε. ήμαρτον.

Spyrous
22-08-13, 21:49
Πρεπει να επεσε τολι πολυ πεινα:P.Το αποτελεσμα ειναι πολυ καλο εχεις και καλα γενετικα στα χερια comple οπως ειπε και ο Eddie keep clean bulking :thumbup:

tolis
22-08-13, 22:41
Λοιπον ευχαριστω και αυτους που με υποστηριζουν και σε αυτουσ που πιστευουν οτι πηρα φαρμακα δν μπορω να κανω κατι γνωμη τους ειναι δν επιβαλω τπτ σε κανενα!!Αυτο με το προσωπο που λεει ενας φιλος οτι προδιδει απο που και ως που ισχυει???Ειμαι 1.79 και λογικο ειναι στα 73 κιλα να αδυνατισει κ το προσωπο!!!!Εχεις δει καποιον που εχει κατεβει φιτνεσσ παραδειγμα να δεις πως ειναι το προσωπο τους????Μα λογικο ειναι οταν φτασεις σε χαμηλα ποσοστα λιπους να χασεισ και απο το προσωπο!!!!!Κατι αλλο που ακουσα για τις αποχες που κανω!!Εγω το μονο που ξερω ειναι οτι σερι ουτε οι επαγγελματιες δν κανουν συνεχεια βαρη!!Εννοειται οτι και εγω ανα περιουδους δν εχω ορεξη να κανω βαρη!!!!!ξεκουραζομαι και επανερχομαι!!!Η υπερκοπωση πολλες φορες δν φενεται!!!Επισης το σωμα εχει μνημη!!!Μια φορα να δουλεψεις καλα και να βαλεις μυς ακομα και να το αφισεις για καιρο μολις αρχισεις και ξαναρχισεις γευματα και προπονηση επανερχεται πολυ γρηγορα!!!!!Εγω τις φωτο τις εβαλα για να ακουσω καμια κριτικη οχι για να μαλωσω με καποιον!Το ειπα και πριν δν επιβαλω την γνωμη μου σε κανεναν!Και στην τελικη επιβεβαιωθηκα οτι αφου μου λενε καποιοι οτι ειναι αδυνατο να κανεις τετοιο σωμα χωρις φαρμακα τοσο τονωνεται και η αυτοπεποιηθηση μου γιατι ξερω οτι δν εχω παρει ποτε φαρμακα!!!!!!Συμφωνω απολυτα με τον φιλο deathless!!!Εγω το ξανατονιζω εκανα διατροφη με ελαχιστο υδατανθρακα εγραφα εξεταστικη πιγενοερχομουνα απο την μια πολη στη αλλη με ενα ψηγειακι και καθε 3 ωρες ετρωγα!!!Εφτανα το βραδυ να κανω προπονηση με βαρη και το πρωι ξυπναγα στις 8 για να προλαβω να κανω αεροβια να μαγειρεψω και να κανω αλλες τοσες δουλειες που ειχα!!!!Αμα δν κανεις τα βασικα αποτελεςμα δν εχεις οτι και φαρμακο να παρεις και οτι συμπληρωμα να παρεις!Αυτα απο μενα σας ευχαριστω που ασοληθηκατε με τις φωτο!!!!Μπορει να ξαναβαλω στον ογκο καποιες για κριτικη!!!!

giannis64
22-08-13, 22:51
διαγραφήκαν πολλά ποστ από εδω μέσα, και δυστυχώς έπρεπε να επιβληθεί η τάξη με ποινές, μιας και είχαμε προειδοποιήσει πολλές φορές στο παρελθόν σχετικά με κριτικές που αφορούν την χημική υποστήριξη.

ευχαριστώ για την κατανόηση. ελπίζω στο μέλλον να είμαστε πιο προσεκτικοί.


amateur666

(http://forum.bodybuilding.gr:8081/modcp/user.php?do=edit&u=8012)Aristosdem

(http://forum.bodybuilding.gr:8081/modcp/user.php?do=edit&u=14682)bebelos

(http://forum.bodybuilding.gr:8081/modcp/user.php?do=edit&u=17593)diakaiju

(http://forum.bodybuilding.gr:8081/modcp/user.php?do=edit&u=17676)liveris

(http://forum.bodybuilding.gr:8081/modcp/user.php?do=edit&u=13556)Mikekan

(http://forum.bodybuilding.gr:8081/modcp/user.php?do=edit&u=14768)TheWorst

(http://forum.bodybuilding.gr:8081/modcp/user.php?do=edit&u=7373)Χριστοφορος123 (http://forum.bodybuilding.gr:8081/modcp/user.php?do=edit&u=13158)

nitri796
22-08-13, 23:19
Φιλε εγω μαζι σου, συνεχισε γερα απο τα πιο ωραια σωματα εδω μεσα.

kazos_GR
23-08-13, 00:48
ωραιος φιλε περιμενουμε να σε δούμε στον ογκο ;) α και κατι που εχω απορια απο ποσα κιλα ξεξινισες και ποσο καιρο σου πιρε για να φτασεις σε αυτο το σημειο .

Greek Gladiator
24-08-13, 22:00
Μπραβο Τολη πολυ καλος συνεχισε ετσι:clap::clap::clap:
Τα τραπεζια θελουν βελτιωση οπως αναφερθηκε και παραπανω.

Metalhead|T|
25-08-13, 04:09
εμενα φίλε μου δεν μου αρεσαν οι συμμετρίες σου ουτε στις παλιες φωτό αλλα ουτε και σε αυτες....αυτο ειναι καθαρά προσωπική αποψη βέβαια..

βεβαια οπως και να εχει η δουλεια κ η σκληρή προπόνηση πρέπει να αναγνωρίζεται ,οποτε πάνω σε αυτο τον τομέα να σου πώ ενα μπράβο...καλη συνεχεια στους οποιους στόχους σου :toast::welcome:

Χρήστος Τριανταφύλλου
25-08-13, 11:01
Μπραβο ρε Τολη εκανες γραμμωση για σεμιναριο!

Θα σταθω στην :thumbup: φωτο σου κ ας ειναι παλια κ εσυ στις αρχες σου. Συγκεκριμενα για τα μπρατσα σου ,εαν ειχες την ποζα με λιγο περισσοτερο ανοιγμα (ξερεις αλα Μαικ Μεντζερ) ,δυσκολα γινεται απο αλλους κ ας ειναι κ πιο προχωρημενοι.

Χρήστος Τριανταφύλλου
25-08-13, 11:04
ειναι απο περιοδο 2009

Σορρυ αυτη ειναι η φωτογραφια;)

Aiolos
25-08-13, 15:21
Πολυ καλος αγορινα!Οντως θελει πολυ κοπο και πεισμα για να καταφερεις αποτελεσμα σαν το δικο σου!Ευγε!