PDA

Επιστροφή στο Forum : Fitness models



pikolo
13-07-07, 18:15
ποσα κιλα πανω η κατω απο το υψος σου πρεπει να εισαι και ποσο της εκατο λιπος πρεπει να εχεις για να εισαι fitness model?(menshealthκτλ)?εγω πχ ειμαι 1.82 αν ημουν model ποσα κιλα και με ποσο % λιπος θα επρεπε να ημουν?

Gasturb
13-07-07, 18:23
Δεν υπάρχει standar φόρμουλα. Απλά τo σώμα σου πρέπει να είναι πολύ καλά γυμνασμενο κ γραμμωμένο ομοιόμορφα.

Gt

Muscleboss
16-07-07, 16:05
ποσα κιλα πανω η κατω απο το υψος σου πρεπει να εισαι και ποσο της εκατο λιπος πρεπει να εχεις για να εισαι fitness model?(menshealthκτλ)?εγω πχ ειμαι 1.82 αν ημουν model ποσα κιλα και με ποσο % λιπος θα επρεπε να ημουν?

χωρίς να είναι απόλυτο αυτό που λέω, ένα φιτνες μοντέλο στο ύψος σου είναι γύρω στα 75-82 κιλά με 4-9%

απλά έχε υπόψην σου ότι τα μοντέλα δεν τηρούν απλά τα παραπάνω αλλά πέρα από το ωραίο πρόσωπο, έχουν τέλειο σχήμα σώματος και άψογες αναλογίες.


ΜΒ

pikolo
17-07-07, 02:55
απο προσωπο καλα τα παμε απο σωμα θα ξερω μετα την γραμωση δηλαδη οταν θα ειναι στα κιλα που λες με το ποσοστο λιπους στο 6%αν γινεται φυσικα....παραγγειλα και το lipo6 για να με βοηθησει και μαλλον θα τα καταφερω..

billys15
17-07-07, 11:33
Ποσο % εισαι τωρα; Εχεις κανει λιπομετρηση;