PDA

Επιστροφή στο Forum : T Up Black (Nutrex)



Dreiko
08-09-10, 12:41
Το συγκεκριμενο test booster βασιζεται στο D-Aspartic Acid για το οποιο ειχε παρει το ματι μου ενα θεμα στα συμληρωματα απο τον beef και επειδη φανηκε ενδιαφερον ειπα να δω αν το εχει δοκιμασει κανεις να δουμε γνωμες.

http://www.bodyinfluence.com/1037-1247-large/nutrex-t-up-black-150-caps.jpg



Supplement Facts
Serving Size: 5 Liquicaps
Servings per Container: 30
Amount Per Serving % Daily Value
The Ultimate Underground Testosterone Boosting Complex 3127 mg *
Sodium D-Aspartic Acid *
Massularia Acuminata *
Vitamin B6 100%
Folic Acid 100%
Vitamin B12 100%
*Daily value not established.
Other Ingredients: Glycerin, vegetable cellulose, water and polysorbate 80.

Devil Randime
08-09-10, 13:34
Βαλε και μια φωτογραφια στο κειμενο σου εκτος του συνημμενου , αν μπορεις φίλος! :thumbup:

Dreiko
08-09-10, 13:53
μακαρι να ξερα αδερφε:unsure:

Devil Randime
08-09-10, 14:00
Καπου εχει ενα μικρο εικονιδιο (εκει που φτιαχνεις το κειμενο σου) και λεει εισαγετε εικονα. Ψαχτειτε λιγο παιδες ;)

Dreiko
08-09-10, 14:14
Better?????Ευχαριστω φιλε!!!:toast:

Devil Randime
08-09-10, 14:24
Better?????Ευχαριστω φιλε!!!:toast:

Αυτός εισαι παίχτη! :thumbup:

Dreiko
08-09-10, 20:57
Hello...is anybody there...?????Κανεις ρε παιδια??????

beefmeup
08-09-10, 20:59
ειναι πολυ προσφατο συμπληρωμα ρε συ..ουτε καν μηνα δεν εχει που βγηκε,αμφιβαλω αν το χει παρει ακομα κανεις.

Dreiko
08-09-10, 21:10
οντως,αλλα ειπα μπας και με προλαβε κανεις.....γιατι ψηνομαι να το δοκιμασω.(λες να το στακαρω,αν ναι με τι,η κανει και για stand alone?)

beefmeup
08-09-10, 21:24
καλυτερα παρε το τεστφορς..για στακαρισμα μια καλη ιδεα (του ντεβιλ),ηταν με 2γρ l-carnitine tatrate.

κ γω μαλλον αυτο θα κανω οταν το ξεκινησω.
αλλα κ stand alone ειναι ταμαμ.

Georges
08-09-10, 21:26
καλυτερα παρε το τεστφορς..για στακαρισμα μια καλη ιδεα (του ντεβιλ),ηταν με 2γρ l-carnitine tatrate.

κ γω μαλλον αυτο θα κανω οταν το ξεκινησω.
αλλα κ stand alone ειναι ταμαμ.

Γιατί με αυτή την καρνιτίνη τι το ιδιαίτερο έχει;

beefmeup
08-09-10, 21:35
Γιατί με αυτή την καρνιτίνη τι το ιδιαίτερο έχει;

θυμασαι την κουβεντα που ειχαμε για τα androgen receptors?

με αυτην ριξε μια ματια


διαβασε αυτο ειναι αρκετα ενδιαφερον

http://journals.lww.com/acsm-msse/Abstract/2006/07000/Androgenic_Responses_to_Resistance_Exercise_.13.aspx


εγω την χρησιμοποιω και για 2 μηνες μερικες φορες

Dreiko
08-09-10, 21:40
πολυ ενδιαφερουσα ερευνα....!!!απο φαρμακειο την παιρνω?ποσο παει το μαλλι?

Devil
08-09-10, 22:58
καλυτερα παρε το τεστφορς..για στακαρισμα μια καλη ιδεα (του ντεβιλ),ηταν με 2γρ l-carnitine tatrate.

κ γω μαλλον αυτο θα κανω οταν το ξεκινησω.
αλλα κ stand alone ειναι ταμαμ.

και αν βαλεις και mucuna pruriens τι μπορει να γινει....????

δεν ξερω αλλα θα εχει πλακα:P:green::green:

Georges
11-09-10, 17:59
θυμασαι την κουβεντα που ειχαμε για τα androgen receptors?

με αυτην ριξε μια ματια

Ναι μαζί σου, αλλά αναφερόμαστε σε φυσικούς ή όχι αθλητές;

beefmeup
11-09-10, 18:03
Ναι μαζί σου, αλλά αναφερόμαστε σε φυσικούς ή όχι αθλητές;

σε φυσικοτατους αθλητες:P

salpas18
17-01-11, 00:30
και αν βαλεις και mucuna pruriens τι μπορει να γινει....????

δεν ξερω αλλα θα εχει πλακα:P:green::green:

τι μπορει να γινει? παντος καλο φενετε αυτο το μουκουνα το εχει και η now

dkaloge
17-01-11, 13:01
Το T-UP το φέρνει καιρό ο χορηγός FIT4U. Γνωστός πρωταθλητής ποδηλασίας που το δοκίμασε μου είπε ότι δουλεύει.

Devil
17-01-11, 14:10
τι μπορει να γινει? παντος καλο φενετε αυτο το μουκουνα το εχει και η now

δεν σου λεω γιατι εισαι μικρος....:P

με την mucuna ''ελενχεις''' την προλακτινη....;)

Devil
17-01-11, 14:17
Το T-UP το φέρνει καιρό ο χορηγός FIT4U. Γνωστός πρωταθλητής ποδηλασίας που το δοκίμασε μου είπε ότι δουλεύει.

και γνωστος και ποδηλατης και πρωταθλητης ..... και το δοκιμασε.... και του δουλεψε....μμμμμ

δεν γινετε.... με την καμια....

doped ειναι ολοι και λες οτι χρησιμοποιουσε και το t-up.... παραξενο ακουγετε...

εκτος αν ηταν σε pct.... αλλα δεν ειμαι και σιγουρος οτι κανουν.... οσο ειναι ενεργοι...

salpas18
17-01-11, 14:47
και γνωστος και ποδηλατης και πρωταθλητης ..... και το δοκιμασε.... και του δουλεψε....μμμμμ

δεν γινετε.... με την καμια....

doped ειναι ολοι και λες οτι χρησιμοποιουσε και το t-up.... παραξενο ακουγετε...

εκτος αν ηταν σε pct.... αλλα δεν ειμαι και σιγουρος οτι κανουν.... οσο ειναι ενεργοι...

xaxaxaxa :P :turtle::bowdown:

salpas18
17-01-11, 14:49
δεν σου λεω γιατι εισαι μικρος....:P

με την mucuna ''ελενχεις''' την προλακτινη....;)


οχι και πολυ μικρος σε λιγο παταω τα 22 :turtle: :P

Devil
17-01-11, 14:55
οχι και πολυ μικρος σε λιγο παταω τα 22 :turtle: :P

εφτασες 22.... μπραβο... πως περνανε τα χρονια...... αχχχχχχχ:turtle::turtle::turtle:

απο τοσο το θυμομουνα και κοιτα πως μεγαλωσε.....:P:green::green::green:

περα απο την πλακα νομιζα οτι ησουν μικροτερος....

salpas18
17-01-11, 15:02
εφτασες 22.... μπραβο... πως περνανε τα χρονια...... αχχχχχχχ:turtle::turtle::turtle:

απο τοσο το θυμομουνα και κοιτα πως μεγαλωσε.....:P:green::green::green:

περα απο την πλακα νομιζα οτι ησουν μικροτερος....

χαχαχαχαχαχαχ :rolf:

απλα φαινομαι πολυ πιο μικροτερος!! ;) :turtle::P

εμενα λες να με πιαση το DAA ?

COBRA_STYLE
17-01-11, 15:30
χαχαχαχαχαχαχ :rolf:

απλα φαινομαι πολυ πιο μικροτερος!! ;) :turtle::P

εμενα λες να με πιαση το DAA ?
γιατι οχι?λογικα ναι!!!
το μητσο να δεις ποσο θα τον επιανε για λογους που εχουμε ξαναπει:turtle::turtle::turtle::P:P:welcome::green::green:

michael-nrg
18-01-11, 00:07
στο site της Nutrex προτείνει φάση φόρτωσης για 10 συνεχόμενες ημέρες και καλα για πιο γρήγορα αποτελεσματα. και κανονίκα να το κάνεις δλδ παλι τα ίδια αποτελεσματα δεν θα εχεις? (αν υπαρχουν αποτελεσματα βεβαιως βεβαιως)

Devil
18-01-11, 00:36
υπαρχει ανοιχτο τοπικ για το DAA και το εχουμε σηζητισει αυτο...

κανε ενα search....

salpas18
18-01-11, 13:45
γιατι οχι?λογικα ναι!!!
το μητσο να δεις ποσο θα τον επιανε για λογους που εχουμε ξαναπει:turtle::turtle::turtle::P:P:welcome::green::green:

:toast:

manos_
20-03-11, 05:01
Σε pct δουλεψε αερα και μετα απο καραβαρβατη και μεγαλη χρονικα καταπιεση.Δινει εντολη στον υποθαλαμο να στειλει περισοτερη lh στους ορχεις για να παραγουν τεστο ακομα και σε αξονα που εχει φαει καταπιεση.Θα δουλεψει και σε καποιον με φυσιολογικα επιπεδα trust me το αλλο συστατικο περα απο το αspartic acid ειναι αυτο που εχει μεσα το pink magik της υsp labs.

28782878
30-04-11, 14:54
Ρε παιδια αυτο τελικα τι λεει το πειρε κανεις μαθαμε τπτ ,καλο η μπα να δουμε αλλου

Devil
30-04-11, 17:49
Ρε παιδια αυτο τελικα τι λεει το πειρε κανεις μαθαμε τπτ ,καλο η μπα να δουμε αλλου

DAA εχει μεσα...

σχεδον ολοι εχουν δοκιμασει daa... στο θεμα του εχει μερικα ρεβιουζ...

aris1988
02-06-11, 17:07
κανενα ριβιου?κανεις δε το χει δοκιμασει?

amateur666
02-06-11, 17:43
προκαλει ακμη???? κ γενικα σπυρια στο σωμα???? :unsure:

arisfwtis
02-06-11, 20:14
προκαλει ακμη???? κ γενικα σπυρια στο σωμα???? :unsure:

μπορει = να πεταξεις κανα σπυρακι αν οντως δουλευει
αφου στοχος του ειναι η αυξηση της τεστο

Rourke
02-06-11, 20:18
Κοίτα το θέμα με την ακμή έχει ως εξής. Αν έχεις ακμή είναι σίγουρο ότι θα στην χειροτερέψει, αν δεν έχεις ακμή και έχεις κάποιο ιστορικό με ακμή και λιπαρή επιδερμίδα , δηλαδή είσαι prone to acne τότε μπορεί να γεμίσεις σμήγμα και να βγάλεις λίγο ακμή ή πολύ, εξαρτάται τον καθένα. Όταν είσαι prone to acne καλό είναι πριν χρησιμοποιήσεις κάποιο τεστ μπούστερ να κάνεις load Pantothenic acid (vitamin B5)!
και να το παίρνεις μαζί μετά και να πλένεσαι άμεσα και συχνά.

Αλλά και πάλι σε άλλους πιάνει αυτό και σε άλλους δεν πιάνει και καταφεύγουν σε φάρμακα και αλοιφές από δερματολόγους.

Σε εμένα πιάνει που το παίρνω από τον φόβο μην ξανά βγάλω ακμή (είχα βγάλει στα 20) . Αλλά μπορεί να είναι και placebo γιατί είμαι και 30 χρονών και σε αυτή την ηλικία δεν βγαίνει συνήθως τόσο εύκολα. Βέβαια στα τεστ μπούστερ δεν ξέρουμε αν προκαλείται η ακμή από αύξηση της DHT ή της φυσικής τεστοστερόνης ή λόγο των πολλών αφροδισιακών που έχουν κτλ.
Στα ορμονικά όμως είναι πιο ξεκάθαρα τα πράγματα. Γιατί ξέρουμε γενικότερα οτιδήποτε ορμονικό που μπορεί να είναι υψηλό σε αναλογία ανδρογόνων μπορεί να προκαλέσει ακμή λόγο αύξησης του DHT και τεστοστερόνης.

Έτσι από εναλλακτική ιατρική υπάρχει το Pantothenic acid (vitamin B5).

Από ιατρική πας στον Δερματολόγο.

Το Τ-UP μπορεί να είναι καινούργιο προϊόν στην αγορά αλλά στην ουσία δεν βλέπω κάτι καινούργιο πέρα από D-Aspartic Acid και φυτικά αφροδισιακά και βιταμίνες.

Ποιο το όφελος από όλα αυτά για ένα φυσικό ή μη αθλητή. Το ξέρει μόνο ο ίδιος.

amateur666
03-06-11, 14:13
ΕΧΩ ΞΗΡΗ επιδερμιδα τωρα ακμη ελαχιστα ωσ κ καθολου..

Rourke
03-06-11, 14:45
Οι ξηρές επιδερμίδες δεν μαζεύουν τόσο εύκολα σμήγμα συνήθως αλλά βέβαια αν έχεις ελάχιστη ακμή μπορεί να στην φουντώσει λίγο αλλά τι συζητάμε τώρα δοκίμασέ το Τ-UP. Το πολύ πολύ αν δεις ότι δεν σου κάνει να το δώσεις σε κανένα άλλο φίλο σου.Βέβαια άμα είσαι μικρότερος σε ηλικία από 23-24 συνήθως όλα τα test booster είναι πεταμένα λεφτά. Αλλά τέλος πάντων.

av_dimitris
25-07-11, 19:32
μια ερωτηση. το sodium d-aspartic acid που γραφει στη ετικετα διαφερει σε τιποτα απο το d-aspartic acid ή ειναι το ιδιο πραγμα?

mika68
03-01-12, 13:39
Ρε παιδια, το πηρε κανεις γιατι το γλυκοκοιταζω?Εχω διαβασει πολυ καλα σχολια απο χρηστες του εξωτερικου

Qlim4X
03-01-12, 14:23
Ρε παιδια, το πηρε κανεις γιατι το γλυκοκοιταζω?Εχω διαβασει πολυ καλα σχολια απο χρηστες του εξωτερικου

εγω δοκιμασα απο μια αλλη ετερια ασπαρτικο και μπορω να πω οτι εκανε δουλεια

mika68
03-01-12, 16:16
εγω δοκιμασα απο μια αλλη ετερια ασπαρτικο και μπορω να πω οτι εκανε δουλεια

Τι διαφορα ειδες φιλε μου?Με ποιο τροπο σου δουλεψε?Ειδες παρενεργειες τιποτα? Το συνδιασες με τιποτα αλλο?

Qlim4X
03-01-12, 16:55
Τι διαφορα ειδες φιλε μου?Με ποιο τροπο σου δουλεψε?Ειδες παρενεργειες τιποτα? Το συνδιασες με τιποτα αλλο?

γενικα πιστευω οτι αυτα τα σκευασματα δεν εχουν φτιαχτει για νορμαλ ανθρωπους.

τι ενοο. αν ο οργανισμος σου λειτουργει κανονικα η τεστο σου ειναι στα κανονικα επιπεδα και δεν μπορει να παει παραπανο. αν ομως για καπιο λογο εχεις πιεση η ακομα και μπλοκαρη τιν τεστο σου τοτε δουλευουν αυτα τα συμπληροματα οστε να στην ξανα ανεβασουν.

mika68
03-01-12, 18:49
γενικα πιστευω οτι αυτα τα σκευασματα δεν εχουν φτιαχτει για νορμαλ ανθρωπους.

τι ενοο. αν ο οργανισμος σου λειτουργει κανονικα η τεστο σου ειναι στα κανονικα επιπεδα και δεν μπορει να παει παραπανο. αν ομως για καπιο λογο εχεις πιεση η ακομα και μπλοκαρη τιν τεστο σου τοτε δουλευουν αυτα τα συμπληροματα οστε να στην ξανα ανεβασουν.

Φιλε μου εισαι σιγουρος οτι ισχυει αυτο που λες? Δεν εχει τυχει να δοκιμασω εγω ποτε αλλα εχω ακουσει απο αλλους θετικα σχολια. Αυτος ειναι ο λογος που θελω τα φωτα σας. . .

Qlim4X
03-01-12, 18:55
Φιλε μου εισαι σιγουρος οτι ισχυει αυτο που λες? Δεν εχει τυχει να δοκιμασω εγω ποτε αλλα εχω ακουσει απο αλλους θετικα σχολια. Αυτος ειναι ο λογος που θελω τα φωτα σας. . .

πηγενε κανε ορμονολογικες τωρα και μετα απο 2 μηνες χρησης. αν δεις αυξηση 5% θα εισαι τυχερος. αλλα μην περιμενεις απο το 5% να δεις διαφορα ;)

mika68
03-01-12, 19:04
πηγενε κανε ορμονολογικες τωρα και μετα απο 2 μηνες χρησης. αν δεις αυξηση 5% θα εισαι τυχερος. αλλα μην περιμενεις απο το 5% να δεις διαφορα ;)

Λες?
Μπορει να εχεις δικιο αλλα ειναι πολλα τα θετικα σχολια που με εχουν επηρεασει υπερ του συγκεκριμενου σκευασματος.