PDA

Επιστροφή στο Forum : Τα καλυτερα νιτρικα/φόρμουλες νιτρικων που εχετε δοκιμασει;



Polyneikos
07-09-10, 22:32
Πολυ λόγος γινεται τον τελευταια χρονια για τα νιτρικα και πολλοι bbers τα συμπεριλαμβανουν ως preworkout supplements
Το ερωτημα απλο και με δυνατότητες πολλαπλης επιλογης,μπορείτε να ψηφισετε παραπανω από ενα,μιας και ο καθενας μας εχει καποια αγαπημενα προιοντα.
Ποια ειναι τα καλυτερα νιτρικα/φόρμουλες νιτρικων που εχετε δοκιμασει;
Ποιο είναι αυτο που θα παίρνατε δευτερη κ τρίτη φορα;

(Επειδη υπαρχει μεγαλη γκαμα, 100% καποια δεν τα εχω συμπεριλαβει.
ΠΡΙΝ ψηφισει καποιος,για να ψηφίσει και την δικια του επιλογη αν δεν υπαρχει ήδη,το αναφερει εδω και την προσθετω.

beefmeup
07-09-10, 22:53
anadraulic pump(LG)..

εκτος αν ειμαι τοσο τυφλα κ δεν το βλεπω:green:

thanasis reaction
07-09-10, 22:54
NO - Xplode (BSN) εχω δοκιμασει,αλλα γενικα δεν τρελενομαι για νιτρικα.

Polyneikos
07-09-10, 22:55
anadraulic pump(LG)..

εκτος αν ειμαι τοσο τυφλα κ δεν το βλεπω:green:

οκ,προστεθηκε!:thumbup:

ioannis1
07-09-10, 22:57
το superpump 250 gaspari και του dorian ειναι φοβερα.:thumbup:

beefmeup
07-09-10, 22:59
απο ολα αυτα εχω δοκιμασει τα 10,απτα οποια θα ξαναπερνα αυτα που ψηφισα.(4 συνολο)

Polyneikos
08-09-10, 21:29
Εγω δεν εχω δοκιμασει και τα παρα πολλα,το Animal Pump μου είχε αρεσει και το Νο Xplode(μαλλον μου "εμειναν" γιατι ηταν από τα πρώτα μου),καποια στιγμη θα παρω το Jack3d που είναι η καψουρα του Deluxe (:P) και το White Flood,για τα 2 τελευταια εχω παρει καλα reviews

No Cash
08-09-10, 22:01
black powder και δεν ειμαι καλα!!

...και παιρνω και ποσοστα......

GEORGEXX1
08-09-10, 22:07
απο τα τρια που πηρα,και ψηφισα, το 10αρι το δινω στο Shock Therapy (Universal) γαι μενα ειναι το κατι αλο.

Qlim4X
08-09-10, 23:02
δουλεψαν πολυ καλα

black pawder
jack3d
no-shotgun

δεν εμινα οικανοποιημενος απο

animal pump
no-xplode
plasmajet

TEFAAtzis
09-09-10, 00:00
jack3d και Therapy τα μονα που πηρα και δεν εμεινα και τοσο ικανοποιημενος.Απο το jack3d λιγο περισσοτερο το αλλο ουτε καν μετα τις πρωτες 2 μερες

GiannhsLar
09-09-10, 00:06
jack3d και Therapy τα μονα που πηρα και δεν εμεινα και τοσο ικανοποιημενος.Απο το jack3d λιγο περισσοτερο το αλλο ουτε καν μετα τις πρωτες 2 μερες

me 2...

TEFAAtzis
09-09-10, 00:09
me 2...

αφου απο μενα τα δοκιμασες ρε!!!:P

beefmeup
09-09-10, 00:10
me 2...


αφου απο μενα τα δοκιμασες ρε!!!:P

καταλαβα..πουλημενο το δημοψηφισμα:rolf:

GiannhsLar
09-09-10, 00:12
ε ναι, ασχετο.. απλα μενουμε στο οτι δν με επιασε!

TEFAAtzis
09-09-10, 00:22
τεσπα,Θα παω να παρω κανα φακελακι να δοκιμασω hemorush και no xplode που λεγονται πολλα και οποιο με πιασει θα ειναι το επομενο που θα παρω

GiannhsLar
09-09-10, 00:24
περιμενω αποτελεσματα ;P

aqua_bill
09-09-10, 01:53
nos reflex
είναι το πρώτο μου και δεν μπορώ να έχω άποψη ακόμα. Το σίγουρο είναι πως το ένα σκουπ δεν μου κάνει τίποτα,με δύο όμως είμαι τούρμπο.

stelios025
09-09-10, 19:32
shock therapy,πολύ καλό!

Mitsen
09-09-10, 19:39
NO - Xplode (BSN) εχω δοκιμασει,αλλα γενικα δεν τρελενομαι για νιτρικα.
Γιατί δεν σαρεσουν τα νιτρικά γενικότερα?

Δεν τα προτιμάς για κάποιο συγκεκριμένο λόγο?:unsure:

Polyneikos
09-09-10, 22:00
τεσπα,Θα παω να παρω κανα φακελακι να δοκιμασω hemorush και no xplode που λεγονται πολλα και οποιο με πιασει θα ειναι το επομενο που θα παρω

Παρε 1-2 φακελακια Complete Pump της Warriorlab αν βρεθεις σε κανενα Χtreme,πλακα στην πλακα μου βγαλαν ωραια προπονηση.

beefmeup
09-09-10, 22:01
Παρε 1-2 φακελακια Complete Pump της Warriorlab αν βρεθεις σε κανενα Χtreme,πλακα στην πλακα μου βγαλαν ωραια προπονηση.

κ μ αρεσει που καποιοι την κοροιδευουν την εταιρια..δοκιμασε κ το αλλο που σου χα πει,αν το θυμηθεις..δεν ειναι νιτρικο ακριβως,αλλα ηταν καλο:thumbup:

Polyneikos
09-09-10, 22:08
Tο εχω στο υπόψην μου,ελπίζω η ξανθουλα από τα Xtreme (;)) να μην μου την ξανακανει,για αλλο πηγαινα την αλλη φορα (Ηell NO) αλλα δεν το είχε και πήρα το Complete.Τελικα τα φακελακια ειναι λιγότερο ρίσκο,παίρνεις 3-4 και αν δεν σου αρεσουν,ντυνεσαι κ φευγεις :P:P

beefmeup
09-09-10, 22:12
και αν δεν σου αρεσουν,ντυνεσαι κ φευγεις :P:P

κυριοοοοοοςςςς,δλδ!!!

Polyneikos
09-09-10, 22:17
ε ναι,καθαρες δουλειες.:toast:

No Cash
09-09-10, 22:53
Παρε 1-2 φακελακια Complete Pump της Warriorlab αν βρεθεις σε κανενα Χtreme,πλακα στην πλακα μου βγαλαν ωραια προπονηση.


το δοκιμασα κι εγω αυτο.. βασικα επειδη μου το κερασε... και παρολο που εχω κανει Off απο τα νιτρικα για πανω απο εναν μηνα.... δεν με επιασε καθολου...μα καθολου!

σημερα επειδη ενοιωθα πολυ πεσμενος εβαλα σχεδον 2 σκουπακια black powder(το εχω καβατζωμενο για οκτωβρη).. και ειχα ελαφρες ταχυπαλμιες στο γυμναστηριο.... θα τους στειλω ευχετηριο καρτα τα χριστουγεννα οπωσδηποτε!αχαχχα

beefmeup
09-09-10, 22:55
black powder

εμενα ρε γαμωτο αυτο μονο ρεψιμο μου εφερε..με τοση σοδα μεσα τι περιμενεις..κ λεει πολυς κοσμος οτι ειναι καλο,αλλα ενα κουτι τσαμπα πηγε..ακομα κ με 2 σκουπ.

παρα πανω δεν ανεβηκα,δεν εχει νοημα.

No Cash
09-09-10, 23:00
προσωπικα και καθολου να μην με τσιτωσει καποιο νιτρικο.. θα συνεχιζω να το καταναλωνω μεχρι να τελειωσει... με "φτιαχνει" σαν placebo effect.. οτι οκ.. περασε κανα 40λεπτο... ready to race τωρα!

Devil
10-09-10, 11:41
ποοοο ρε φιλε :green::green::green:

εγω απο αυτα πρεπει και να μην εχω δοκιμασει κανενα

χαχαχαχαχαχα

:turtle::turtle::turtle::turtle:

ειμαι ο μοναδικος μαλλον που παιζει στην κουζινα του τον μικρο επιστημονα με 150 σκονες για να φτιαξει το prewo του

GEORGEXX1
10-09-10, 11:46
καμια καλη συνταγη δεν ανεβαζεις ομως.
κρυψινους.:P:P

Devil
10-09-10, 11:47
καμια καλη συνταγη δεν ανεβαζεις ομως.
κρυψινους.:P:P

θα γινει και αυτο...:green:

GEORGEXX1
10-09-10, 11:55
θα γινει και αυτο...:green:

ποτε;;; αμα φαλιρισουμε απο τις φορμουλες;;;μετα δεν θα εχουμε μια.
:rolf::rolf:

manos_
10-09-10, 13:29
Tο εχω στο υπόψην μου,ελπίζω η ξανθουλα από τα Xtreme (;)) να μην μου την ξανακανει,για αλλο πηγαινα την αλλη φορα (Ηell NO) αλλα δεν το είχε και πήρα το Complete.Τελικα τα φακελακια ειναι λιγότερο ρίσκο,παίρνεις 3-4 και αν δεν σου αρεσουν,ντυνεσαι κ φευγεις :P:P


και οι παντρεμενοι εχουν ψυχη:turtle:

thanasis reaction
10-09-10, 14:34
Γιατί δεν σαρεσουν τα νιτρικά γενικότερα?

Δεν τα προτιμάς για κάποιο συγκεκριμένο λόγο?:unsure:

δεν εχω καποιο ιδαιτερο προβλημα,αλλα δεν ειδα καμια τρελη διαφορα στην προπονηση μου.θεωρω οτι με τα χρηματα που θα δωσω για νιτρικο,μπορω να παρω καποιο αλλο συμπληρωμα ποιο ουσιαστικο, για μενα παντα ετσι!βεβαια δεν εχω δοκιμασει αλλα για να εχω ολοκληρωμενη αποψη,γι αυτο μιλαω με τα σημερινα δεδομενα για μενα.θα δοκιμασω κ καποια αλλα καποια στιγμη κ θα δω!

manos_
10-09-10, 14:40
πλασματζετ,nox3 no xplode

Polyneikos
10-09-10, 15:01
και οι παντρεμενοι εχουν ψυχη:turtle:

Eτσι,ετσι !! ;)

beefmeup
11-09-10, 18:15
καμια καλη συνταγη δεν ανεβαζεις ομως.
κρυψινους.:P:P


θα γινει και αυτο...:green:

καλα ο τζορτζ εχει κ μια Α ηλικια κ δεν θυμαται εσυ ρε καραμητρο,δεν θυμασαι οτι ειχαμε ενα τοπικ με αναλογες συνταγες home made,πριν κατι μηνες που το συζηταγαμε??

τωρα δεν θυμαμαι αν ηταν pre η post:cyclops:.αλλα μαλλον pre ηταν:green:

TEFAAtzis
11-09-10, 18:39
pre ηταν το θυμαμαι και γω :P

tommygunz
12-09-10, 02:28
Τα πάντα όλα είχε από home-made... Και pre και intra και post και χύστα μέσα...

TEFAAtzis
12-09-10, 02:31
βαλτε συναγες ρεεεεεε

Devil
12-09-10, 02:51
καλα ο τζορτζ εχει κ μια Α ηλικια κ δεν θυμαται εσυ ρε καραμητρο,δεν θυμασαι οτι ειχαμε ενα τοπικ με αναλογες συνταγες home made,πριν κατι μηνες που το συζηταγαμε??

τωρα δεν θυμαμαι αν ηταν pre η post:cyclops:.αλλα μαλλον pre ηταν:green:

ναι εεε???

τι διαολο παει το χασα...!!!:green::green::green:

αλλα θα φτιαξουμε ενα thread, καλη φαση θα ειναι.

souezass
28-09-10, 22:24
καλισπερα και απο εμενα. λιπον εχω αγορασει μεσα σε 2 χρονια προπονησης 4 διαφορετικα νιτρικα.


1.Shock Therapy (Universal) τρελλες τσιτες , προξηματα , και δουλευει.σε 2εμδομαδες με καλη διατροφη και ασκηση εισαι δουμπανακι. :thumbup: το μονο ποθ με χαλαγε απιστευτα ηταν η γευση :shock:
2.NO - Xplode (BSN) πολλυ δυνατο και με αποτελεσματα και αυτο.το καλο ειναι πως πινετε πιο ευκολα απο το Shock Therapy.
3.Complete Pump (Warriolab) σκονη για πεταμα.λιγες τσιτες και πριξιματα.πεταμενα λεφτα.
4.Hemorush (Nutrabolics) αυτο το εχω παρει τωρα.απλα λεω μοναχα αυτο.1 εμδομαδα που το περνω με δυνατη ασκηση εχω απιστευτα πριχιματα , φλευβικοτητα , αλλα και τρελλες καυ..ες να τα σηκωσο τα παντα με στο γυμναστηριο.δεν εχω ξαναδει τοσο μεγαλη ενταση αλλα και ενεργεια με καπιο αλλο νιτρικο.super wow.το συνιστω ανεπηφιλαχτα.και στις 2 γευσεις πινετε πολλη χαλαρα.:toast:

deluxe
28-09-10, 23:01
Jack3d απο εμενα και μετα No-xplode.

Θελω να δοκιμασω και τα Hemorush, White Flood, Black Powder, DY Pump, Anadraulic, και απο καθαρο νιτρικο το plasmajet για να εχω μια καλυτερη γνωμη.

Βεβαια για να τα δοκιμασω ολα αυτα, θελω τουλαχιστον 2 χρονια.

dkaloge
06-10-10, 15:11
Παιδιά το Niox (http://fitforyou.gr/product.php?id=Niox&cat=101) της Nutrex δεν το έχει δοκιμάσει κανείς;

giannis64
06-10-10, 18:25
κανε την ερωτηση σου εδω Νιτρικα (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=6143) .

Titanium
07-10-10, 13:00
Παρε 1-2 φακελακια Complete Pump της Warriorlab αν βρεθεις σε κανενα Χtreme,πλακα στην πλακα μου βγαλαν ωραια προπονηση.

Αν και δεν το περιμενα με τιποτα μπορω να πω πως με επιασε αρκετα...Εχω παρει 5 διγματα για μια εβδομαδα και χτες δοκιμασα το πρωτο..εκανα αρκετα σκληρη προπονιση στηθους και μπορω να πω πως λιγο πολυ ιδα οσα ιθελα να δω απο ενα νιτρικο.....Ενεργια αρκετα καλη...Παραπανω πριξιμο στο στηθος...και αρχισα να βλεπω τα σκουρα 2 ωρες περιπου μετα την προπονα που πιγα Taekwondo και ξεσκιστικα...Επισεις να πω πως μετα απο αρκετο κερο νιοθω τοσο εντονο πιασιμο στο στιθος την επομενη μερα.....:toast:

Polyneikos
07-10-10, 23:24
Εγω παντως εχω καταλήξει ότι είναι καθαρα αναλογα την ανταποκριση του οργανισμου το καθε νιτρικο,καποια δεν πιανουν μερικους ,σε αλλους τους βγαζει αυτo το επιθυμητο push στην προπονηση.
Δεν ξερω τι γίνεται αλλα δεν γίνεται καποιος να μην καταλαβαίνει τίποτα και ο αλλος να τρωει placebo effect.

Titanium
07-10-10, 23:32
Εγω παντως εχω καταλήξει ότι είναι καθαρα αναλογα την ανταποκριση του οργανισμου το καθε νιτρικο,καποια δεν πιανουν μερικους ,σε αλλους τους βγαζει αυτo το επιθυμητο push στην προπονηση.
Δεν ξερω τι γίνεται αλλα δεν γίνεται καποιος να μην καταλαβαίνει τίποτα και ο αλλος να τρωει placebo effect.

Οντος κατι τετιο πρεπει να πεζει...

Michaelangelo
13-10-10, 11:47
4.Hemorush (Nutrabolics) αυτο το εχω παρει τωρα.απλα λεω μοναχα αυτο.1 εμδομαδα που το περνω με δυνατη ασκηση εχω απιστευτα πριχιματα , φλευβικοτητα , αλλα και τρελλες καυ..ες να τα σηκωσο τα παντα με στο γυμναστηριο.δεν εχω ξαναδει τοσο μεγαλη ενταση αλλα και ενεργεια με καπιο αλλο νιτρικο.super wow.το συνιστω ανεπηφιλαχτα.και στις 2 γευσεις πινετε πολλη χαλαρα.:toast:

Εμενα ούτε που με ακουμπάει...

Steel Fighter
19-10-10, 08:26
Νox Pump,NOX3,White Flood,No Explode,Super Pump....
Aλλά εχουν και αλλα σειρα για δοκιμη:bbbiceps:

tolis35
15-12-10, 15:08
NOX PUMP του Dorian ειναι παρα πολυ καλο,οπως επισης το SHOCK THERAPY της Universal.

beefmeup
15-12-10, 15:16
κωστα,μπορουμε να συμπεριλαβουμε κ το pump bol,στο δημοψηφισμα??

sTeLaKoS
15-12-10, 15:53
^^ Done. :thumbup:

Polyneikos
15-12-10, 22:45
κωστα,μπορουμε να συμπεριλαβουμε κ το pump bol,στο δημοψηφισμα??

Εγινε...Αυτο που δεν μπορεί να γίνει είναι καποιος να ψηφισει εκνεου μια επιλογη που θελει,εφόσον το εχει κανει ήδη..
Θα πρότεινα όσοι θελουν -σε ουσιαστικης σημασίας δημοψηφίσματα-,να ποσταρουν εδω και να τους προσθετω εγω την ψήφο..
ηδη το εκανα εγω με το Hemo Rage Black Ultra Concetrate...

Mitsen
16-12-10, 09:04
η γρανίτα το superpumb πήρα 10 ψήφους?:shock:

ψήφησα plasmajet. Mονο αυτά τα 2 έχω δοκιμάσει, δεν ψάχνομαι για νιτρικά... ίσως άμα τύχει καμια φορα να δοκιμάσω από περιέργεια το NO explode

PMalamas
16-12-10, 12:11
μονο το Animal pump μου εχει δουλεψει..

Gorillas
16-12-10, 13:51
Γενικά δεν έχω δει την τρελή διαφορά με τα νιτρικά. Ειδικά το plasmajet είχα απογοητευθεί τελείως από αυτό. Δεν έχω ψηφίσει ακόμα θέλω να δοκιμάσω κανα 2 ακόμα να έχω μια πιο καλή εικόνα. Το Hemo Rage Black Ultra Concentrate και το Shock Therapy δεν έχω δοκιμάσει. Και Anabolic Rush αλλά είναι δυσεύρετο - βρήκα κάτι
Unavailable due to reformulation for UK market οπότε κάτι πρέπει να βγάλουν...

PETROS019
17-12-10, 01:01
super pump με πολυ παθος!!!!!!!!!!

DaRulez
17-12-10, 01:17
bpi 1mr...κ δν γεμιζω το σκουπ +++

Devil
18-12-10, 02:54
bpi 1mr...κ δν γεμιζω το σκουπ +++

τοσο δυνατο? η' σε ''πιανουν'' ευκολα τα stims???

DaRulez
20-12-10, 23:04
δν νομιζω αλλα αυτο με πιανει θελει να δοκιμασω κ τπτ ακομη αλλα σε super pump θελω 1,5-2 για να με πιασει, κατι πιο λιγο απο ενα σκουπ βαζω μπορει πιο μετα να το ανεβασω αλλα ακομη ειμαι οκ

NoPainNoGain
25-12-10, 04:29
kai to myoshock formula nitrikou-kreatinis den 8ewreite ? (opws px no-xplode ktl) giati dn einai sti lista??

****γραφε με μικρα ελληνικα.ειναι κανονας του φορουμ.mods team****

Wolve
04-01-11, 03:54
Το superpump της Gaspari καλουτσικο και το Nox Pump του Dorian Yates επισης :toast:

sofos
04-01-11, 04:03
animal pump πρηξιμο στο φουλ,ενεργεια ομως 0,λογικα επειδη δε με πιανουν τα στιμς του που χει στην κοκκινη καψουλα....μετα no xplode 4 σκουπ επινα κ δεν εκανε τπτ,super pump 1 σκουπ,πολυ ενεργεια κ καλο πρηξιμο....

GyM=life
16-01-11, 05:15
μαγκες τα χτρ στορες εχουνε το jack3d στην μιση τιμη αξιζει να το δοκιμασω?εχει καλα αποτελεσματα?το complete pump π χρησιμοποιουσα στην αρχη μπορω να πω οτι μ εδωσε κατι λιγο αλλα μετα την πρωτη βδομαδα δεν μπορω να πω οτι με επιανε...

stelios025
16-01-11, 16:18
μαγκες τα χτρ στορες εχουνε το jack3d στην μιση τιμη αξιζει να το δοκιμασω?εχει καλα αποτελεσματα?το complete pump π χρησιμοποιουσα στην αρχη μπορω να πω οτι μ εδωσε κατι λιγο αλλα μετα την πρωτη βδομαδα δεν μπορω να πω οτι με επιανε...

http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=5846&highlight=jack

vaggan
20-01-12, 21:31
hemorage και xpand δυναμη no exponde μουφα

No Fear
21-01-12, 22:13
Μιας και δεν υπαρχουν στην λιστα,με εχουν πιασει 1 M.R. και C4.

mitsoulas
23-01-12, 12:27
Απολυτως κανενα

moumia
17-02-13, 12:17
Jack3d

ελμερ
17-02-13, 19:09
Maximize intense (το παλιο) :welcome:

andreasaxo
18-02-13, 16:04
Nox Pump του Dorian και μετα το Jack3d.
Το Nox Pump μου εδεινε ενεργια οπος το jack3d αλλα εδεινε και πριξιματα που το jack δεν ειχε.

Vag3lis
14-08-13, 20:36
Από πρηξίματα ποιο είναι το καλύτερο;

andreasaxo
17-08-13, 20:25
Από πρηξίματα ποιο είναι το καλύτερο;
Hemavol

Vag3lis
19-08-13, 13:29
Hemavol

επειδη βιαζομουν ηδη παραγγειλα το nο explode 2,αν δε με πιασει θα το κοιταξω

andreasaxo
19-08-13, 14:52
επειδη βιαζομουν ηδη παραγγειλα το nο explode 2,αν δε με πιασει θα το κοιταξω
Μιλαμε για πρηξίματα όμως, δεν εχει διεγερτικα και τετοια, ειναι μονο για πρηξίματα.
Επισης και ο συνδιασμος GlycerGrow (3 scoop) + 5gr κιτρουλινη ηταν πολυ καλος.

Vag3lis
19-08-13, 23:55
Ποσο κρατάνε;

andreasaxo
20-08-13, 20:24
Ποσο κρατάνε;
Ξερω γω; Δεν το ειχα κοιταξει αυτο, εκανα προπονήσεις κατα της 21:30 και το πρωι ποια ημουν ξεπριζμενος, αλλα δεν το ειχα κοιταξει αυτο.

Bodyfit1994
05-02-14, 14:16
τεσπα,Θα παω να παρω κανα φακελακι να δοκιμασω hemorush και no xplode που λεγονται πολλα και οποιο με πιασει θα ειναι το επομενο που θα παρω

Φακελακι του hemorush και του no xplode που βρήκες..;;

No Fear
05-02-14, 15:43
To παλιο 1 M.R. δεν βλεπω πουθενα και το Mr.Hyde.
Σε εμενα μονο αυτα δουλεψαν!

Lainus
17-02-14, 16:12
Λείπει απ' τη λίστα το Xplode Hardcore της Sci-MX... Απ' όσα έχω δοκιμάσει, το μόνο που θα ξαναγόραζα κι ας είναι κοντά στο 50ευρο... Σε συνδιασμό με 3-4 γρ Monohydrate με ξεκόλλησε από τις στάσιμες προπονήσεις.

Polyneikos
19-02-14, 00:06
To παλιο 1 M.R. δεν βλεπω πουθενα και το Mr.Hyde.
Σε εμενα μονο αυτα δουλεψαν!


Λείπει απ' τη λίστα το Xplode Hardcore της Sci-MX... Απ' όσα έχω δοκιμάσει, το μόνο που θα ξαναγόραζα κι ας είναι κοντά στο 50ευρο... Σε συνδιασμό με 3-4 γρ Monohydrate με ξεκόλλησε από τις στάσιμες προπονήσεις.\

Προστέθηκαν και αυτά παιδια.
Γιαννη πολύ ακουγεται το Mr Ηyde τελευταία, πως το είδες;

No Fear
19-02-14, 08:36
Kωστα εγω εχω την εκδοση με το γερανιο(για αυτο και το πηρα αλλωστε) και νοιωθω σιγουρα πως δουλευει πανω μου.
Η νεα εκδοση δεν εχει γερανιο αλλα εχω διαβασει καλα λογια και πιστευω πως αξιζει τον κοπο!
Γενικοτερα εχω δοκιμασει πολλα προεξασκητικα αλλα ο οργανισμος μου ειναι δυσκολος και δεν δουλευουν,φαντασου ουτε το Craze δουλεψε πανω μου.
Θελω καποια στιγμη να δοκιμασω dendrobium για να δω αν ειναι οντως ο διαδοχος του γερανιου.
Η αληθεια παντως ειναι πως εχω απομυθοποιησει εδω και καιρο τα προεξασκητικα και μια στο τοσο παιρνω.

beefmeup
19-02-14, 18:09
κωστα βαλε κ το dr.jekyll...μεταξυ των 2 θα προτιμουσα αυτο..

nofear το dendrobium δεν φτουρισε,τουλαχιστον αυτο της prima που πηρα..καμια σχεση με γερανιο..βασικα δεν καταλαβαινα τπτ ειτε το επερνα ειτε οχι..
εχω βεβαια αρκετο ακομα κ μιας κ το σταματησα νωρις κ εχω καιρο να παρω,θα ξαναδοκιμασω αλλα με 3 καπς την φορα να δω μπας και..

liveris
19-02-14, 18:25
hyper fx..:thumbup: δεν το βλεπω ουτε αυτο..

Mikekan
19-02-14, 18:53
Driven Sports Craze και μετά το Original Jack3d

Polyneikos
19-02-14, 19:04
κωστα βαλε κ το dr.jekyll...μεταξυ των 2 θα προτιμουσα αυτο..




hyper fx..:thumbup: δεν το βλεπω ουτε αυτο..

Μπήκαν:thumbup:

No Fear
20-02-14, 00:10
nofear το dendrobium δεν φτουρισε,τουλαχιστον αυτο της prima που πηρα..καμια σχεση με γερανιο..βασικα δεν καταλαβαινα τπτ ειτε το επερνα ειτε οχι..
εχω βεβαια αρκετο ακομα κ μιας κ το σταματησα νωρις κ εχω καιρο να παρω,θα ξαναδοκιμασω αλλα με 3 καπς την φορα να δω μπας και..
Nαι,ε?Κριμα τοτε!
Primaforce εχω ενα μπουκαλακι 200 καψουλες γερανιο,εχουν μεινει αρκετες.
Παλι καλα που μου εκοψε και το αγορασα τοτε.Που να το ηξερα να παρω και αλλα!!!

beefmeup
20-02-14, 00:15
χαχα,ειχα στοκαρει κ γω τοτε..ακομα αυτα καταπινω:P

παρεπιπτοντως αυτο το ΝΟxplode 2.0 τελικα μονο για γρανιτα κανει..

No Fear
20-02-14, 00:21
Eγω εχω μεινει με το Mr.Hyde πλεον.
Οοοοοταν τελειωσει θα συνεχισω με γερανιο και καφεινη.
Προεξασκητικα μονο απο κανενα δειγμα,τα εχουν κανει δυστυχως μονο για placebo.

liveris
20-02-14, 01:43
εχω κ γω ενα κουτι mr.hyde ειχα σκοπο να το ξεκινησω σε κανα διμηνο αλλα θα με κανετε να το δοκιμασω αυτες τις μερες..:green:

spartan77
20-02-14, 11:01
επίσης ....

swollen-nutrabolics
neurocore-muscletech
assault-muscle pharm
C4-Cellucor




nofear το dendrobium δεν φτουρισε,τουλαχιστον αυτο της prima που πηρα..καμια σχεση με γερανιο..βασικα δεν καταλαβαινα τπτ ειτε το επερνα ειτε οχι..
εχω βεβαια αρκετο ακομα κ μιας κ το σταματησα νωρις κ εχω καιρο να παρω,θα ξαναδοκιμασω αλλα με 3 καπς την φορα να δω μπας και..

α τόσο καλά ε.....καλή φάση κ γω περιμένω μέχρι τέλος του μήνα 2 κουτιά απ αυτό της primaforce:green:

No Fear
21-02-14, 16:39
εχω κ γω ενα κουτι mr.hyde ειχα σκοπο να το ξεκινησω σε κανα διμηνο αλλα θα με κανετε να το δοκιμασω αυτες τις μερες..:green:
Aν ειναι το παλιο εισαι οκ!Το καινουργιο πιστευω απο οτι εχω διαβασει πως θα σου κανει.